Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese

Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese 16.08.2011, 21:39, Szymon Ortyl 2179 komentarzy

Kibice Kanonierów z pewnością podeszli do tego meczu z mieszanymi uczuciami, z powodu transferów Cesca Fabregasa i Emmanuela Eboue oraz niepewnej sytuacji Samira Nasriego, jednak The Gunners pokazali, iż potrafią radzić sobie z silnymi przeciwnikami nawet bez swoich największych gwiazd:

Już w pierwszej minucie Szwed Ekstrand ukarany został żółtą kartką za faul na Tomasie Rosicky'm.

2 minuty później Arsenal wyszedł na prowadzenie za sprawą pięknej asysty Aarona Ramseya i bramki Theo Walcotta..

W 9. minucie po dośrodkowaniu z boku boiska Vermaelen nieznacznie musnął piłkę głową, co uniemożliwiło Gervinho oddanie strzału.

W 15. minucie, jedynie ekwilibrystyczna interwencja Vermaelena uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

10 minut później Alex Song popełnił fatalny błąd tracąc piłkę po rzucie rożnym, jednak Armero nie zdołał w 100% sytuacji pokonać Wojtka Szczęsnego.

W 35. minucie groźny strzał oddał Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese zdołał ustawić się na drodze piłki do bramki.

Od początku drugiej połowy na boisku oglądaliśmy Djourou, który zastąpił Gibbsa. Szwajcar już kilka chwil po wejściu na boisko popisał się świetnym ofiarnym wślizgiem blokując strzał Di Natale.

W 56. minucie boisko opuścił.... Johan Djourou. Zastąpił go Carl Jenkinson.

W 66. minucie po błędzie Jenkinsona groźny strzał oddał skrzydłowy Udinese, jedak piłka minęła bramkę Szczęsnego.3 minuty później, w sytuacji sam na sam z Handanovicem, Theo Walcott nie trafił w światło bramki przeciwnika. 3 minuty później, Emmanuel Frimpong zmienił utykającego Tomasa Rosicky'ego.

W 73. minucie Wojtek Szczęsny popisał się piękną paradą po strzale Di Natale z rzutu wolnego. 10 minut później na dobrą pozycję wyszedł Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese w ostatniej chwili wybił mu piłkę. 20 minut później, w sytuacji sam na sam z Handanowicem, Theo Walcott strzelił wprost w bramkarza popularnych Zebr. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie, które wydatnie obrazowało potrzebę transferów i zmian w drużynie z Emirates Stadium.

dziki komentarzy: 61118.08.2011, 01:36

FabsAFC > poprostu zawodnicy Realu mają dosyć faworyzowania farsy i chyba każdy klub na świecie ma tego dosyć ...

fabri04 komentarzy: 338518.08.2011, 01:36

Największa strona Arsenalu w Polsce, główny temat - Barcelona, ludzie dajcie sobie spokój, zaśmiecacie tylko stronę i niszczycie jej wizerunek, popiszcie sobie na PW albo GG

#Arsenal

dicpauca komentarzy: 296618.08.2011, 01:36

Mizzou-
Wenger wyda wiecej kasy, tak jak obiecal (co niestety nie znaczy ze w 100% tak bedzie) to i w koncu w dwumeczu ich pokonamy..
ale tak totalnie to mi sie marzy zebysmy ich w finale LM pokonali mimo stronniczego sedziowania dla barcy;P
ale to marzenie na nastepna dekade, albo i dluzej.. chyba ze Wenger wyda ta kase;D

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 118.08.2011, 01:36

AaroNn, -.- plecak na wrzesień już spakowany? jak tak to naucz się czytać ze zrozumieniem.

Mizzou komentarzy: 605318.08.2011, 01:35

@GunnerForLive
Mkv, to znaczy Hd, każdy program który odtwarza filmy powinien to odtworzyć :P

GunnerForLife komentarzy: 335518.08.2011, 01:34

Mam pytanie , pobrałem mecz Arsenal vs. Udinese i plik jest w formacie MKV , co to znaczy ? i jaki porgram jest w stanie odtworzyć ten format ?

