Ostatnia szansa na uratowanie sezonu: Arsenal vs Villarreal

Ostatnia szansa na uratowanie sezonu: Arsenal vs Villarreal 05.05.2021, 19:22, Patryk Bielski 1202 komentarzy

Here we go again... Jutro Kanonierzy staną przed wyjątkową szansą walki o finał Ligi Europy, który już 26 maja odbędzie się w Polsce na stadionie Energa Gdańsk. W pierwszym spotkaniu z Villarrealem górą okazali się piłkarze Unaia Emery'ego i bez większych problemów zwyciężyli z Arsenalem 2-1. Jak będzie tym razem?

Kibice londyńczyków mają oczywiście nadzieję, że podopieczni Mikela Artety zagrają inaczej niż tydzień temu, kiedy oddali na bramkę swoich rywali zaledwie dwa celne strzały, a gola strzelili po naciąganym rzucie karnym. Obie drużyny w ostatnich kolejkach zwyciężały w swoich ligach. Arsenal z łatwością ograł Newcastle 2-0, a Villarreal pokonał u siebie Getafe 2-0. Emery podobnie jak szkoleniowiec Kanonierów dał odpocząć swoim kilku kluczowym piłkarzom - między innymi Moreno i Triguerosowi.

W porównaniu do poprzedniego spotkania, ze składu Żółtej łodzi podwodnej wypada Foyth, który doznał urazu w ostatnim ligowym starciu, a także Capoeu, wskutek dwóch czerwonych kartek z meczu z Kanonierami. Po stronie gospodarzy z tego samego powodu wykluczony z gry jest Dani Ceballos, a ponadto na murawie nie zobaczymy kontuzjowanego Davida Luiza. Największą niewiadomą są oczywiście występy Alexandre'a Lacazette'a oraz Kierana Tierneya. Dwójka kluczowych w tym sezonie piłkarzy ekipy z The Emirates trenuje już z resztą zespołu, ale trudno spodziewać się, by wyszli na murawę w wyjściowej jedenastce.

Historię ostatnich spotkań obu drużyn możecie prześledzić w naszej ostatniej zapowiedzi. Nam pozostaje trzymać kciuki za odpowiednią reakcję na porażkę w pierwszym meczu i awans do finałowego starcia, które w tym fatalnym dla nas sezonie może dać Kanonierom upragnioną Ligę Mistrzów.

Rozgrywki: Półfinał Ligi Europy
Miejsce: Anglia, Londyn, Emirates Stadium
Data: Czwartek, godzina 21:00 czasu polskiego
Sędzia: Slavko Vinčić (Słowenia)
Transmisja: CT sport, Polsat Sport Premium 2

Typ Kanonierzy.com: 3:1 - kurs 1.92 - obstaw teraz w STS!
Przeczytaj więcej o Fortuna kod promocyjny!

Liga EuropyVillarreal CFZapowiedź autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Sanchoo komentarzy: 153506.05.2021, 21:35

@Bialyx94: W tym meczu kompletnie niewidoczny, pierwszy do zmiany

tomawwa komentarzy: 39406.05.2021, 21:35

Niech tu przyjdzie jakiś prawdziwy trener ten stażysta się nie nadaje.

Mickeylo komentarzy: 274106.05.2021, 21:35

Bellerin to aktualnie chyba nasza najwieksza pokraka w składzie.

tomash473 komentarzy: 211506.05.2021, 21:34

Pepe baran na raz leci jak jakiś młodzik.

OFFO komentarzy: 354506.05.2021, 21:34

tylko Partey próbuje piłek prostopadłych

Chakaa komentarzy: 191206.05.2021, 21:34

@majormati: xddd? o jakiej tygodniówce i gwiazdach mówisz?

Gryzek komentarzy: 379706.05.2021, 21:34

Nasze instagramowe modelki chyba zapomniały, że muszą odrabiać straty, a nie bronić wyniku ;D

Coraz gorzej ten klub wygląda.

Bialyx94 komentarzy: 30006.05.2021, 21:34

@Sanchoo: i tak still better than pepe

cieniak14 komentarzy: 172706.05.2021, 21:34

Co Bellerin odpierdala XD?

majormati komentarzy: 191506.05.2021, 21:34

Licze ,ze odpalimy Balerona w to lato, bez sentymentów, tygodniówka jak najwieksze gwiazdy, poziom marny od kilku sezonow.

Sanchoo komentarzy: 153506.05.2021, 21:34

@Bialyx94: Chyba Saka out, po kontuzji strasznie opuścił loty

Szogun komentarzy: 28655 newsów: 306.05.2021, 21:33

Znowu po stracie Bellerina.

tomash473 komentarzy: 211506.05.2021, 21:33

Arteta coś wspomniał o przywróceniu DNA Arsenalu, ofensywnej gry, wengerballa... a co ja pacze? 11 drewniaków bez pomysłu na grę. No nie wierzę w ten proces, sorry

mikowhy komentarzy: 3216 newsów: 1006.05.2021, 21:33

Nasi po prostu chcą strzelić bramkę jak najpóźniej, żeby nie musieli strzelać ich więcej. Izi

Bialyx94 komentarzy: 30006.05.2021, 21:33

Pepe out Gabi in

ELAdzik komentarzy: 250806.05.2021, 21:33

Dobrze ze kupiłem dziś %%% tego nie da się oglądać.

KapitanJack10 komentarzy: 5400 newsów: 406.05.2021, 21:32

Drybling Pepe jest jedyny w swoim rodzaju. Typ po prostu stoi xD

thegunner4life komentarzy: 899706.05.2021, 21:32

@MuodyWenger:
Da się. Jak odbierasz kasę z dywidendy to jest najlepszy klub na świecie.

