Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke

Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 15:35, Łukasz Wandzel 4894 komentarzy

Niedzielne popołudnie udane dla każdego kibica Arsenalu. Zdobyta pełna pula punktów z rywalem ze środka tabeli w sposób, jakiego życzylibyśmy sobie za każdym razem. Zdominowany mecz przez podopiecznych Arsene'a Wengera na czele z fantastycznie dysponowanym Alexisem Sanchezem. Mimo utraty Mathieu Debuchy'ego, który przedwcześnie musiał opuścić murawę, cieszący powrót Theo Walcotta i Mesuta Ozila. Dodatkowo czyste konto zachowane przez Davida Ospinę.

Arsenal po prostu nie mógł pozwolić sobie na przegraną ze słabszym rywalem. Dzięki szybko strzelonej pierwszej bramce cel mógł zostać osiągnięty bez niepotrzebnie podejmowanego ryzyka oraz nerwowej końcówki. Londyńczycy rozstrzygnęli dzisiejsze spotkanie już na początku drugiej połowy strzelając trzecią bramkę.

Arsenal: Ospina, Debuchy (13. Bellerin), Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Oxlade-Chamberlain (68. Walcott), Rosicky, Cazorla, Alexis, Giroud (73. Ozil).

Stoke: Begovic, Cameron, Wollscheid, Shawcross, Pieters (46. Muniesa), Nzonzi (46. Sidwell), Whelan, Arnautovic, Bojan (72. Ireland), Walters, Crouch.

Zaczęło się od bezkompromisowego przejścia do ofensywy przez Arsenal. Efektownymi strzałami, które zmusiły Begovicia do wysiłku popisali się Alexis a chwilę później Rosicky.

Rzut rożny po strzale Czecha pozwolił wykorzystać dotychczasową dominację! Sanchez po stałym fragmencie gry posłał piłkę wprost na głowę Koscielnego, który się nie pomylił! 1-0!

Zaledwie po dziesięciu minutach poturbowany w walce o piłkę został Debuchy. Okazało się, że Francuz nie mógł kontynuować gry, więc w jego miejsce pojawił się Bellerin.

Tymczasem Arsenal nie zwalniał tempa. W kolejnych minutach swobodne rozgrywanie piłki kończyli strzałami Chamberlain, Alexis i Giroud. Po tych próbach The Gunners oddali trochę pola. Dzięki temu nieskutecznie swoich szans szukał zespół Stoke.

Londyńczycy przebudzili się w 33. minucie! Świetną wymianą podań między sobą odznaczyli się na lewej stronie boiska Rosicky z Sanchezem. Niezawodny Chilijczyk szybko znalazł się w polu karnym i oddał strzał w pobliżu trzech zawodników rywala, 2-0!

W 41. minucie po znakomitym dośrodkowaniu Camerona do futbolówki przed Crouchem dopadli zawodnicy Arsenalu. Kilka minut później Crouch mijając obrońcę znalazł szansę na strzelenie bramki, lecz oddał niegroźny strzał.

Sędzia po 5. doliczonych minutach zakończył pierwszą połowę.

Niespełna pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy oglądaliśmy bramkę! Rzut wolny dla Arsenalu na gola zamienił...oczywiście, Alexis Sanchez. Najlepszy piłkarz na boisku umieścił piłkę między słupkiem a ręką golkipera, który nieskutecznie interweniował! 3-0!

The Gunners przy korzystnym wyniku uspokoili grę. Przez kolejne 10 minut oba zespoły tworzyły niegroźne sytuacje. W porównaniu do poprzedniej połowy szczególnie ospały futbol prezentował Arsenal.

Kanonierzy wnioskując z postawy zespołu Stoke City zaczęli dążyć do strzelenia kolejnej bramki. Przebłyskami talentów popisywali się Chamberlain czy Cazorla. Tymczasem na boisko za tego pierwszego wszedł Walcott. Ostatnią zmianą Arsene'a Wengera było wejście Ozila za Girouda w 73. minucie.

