Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle

Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle 07.11.2010, 15:22, Szymon Ortyl 1458 komentarzy

Dzisiejszym meczem, Kanonierzy z pewnością chcieli wynagrodzić kibicom gorycz porażki, w meczu z mistrzem Ukrainy, jednak to Newcastle od pierwszego gwizdka sędziego ruszyło do zdecydowanego ataku.

Mimo wszystko, to Kanonierzy stworzyli pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki. W 12 minucie Collocini sfaulował przed polem karnym jacka Wilshere'a a Cesc Fabregas wykonujący rzut wolny trafił piłką w poprzeczkę.

W 17. minucie po pięknym podaniu od Nasriego, Cesc Fabregas obrócił się z piłką, jednak naciskany przez 3 obrońców zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny. 5 minut później, żółtą kartką za bezsensowny faul na Guthierezie ukarany został Clichy.

W 31. minucie Tiote sfaulował Jacka Wilshere'a. Po tym zagraniu gracz Newcastle w niewybredny sposób wyraził swoją opinię o arbitrze, za co ukarany został żółtą kartką. 4 minuty później lekkiej kontuzji nabawił się Nasri, jednak Francuz kilka chwil później wrócił na boisko. W 38 minucie groźny strzał na bramkę Krula oddał Nasri, jednak bramkarz Newcastle popisał się świetną interwencją.

Niestety tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania błąd popełnił Łukasz Fabiański, który źle wyszedł w powietrze i minął się z piłką, którą w siatce Kanonierów głową umieścił Caroll.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania, w której niedokładni Kanonierzy nie potrafili poważnie zagrozić bramce Newcastle.

W 48. minucie po podaniu Jacka Wilshere'a i strzale Theo Walcotta, piłka trafiła w poprzeczkę bramki Krula. 8 minut póżniej, na placu gry w miejsce Samira Nasriego pojawił się Andriej Arszawin. Po kilku sekundach na ławce rezerwowych usiadł również Marouane Chamakh, zajmując miejse zwolnione przez Robina van Persiego.

W 68. minucie Cesc Fabregas ukarany został żółtą kartką za faul taktyczny na jednym z graczy Newcastle.

W 81. minucie po dobrym dośrodkowaniu Arszawina, strzał na bramkę Srok oddał Fabregas, jednak piłka trafiłą wprost w ręce dobrze ustawionego Krula.

W doliczonym czasie gry za faul na wychodzącym na czystą pozycję Carollu, czerwoną kartką ukarany został Laurent Koscielny. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Gunner_995 komentarzy: 655008.11.2010, 16:15

Od pierszej minuty to nie znaczy cały mecz :P
Ale właściwie to i tak i nie... Nie dlatego że szkoda ryzykować jego zdrowie. A tak dlatego że nie długo przyjadą do nas kurczaki i Robin musi nabrać rytmu meczowego...

Arsenal1994 komentarzy: 749708.11.2010, 16:11

Gunner_955 --> chyba chciałeś powiedzieć że nie.

Od pierwszej minuty? Jak dla mnie nie ma szans, wczoraj Arsene nadzwyczajnie zaryzykował bo mecz się nie układał, a z Wolver zapewne dostanie max 20 minut, chyba, że znowu bedziemy dawać du... to pewnie od razu, na drugą połowę wskoczy.

Gunner_995 komentarzy: 655008.11.2010, 16:05

how---->Myślę że tak. Boss mówił że Robin jeszcze nie jest w pełni sprawny i musi się ograć żeby wrócić do formy. Więc myślę że tak.

PS. wysłałem ci zapro na youtube:)

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 708.11.2010, 15:59

Hmmm, jak myślicie, Robin wybiegnie z Wilkami od 1. minuty?

Gunner_995 komentarzy: 655008.11.2010, 15:55

Żeby te mośki tak śpiewali na Emirates to chłopaki by u siebie wszystkie mecze wygrywali :P

youtube.com/watch?v=o7WGB_wmdr4&feature=related

eSSo komentarzy: 38208.11.2010, 15:41

Zawsze musicie napisac nudny jak przegramy :P Skoro tak to napiszcie CHOCIAZ raz ,, nudny mecz na ES'' jak wygramy

