Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal!

Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal! 18.09.2010, 19:36, Szymon Ortyl 1514 komentarzy

Dzisiejszy mecz na Stadium of Light, Kanonierzy rozpoczęli bez kontuzjowanych Theo Walcotta, Thomasa Vermaelena, Abou Diaby'ego, Emmanuela Frimponga, Nicklasa Bendtnera, Aarona Ramseya oraz Robina van Persiego.

Już w 4. minucie dogodną szansę do pokonania bramkarza Sunderlandu miał Arszawin, jednak Rosjanin przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W 12. minucie Ferdinand nie zauważył nadbiegającego Fabregasa i starał się wybić piłkę ze swojej połowy boiska. Futbolówka odbiła się od nogi Hiszpana, przelobowała Mignoleta i wpadła do siatki.

6 minut później po dośrodkowaniu Arszawina bliski szczęścia był Song, jednak Kameruńczyk skierował piłkę głową wprost w interweniującego bramkarza Sunderlandu.

W 22. minucie Wilshere stracił piłkę na swojej połowie boiska, a gdy starał się ją odzyskać popełnił faul, za który ukarany został żółtą kartką.

W 28. minucie Thomas Rosicky zastąpił na boisku Cesca Fabregasa, który doznał kontuzji w 12 minucie podczas ataku na Richardsona.

3 minuty później Laurent Koscielny świetnie zachował się w polu karnym i wybił piłkę spod nóg nadbiegającego Benta.

W 36. minucie Riveros uciekł Thomasowi Rosicky'emu, jednak nie zdołał skierować piłki "szczupakiem" do bramki Almunii. Minutę później żółtą kartką za dyskusje z arbitrem upomniany został Song.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy starali się kontrolować przebieg gry, jednak to Sunderland niejednokrotnie potrafił wykorzystać swoją przewagę i stworzyć okazje do strzelenia bramki.

W 46. minucie, żółtą kartką za faul na Sagni ukarany został Welbeck. 2 minuty później świetnej akcji Rosicky'ego i Songa nie zdołał wykończyć Arszawin.

W 51. minucie po pięknym podaniu Nasriego w sytuacji sam na sam z Mignoletem znalazł się Chamakh, jednak Marokańczyk nie potrafił pokonać bramkarza Sunderlandu.

W 54 minucie, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Alex Song. Chwilę później na boisku pojawił się Denilson, który zmienił Arszawina..

W 57. minucie fenomenalną okazję do pokonania Almuni miał Bent, jednak Anglik fatalnie przestrzelił po dośrodkowaniu Hendersona z rzutu rożnego. 2 minuty później po po strzale z rzutu wolnego Samira Nasriego, piłka wylądowała na górnej siatce bramki Mignoleta.

W 62. minucie żółtą kartką za faul na Chamakhu ukarany został Riveros, który chwilę później opuścił boisko. W jego miejsce na placu gry pojawił się Asamoah Gyan.

W 65. minucie po strzale Ferdinanda, piłkę z linii bramkowej wybił Gael Clichy.

W 73. minucie Al Muhammadi sfaulował w polu karnym Samira Nasriego. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Thomas Rosicky, jednak nie zdołał umieścić jej w siatce. Futbolówka otarła się o poprzeczkę i wyleciała w trybuny.

3 minuty później po złym podaniu Denilsona, jedynie szybkość Almunii uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

W 80. minucie Hiszpan popisał się kolejną wspaniałą interwencją broniąc strzał Benta, który głową z 5 metrów próbował umieścić piłkę w siatce.

W 84. minucie żółtą kartką za faul na Denilsonie ukarany został Malbranque, który po chwili opuścił boisko. W jego miejsce na placu gry pojawił się Andy Reid..

