Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese

Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese 16.08.2011, 21:39, Szymon Ortyl 2179 komentarzy

Kibice Kanonierów z pewnością podeszli do tego meczu z mieszanymi uczuciami, z powodu transferów Cesca Fabregasa i Emmanuela Eboue oraz niepewnej sytuacji Samira Nasriego, jednak The Gunners pokazali, iż potrafią radzić sobie z silnymi przeciwnikami nawet bez swoich największych gwiazd:

Już w pierwszej minucie Szwed Ekstrand ukarany został żółtą kartką za faul na Tomasie Rosicky'm.

2 minuty później Arsenal wyszedł na prowadzenie za sprawą pięknej asysty Aarona Ramseya i bramki Theo Walcotta..

W 9. minucie po dośrodkowaniu z boku boiska Vermaelen nieznacznie musnął piłkę głową, co uniemożliwiło Gervinho oddanie strzału.

W 15. minucie, jedynie ekwilibrystyczna interwencja Vermaelena uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

10 minut później Alex Song popełnił fatalny błąd tracąc piłkę po rzucie rożnym, jednak Armero nie zdołał w 100% sytuacji pokonać Wojtka Szczęsnego.

W 35. minucie groźny strzał oddał Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese zdołał ustawić się na drodze piłki do bramki.

Od początku drugiej połowy na boisku oglądaliśmy Djourou, który zastąpił Gibbsa. Szwajcar już kilka chwil po wejściu na boisko popisał się świetnym ofiarnym wślizgiem blokując strzał Di Natale.

W 56. minucie boisko opuścił.... Johan Djourou. Zastąpił go Carl Jenkinson.

W 66. minucie po błędzie Jenkinsona groźny strzał oddał skrzydłowy Udinese, jedak piłka minęła bramkę Szczęsnego.3 minuty później, w sytuacji sam na sam z Handanovicem, Theo Walcott nie trafił w światło bramki przeciwnika. 3 minuty później, Emmanuel Frimpong zmienił utykającego Tomasa Rosicky'ego.

W 73. minucie Wojtek Szczęsny popisał się piękną paradą po strzale Di Natale z rzutu wolnego. 10 minut później na dobrą pozycję wyszedł Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese w ostatniej chwili wybił mu piłkę. 20 minut później, w sytuacji sam na sam z Handanowicem, Theo Walcott strzelił wprost w bramkarza popularnych Zebr. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie, które wydatnie obrazowało potrzebę transferów i zmian w drużynie z Emirates Stadium.

Liga MistrzówTheo WalcottUdinese autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Joker123 komentarzy: 8318.08.2011, 01:19

youtube.com/watch?v=of5amJttHJU
Mou najlepszy !

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11518.08.2011, 01:19

Fabregas zdobyl trofeum po jednym meczu, co nie udalo mu sie w Arsenalu przez kilka lat. Nie zmienia to jednak faktu, ze Cesc polecial na latwizne i nadal jest zwyklym Stand-esciem Subregasem (pozdro Vpr :p), ktorego glownym sukcesem bedzie siedzenie na lawce w Wiecej Niz Klubie.

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1418.08.2011, 01:19

@ToMo_18 Albo niby kontuzjowany a po przylocie do Barcelony zjadł maminej pomidorówki i cudownie ozdrowiał.

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11718.08.2011, 01:18

Ja tam Cesca szanuję i życzę mu jak najlepiej :) w hiszpanii niech sobie zdobywa tytuły ale europe niech zostawi Arsenalowi

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1518.08.2011, 01:17

Gdyby chociaż pożegnał się jakoś. A nie powiedział , że musiał odejść, nic zero emocji, w porównaniu do Henrego to francuz aż płakał, że odchodzi, a on ? W podskokach se poleciał do Teatru Katalonii.

