Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle

Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle 07.11.2010, 15:22, Szymon Ortyl 1458 komentarzy

Dzisiejszym meczem, Kanonierzy z pewnością chcieli wynagrodzić kibicom gorycz porażki, w meczu z mistrzem Ukrainy, jednak to Newcastle od pierwszego gwizdka sędziego ruszyło do zdecydowanego ataku.

Mimo wszystko, to Kanonierzy stworzyli pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki. W 12 minucie Collocini sfaulował przed polem karnym jacka Wilshere'a a Cesc Fabregas wykonujący rzut wolny trafił piłką w poprzeczkę.

W 17. minucie po pięknym podaniu od Nasriego, Cesc Fabregas obrócił się z piłką, jednak naciskany przez 3 obrońców zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny. 5 minut później, żółtą kartką za bezsensowny faul na Guthierezie ukarany został Clichy.

W 31. minucie Tiote sfaulował Jacka Wilshere'a. Po tym zagraniu gracz Newcastle w niewybredny sposób wyraził swoją opinię o arbitrze, za co ukarany został żółtą kartką. 4 minuty później lekkiej kontuzji nabawił się Nasri, jednak Francuz kilka chwil później wrócił na boisko. W 38 minucie groźny strzał na bramkę Krula oddał Nasri, jednak bramkarz Newcastle popisał się świetną interwencją.

Niestety tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania błąd popełnił Łukasz Fabiański, który źle wyszedł w powietrze i minął się z piłką, którą w siatce Kanonierów głową umieścił Caroll.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania, w której niedokładni Kanonierzy nie potrafili poważnie zagrozić bramce Newcastle.

W 48. minucie po podaniu Jacka Wilshere'a i strzale Theo Walcotta, piłka trafiła w poprzeczkę bramki Krula. 8 minut póżniej, na placu gry w miejsce Samira Nasriego pojawił się Andriej Arszawin. Po kilku sekundach na ławce rezerwowych usiadł również Marouane Chamakh, zajmując miejse zwolnione przez Robina van Persiego.

W 68. minucie Cesc Fabregas ukarany został żółtą kartką za faul taktyczny na jednym z graczy Newcastle.

W 81. minucie po dobrym dośrodkowaniu Arszawina, strzał na bramkę Srok oddał Fabregas, jednak piłka trafiłą wprost w ręce dobrze ustawionego Krula.

W doliczonym czasie gry za faul na wychodzącym na czystą pozycję Carollu, czerwoną kartką ukarany został Laurent Koscielny. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Charles komentarzy: 9759 newsów: 3008.11.2010, 21:12

Newsy mi się pomyliły...

Macie ciekawostkę...

Arsenal have only picked up fewer points in three of 18 Premier League seasons, but on the bright side, one of those was 2001-02 (19).

I informację z rękawa (Young Guns Blog)

Armand Traoré passed a fitness test today with Juventus. Fit to make his debut now.

W końcu zagra coś w Juve...

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 21:11

no widzisz Patryk.. u nas się mówi "bo zupa była za słona" a u nich tak :)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 21:07

wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Pobil-zone-kijem-bo-zjadla-wszystkie-frytki,wid,12832783,wiadomosc.html?ticaid=1b356&_ticrsn=5

Tytuł mnie rozłożył X_X

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 21:07

fabregas 1987 -> pewnie ma Fabiana taka jak Ja i się tego wstydzi :)

ale bezsezns hahahahah xd
wiekszego idiotyzmu nie syszalem, o co ten caly Garcia ma praetensje, to parwdziwy nwes ??

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 20:55

how -> Nie wiem czyim siusiakiem Ronaldo lubi się bawić.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 708.11.2010, 20:52

@patryk878
Ale czyim, Sergio Ramosa?

@davis
Skąd wy takie rewelacje wyjmujecie, haha? :D

btw. te wasze dywagacje są do dupy, od was pewnie też jest sporo fajniejszych facetów.

davis komentarzy: 5808.11.2010, 20:48

"Zagranie plecami przez Cristiano Ronaldo nie spodobało się graczom Atleti. W ostatnich minutach meczu, przy wyniku 2:0, Cristiano uderzył ze skrzydła na bramkę De Gei, młody Hiszpan odbił wysoko piłkę z powrotem do Portugalczyka. Cristiano stanął sobie jak gdyby nigdy nic i pozwolił piłce odbić się od swoich pleców jednocześnie kierując ją do stojącego niedaleko Xabiego Alonso, który następnie dośrodkował w pole karne. Piłkę po strzale głową Sergio Ramosa od bramki dzieliło naprawdę niewiele.

Po zakończeniu akcji do zawodnika Królewskich podbiegł Raúl García, by zganić go za jego zagranie. "Przy 0:0 tak nie robisz, co? Walę cię". Cristiano bez namysłu odpowiedział: "C**j ci w dupę".

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 20:46

Czego tu dzisiaj nie było? owłosione plecy, III wojna światowa, koniec świata, piramidy.
Czy ja nadal jestem na stronie Arsenalu?

Gunner_995 komentarzy: 655008.11.2010, 20:45

Fuuj... ale ona jest brzyydka...;/ Twarz to ma troszkę nie wyjściową xD

Zawader komentarzy: 135908.11.2010, 20:44

Jak tam panowie jedenastki w Fantasy PL ? ;D

fabregas1987 komentarzy: 2581508.11.2010, 20:44

kanonier_89 -->
To tez mowie, ze nie jest ladna, ale ...

kanonier_89 komentarzy: 93908.11.2010, 20:42

fabregas1987--> widać jesteś typowy playboy co leci na cycki. Ja ci powiem, że ona wcale nie jest ładna i jest dużo ładniejszych kobiet w tym wieku:)

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 20:42

Co do tych piramid to dzisiaj jest film na tv4, chyba sobie obejrzę.