W 77. minucie goście byli blisko zdobycia bramki honorowej. Futbolówka nawet wylądowała w siatce, lecz Cameron znajdował się na pozycji spalonej. Chwilę później piłkę na wolną pozycję otrzymał Walcott, lecz Anglik uderzył z okolic szesnastego metra bardzo niecelnie.

Po spokojnej końcówce sędzia zdecydował się zakończyć mecz.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 23:26

scarface
Lepiej czysty win. Na pewno nie grać tam na over/under. Niedawno w meczu Korei Płn-Arabii kurs na under 2.5 był 1,37. Jednak w meczu padło 5 bramek... :D

Lukkoss komentarzy: 44216.01.2015, 23:26

Jeśli chodzi o obstawianie to dzisiaj w nba piękna noc. Memphis 1.43, będące ostatnio w świetnej formie detroit 1.95, wizards też raczej wygrają 1.15 kurs, ale można dać spokojnie handi -1.5 i kurs 1.25.

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 23:25

Jak masz "2" przy więcej niż 2,5 gola to aby zakład był zaliczony musi paść min. 3 gole. Ten drugi oznacza,że QPR strzeli i United też :P

scarface komentarzy: 15616.01.2015, 23:24

marimoshi

Ja dziś właśnie rano na Japonii tam sie zawiodłem bo stawiałem na handi a wygrali marne 1-0. Ale ogólnie puchar azji dobrze wchodzi. Stawiam w drodze do pracy :D

darek250s komentarzy: 10307 newsów: 516.01.2015, 23:23

marimoshi, mozesz mi powiedziec o co chodzi w tym twoim kuponie? Swansea - Chelsea - wiecej niz 2,5 gola? , Qpr-Utd obie strzela?,

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 23:20

Kolejny zawodnik, którego wielu chciało u nas.

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 23:19

Trochę dziwne,że się Eto pozbywają. Lukaku gra strasznie nierówno. Zresztą w meczu z WHU miał w dogrywce 3 setki z czego tylko jedną wykorzystał. Coś mu ostatnie nie idzie.

lays komentarzy: 3987116.01.2015, 23:16

Breaking: Samuel Eto'o to sign for Sampdoria. He will take the medical on Monday. #efc

Sobie długo w Evertonie pograł

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 23:16

Akurat z handi to jak stawiać to tylko single. Bardzo mocno Korea Płd rozczarowywała. 2x po 1:0,ale grali z Omanem czy Kuwejtem...

Niedługo PNA więc trzeba tez poszukać perełek do grania

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 23:14

Kanonier204
Musi być.

marimoshi
Też to zauważyłem. Nie miałem możliwości zagrać, a w niektórych można było spokojnie postawić z handicapem.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.01.2015, 23:11

W niedziele z RSCA strzeli Praet i Mitrovic.

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 23:11

Paniu
Kusi stawiać na Australię,ale wszzystko zależy jak potraktują ten mecz. Jednak wydaję się,że pójdą na całość i wystawią najmnocniejszy skład.

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 23:11

mari

duża szansa, że wejdzie.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.01.2015, 23:10

simpllemann
No to jednak moje typy w FA CUP byly troche lepsze :D no coz. Nastepnym razem bedzie lepiej.

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 23:09

mari

ja obstawiłem tak : Algieria, Australia, WKS, Kamerun, Ghana, i Iran bodajże.

za 3 zł, do wyjęcia 121

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 23:06

Puchar Azji. Kto się tam znał trochę to ładnie się obłowił. 90% jak nie 95% to wygrywali faworyci według buków.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 23:05

Kanonier204
Mało, prawie 60 złotych za 10 postawionych. Z dzisiejszych meczów to mi Ajax wszedł.

