Newcastle poważnie obsłabione na mecz z Arsenalem

Newcastle poważnie obsłabione na mecz z Arsenalem 26.10.2023, 15:46, Adam Cygański 9 komentarzy

Wczorajszego wieczoru Newcastle United zmierzyło się na własnym stadionie z drużyną Borussii Dortmund w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niestety spotkania tego nie dokończył najlepszy strzelec Srok z obecnego sezonu - Alexander Isak - który został zmieniony już po 15 minutach gry z powodu kontuzji.

Według brytyjskich mediów Szwed z tego powodu opuści przynajmniej kilka meczów ligowych, w tym ten przeciwko Arsenalowi, który zostanie rozegrany w przyszłą sobotę 4 listopada. Dodatkowo spotkanie z BVB z kontuzją zakończył również Jacob Murphy, który wszedł na boisko w 65. minucie, a już pięć minut później musiał je opuścić.

- Isak prawdopodobnie doznał nawrotu kontuzji pachwiny, więc dla nas to duży cios. Sytuacja z Murphym wygląda dość poważnie, prawdopodobnie zwichnął bark - powiedział menedżer Newcastle - Eddie Howe.

Kontuzje obu zawodników to jednak nie jedyna zła informacja dla Srok na nadchodzące tygodnie, a nawet miesiące. Sandro Tonali, który trafił na St. James' Park w lipcu tego roku został oficjalnie zawieszony na 10 miesięcy z powodu obstawiania meczów piłkarskich u bukmacherów.

Newcastle United autor: Adam Cygański źrodło: sportbible.com
kuzguwu komentarzy: 538627.10.2023, 23:45

Na tej pozycji mają Wilsona, który nie jest spadkiem jakości względem Isaka

jumanji komentarzy: 105227.10.2023, 15:31

@fabregas1987: Strasznie szkoda Timbera. Taki dobry grajek z tak koszmarną kontuzją niestety.

fabregas1987 komentarzy: 2579327.10.2023, 13:33

U nas na ma Timbera, a niepewne są występy Thomasa i Jesusa, wiec poniekąd po równo

Mastec30 komentarzy: 621027.10.2023, 10:56

Isak wypada więc na nas wyjdzie Wilson a to nie jest jakaś mega dobra wiadomość. Lubi nam gole pakować.

lordoftheboard komentarzy: 822726.10.2023, 20:14

Szkoda, nikomu nie życzę kontuzji. Chciałbym, żeby zawsze najmocniejsze składy się mierzyły na boisku.

jumanji komentarzy: 105226.10.2023, 16:00

Tak to jest niestety z tymi kontuzjami. Jednak obyśmy to wykorzystali i wygrali ten mecz.