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 20:41

ta pani ma coś wspólnego z Arsenalem..przechodzi często operację ..j.w. - głupi żart :(

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 20:41

Meh Bossie... Stać Cię na coś lepszego...

BTW, jak wpisze się jej dane w Google Images to pojawiają się fotki Wengera, LOL.

fabregas1987 komentarzy: 2581508.11.2010, 20:37

Widzieliscie kochanke Wenger'a ??

sport.gadu-gadu.pl/5537132202990510126/trener-fabianskiego-ma-romans1-zobacz-kochanke1?utm_source=gg&utm_medium=main

Niby taka sobie, ale cycki ma zajebiste ;*

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 20:30

Jednak sobie obejrzę, ale z tego co widzę to nie ma tam niczego nowego czego bym nie wiedział :P

davis komentarzy: 5808.11.2010, 20:28

mhm... w skrócie to cieżko opisać;p , ale przedstawiją tam ciekawą hipotezę, że piramidy mogły być jak gdyby elektrowniami(akumulatorami), gdzie gromadził się ładunek elektryczny ;d

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 20:24

davis -> Długie :P Napisz w skrócie jaką teorię tam przedstawiają.

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.11.2010, 20:24

@concrete
No właśnie, a jak przegramy, to osobiście jadę tam gdzie się to rozpęta i niech mnie pierwszego zabiją:P

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 20:23

bacary -- > nie ma innej opcji .. III wojna światowa zacznie się dopiero po meczu :)

davis komentarzy: 5808.11.2010, 20:22

youtube.com/watch?v=yzDS7uD5kOk

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.11.2010, 20:21

Ej, teraz się kapnąłem, jak w środę ma III Wojna Światowa, to jak ja Arsenal obejrzę ? Ale chamstwo :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 20:20

Spoko. Ja tam jak go pierwszy raz widziałem to nie mogłem wszystkiego ogarnąć za pierwszym posiedzeniem ^^

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 20:19

patryk --> nie musisz ..już się takich filmów dokumentalnych w życiu na oglądałem ....

andrzej31794 --> z tymi piramidami to też nie do końca wiadomo jak jest... i jakoś nie przekonują Mnie historyczne opowiastki...

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 20:18

Nie sądzę aby to oglądał. I nie tylko piramidy, ale również płaskowyż Nazca, Stonehenge czy mapa Piri Reisa. Ten człowiek bada te rzeczy całe swoje życie. Przeczytał wszystko co można było na ten temat napisać i sam napisał kilkadziesiąt książek. Mi się ta teoria bardzo podoba bo tak jak napisałem wcześniej jest poparta trudnymi, a wręcz niemożliwymi do obalenia dowodami :)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.11.2010, 20:18

Ja tam z tego wiem, że ludzie będą ewoluować kilka razy, opuścimy po jakimś czasie Ziemię, będzie wynaleziona szczepionka na wszystkie choroby itp.

Głópody !!

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 20:12

concrete13
Pewnie te budowle to piramidy, koleś się za dużo stargate naoglądał.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 20:12

concrete -> No to mniej więcej ogarniasz ^^ Ja w to też do końca nie wierzę choć podoba mi się, że wszystko jest poparte niewytłumaczalnymi jak na razie dowodami. Powstał o tym nawet rewelacyjny dokument. Jak chcesz to mogę podać Ci link do pobrania na PM.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52008.11.2010, 20:10

fabregas1987 -- załamka w redakcji po niedzieli ???

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 20:10

patryk --> dowiedziałem się tyle , że zburzenie sodomy i gomory może być opisem wybuchu bomby atomowej .. , że ziemia była odwiedzana przez kosmitów i zostały po nich jakieś rzeczy ..budowle.. a co do Bogów to że niby kosmici nimi są ? .. itp .. nie chcę Mi się tego czytać .. ^^

fabregas1987 komentarzy: 2581508.11.2010, 20:08

*a i dla Evertonu strzelil jakis Mustafi ...

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52008.11.2010, 20:05

fabregas1987 -- co tu się dziwić od sześciu meczy bez porażki a w miesiącu na 4 mecze - 3 win 1 draw

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 20:05

Gunner_995
Katastrofa to będzie jak więcejniżboskileon skończy karierę zginie połowa populacji w wieku 9-14 lat.

Dominika93 komentarzy: 293708.11.2010, 20:02

Gunner--> racja, katastrofa nieporównywalna z końcem świata...

fabregas1987 komentarzy: 2581508.11.2010, 20:01

slyszeliscie, ze menedzera miesiaca zgarnal David Moyes z Evertonu ...

Gunner_995 komentarzy: 655008.11.2010, 20:01

andrzej31794 Nieee no to to już katastrofa....;/

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 20:00

concrete -> Z googluj sobie gościa to powinieneś mniej-więcej ogarnąć jego genialną teorią na temat Bogów.

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 19:58

patryk878
Zgaduję, KFC wygra PL i LM?

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52008.11.2010, 19:57

Brakuje nam takiego snajpera jak Henry czyli cały sezon i over 20 - 25 bramek w sezonie PL.
Czy JET nim będzie ??? Jak dla mnie ma szansę ,on umie strzelać ,co mecz coś ładuje ,on poprostu to ma.