Koscielny w pierwszej XI, Chamakh zaczyna na ławce!

Koscielny w pierwszej XI, Chamakh zaczyna na ławce! 17.07.2010, 15:54, IceMan 419 komentarzy

Portal Goonertalk podał już wyjściowy skład Arsenalu na dzisiejsze towarzyskie spotkanie z Barnet. Według angielskiego bloga, swój debiut zaliczy dzisiaj Laurent Koscielny, natomiast Marouane Chamakh zasiądzie jedynie na ławce rezerwowych. Podstawowa jedenastka jest połączeniem doświadczenia z młodością. Obok tak obytych graczy jak Andriej Arszawin czy Tomas Rosicky wystąpią nastoletni Jack Wilshere oraz Emmanuel Frimpong.

Dużym zaskoczeniem jest brak w szerokiej, 23-osobowej kadrze Manuela Almunii. Spekuluje się, że szukający nowego golkipera Arsene Wenger zdecyduje się na sprzedaż dotychczasowego numeru 1 Kanonierów.

Skład Arsenalu: Łukasz Fabiański - Havard Nordtveit, Thomas Vermaelen, Laurient Koscielny, Armand Traore - Jack Wilshere, Emmanuel Frimpong, Jay Emmanuel-Thomas - Andriej Arszawin, Jay Simpson, Tomas Rosicky.

Ławka rezerwowych: Szczęsny, Mannone, Miquel, Djourou, Gibbs, Eastmond, Nasri, Henderson, Lansbury, Barazite, Walcott, Chamakh.

Powyższy skład został potwierdzony przez Arsenal.com

BarnetMecze Towarzyskie autor: IceMan źrodło: Goonertalk.com/Arsenal.com
wielebnyigor komentarzy: 18823.07.2010, 09:46

wercent=====> Aż żal dupę ściska jak zobaczyłem co napisałeś... bez komentarza

ArsenalTheBest komentarzy: 102619.07.2010, 10:53

Szkoda że nie zagra ale musi wejść jak najprędzej:)

wercent komentarzy: 6218.07.2010, 13:13

ja nie nawidze Chamaka !!!!!!
To druga Krystyna (C.Ronaldo)
Włosy qrwa na zel jak panienka i sie popisuje slawą i pieniedzmi..........
Pilkarze powinni sie zajmowac grą a nie wyglądem

laskowski19051995 komentarzy: 494518.07.2010, 11:51

Szkoda że Chamakh nie zagrał ale mam nazieję że w kolejnym spotkaniu zagra od pierwszych minut :]

Theo44 komentarzy: 426317.07.2010, 18:32

MOja ocena pilkarzy to przede wsz. kapitalny wystep Frimponga wysoki, silny, bez kompleksow i precyzyjny. Jack mial swietny przeglad pola i buchal energia. Chcialbym zeby zostal i gral przynajmniej koncowki chocby tak jak Ramsey (do czasu kontuzji)...To co przemawiawia przeciwko Jackowi to sila fizyczna....a w zasadzie jej brak...Arsha, Verma, Samir, Teo juz sa gotowi do sezonu choc ten ostatni jak zwykle cieniuje z dosrodkowaniami...ale cudnie schodzil do srodka i mijal na pelnej szybkosci....Jesli chodzi o nowych to Koscielny niewiele mogl pokazac. Naliczylem 3 dlugie podania z czego jedno bylo celne. Ladnie sie prezentuje na boisku moze by sie przydaly ze dwa rajdy do polowy boiska...Chamakh nie do konca mnie przekonal. Ladnie gral plecami do bramki, z pierwszej pilki oraz ladnie sie przemieszczal od lewa do prawa, ale myslalem, ze zobacze jakis ladne przyjecie ze zwodem i natychmiastowym strzalem, ale moze w nastepnym meczu. jedno co mnie caly czas zastanawia jak Arsen umiescowi Van P z Marouane...bo w taktyce 4-3-3 jest miejsce dla jenego Strikera a po lewej flance Andriej dzisiaj rzadzil...czyzby Wenger chcial wrocic do 4-4-2? ciekaw jestem co o tym sadzicie.....

adam3462 komentarzy: 273217.07.2010, 18:24

Brawo Fabian nareszcie zagrał !

Edu914 komentarzy: 122717.07.2010, 18:21

Widziałem tylko jedną bramke :/
Są już może gdzie w necie bramki ? Albo skrót.

Gooner250 komentarzy: 132517.07.2010, 18:21

Kościelny w sumie nic nie pokazał, bo nie miał ku temu okazji, bo rywale rzadko atakowali.
Chamakh jak pisałem niżej, dobrze zagrał. Gola nie strzelił ale cytuje kolegę miki9971:

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36217.07.2010, 18:19

Niestety przegapiłem to spotkanie ;/ 4-0 to nawet nieźle. Jak sobie poradzili nowi Kanonierzy w tym meczu?

patryk_arsenal komentarzy: 77017.07.2010, 18:17

Brawo też dla Simpsona wkońcu strzelił dwie brameczki.;-)

Gooner250 komentarzy: 132517.07.2010, 18:17

Czasem mecz przynudzał, ale ogólnie Kanonierzy zagrali dobre spotkanie.
Simpson będzie świetnym snajperem w niedalekiej przyszłości.
Frimpong geniusz. Zaimponował mi.
Chamakh, nie zagrał źle, wkrótce zacznie strzelać ;)
Arszawin- bardzo dobra pierwsza połowa w której wystąpił, jest w formie, to widać, choć przeciwnik niskiej klasy. Ośmieszył bramkarza.
Wilshere- również bardzo dobrze, choć nie miał dziś dobrze ustawionego celownika.
Reszta też dobrze.
Mecz na +.