GunnersFan9 komentarzy: 8707 newsów: 808.11.2010, 15:25

Najpierw niech się do treningów przyłożą a nie udzielają się w mediach. Żygać mi się chce, jak czytam ich wypowiedzi,że to ten sezon, w którym cos wygramy.Gwiazdorki za 5 groszy.
A Fabregas to chyba pupcią się wypiał do Wengera bo ten nie puścił go do Barcelony. OD samego poczatku gra piach. No może jeden mecz zagrał na miarę oczekiwań, ale wtedy jak dobrze pamiętam wszyscy zagrali na swoim poziomie. Talenciki, na które stawia Wenger jak co roku graja caly czas to samo. Nie widzę,żadnej poprawy w ich grze. Clichy gra na poziomie średniaka, Cesc bez formy,albo tylko udaje. Djourou to powienien wrócić skąd przyszedł,bo jak patrzę na jego grę to słakać sie chce-ale ze śmiechu. O Denilsonie to juz nawet się nie wypowiadam. Vela na początku "coś" gral. Grał, gdy inni grali.Gdy było na odwrót Carlito wracał na swój nizki poziom. Almunia kolejny gwiazdor w naszej kolekcji.
Podsumowując na tą chwilkę w na grę w obronie zasługuje tylko Sagna i Vermaelen, o ile wróci po kontuzji do swojej formy. Do Squillaciego się nie przekonałem.Może to się zmieni. Clichy powinien zostać przesunięty do rezerw,bo co ten człowiek wyprawia woła o pomstę do nieba. W pomocy Song i Nasri. Od tego drugiego Wenger powinien ustalać wyjściową jedenastkę. Zdarzy mu sie słabszy mecz,ale od poczatku sezonu widać,że chłopak sie niesamowicie stara. Fabregas to myślami jest już w Barcelonie. Walcott świetnie rozpoczął sezon by później okupić to kontuzją. Po urazie rokowania są zadowalacjące ale jak będzie później? zobaczymy. Arshavin z tego co wiem wczoraj zagrał dobre spotkanie,ale co z tego jak nie zdołał pociągnąc zespołu do zwycięstwa? Ostatni jego dobry występ pamiętam w meczu z Blackburn,kiedy to swoim strzałem zapewnił nam 3pkt. Jeśli chodzi o napastnika, to trzeba dać Chamakhowi czas. Chłopak dołączył do nas kilka miesięcy temu a już zrobił dla nas bardzo dużo dobrego. Zobaczymy co będzie z Nicklasem.Bramkarza jak nie mieliśmy tak nie mamy.Fabian zaliczył kilka udanych występów,ale wiele nam wcześniej zawalił.
Zawodnicy Wengera, na których tak UPARCIE stawia najwidoczniej cofają sie w rozwoju. Ci, którzy zasłgugują na grę w pierwszym skłądzie w obecnej chwili mogę policzyc na palcach jednej ręki.

Gunner_995 komentarzy: 655008.11.2010, 15:16

Darking--->Twój nick oznacza że wszystko widzisz w ciemnych kolorach ? ;> Boję się o jutrzejszy mecz... :D
Ale i tak nic nie zmieni faktu że
Arsenal Till I Die! :) :P

DARKING komentarzy: 33108.11.2010, 15:06

Kurcze jakoś mam dziwne przeczucie w zwązku z meczem z Wolverhampton. Sądze że zremisujemy lub przegramy. Przed meczem z Man City wiedzialem ze wygramy i to wysoko i sie sprawdzilo. Mam nadzieje ze sie nie sprawdzi...

Gunner_995 komentarzy: 655008.11.2010, 14:04

W niedziele gramy??? Jaki żaaal...;/ Przecież zapowiadali wczoraj na 13..;/

Piechot komentarzy: 16808.11.2010, 13:49

A co się dziwić kolejna szmata Fabiana.

luki67 komentarzy: 1408.11.2010, 13:26

w niedziele na canale + sport o 14 : 55 mecz Everton- Arsenal.

siersciu komentarzy: 602 newsów: 108.11.2010, 13:01

Stanyal:)...STO PROCENT RACJI!!! Nie zapominajmy,ze 3pkt z konfrontacji z Citizens zawdzieczamy Fabianowi (2min strzał Silvy).Stał wczoraj jak palant przez 45 min nie majac nic do roboty,to i błąd się przydarzył (VERMAALEN WRACAJ!!!!!!!)W....wia mnie ta ogólnonarodowa dyskusja o błedzie Fabiana i tyle.I najważniejsze:Boss powinien sie określic-albo rybki albo pipki.Almunia z całym szacunkiem dla Jego dokonań powinien zostac sprzedany.Nie zapominajmy o Wojtku i Vito.Pozdrock.
P.S. Trza złoić dupska Wilkom we środe.KONIECZNIE!!!!!!!

