Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle

Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle 07.11.2010, 15:22, Szymon Ortyl 1458 komentarzy

Dzisiejszym meczem, Kanonierzy z pewnością chcieli wynagrodzić kibicom gorycz porażki, w meczu z mistrzem Ukrainy, jednak to Newcastle od pierwszego gwizdka sędziego ruszyło do zdecydowanego ataku.

Mimo wszystko, to Kanonierzy stworzyli pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki. W 12 minucie Collocini sfaulował przed polem karnym jacka Wilshere'a a Cesc Fabregas wykonujący rzut wolny trafił piłką w poprzeczkę.

W 17. minucie po pięknym podaniu od Nasriego, Cesc Fabregas obrócił się z piłką, jednak naciskany przez 3 obrońców zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny. 5 minut później, żółtą kartką za bezsensowny faul na Guthierezie ukarany został Clichy.

W 31. minucie Tiote sfaulował Jacka Wilshere'a. Po tym zagraniu gracz Newcastle w niewybredny sposób wyraził swoją opinię o arbitrze, za co ukarany został żółtą kartką. 4 minuty później lekkiej kontuzji nabawił się Nasri, jednak Francuz kilka chwil później wrócił na boisko. W 38 minucie groźny strzał na bramkę Krula oddał Nasri, jednak bramkarz Newcastle popisał się świetną interwencją.

Niestety tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania błąd popełnił Łukasz Fabiański, który źle wyszedł w powietrze i minął się z piłką, którą w siatce Kanonierów głową umieścił Caroll.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania, w której niedokładni Kanonierzy nie potrafili poważnie zagrozić bramce Newcastle.

W 48. minucie po podaniu Jacka Wilshere'a i strzale Theo Walcotta, piłka trafiła w poprzeczkę bramki Krula. 8 minut póżniej, na placu gry w miejsce Samira Nasriego pojawił się Andriej Arszawin. Po kilku sekundach na ławce rezerwowych usiadł również Marouane Chamakh, zajmując miejse zwolnione przez Robina van Persiego.

W 68. minucie Cesc Fabregas ukarany został żółtą kartką za faul taktyczny na jednym z graczy Newcastle.

W 81. minucie po dobrym dośrodkowaniu Arszawina, strzał na bramkę Srok oddał Fabregas, jednak piłka trafiłą wprost w ręce dobrze ustawionego Krula.

W doliczonym czasie gry za faul na wychodzącym na czystą pozycję Carollu, czerwoną kartką ukarany został Laurent Koscielny. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Arsenal1994 komentarzy: 749708.11.2010, 23:24

Do tego to ja już się przyzwyczaiłem. My tylko tak naprawdę w sezonie 07/08 przez dłuższy czas trzymaliśmy formę a teraz to już jest norma, że dwa, trzy mecze dobre a zaraz kompletna padaka.
Nic nowego...

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 23:20

Gunner48
Do czego?

Gunner48 komentarzy: 792908.11.2010, 23:19

3 minuty ;D...

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 23:19

Arsenal1994
Mniej miła że większość naszych zawodników przed tak ciężkimi spotkaniami jest bez formy.

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 23:17

howareyou
niewiarygodne.pl/kat,1017181,page,3,title,Ten-czas-nadchodzi-W-srode-rozpocznie-sie-III-wojna-swiatowa,wid,12832451,wiadomosc.html

Arsenal1994 komentarzy: 749708.11.2010, 23:16

Miła wiadomość, za tydzień w c+sport będą pokazywać nasz mecz z Evertonem a za dwa - z Spursami :) :) :)

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 708.11.2010, 23:14

@Gunner48
Lol, a myślałem, że to jacyś niewolnicy w Azji robią, czy coś takiego. Długo ci to zajęło? Jaka firma będzie to teraz rozprowadzać?

@andrzej31794
Może coś więcej, bo nie słyszałem? Byłem wziąć kredyt, bo w 2012 koniec świata przecież.

