Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke

Pewne zwycięstwo: Arsenal 3-0 Stoke 11.01.2015, 15:35, Łukasz Wandzel 4894 komentarzy

Niedzielne popołudnie udane dla każdego kibica Arsenalu. Zdobyta pełna pula punktów z rywalem ze środka tabeli w sposób, jakiego życzylibyśmy sobie za każdym razem. Zdominowany mecz przez podopiecznych Arsene'a Wengera na czele z fantastycznie dysponowanym Alexisem Sanchezem. Mimo utraty Mathieu Debuchy'ego, który przedwcześnie musiał opuścić murawę, cieszący powrót Theo Walcotta i Mesuta Ozila. Dodatkowo czyste konto zachowane przez Davida Ospinę.

Arsenal po prostu nie mógł pozwolić sobie na przegraną ze słabszym rywalem. Dzięki szybko strzelonej pierwszej bramce cel mógł zostać osiągnięty bez niepotrzebnie podejmowanego ryzyka oraz nerwowej końcówki. Londyńczycy rozstrzygnęli dzisiejsze spotkanie już na początku drugiej połowy strzelając trzecią bramkę.

Arsenal: Ospina, Debuchy (13. Bellerin), Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Oxlade-Chamberlain (68. Walcott), Rosicky, Cazorla, Alexis, Giroud (73. Ozil).

Stoke: Begovic, Cameron, Wollscheid, Shawcross, Pieters (46. Muniesa), Nzonzi (46. Sidwell), Whelan, Arnautovic, Bojan (72. Ireland), Walters, Crouch.

Zaczęło się od bezkompromisowego przejścia do ofensywy przez Arsenal. Efektownymi strzałami, które zmusiły Begovicia do wysiłku popisali się Alexis a chwilę później Rosicky.

Rzut rożny po strzale Czecha pozwolił wykorzystać dotychczasową dominację! Sanchez po stałym fragmencie gry posłał piłkę wprost na głowę Koscielnego, który się nie pomylił! 1-0!

Zaledwie po dziesięciu minutach poturbowany w walce o piłkę został Debuchy. Okazało się, że Francuz nie mógł kontynuować gry, więc w jego miejsce pojawił się Bellerin.

Tymczasem Arsenal nie zwalniał tempa. W kolejnych minutach swobodne rozgrywanie piłki kończyli strzałami Chamberlain, Alexis i Giroud. Po tych próbach The Gunners oddali trochę pola. Dzięki temu nieskutecznie swoich szans szukał zespół Stoke.

Londyńczycy przebudzili się w 33. minucie! Świetną wymianą podań między sobą odznaczyli się na lewej stronie boiska Rosicky z Sanchezem. Niezawodny Chilijczyk szybko znalazł się w polu karnym i oddał strzał w pobliżu trzech zawodników rywala, 2-0!

W 41. minucie po znakomitym dośrodkowaniu Camerona do futbolówki przed Crouchem dopadli zawodnicy Arsenalu. Kilka minut później Crouch mijając obrońcę znalazł szansę na strzelenie bramki, lecz oddał niegroźny strzał.

Sędzia po 5. doliczonych minutach zakończył pierwszą połowę.

Niespełna pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy oglądaliśmy bramkę! Rzut wolny dla Arsenalu na gola zamienił...oczywiście, Alexis Sanchez. Najlepszy piłkarz na boisku umieścił piłkę między słupkiem a ręką golkipera, który nieskutecznie interweniował! 3-0!

The Gunners przy korzystnym wyniku uspokoili grę. Przez kolejne 10 minut oba zespoły tworzyły niegroźne sytuacje. W porównaniu do poprzedniej połowy szczególnie ospały futbol prezentował Arsenal.

Kanonierzy wnioskując z postawy zespołu Stoke City zaczęli dążyć do strzelenia kolejnej bramki. Przebłyskami talentów popisywali się Chamberlain czy Cazorla. Tymczasem na boisko za tego pierwszego wszedł Walcott. Ostatnią zmianą Arsene'a Wengera było wejście Ozila za Girouda w 73. minucie.