4cesc44 komentarzy: 136708.11.2010, 12:45

Dokładnie, nie można wszystkiego zwalić na Fabiańskiego. I tak jest teraz w dobrej formie ;) I jak piszą przedmówcy " co Caroll sam robił w polu karnym?"

stanyal komentarzy: 139008.11.2010, 11:52

a co do błedu Fabiana no kurde stało się miał to wypiąstkować albo wjeb**ć się kolanem i miałby spokój ale czasu nie cofniemy. Na pocieszenie babola sezonu zrobił Edvin z West Brom na 2-2

zuczek1987 komentarzy: 640308.11.2010, 10:45

pepełnił jeden bład przez 7 kolejek to bardzo dobry wynik ! poza tym mieliśmy całą II połowę na gonienie go moglibyśmy spokojnie wygrać to spotkanie z 3-1 ale nasz kapitan był w wyraźnej niedyspozycji i nie umiał pociągnąć zespołu

Puzder komentarzy: 1108.11.2010, 10:28

Ludzie nie zganiajcie wszystkiego na Fabiana! Ok Fabian źle wyszedł, ale powiedzcie mi co tam robił Caroll w pełni rozpędzony bez żadnego krycia?!?!?!

stanyal komentarzy: 139008.11.2010, 09:48

właśnie obejrzałem skrót na footytube.com/video/arsenal-newcastle-united-nov07-63475 i kurde brakuje nam kogoś takiego jak Drogba czy nawet Ruud typowego egzekutora jak swego czasu u nas Titi :/ widać że Theo najbliżej tej roli ( szkoda tej poprzeczki). Cieszy powrót RvP

stanyal komentarzy: 139008.11.2010, 09:35

ahhhhh za kibicowanie Arsenalowi powinna przysługiwać opcja przejścia na wcześniejszą emeryturę bo to "zawód" który niszczy psychicznie od kilku lat :/ po wczorajszej porażce naprawde zeszło ze mnie powietrze kibica. Do ku**y nędzy KFC w dupe Muły ledwo ledwo ale następna kolejka na $ity a Smerfy piękn6y wynik. I co cała kolejka pod Muły aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

niski93 komentarzy: 581608.11.2010, 08:43

Gdyby nie dwie porażki u siebie z beniaminkami, okupowalibyśmy teraz fotel lidera mając decydujące spotkania z City, Chelsea, United na własnym podwóku, a co za tym idzie przewaga psychiczną. Ale po co? Trzeba się upokorzyć w najsilniejszym składzie, skompromitować po raz kolejny tak, że trzeba chodzić ze spuszczonym łbem do środy (oby).

Ech.... C'mon Arsenal!!!

Michax9 komentarzy: 12208.11.2010, 08:14

graliśmy szczególnie pomoc a z pomocy to Arshavin (nie mam do niego przekonania, wręcz go nie lubię, ale zdziałał wiele dla drużyny, więc muszę to docenić).
Fabian co się stało a zaczynało się robić tak pięknie.Nie wie może kto jak po meczu wypowiedział się Wenger o błędzie Fabiańskiego?

andrzej93 komentarzy: 119608.11.2010, 07:19

trzeba się brać w garść i odrabiać punkty najbliższa okazja w środę my gramy z Wolverhampton więc mam nadzieję że wygrają, a MU w derbach z MC na wyjeżdzie, a Chelsea z Fulham z którym może zremisować

andrzej93 komentarzy: 119608.11.2010, 07:14

Najlepsi byli Wilshere i Arshavin, Andrzej dużo biegał, starał się i trochę mu zawsze brakowało

andrzej93 komentarzy: 119608.11.2010, 07:13

Vandal
zobaczymy jak to będzie co nie zmienia faktu że go najbardziej teraz potrzebujemy i do tego ma właśnie umiejętności przywódcze ale mnie się wydaję że Wenger nie odbierze Fabregasowi opadki, więc powinien być drugim bądz trzecim

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 308.11.2010, 00:33

O Boże, miał być ON, a nie ona. Dopiero teraz zauważyłam ten błąd.

evelred komentarzy: 369108.11.2010, 00:28

gorzej graliśmy z wba, a ten mecz wcale nie był nudny

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16808.11.2010, 00:24

Dobranoc moi mili. Teraz mam w avku człowieka, który powinien być naszym kapitanem.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 307.11.2010, 23:59

Racja, pierwotny tytuł był adekwatny do tego, co się działo dziś na boisku.

Co do Arszawina, to mówiłam, że wiele osób go zbyt surowo ocenia, bo ona naprawdę jest nam potrzebny.

