Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle

Nudny mecz na Emirates Stadium! Arsenal 0-1 Newcastle 07.11.2010, 15:22, Szymon Ortyl 1458 komentarzy

Dzisiejszym meczem, Kanonierzy z pewnością chcieli wynagrodzić kibicom gorycz porażki, w meczu z mistrzem Ukrainy, jednak to Newcastle od pierwszego gwizdka sędziego ruszyło do zdecydowanego ataku.

Mimo wszystko, to Kanonierzy stworzyli pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki. W 12 minucie Collocini sfaulował przed polem karnym jacka Wilshere'a a Cesc Fabregas wykonujący rzut wolny trafił piłką w poprzeczkę.

W 17. minucie po pięknym podaniu od Nasriego, Cesc Fabregas obrócił się z piłką, jednak naciskany przez 3 obrońców zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny. 5 minut później, żółtą kartką za bezsensowny faul na Guthierezie ukarany został Clichy.

W 31. minucie Tiote sfaulował Jacka Wilshere'a. Po tym zagraniu gracz Newcastle w niewybredny sposób wyraził swoją opinię o arbitrze, za co ukarany został żółtą kartką. 4 minuty później lekkiej kontuzji nabawił się Nasri, jednak Francuz kilka chwil później wrócił na boisko. W 38 minucie groźny strzał na bramkę Krula oddał Nasri, jednak bramkarz Newcastle popisał się świetną interwencją.

Niestety tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania błąd popełnił Łukasz Fabiański, który źle wyszedł w powietrze i minął się z piłką, którą w siatce Kanonierów głową umieścił Caroll.

Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania, w której niedokładni Kanonierzy nie potrafili poważnie zagrozić bramce Newcastle.

W 48. minucie po podaniu Jacka Wilshere'a i strzale Theo Walcotta, piłka trafiła w poprzeczkę bramki Krula. 8 minut póżniej, na placu gry w miejsce Samira Nasriego pojawił się Andriej Arszawin. Po kilku sekundach na ławce rezerwowych usiadł również Marouane Chamakh, zajmując miejse zwolnione przez Robina van Persiego.

W 68. minucie Cesc Fabregas ukarany został żółtą kartką za faul taktyczny na jednym z graczy Newcastle.

W 81. minucie po dobrym dośrodkowaniu Arszawina, strzał na bramkę Srok oddał Fabregas, jednak piłka trafiłą wprost w ręce dobrze ustawionego Krula.

W doliczonym czasie gry za faul na wychodzącym na czystą pozycję Carollu, czerwoną kartką ukarany został Laurent Koscielny. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie

Newcastle UnitedPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 19:57

patryk --> to podziel się tą wiedzą :)

Gunner_995 komentarzy: 655008.11.2010, 19:57

Proszę was! Zróbcie zapowiedź meczu z wilkami, bo żal na to patrzeć... :(

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 19:57

Aby tylko jeszcze nasz pierwszy skład grał tak dobrze.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 19:55

Koniec świata? Jako, że czytałem kilka książek Ericha von Danikena wiem co się wtedy wydarzy ^^

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 19:55

sebasz --> to tylko pokazuje , że trzeba dawać więcej szans JET-owi ... może się zacznie szybciej rozwijać jak Jacek.. bo w formie to On na pewno jest ..

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27308.11.2010, 19:54

concrete-----> tą wypowiedzią udowodniła swój niski poziom intelektualny, więc nie będzie to dla mnie problemem;]

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52008.11.2010, 19:53

Arsenal rez - Everton rez 4 - 1

* Emmanuel-Thomas 26, 52,
* Aneke 47,
* Nordtveit 63

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 19:52

griz --to odpisz jej ..może wyśle Ci zdjęcia.. będziesz miał łatwiej .. jak jej oczywiście wmówisz tą bzdurę :)

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4808.11.2010, 19:51

Ja słyszałem, że z II wojną światową było tak samo. jakaś rumunka przepowiedziała 27 sierpnia 39' i 1 września *****y zaatakowały Westerplatte, także ja bym się na Waszym miejscu bał.

arsenallord komentarzy: 29750 newsów: 11708.11.2010, 19:50

Koniec świata będzie w 2012r, ale niektóre źródła donoszą, że to ostrzeżenie od Boga i niektórzy przeżyją oczywiście wierzący w Boga. Ja w to wierze na 100%!

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 19:50

bacary --> takie , że w 2012 roku będzie koniec świata , w końcu robimy Euro i wszystkie stadiony w Polsce się zawalą ..:)

a tak na serio? bezedura !

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 19:49

bacary
Ja już bardziej wierzę w 2012(wiadomo euro w polsce)

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27308.11.2010, 19:49

concrete13-----> jeśli to jakaś ładna kobieta pisała, to chętnie pomogę jej rozwiązać ten problem;D

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 19:46

bacary --> a czytałeś komentarze poniżej .. :)..

..- "Ja nie chcę umrzeć dziewicą ..To straszne :)"
itp...

VoXy komentarzy: 205708.11.2010, 19:44

Mam pytanie:

Jak sie dodaje newsa, to jak dodać też zdjęcie do niego? ;)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.11.2010, 19:44

@patryk
No, wiesz nie, żebym się prosił, ale przyjmiesz mnie też do bunkru, bo ja swojego nie zdążę na czas zrobić :P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 19:41

Mój atomowy bunkier już przygotowany.