W 77. minucie goście byli blisko zdobycia bramki honorowej. Futbolówka nawet wylądowała w siatce, lecz Cameron znajdował się na pozycji spalonej. Chwilę później piłkę na wolną pozycję otrzymał Walcott, lecz Anglik uderzył z okolic szesnastego metra bardzo niecelnie.

Po spokojnej końcówce sędzia zdecydował się zakończyć mecz.

Premier LeagueRaport pomeczowyStoke City autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 22:24

Bellerin na prawą,a reszta składu tak jak na Stoke. Żadnych Ramseyów czy Ozilów w pierwszym.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.01.2015, 22:23

Nasz PO najprawdopodobniej bedzie musiał upilnować Milnera IMO jeden jak i drugi powinni sobie poradzić.
Ja bardziej polubiłem Bellerina,ale wydaje mi sie,ze Wenger wystawi Caluma z racji warunków fizycznych przy stałych fragmentach i wiekszego doświadczenia.

A środek jest dla mnie nie wiadomy. RAmsey od poczatku to moze być gra w 10. Spodziewam sie pary Flamini z Coqelinem a przed nimi Santi.

Rosomak komentarzy: 254416.01.2015, 22:23

bmwz5

punkt ksero zamknęli że musiałeś przepisywać ;)?
A tak na poważnie to powodzenia.:)

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 22:22

Mid

Bellerin, Nasriego nie będzie, więc skrzydeł nie będą mieli takich mocnych, a Bellerin jest super w ataku.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 22:20

Washington powinien wygrać ten mecz. Brooklyn w słabej dyspozycji ostatnio. Poza tym drużyna Gortata dobrze sobie radzi u siebie, więc to też przemawia za nimi.
Jeśli chodzi o ten drugi mecz to Dallas wyżej w tabeli ale Denver ma za to serię 5 zwycięstw z rzędu. Mimo wszystko też powinien mecz wejść.

migus
To juz twoja wola. Jak cos to pisz do Thide. On ci moze doradzi.

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41216.01.2015, 22:19

Pytanie - na City Bellerin czy Chambers? No i czy Rosicky rozpocznie kolejny mecz od pierwszych minut?

MarcinMotyl komentarzy: 163716.01.2015, 22:15

dwa mecze na dzisiaj mi zostaly Dallas i Washington, po kursach niby pewniaki, cos tam staram sie ogladac to wiem ze sa faworytami, ale chcialem zaciagnac opini experta :)

migus11 komentarzy: 131416.01.2015, 22:14

@Kanonier204 no właśnie ja chciałem za max 100-150 zł na allegro kupić, a nie za 250+

Novazzy komentarzy: 351016.01.2015, 22:14

@mari
serio. Nie ogarnąłem tego.
Jest w TOP11 a bedzie na ławce , troche smutne :

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34116.01.2015, 22:13

Hue hue. 140 stron notatek z jednego przedmiotu już przepisałem... Teraz trzeba się 'tylko' tego nauczyć :p

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 22:13

MarcinMotyl
Nie jestem nim ale pytać możesz.

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 316.01.2015, 22:13

migus
Jesli chcesz miec 100% pewnosc to polecam sports direct. Mam i sobie chwale.

MarcinMotyl komentarzy: 163716.01.2015, 22:13

Jest tu jakis fachowiec od NBA ? :D

marimoshi komentarzy: 472816.01.2015, 22:12

Ox jak Ox. Monreal na środku D:

migus11 komentarzy: 131416.01.2015, 22:12

Możecie mi powiedzieć jak jednoznacznie i definitywnie określić, że koszulka Arsenalu jest w 100% oryginalna? Chodzi mi o koszulkę z tego sezonu, metka ma być pomarańczowa ze znaczkiem pumy na niej? Jak np. poproszę sprzedawcę o zdjęcie metki to czego się tam dopatrywać? Z góry dzięki. :)

Novazzy komentarzy: 351016.01.2015, 22:10

BR z 6.75 pkt xD

Szczerze nie spodziewałem sie oxa

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 22:10

simplle

rozumiem, mam dokładnie to samo, szkoda gadać...