ZielonyLisc komentarzy: 2028306.05.2021, 21:32

Hahahah a na strimsword na czasie piszą o natsu XDD

triumphst666 komentarzy: 257406.05.2021, 21:32

@illpadrino napisał: "Swoją drogą Gabi po dobrym meczu znowu siedzi."
Masz bardzo racjonalne myślenie, 9/10 komentarzy to jest kwestia którą sam mam w głowie. Jesteśmy połączeni kosmiczną zbieżnością. Ale bez obaw, jestem hetero ^^

michalmsos komentarzy: 156506.05.2021, 21:32

Przez dzisiejsze ustawienie i pseudotaktyke... nasi da jeszcze bardziej bezpłciowi i zagubieni niz zwykle:)
Musze przyznac ze Arteta musial sie ladnie wysilić żeby taki niski poziom gry osiągnąć:)

MuodyWenger komentarzy: 1575 newsów: 1206.05.2021, 21:32

Nie da się już utożsamiać z tym klubem.

Arsenal_Londyn (zawieszony) komentarzy: 72406.05.2021, 21:31

Minęło pol h i wyglada jakby nasi grali na utrzymanie wyniku. Oni wiedza ze 0:0 im nic nie daje nie?

Axinus komentarzy: 1165 newsów: 106.05.2021, 21:31

@Dawid04111 napisał: "Kiedyś jak musieliśmy gonić wynik to od pierwszych minut był atak na rywali jak akcja Rosicky -Walcott - Giroud z Bayernem czy 1 połowa z Milanem."
Tak było, potwierdzam.

fabregas1987 komentarzy: 2581506.05.2021, 21:31

Przyznam szczerze, że nie mogę już patrzeć na Bellerina. Chambers, Cedric, jakiś junior, Maitland-Niles każdy lepiej gra od niego.
Wcisnąć go komuś latem za paczkę fajek

Mickeylo komentarzy: 274106.05.2021, 21:31

Uff schodzi największe zagrożenie dla nas..

Facet3miasto komentarzy: 52306.05.2021, 21:31

Jaka różnica .... wczorajsza gra Chelsea a dzisiejszy mecz w chodzonego: )))

Ranczomen komentarzy: 1233006.05.2021, 21:31

Ciężko się to ogląda, niesamowicie ciężko.

spazi_28 komentarzy: 85006.05.2021, 21:30

Co oninrobia

Elastico07 komentarzy: 1255406.05.2021, 21:30

@ZielonyLisc napisał: "To wygląda jak jakiś mecz Burnley vs WBA. Jem mięsko po treningu i idę grać w CODa"
Nie potrafiłbym się skupić na czymś innym mając w głowie to że gra Arsenal nawet taki fatalny

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1406.05.2021, 21:30

Kiedyś jak musieliśmy gonić wynik to od pierwszych minut był atak na rywali jak akcja Rosicky -Walcott - Giroud z Bayernem czy 1 połowa z Milanem. A dzisiaj? Wygląda jakbyśmy wygrali pierwszy mecz ze 3:0

ZielonyLisc komentarzy: 2028306.05.2021, 21:29

fabregas1987 komentarzy: 2581506.05.2021, 21:28

może się obudzą trochę po słupku

darek250s komentarzy: 10300 newsów: 506.05.2021, 21:28

Przecież to Villareal gra taka padake ze moja drużyna z B klasy by ich klepał

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 306.05.2021, 21:28

Swoją drogą Gabi po dobrym meczu znowu siedzi.

Gunner177 komentarzy: 31006.05.2021, 21:28

Ależ, to by była zuchwała bramka

triumphst666 komentarzy: 257406.05.2021, 21:28

To też nie ich wina bo wszystko przez dezinformację, myślą że przy remisie będzie dogrywka a rywal potężny więc grają na czas

MarkOvermars komentarzy: 913906.05.2021, 21:28

Więcej w tym przypadku niż czegokolwiek

MuodyWenger komentarzy: 1575 newsów: 1206.05.2021, 21:28

@ELAdzik napisał: "Liczymy na jakiegoś szczęśliwego gola. Oby to się źle nie skończyło"
Nie pocieszę cie. Takie granie zazwyczaj się źle kończy.

Nie rozumiem.

Nasi nie biegają. Bez agresji. Bez pressingu...

Ławka rezerwowych jest i mogą być zmienieni, a oni kuwa nawet nie walczą.

Będą walczyć na 15min przed końcem, żeby ten Arti wyszedł i powiedział, że walczyli...

tomash473 komentarzy: 211506.05.2021, 21:28

Pierwszy groźny strzał po 26 minutach... wow.

varatas komentarzy: 256506.05.2021, 21:28

@call_me: No Tierney na boisku, to wiadomo było jak będzie to wyglądać :D

DaroslaV komentarzy: 27606.05.2021, 21:27

Mało efektywny ten Saka dziś , Gabi miałby już ze 3 akcje

thegunner4life komentarzy: 899706.05.2021, 21:27

@Simpllemann:
To jest część planu Artety. Nauczy ich walczyć dopiero po kolejnych 5 transferach.

Cartman_KG komentarzy: 363406.05.2021, 21:27

Ajjjjwaj?!!!!!!!

gunner1990 komentarzy: 371406.05.2021, 21:27

Dostaniemy tak w 65 na 0:1 i zaczniemy grać bo póki co zapomnieli że muszą odrabiać

Gryzek komentarzy: 379706.05.2021, 21:27

Znowu bez planu gramy. To trochę wygląda jak pod koniec ery Wengera, czyli „macie piłkę i sobie grajcie”.