Do drugiej połowy spotkania sędzia doliczył 4 minuty. Po upływie tego czasu kibice Arsenalu byli pewni sukcesu, jednak w ostatniej akcji spotkania Daren Bent, zdołał z najbliższej odległości skierować piłkę do siatki Almunii. Anglik wykorzystał błędy Clichy'ego i Koscielnego, którzy przeszkadzali sobie nawzajem przy próbie wybicia piłki. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Sunderland: Mignolet - Ferdinand, Bramble, Richardson, Onuoha - Riveros, Henderson, Malbranque, Al Muhammadi - Welbeck, Bent

Ławka rezerwowych: Reid, Zenden, Gyan, Bardsley, Carson, Colback, da Silva

Arsenal: Almunia - Sagna, Squillaci, Koscielny, Clichy - Song, Fabregas, Nasri, Wilshere - Arshavin, Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Eboue, Gibbs, Djourou, Denilson, Rosicky, Vela.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52019.09.2010, 16:30

sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-angielska/szczesny-stanie-w-bramce-arsenalu,1,3691116,wiadomosc.html

Szczęsny w Carling cup !!!!!!!!

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 16:29

3-2*

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 119.09.2010, 16:29

koniec, no to nadal drugie miejsce, ale punktowo tyle samo co Diably.

Ehh... Koniec i 2-2. Szkoda.

mitmichael komentarzy: 4924319.09.2010, 16:25

A tak go kibice nie chcieli. Nadal bedziemy na 2 miejscu ale juz tyle samo punktow co United. Wygrywaja 3-2 i juz raczej tak bedzie do konca.

Jakie owacje dla Berbatova ;P

zuczek1987 komentarzy: 640319.09.2010, 16:20

w MU skrzydła grają fenomenalnie gdyby połączyć tylko tak nasz środek i ich skrzydła ;p

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 719.09.2010, 16:20

To teraz Gerrard też musi trzeciego dorzucić. Może z rzutu rożnego bezpośrednio? :)

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 119.09.2010, 16:19

kurde..

mamy jeszcze 9 + to co doliczy minut czekania...

mdr_AFC komentarzy: 305119.09.2010, 16:19

3-2 kurde berbatov!! ;/

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16819.09.2010, 16:19

Może będzie powtórka everton - mu

no niee....

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 719.09.2010, 16:18

Nani dive w polu karnym i Webb nie dał karnego, cud!

Ogólnie Portugalczyk widać wdał się w swojego rodaka....

Kurrr i mamy 3:2. Znowu ten Berbatov, omg.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 16:17

Hej, Christian, co Cię tak długo nie było?

Christian komentarzy: 342719.09.2010, 16:14

Nam nigdy z Sunderlandem dobrze nie szło. Szkoda że nie mamy trzech punktów, ale ja wolałbym mieć 0 punktów a zdrowego Fabregasa na Koguty.

HAHAHA, komentarz na C+Sport.

"Znam wielu piłkarzy, co po zderzeniu z Evra wrzeszczeliby"

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4819.09.2010, 16:09

No to ładnie :P Jak muły to przegrają... Chyba nijak miałaby się nasza wczorajsza frustracja do ich frustracji z ostatnich trzech spotkań.

kasiacesc komentarzy: 187819.09.2010, 16:09

No, no... myliłam sie co do Liverpoolu ;) Obrobili straty. Oby tak dalej!

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9819.09.2010, 16:07

Gigi -> Pierwszą Gerrard z karnego, a drugą Gerrard z wolnego ^^

Arsenal1994 komentarzy: 749719.09.2010, 16:07

Pięknieeeeeeeeeeeee!
Ale co ten Webb odwala to przechodzi ludzkie pojęcie! Korupcja na lini Webb - MU to więcej niż pewność!

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1119.09.2010, 16:06

@Gigi
Karny dla Liverpoolu i Gerrard na 2-1, a teraz z Rzutu Wolnego na 2-2 :)

DODAJMY, że przy tych dwóch golach asysty ma Torres, bo to On był faulowany.

Topek komentarzy: 13968 newsów: 12619.09.2010, 16:06

Liverpool musi strzelić jeszcze jedną by chociaż to zremisować, bo Webb będzie doliczał injury-time do wtorku.

evelred komentarzy: 369119.09.2010, 16:06