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16807.11.2010, 23:54

Redaktor Ortyl dał na początku dobry tytuł: "Najgorszy mecz w sezonie". tylko nie wiem czemu zmienił na "nudny mecz".

Arsenal1994 komentarzy: 749707.11.2010, 23:51

Ja także spadam, Elożka :)

A co ciekawe najlepszy dzisiaj był Arshavin (haha, nie wiedziałem, że kiedyś coś takiego powiemxD).
Jako jedyny starał się coś wskórać w tym meczu, ale przy tak dobrze ustawionej obronie Srok sam Rusek nie wiele mógł zrobić, tutaj musiała zagrać cała drużyna dobrze a tego zabrakło.

Novaczek_ komentarzy: 30907.11.2010, 23:50

Jest gdzieś skrót z tego meczy. Prośba o linka.

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 207.11.2010, 23:49

Ja proponuję: "Kolejna kompromitacja na The Emirates"
i tym kończę na dzisiaj c ya

Arsenal1994 komentarzy: 749707.11.2010, 23:47

A tak dołączając się do dużo wcześniejszych próśb, niech redakcja zmieni nagłówek newsa! Przecież to nie był nudny mecz! Mimo, że mieliśmy momenty przestoju i wydawało się, że nie zależy nam na wygranej to dzisiejsze spotkanie mogło się podobać.

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 207.11.2010, 23:44

Arsenal1994--> skumałem, że to do howareyou
tyle, że Ty nie skumałeś, że pytam się how'a gdzie jest taki napastnik, o którym pisał

pioafc komentarzy: 4393 newsów: 207.11.2010, 23:43

dobra chłopaki miło się gada ale pora spać
Gooner Till I Die!

Arsenal1994 komentarzy: 749707.11.2010, 23:43

Bożeee... napisałem tak bo nie chciało mi się pisać pełnej nazwy, ale jeśli dalej nie skumałeś to chodziło mi o howareyou :P

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16807.11.2010, 23:42

Dzisiaj graliśmy tak, jakbyśmy nie chcieli tego wygrać. Graliśmy tak, jakbyśmy zostali przekupieni przez zarząd srok, a Fabregas, to już chyba od sierpnia jest agentem Barcelony. Zero zaangażowania, determinacji, normalnie mniej niż zero. Liverpool pokazał dzisiaj co to znaczy chcieć wygrać mecz.

howareyou@
wiemy, wiemy pokładamy nadzieję w Nicku ale nam na gwałt i to z miejsca potrzebny jest taki wymiatacz, ze jak przyjmie piłkę na 25 metrze to obrońcy jak i bramkarz przeciwnika będą wznosić wzrok ku niebu aby ich nie rozniósł

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 707.11.2010, 23:36

Nie zgadzam się z opiniami nt. Bendtnera. Nadal. Uważam, że po prostu brak mu indywidualności i nie przeczę, że może zostać bardzo dobrym piłkarzem - ale my potrzebujemy jednego z NAJLEPSZYCH na świecie, bo każdy wielki klub ma na ataku wielką indywidualność, która ratuje go, gdy reszcie nie idzie. U nas wygląda to tak, że za napastników zapiernicza genialna pomoc, która robi wszystko, co w ich mocy, żeby tym z przodu było łatwiej. A gdy pomoc ma gorszy dzień... no, jest jak jest. Nicklas raczej nie ma szans, by wyrosnąć na piłkarza klasy Drogby, Ibrahimovicia, Teveza czy Torresa. (tak, wiem, niektórzy z nich nie błyszczą ostatnio formą, ale co z tego, skoro niejednokrotnie udowadniali, że sami potrafią wygrywać mecze i nie chodzi mi bynajmniej o fuksiarską główkę w 94 minucie). Zrozumcie, napastnik to pozycja, gdzie potrzebna jest niesamowita indywidualność, a Wenger nie może sobie chyba tego uświadomić, albo nie może (nie chce?) sobie z tym poradzić. (raczej to drugie...) My mamy genialnego Cesca, ale nawet jego można zastąpić. Napastnika, którego nie mamy, a mieć powinniśmy - jak widać, zastąpić nie można. (brzmi to trochę paradoksalnie, ale na pewno wiecie, co mam na myśli).

kanonier_89 komentarzy: 93907.11.2010, 23:36

Kościelny może i dobrze czyta grę, odbiera piłki, główkuje itd ale zbyt łatwo daje sie przepychać

Topek komentarzy: 13967 newsów: 12607.11.2010, 23:36