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 23:08

howareyou
Bo pewna rumunka(albo bułgarka) przepowiedziała że pojutrze będzie III wojna światowa.

Gunner48 komentarzy: 792908.11.2010, 23:07

przepraszam, że piszę bez sensu ale muszę to z siebie wykrzyczeć ;D
90 pompek zrobiłem! ^^
mimo 15 lat xD

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 708.11.2010, 23:03

@Gigi
I ławki rezerwowej... której tam nie ma. No, ale sezon w Hiszpanii =/= sezon w Anglii, jak wiemy.

Btw. co wy dzisiaj z tą "III Wojną", ktoś się za dużo naczytał jakichś głupot na forum onetu? :D

szwarcekruper komentarzy: 89308.11.2010, 22:49

ogólnie rzecz biorąc to chodzi o to że są.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4808.11.2010, 22:42

więcejniżklub się męczył niemiłosiernie z interem, Kiko? Nie męczył się, tylko zebrał bańki, szczególnie na San Siro, a głównym tego powodem była obsada ławki trenerskiej.

"co wy macie do kogutów" - chyba odpowiadać nie muszę.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 22:41

Dobra, idę oglądać drugi epek The Walking Dead. Może jeszcze tu wrócę. Papa.

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 22:41

kiko17
Siódemka to szczęśliwa liczba on ma je aż trzy.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 22:40

Jak to skąd masz wiedzieć? Na żadnej stronie ManU nie ma żadnych informacji? No chyba, że Ty tutaj tylko siedzisz...

popekns komentarzy: 742008.11.2010, 22:40

No właśnie kiko,a KFC zaniża range Londynu.

kiko17 komentarzy: 23608.11.2010, 22:37

skad ma wiedziec ??? Jakies problemy miesniowe ale znow sie pewnie bedzie leczyl kolejne 777 dni :)

Prosta sprawa niszcza rynek transferowy ;d

popekns komentarzy: 742008.11.2010, 22:36

No właśnie kiko.Jak nam to teraz wyjaśnisz?

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 22:35

kiko17
Co mogą kibice Arsenalu chcieć od KFC?
A co ty chcesz od city?

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 22:34

kiko17 -> Jak tam Hargreaves po meczu z Wolves?

kiko17 komentarzy: 23608.11.2010, 22:33

Co wy macie do Kogutow pojechali Inter jak chcieli...a wiecejnizklub sie meczyl z nimi niemilosiernie :)

fabri04 komentarzy: 338508.11.2010, 22:32

'A great team does not lose three in a row' - Squillaci

Jeszcze się zbieram pomalutku po wczorajszej wtopie, ale nie potrafię się długo denerwować na nasze armatki, szczególnie, że wczoraj mieliśmy też trochę pecha, 3 poprzeczki, parę groźnych strzałów, ale wystarczyła jedna wpadka Fabiana, który niestety źle obliczył lot piłki i klops...

Wierzę, że w środę będzie lepiej...

Musi być lepiej...

popekns komentarzy: 742008.11.2010, 22:31

Andrzej
Nie.Bo jutro cały dzień w szkole będę myśleć o tej III wojnie światowej.

Pinguite komentarzy: 1502008.11.2010, 22:30

Ta, Czarek Pazurek jest kibicem KFC ;) Prawie jak Boruc, który jest kibicem McDonald's ;)

Dominika93 komentarzy: 293708.11.2010, 22:29

howareyou--> widać pełny zapał do Twojego pomysłu ;p

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 22:27

popekns
Jutro będzie lepiej.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 708.11.2010, 22:08

Ej, to kibicujmy też Tottenhamowi, Czarek jest fajny przecież.

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 21:55

no Eduardo strzelił ładną bramkę.. i nie próbował z piłką wejść do bramki tylko uderzył!!

popekns komentarzy: 742008.11.2010, 21:55

Samych złych informacji się dzisiaj dowiaduje.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 21:53

Jest tak samo zabawny jak drużyna, której kibicuje.

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11708.11.2010, 21:52