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17218.08.2011, 01:34

dziki

Proszę usuń konto z tej strony.

dziki komentarzy: 61118.08.2011, 01:33

I bardzo dobrze się zawodnicy Realu zachowywali gówno trzeba tępić ... A farsa tym gównem jest ...

AaroNn komentarzy: 43018.08.2011, 01:32

@pauleta19

To jak sam zauważyłeś ... najlepiej zmienić otoczenie ... idź na fcbarca.pl (czy coś w tym stylu) . ; ).

dicpauca komentarzy: 296618.08.2011, 01:31

FabsAFC-
racja! mimo ze dla mnie drugim klubem jest Real (daleko, bo daleko za Arsenalem ale jest;)) to w momencie gdy zobaczylem ta kose pierwsza mysl 'jejku, zeby mu tylko nic nie bylo! zadnego zlamania ani poszarpania stawu'

David92 komentarzy: 640018.08.2011, 01:31

pepe, ramosa i marcelo wyslalbym po tym meczu a nawet juz wczesniej na badania psychiatryczne za te wejscia itd. praktycznie nie ma meczu zeby nie siedli psychicznie i zaczeli zachowywac sie jak malpy... i jeszcze to zlapanie za ucho przez mourinho kogos ze sztabu barcy, co za imbecyl.

Joker123 komentarzy: 8318.08.2011, 01:30

@Szogun
Jak twoim zdaniem w tym meczu nie było emocji to ja nie wiem co by musiał być za mecz

ladinho91 komentarzy: 16118.08.2011, 01:30

3 dni Cesca w Barcelonie i odrazu puchar ;)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 118.08.2011, 01:29

Fabregas bezowocnie czekał 6-lat w Arsenalu na trofeum . W Barcelonie kilka 3 dni... Jak mamy utrzymać najlepszych piłkarzy jak widzą, że najłatwiej zmienić otoczenie. Trzeba wreszcie coś zdobyć, bo staniemy się "klubem odskocznią". PS. Można mówić, że Superpuchar to najmniej ważne trofeum, że Fabregas zagrał 12 minut, ale my nie potrafimy zdobyć nawet głupiego Carling Cup

meisterek komentarzy: 228918.08.2011, 01:29

do widzenia! **

Mizzou komentarzy: 605318.08.2011, 01:29

@dicpauca
była... :P

Kłócicie się kto ma wygrywać, czy Real czy Barca.. Dla mnie wystarczy jak będzie wygrywał Arsenal. Dziękuję, dowiedzenia!

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1418.08.2011, 01:29

Real jeszcze pojedzie Farselonke. Jakby nie mieli tyle fuksa w pierwszym meczu to ... :) wdg mnie Królewscy grali dużo lepiej :) Hala Madrid!

Szogun komentarzy: 28655 newsów: 318.08.2011, 01:28

Dobra oglądam jeszcze jeden odcinek Trawki i lecę spać. Piłka nożna powinna budzić jednak emocje sportowe a nie być pokazem głupoty i gry aktorskiej na boisku.

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17218.08.2011, 01:28

Można Fabsa nie lubić, uważać za kogo chcecie. Ale żeby życzyć komuś i cieszyć się z takich kos na nim to jest po prostu... ukazanie poziomu danego człowieka. Szkoda, że tacy ludzie kibicują Arsenalowi.
Mam nadzieję, że jutro wchodząc na k.com na jakąś pogawędkę, nie będę widział tutaj komentarzy tego "SYFU".

meisterek komentarzy: 228918.08.2011, 01:26

"Ja się ucieszyłem strasznie, jak wszedł na boisko.
Dla mnie on jest najlepszym rozgrywającym na świecie i będzie wieeelkim wzmocnieniem Barcy." Dlatego nikt nie wybaczy mu odejścia!