Mizzou komentarzy: 605318.08.2011, 01:17

@mdr
hahaha :D zniszczyło mnie :D

FabsAFC komentarzy: 6578 newsów: 17218.08.2011, 01:17

Jak można życzyć komukolwiek ostrego faulu, w szczególności takiej chamskiej kosy i to w dodatku ex-Kanonierowi? To jest ŻENUJĄCE.
"Fajnie było patrzeć jak Fabregas jest poniewierany"? Z takimi tekstami wypad na wp.pl/onet.pl albo realmadrid.pl(do wszystkich co widzieli na kwejku komentarze na tej stronie po wypowiedzi Arshy)...

seba130794 komentarzy: 39218.08.2011, 01:17

Z fcbarca.com:

"Real nie umie grać w pilkę a Pepemu czy jak tam sie odbienia to nazwisko chętnie bym wpierniczył po czym obił bym moede murinho"

Tylko ze jakby go zobaczyl i powiedzial to w twarz to by spierdalal:D

dicpauca komentarzy: 296618.08.2011, 01:17

severyn91-
boli.. niestety..
ale wierze, ze w nie bardzo dlugim czasie Arsenal zacznie zdobywac trofea, a te na ktore sie dluzej czeka znacznie lepiej smakuja;)

meisterek komentarzy: 228918.08.2011, 01:17

Trudno, liczę i liczyłem na Hazarda, pod wodzą Wengera będzie leszpy od Cesc'a i Samira razem wziętych!

severyn91 komentarzy: 529 newsów: 418.08.2011, 01:17

@imprecis
wiem o tym, ale chyba nawet sam Cesc nie bierze ich pod uwage, nie byl wtedy jeszcze zawodnikiem pierwszego zespolu ;) tak czy owak, troche smutno ogladac cos takiego

evelred komentarzy: 369118.08.2011, 01:16

el circus

najlepszy był mourinho jak podleciał do jakiegoś gościa, trafił go w głowę i uciekł ze świetną miną

Kons komentarzy: 132618.08.2011, 01:16

Prawda jest taka że jesteśmy jednym wielkim sklepem z promocyjnymi cenami...Wychowujemy kogoś, dobrze szkolimy a za kilka lat kiedy taki gracz jest w bardzo dobrej formie odchodzi za (powiedzmy to sobie szczerze) mało wygórowaną kwotę. Kiedy się to zmieni ? No właśnie, kiedy Arsene, kiedy ?

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:16

@mazibos
Za rok przypomnę Ci ten tekst.

zuczek1987 komentarzy: 640318.08.2011, 01:16

Real zrobi na mnie PIORUNUJĄCE WRAŻENIE ! będzie mocny oj będzie

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1518.08.2011, 01:16

ste100---> Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś se do transferu dopłacał.

matt21 komentarzy: 541418.08.2011, 01:16

Jezeli wam sie podobalo zachowanie Realu w ostatnich minutach, to z wami jest cos nie tak. idzie na jakas ustawke albo cos.. zagadajcie z pepe i marcelo. pewnie maja jakis kumpli na poziomie..

mdr_AFC komentarzy: 305018.08.2011, 01:16

Mizzou - ta stronka zawsze poprawia mi humor ^^

"REAL TO GEJE... I CIOTY"
"KAGANIEC NA PYSK DLA MARCELO I PEPE...

DO BUDY WANDALE!"

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1418.08.2011, 01:16

@ste100 Ty chyba nie rozumiesz o co tu chodzi. Można odejść z Arsenalu ale trzeba to zrobić z klasa. A nie dopłacać do transferu, udawać kontuzje i bóg wie co jeszcze.

Szogun komentarzy: 28655 newsów: 318.08.2011, 01:15

Ogólnie mecz na bardzo wysokim poziomie stał jeszcze można było zobaczyć wspaniałą grę aktorską w wykonaniu piłkarzy Barcy oraz elementy kick-boxingu. Ogólnie show pełną gębą.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3018.08.2011, 01:15

@imprecis
A zachowanie bydła z trybun w stronę Marcelo wg Ciebie normalne jest, nie?