A Chelsea wygrała z Crystal Palace 1:0 :)

smod3r komentarzy: 108617.07.2010, 18:12

dodam że stroje nawet dobrze się prezentują ;)

arsenalGT komentarzy: 17017.07.2010, 18:10

wiecie moze jakie było posiadanie piłki ? ;d

Kondzior12 komentarzy: 490017.07.2010, 18:10

Frimpong jak bedzie tak dalej sie rozwijał to bedzie miażdzył chłopak. Trzeba mu dać w seniorach szanse albo wypożyczyć go do klubu z premiership.

@owenoo
bo grało bardzo dużo młodzieży ;) w pierwszej połowie widzieliśmy bardziej ogranych graczy. Ogólnie to jestem zadowolony, Frimpong się ładnie pokazał, JET też, tylko za dużo kombinował, Wilshere cudo, a z Walcotta możemy mieć w tym sezonie wieeeeeeeele dobrego ;) o Nasrim nie wspominając.

Macie statystyki ;)

Kondzior12 komentarzy: 490017.07.2010, 18:06

Oddaliśmy 21 strzałów a Barnet 4 i mieliśmy 4 rzuty rożne a oni 0

Abdul_Fifaraha komentarzy: 5017.07.2010, 18:06

Brawo panowie:) niezła gra i ten frimpong mnie zauroczył walecznością:D

Joker_224 komentarzy: 520217.07.2010, 18:06

Liczyłem bardziej na Chamakha. Wojtuś pewnie się zanudził i go będą budzić po meczu ;p

pietruch1234 komentarzy: 142517.07.2010, 18:05

Koniec spotkanie Barnet-Arsenal 0-4!

TheGunnes komentarzy: 11817.07.2010, 18:05

Kuniec :D

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 717.07.2010, 18:03

@Kondzior12
Pewnie, że był. Dopiero co Samir wykonywał. :)

Nasri w drugiej połowie zdecydowanie najlepszy i jakoś niespecjalnie mnie to dziwi.

Owenoo komentarzy: 26617.07.2010, 18:03

no pewnie, duzo ;d

Kondzior12 komentarzy: 490017.07.2010, 18:02

Chciałbym zobaczyć szczegółowe statystyki po tym meczu. A tak wgl był jakiś rzut rożny w tym meczu???

smod3r komentarzy: 108617.07.2010, 18:02

morys --> taki nasz aaron lennon

TheGunnes komentarzy: 11817.07.2010, 18:01

Walcott jakby laga dostał :D

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 117.07.2010, 17:59

Jak miło słyszeć na trybunach "One Arsene Wenger" a nie wuwuzele! ;)

Owenoo komentarzy: 26617.07.2010, 17:59

druga polowa niestety dużo, dużo gorsza w naszym wykonaniu.

morys komentarzy: 24717.07.2010, 17:57

Walcott w swoim stylu niestety... jeździec bez głowy.... dobry rajd i podanie do nikogo...

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 117.07.2010, 17:56

Nie każdy jest Vermaelenem i naprawdę może sporo czasu opłynąć zanim taki Chamakch czy Koscielny przystosują się do gry w Anglii.Po drugie to tylko spotkanie przedsezonowe.

xano16 komentarzy: 25417.07.2010, 17:56

no chyba wedlug mnie najlepszy w 1 polowie wilshere a w drugiej walcott

Owenoo komentarzy: 26617.07.2010, 17:56

no i co to było, szamak wgl jakby sie nie starał ;D @howareyou - hahaha no możliwe :d moze juz sie dogadali xd

itachi komentarzy: 1183 newsów: 2017.07.2010, 17:55

W sumie ja też tu widziałem faul, ale może i dobrze, że nie podyktował. Niech się Nasi starają. Zwłaszcza Chamakh. ;)

mitmichael komentarzy: 4924317.07.2010, 17:55

Chamakh tak jak van Persie, dalekie podanie i bedzie dobrze sie zastawial bo ma swietne preferencje. Robin jak przyjmie to nie ma szans, by ktos go powalił - to samo mysle bedzie z Chamakiem. Dzisiaj najlepszy jest Nasri

morys komentarzy: 24717.07.2010, 17:54

to powinien być karny..... faul na Chamakhu

itachi komentarzy: 1183 newsów: 2017.07.2010, 17:53

Ja bym wolał, żeby Nasi strzelali w takich meczach bramki po własnych akcjach, a nie błędach przeciwników.

TheGunnes komentarzy: 11817.07.2010, 17:52

noo, mysle ze jeszcze jedna brameczka do ozdoby 2 połowy i można uznać, że dzisiejszy występ powinien nas usatysfakcjonować :)

xano16 komentarzy: 25417.07.2010, 17:52

ale wakacje sa co ty od nich wymagasz xD

Owenoo komentarzy: 26617.07.2010, 17:51

ale widać kto biega. Nasri ciągle biega po boisku i prosze, bramka. A szamak nawet presingu nie stosuje, cos na razie cienko ; d

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 117.07.2010, 17:50

Samir jak zwykle w takich stacjach zachowuje zimną krew.Brawo kapitanie!

morys komentarzy: 24717.07.2010, 17:49

ten obrońca czul po prostu oddech nasriego na plecach.. łatwiej było się położyć, no i 4-0

evelred komentarzy: 369117.07.2010, 17:49