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 23:05

Staram się omijać niskie kursiki.Kupon na jutro

fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10913526_891904590839988_278875823_n.jpg?oh=291a66c6a02a82b40ed322552504ed04&oe=54B9B2D9&__gda__=1421479492_27958a4faa4a996bb8bf1942804813eb

kamilo_oo komentarzy: 2356716.01.2015, 23:03

Ja też nigdy nie obstawiam spotkań po przerwie

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 23:02

marimoshi
Szczerze mówiąc nie sprawdzałem tego. Po prostu przechodziłem koło zakładów i postanowiłem coś zagrać. A, że był niski kurs...

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 23:01

Ja nigdy nie stawiam pierwszych meczy po przerwie. Zawsze jakieś są niespodzianki.

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 23:00

i oni mi kupon już na starcie zawalili...

simplle, jestem tak wkurzony :D

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.01.2015, 23:00

simpllemann
Kiedys sie konczy bilans zwyciestw. No nie zeby cos ale ja sie ciesze z tego powodu. Jest szansa RSCA na brakujace 3 punkty do lidera Brugge. A poza tym co jeszcze obstawiles? i ile bylo do wygrania?

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 22:59

Simplle
Postawiłeś na nich :D? Ty który siedzisz w statach :P Brugge grał bez paru grajków.

Lukkoss komentarzy: 44216.01.2015, 22:58

over 206 w meczu okc-gsw myslę, że można grać spokojnie.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 22:57

Kanonier204
Weź nic nie mów. Postawiłem na ich zwycięstwo.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.01.2015, 22:56

Widze ze Club Brugge v KV Mechelen 1-1. No to teraz liczyc na Anderlecht w niedziele. A ze graja z ostatnia druzyna w lidze to jest spora szansa ze wygraja. W dodatku mecz u siebie. Moze zobacze polowe chociaz ^^

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 22:52

KOL

Jasne, że tak.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 22:49

MarcinMotyl
206? Napisze Ci statystykami
GSW w ostatnich 10 meczach 2 razy nie przekroczyli granicy, o której wspomniałeś.
OT również.
Ale - w tym sezonie zespoły grały ze sobą trzy razy, dwukrotnie granica nie została przekroczona.
Szczerze mówiąc ciężko powiedzieć.

kamilo_oo komentarzy: 2356716.01.2015, 22:47

KOL

Lucas Moura... Pewnie, że tak

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 22:47

KoL
Lucas ma taki styl jak Ox. Więc nie chciałbym go.

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 22:47

mari

Jeśli Rosa bez kontuzji, to wiadomo, że Czech.

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 22:46

Jakby miał grać jeden z nich w AFC.
Rosa 7 lat młodszy czy Ozil. Kogo byście wybrali :P?

kamilo_oo komentarzy: 2356716.01.2015, 22:46

mam przeczucie, że Theo by ładnie namieszał :)

mari

chyba, że wyjdziemy na 2 DM'ów z Flaminim i Coq'iem a wtedy Rosa ława.

kamilo_oo komentarzy: 2356716.01.2015, 22:43

A ja za Oxa bym dał Walcotta

bobslej22 komentarzy: 832916.01.2015, 22:42

To fakt Rosa z jego przyspieszeniem i klepką może być naszym zbawieniem.

MarcinMotyl komentarzy: 163716.01.2015, 22:39

Simplle a co sądzisz o meczu Oklahomy z Golden State, Ci wojownicy bodajże rzucają najwiecej pkt w lidze, Oklahoma tez z Durantem i Westbrookiem są bardzo ofensywni, myslisz że przekroczą 206 pkt w meczu ?

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.01.2015, 22:39

Rosa świetnie przyśpiesza nasze akcje, czesto podaje wybierajac trudniejsze rozwiazania, albo przyśpiesza z piłka i mija 2-3 rywali.

kamilo_oo komentarzy: 2356716.01.2015, 22:36

Racja, Rosa musi wyjść w niedzielę w pierwszym składzie

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 22:35

Niech Wenger zachowa taką samą konsekwencje do reszty składu co do Wojtka. Jesteś w gorszej dyspozycji to ława i tyle. Nie wierzę,że Ozil czy Ramsey po kontuzjach lepiej prezentują się niż inni zawodnicy pierwszego składu.

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 22:32