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 116.01.2015, 22:07

Marcinafc93, obaj chaotyczni i nie można na nich polegać :P Welbeck z tym swoim wywracaniem się przy strzałach mocno przegina, to chyba jakaś blokada psychiczna, jakby chciał się już w momencie strzału usprawiedliwić czemu nie wpadło(jeśli nie wpadło) :P

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 22:05

Jedenastka złożona z piłkarzy Arsenalu i City na podstawie not whoscored:

Novazzy komentarzy: 351016.01.2015, 22:04

@Zależy od jakiego punku patrząc
Jak od kiboców to nie ale jak od chciwych wlascicieli to tak xD

BTW Jak sie kiedyś wybiore to Londynu to można te bilety normalnie kupić czy tzreba rezerwować albo coś?

Simao12 komentarzy: 775216.01.2015, 22:00

haxball.com/?roomid=~288d7751f63adf71f5631107c89d391b88a2121d960823a83e2151b560ed91e6f
Zapraszam

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.01.2015, 22:00

Novazzy
a co miały być jeszcze wyższe ? :P

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 21:58

Mógł chociaż pomyśleć, zanim coś palnie.

Novazzy komentarzy: 351016.01.2015, 21:57

@KOL to chyab dobrze nie?

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 21:57

Club Brugge niepokonane od 16 kolejek a jak postawiłem na nich to u siebie przegrywają.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.01.2015, 21:51

Arsenal poprzez swoją stronę internetową, poinformował, że Klub nie zamierza podnosić cen biletów na kolejny sezon. To będzie szósty sezon od czasu przenosin na Emirates Stadium i 10 od ostatniego wstrzymania podwyżek.

fcescf komentarzy: 255416.01.2015, 21:38

I nie, nie jestem lewakiem i zwolennikiem UE.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52416.01.2015, 21:38

Widocznie widział wielki potencjał w City.

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2216.01.2015, 21:38

Paniu
Nigel Farage :D
Ja widzialem a mina Tuska bezcenna. Potem gadal ze jest pelen podziwu, ze gratuluje i tak dalej. Widac ze mocno nim wstrzasnelo :D

KOL
Dlatego wlasnie nie lubie tych wszystkich wywiadow z nowymi zawodnikami. Kazdy mowi to samo. Ze o tym marzyl bla bla bla

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 21:34

KOL
To się chłop nie popisał.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 116.01.2015, 21:32

Wilfried Bony: "I've dreamed of playing for City for 15 years"

Fucking hell 15 years ago, Manchester City were playing in the 3rd division!

hue hue

Gozdzik komentarzy: 3531 newsów: 2216.01.2015, 21:30

Novazzy
Watpie by byl. Jeszcze nie spotkalem nikogo kto bylby fanem tego klubu.

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 21:28

raczej za mało pospolity klub, żeby miał chociaż kilkuset fanów w Polsce.

Novazzy komentarzy: 351016.01.2015, 21:26

no własnie szukam i znalazlem tylko w remoncie jedna wiec sie pytam .

Paniu76 komentarzy: 1246416.01.2015, 21:25

Novazzy

poszukaj?

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 116.01.2015, 21:25

Jak można porównywać Sanogo z Welbekiem. Welbeck nie jest taki słaby przecież, musi tylko popracować nad skutecznością, a Sanogo brakuje fizyczności, przyspieszenia i skuteczności i wiadomo kto jest lepszy na ten moment.

KanonieR_ST komentarzy: 85416.01.2015, 21:22

Gdzie Welbeck a gdzie Sanogo... Dajcie już sobie spokój ;)

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34116.01.2015, 21:22

@Novazzy
Chyba nie, ale mogę się mylić.

Novazzy komentarzy: 351016.01.2015, 21:20

Jest btw polska strona fanow Zanita Petesburg?

Qarol komentarzy: 1450216.01.2015, 21:03

W kluczowej akcji też Hansen nie trafił, akurat po nim można się było spodziewać bramki w takiej sytuacji.