Dla zainteresowanych więcej rewelacji na najbliższe kilka tysięcy lat od tej pani: babavanga.pl/

Dominika93 komentarzy: 293708.11.2010, 19:41

bacary--> dzięki, mam wymówkę żeby do kina nie iść ; D

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 19:41

oj sory wystarczyło jedno słowo "raczej"

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 19:40

Hargreavsa to powinien zakończyć karierę, bo raczej za wiele to on raczej nie pogra.

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.11.2010, 19:39

niewiarygodne.pl/kat,1017181,page,3,title,Ten-czas-nadchodzi-W-srode-rozpocznie-sie-III-wojna-swiatowa,wid,12832451,wiadomosc.html

Fuck! Nie zdążę ściągnąć FMa :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 19:37

kiko17 -> Właśnie. Co tam z Hargreavsem? On ma jeszcze jakiekolwiek szansę na normalną grę w piłkę?

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4808.11.2010, 19:36

Domyślam się, że Roo i tak miał co robić.

kiko17 komentarzy: 23608.11.2010, 19:33

Bacary-->widziales jaki sklad musial SAF wystawic??Nie dosc ze Vidic,Evra,Ferdinand grali z grypa to jeszcze nie mogli zagrac Roo,Nani,Valencia,Giggs,Rafael,Carrick,Anderson,Owen i po 5 min musial zejsc Hargo ktory zagral po raz pierwszy w pierwszym skladzie od 777 dni....

evelred komentarzy: 369108.11.2010, 19:33

manu
i The Invincibles?! ahaha tego nawet nie można w 1 linijce napisać :D

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4808.11.2010, 19:32

Jak oni w tym sezonie powtórzą jakimś cudem wyczyn The Invincibles, to wtedy ja się potnę. Jeszcze nie wiem czym co prawda, ale się potnę.

ncba komentarzy: 55508.11.2010, 19:29

a Jack Jack twitteruje

Thinks its funny how everyone jumps on the 'same old arsenal, to soft to win anything' band wagon! Bad day at the office..

.nothing more nothing less! Long way to go yet and we will be back stronger on wednesday!

andrzej31794 komentarzy: 93808.11.2010, 19:29

Gigi
Jak kiedyś kibic_FCB.

Dominika93 komentarzy: 293708.11.2010, 19:29

Gigi---> może jakieś tajemne moce ...

concrete13 komentarzy: 869808.11.2010, 19:29

kiko - kompleks United mówisz ?? to sobie to przeczytaj - słowa Parlour : "Można też zauważyć pewną prawidłowość. Jeśli gra Arsenalu jest wyraźnie słaba, wtedy przegrywają, a na przykład Manchester United, który w tym sezonie nie prezentuje nic oszołamiającego potrafi zrobić coś z niczego." także widzisz , że to nie tylko kibice tak uważają :)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.11.2010, 19:29

@kiko
Siemano ziomki, czy Ty widziałeś jak grało ManU ?? Hahaha, jeden z najgorszych meczy jaki widziałem, Wolves miało w większości lepszą posesję i więcej okazji, potem strzelili gola na 1:1, 90 minuta mój brat sra, że jeszcze przegracie, a ja mu mówię, żeby się nie przejmował, bo i tak zaraz będzie "Fergie Time" i strzelicie gola w końcówce, jak na zawołanie.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4808.11.2010, 19:27

Powiedz ktoś "United", to ten niczym Afrodyta z morskiej piany objawi się na stronie.

fenoloftaleina komentarzy: 5708.11.2010, 19:26

bacary--> no wczoraj tak sie zastanawiałam nad zostaniem emo:P
Ale mowie przecież że dni się takie zdarzają a byłam zła nie o tą bramkę tylko ogólnie...:)
I też myślę że następny mecz będzie o niebo lepszy ponieważ jade specjalnie do szczecina oglądać go z Fanklubem i mam nadzieje że tego dnia Kanonierzy pokażą się z tej wybitnie dobrej strony:P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9808.11.2010, 19:25

bacary -> Nie będą się śmiali. Co Ty gadasz?

kiko17 komentarzy: 23608.11.2010, 19:24

bacary-->jak wy strzelacie bramke w 90 +min to jest determinacja i walka do konca a jak my to tylko fuks ...heh pzdr dla cb i mam nadzieje ze wkoncu wyleczycie sie z kompleksu United :)

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.11.2010, 19:23

@fenoloftaleina
Od kiedy mamy Emosy na stronie ?xD

Bez przesady, słabe mecze zawsze nadchodzą, nie wierzysz ? Zobacz wczorajszą przegraną Chelsea, tylko MUły mają takie szczęście, że nawet patryk im zazdrości :/

Dominika93 komentarzy: 293708.11.2010, 19:23

fenyloftaleina--> lepiej plasteliną ;p ale tylko niebieską albo różową ;p

fenoloftaleina komentarzy: 5708.11.2010, 19:23

Ej... ostatnio bardzo dobrze mu szło... no tak ten mecz... spier*** się ale no zobaczymy co będzie dalej Fabian da rade... no kurde..

bacary komentarzy: 2294 newsów: 1108.11.2010, 19:21

No ludzie, a teraz przyznać się kto dziś będzie oglądał Sport+Extra na Canal+Sport ?? Ja będę oglądał i powiem wam jak będą się śmiali z naszego Polaka.

Co do Łukasza, to zobaczycie Wy wszyscy, że na Molineux zagra lepiej.

fenoloftaleina komentarzy: 5708.11.2010, 19:20