dicpauca komentarzy: 296618.08.2011, 01:26

MajsterLM-
lepiej zeby nie wygrywala.. te 5mln i tak nigdy by nie poszlo na transfery ani na podwyzki dla zawodnikow, tylko do kieszeni niektorych ludzi..
a o wiele lepiej bedzie jak Real zacznie wracac na szczyt;)

dennis93 komentarzy: 107218.08.2011, 01:26

Mizzou; Stoke... ;)

meisterek komentarzy: 228918.08.2011, 01:25

Porównując VeB z naszym VCC, Barca zostaje za nami daleko, pokarzmy to swoją grą ;p

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 618.08.2011, 01:25

Nasripolecinakase - Nick - mistrzostwo ! hahah :D

Gunnersthebest komentarzy: 29318.08.2011, 01:25

oj tam, gadajcie sobie, wrzucajcie na Fabsa...
Ja się ucieszyłem strasznie, jak wszedł na boisko.

Fabs

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1418.08.2011, 01:25

Mou jest niesamowity. Te jego miny sa superowe ; d

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1518.08.2011, 01:24

A tam idę, bo wielcy kibice mnie zjedzą. Prawda jest taka, że mam już gdzieś co będzie z Fabregasem, dla mnie jest spalony. Może nawet 200 pucharów podnieść, a ja mam to daleko

Mizzou komentarzy: 605318.08.2011, 01:24

Przykra prawda, hiszpański futbol jest lepszy od angielskiego, czy jest jakiś team z Anglii zdolny postrzymać Katalonię??

Kons komentarzy: 132618.08.2011, 01:24

yfrog.com/kies0gqj

MajsterLM komentarzy: 124918.08.2011, 01:23

no niech barca zobywa jeszcze przez 2 lata mistrzostwo Hiszpanii to my dostaniemy parę groszy z transferu Ceska

Joker123 komentarzy: 8318.08.2011, 01:23

@Mizzou
Jego miny to miazga xD Tak jak w tamtym sezonie mówił coś do sędziego i wyleciał za to na trybuny też robił niezła mine. Kariere aktorską to Mou by zrobił ;D

Szogun komentarzy: 28655 newsów: 318.08.2011, 01:22

Tomo Bo ogólnie Anglia to ojczyzna footballu z tym,że dość brutalnego w niektórych momentach. Męska gra

meisterek komentarzy: 228918.08.2011, 01:22

Cesc, musi pobrać lekcje od kolegów jak upadać na murawę, żeby nic się mu nie stało, a rywal dostał czerwona! Widać wychodzi już mu to całkiem, całkiem.

mdr

szczegol, ze to pewnie mowi osoba co tylko w fife umie grac;d masa 45kg i sie rzucac bedzie do PEPE.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1518.08.2011, 01:21

szogun---> Ale nasze derby nigdy się nie kończyły bijatyką. My tam gramy z Spursami najlepsze derby w Europie :D

nasripolecinakase komentarzy: 35618.08.2011, 01:20

FabsAFC --> podasz link do kwejka ? bardzo bym prosil

meisterek komentarzy: 228918.08.2011, 01:20

Cesc odszedł za promocyjną cenę ale pomyślcie, Barca nie kupiła by go drożej, on by nie chciał odejść gdzie indziej a kontraktu by nie przedłużył, i odszedł za darmo, a za darmo a 45 mln to różnica. Szaranowicz gadał że 30mln Barca dała za niego, a dała 45. w ratach

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:20

No to już wszyscy wiecie, że jest taki pan który dopłacił do transferu. Koleś chciał wrócić do domu za wszelką cenę, i zrobił wszystko ku temu, nawet dopłacił. Jestem to w stanie zrozumieć.
A że odszedł bez klasy ? Cóż, połamania nóg przez ten fakt życzyć mu nie będę.

Szogun komentarzy: 28655 newsów: 318.08.2011, 01:20

Emocje i sportowa złość w takich meczach bierze góre nad zdrowym rozsądkiem także nie ma się co dziwić to tak jak u Nas w derbach z KFC

mdr_AFC komentarzy: 305018.08.2011, 01:19

Komentarz o tym, że typek "wpierniczyłby Pepemu i obił morde Mourinho" też jest dobry :D Koleś by uciekał na sam jego widok :D

mazibos komentarzy: 80718.08.2011, 01:19