Oceny Kanonierzy.com: Arsenal vs West Ham

Oceny Kanonierzy.com: Arsenal vs West Ham 30.10.2010, 19:30, Eryk Delinger 63 komentarzy

Łukasz Fabiański: 7.0 - Wywiązywał się ze swych zadań, interweniował bardzo pewnie. Dobrze komunikował się z obrońcami przy stałych fragmentach gry.

Gaël Clichy: 8.0 - Wreszcie Francuz zagrał na poziomie jakiego się od niego oczekuje, a nawet lepiej. Piłkarze Młotów nie wystawiali go w defensywie na ciężkie próby, ale kiedy musiał bronić, spisywał się dobrze. Świetnie zaprezentował się w ofensywie – w ostatnich minutach popisał się fantastycznym dośrodkowaniem, które na zwycięskiego gola zamienił Song.

Laurent Koscielny: 7.5 - Pokazał się z dobrej strony, zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy zaliczył kilka bardzo imponujących interwencji. Przez całe 90 minut był w pełni skoncentrowany i nie dawał się zaskoczyć.

Sébastien Squillaci: 7.0 - W pierwszych minutach brakowało mu trochę skupienia, ale z czasem dorównał swemu partnerowi. Dominował w powietrzu. Gdyby nie fenomenalna dyspozycja bramkarza gości, prawdopodobnie już w pierwszej połowie wpisałby się na listę strzelców.

Bacary Sagna: 7.5 - Udany mecz Baca. Pokazał w ofensywie sporo dobrych zagrań, szukał gry, starał się wychodzić do podań partnerów. Z tyłu - jak zwykle - bez zarzutu.

Alexandre Song: 8.5 - Zdecydowanie najlepszy piłkarz Kanonierów. Zdobył bramkę na wagę trzech punktów. Całkowicie opanował środek pola, był znacznie spokojniejszy od swoich kolegów.

Denílson: 5.5 - Nie pokazał niczego szczególnego. Próbował asekurować szarżującego Songa, lecz zaliczył kilka prostych strat, które mogły sporo kosztować cały zespół.

Cesc Fàbregas: 6.0 - Bardzo się starał, ale niewiele mu dziś wychodziło. W drugiej odsłonie spotkania popisał się imponującym podaniem do Walcotta, które otworzyło Anglikowi drogę do bramki.

Samir Nasri: 7.0 - Nie był tak efektywny jak w ostatnich meczach, ale wciąż prezentował się bardzo dobrze. Nie bał się ryzyka. Dobrze utrzymywał się przy piłce, był znacznie bardziej aktywny od kolegów.

Andriej Arszawin: 5.0 - Pierwsze minuty zapowiadały całkiem niezły mecz Rosjanina, lecz z każdą sekundą było coraz gorzej. Przez dłuższe fragmenty spotkania był całkowicie niewidoczny. Parę razy wbiegał z impetem w pole karne West Hamu, lecz nie wynikało z tego zupełnie nic.

Marouane Chamakh: 6.0 - Średnie zawody marokańskiego snajpera. Jak zwykle ciężko pracował, ale nie stwarzał zbyt dużego zagrożenia pod bramką rywali.

Theo Walcott: 6.5 - Wprowadził swoim wejściem sporo ożywienia. Udało mu się nawet pokonać bramkarza - niestety, słupka już nie.

Nicklas Bendtner: 6.0 - grał dosyć krótko, lecz zostawił po sobie całkiem dobre wrażenie. Miał udział przy golu - swoją obecnością zapewne zaabsorbował uwagę rywali.

Emmanuel Eboue - miał zbyt mało czasu.

autor: Eryk Delinger źrodło: własne
poprzednia12 następna
Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9830.10.2010, 19:52

Arszawin na razie broni się statystykami i pewnie nadal będzie wybiegał w podstawowym składzie, ale jak przez kilka spotkań utrzyma tą beznadziejną dyspozycję i nie uda mu się strzelić jakiejś bramki/zaliczyć asysty to możliwe, że czeka go ławka rezerwowych.

maniek56 komentarzy: 300730.10.2010, 19:48

Oceny dałbym dokładnie takie same. Denilson przyzwyczaił mnie do beznadziejnej gry natomiast forma Arszawina bardzo mnie martwi.

fabregas1987 komentarzy: 2582230.10.2010, 19:47

najslasi byli bezapelacyjnie Arshavin i Denilson, w nastepnym meczu za nich powinno zagrac 2 anglikow (Wilshere i Walcott) sd;)

VoXy komentarzy: 205730.10.2010, 19:45

IMO Nasri powinien mieć 8, a pozatym to dobre oceny ;)

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56730.10.2010, 19:43

Evelred > nie wiem, co ci się tak podoba w Denilsonie... Pracowitości zero (a potrafi zapieprzać jak mu się chce, na Stadium of Light był świetny...), podania bez pomysłu (dziś nie był to tylko jego problem), no i te frajerskie straty... Znów co najmniej trzy razy zgubił piłkę w okolicach 20 metra od swojej bramki, w końcu za to zapłacimy.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9830.10.2010, 19:42

Denilson zagrał beznadziejnie, tak samo Arszawin, nie wiem jak ślepym można być aby mówić, że powyższe oceny są niezasłużone.

Gunner48 komentarzy: 792930.10.2010, 19:41

@boroAsenal
albo jesteś ślepi albo nie oglądałeś meczu.
Powyższe oceny są idelane, jedynie do czego można było sie doczepić to zaniżona ocena Rosjanina.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9830.10.2010, 19:40

BoroArsenal -> Chciałem Ci odpisać coś co miałoby związek z ocenami, które skrytykowałeś ale po "stylu" w jakim napisałeś komentarz wnioskuję, że jesteś osobą niepełnosprawną umysłowo i jakakolwiek dyskusja z Tobą mija się z celem. Naucz się pisać, a potem pisz.

evelred komentarzy: 369130.10.2010, 19:40

gael w I połowie grał b. słabo, gubił pozycję, przegrywał pojedynki, nawet za samą drugą 8 b. mocno naciągana

Denilson tradycyjnie pojechany za nazwisko, no bo przecież nie za grę

fabregas1987 komentarzy: 2582230.10.2010, 19:39

jak zwykle Arsha najgorszy, Theo powinien grac w pierwszym skladzie zamiasst niego ...

protektor komentarzy: 22630.10.2010, 19:38

Gaël Clichy zagrał dobrze teraz niech Andriej powinien wziąść przykład. Lewa strona by wtedy lepiej funkcjonowała.

BoroArsenal komentarzy: 17230.10.2010, 19:37

to oceny to jakas lia jest wogole nie obiektywne arshavin mniej od denilsona porazka kt te oceny wystawia rsek zagral nie najgrzej porobowwl mial kilka fajnych wejsc i udanych podan rzuty rozne tez nie najgorzej ale 5 to jakas paranoja chyba ktos meczu nie ogladal haha

kanonier_89 komentarzy: 93930.10.2010, 19:35

Myślę, że oceny dobre, ale Ceskowi dałbym 6,5:p fakt, że nie jest w optymalnej formie, ale starał się. Natomiast daleko od dobrej formy jest Andrzej, którego mi szkoda, bo jest jednym z moich ulubionych zawodników. Zawsze szybko biegał za piłkę, potrafił znaleźć się tam gdzie trzeba, bardzo dobrze podawał i tez umiejętnie strzelał. A teraz jakoś tego błysku u niego nie widzę. Oby odnalazł za niedługo dobrą formę, bo może nam tego brakować