@ste100
Może nie kosę, ale sprzedał się i kompletnie nic mnie nie interesuje to czy będzie wygrywał trofea co 5 minut czy 50 lat.

mazibos komentarzy: 80718.08.2011, 01:15

@ste100

Nie będzie się pisało bo RvP to nie szczur i nie ucieka w trudnych dla klubu chwilach.

Mizzou komentarzy: 605318.08.2011, 01:15

@bobslej
nie, nie :P komentarze tu a tam, to niebo a ziemia :P

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:15

@mazibos
"przyciągnąłby innych bardzo dobrych zawodników"
Hehe :)
A kto by ich niby kupił ? Boss ? :)

bobslej22 komentarzy: 832118.08.2011, 01:15

MIZZOU - Ta bo u nas niektóre komentarze zabijają poziomem !!!

mazibos komentarzy: 80718.08.2011, 01:14

@turbo0

DOKŁADNIE !! FABREGAS POSZEDŁ NA ŁATWIZNĘ!
Gdyby został w tym sezonie, kto wie czy nie przyciągnąłby innych bardzo dobrych zawodników.
A tak to uciekł jak tchórz!

meisterek komentarzy: 228918.08.2011, 01:14

Ale smutno mi było jak Cesc miał puchar. :(

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:14

Zastanawia mnie jedno - jeśli w tym roku znowu nic nie wygramy, to czy będzie tak samo jak teraz o Fabsie pisać za rok o RvP że szczur, cham i kosę mu...

pelek komentarzy: 214618.08.2011, 01:14

imprecis
A co było w tym chamskiego?
Zrobił jakąś krzywdę?
Rzucił się z pięściami?
Nawet nic nie powiedział w kierunku tego kolesia.
To było jak ukaranie dziecka przez tatusia.

Mizzou komentarzy: 605318.08.2011, 01:13

Zobaczcie komenty na fcbarca.com, poziom jak w podstawówce :D

AaroNn komentarzy: 43018.08.2011, 01:13

fajnie było oglądać fabsa jak jest poniewierany ^^.
Chcę go zapamiętać tylko z Arsenalu , w farsie dla mnie nie istnieje!

seba130794 komentarzy: 39218.08.2011, 01:13

Mizzou ja bym Mourinho nie nazwal chamem, on jest zabawny i po prostu nie boi sie pokazywac swoich emocji, fajnie kiedys celebrowal w interze bramke wyrownujaca z barcelona :D

severyn91 komentarzy: 529 newsów: 418.08.2011, 01:13

Fabregas
w Arsenalu 8 sezonów - 0 trofeów
w Barcelonie 3 dni - pierwszy puchar

Pszenica komentarzy: 25018.08.2011, 01:13

odnośnie fabregasa, to cisnie mi sie do ust tylko jedno zdanie, "najlepszych przyjaciół poznaje się w biedzie"

charlie360x komentarzy: 83318.08.2011, 01:12

Zasluzona kosa, bardziej niz ten puchar po pierwszym meczu... A jeszcze kilka godzin temu narzekal na kontuzje, dziwne ze po takim faulu podniosl sie jak gdyby nic sie nie stalo ;) Pozdrawiamy panie "kapitanie"!

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:12

@turbo0
On już od dwóch lat próbował odejść - jego wina że reszta zawodników odstawała od niego na kilometr i nie miał partnerów z którymi mógłby realnie walczyć o mistrzostwo ?
Z takimi uwagami to zapraszam do Pana, który na jakość jest w stanie wydać nawet 40mln.

mazibos komentarzy: 80718.08.2011, 01:12

@Kamilo1425

Komentator dobrze dzisiaj powiedzial:
Messi jest najlepszym zawodnikiem ale tylko w Barcelonie. W reprezentacji ten karzeł nie istnieje, więc nie uważam go za najlepszego na świecie.
A w PL na 85% nie istniałby, tak samo gdyby przenieść całą Barcelone do PL. Szybko oduczyli by się udawać.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1518.08.2011, 01:11

imprecis---> Dobra, finito już nic o Cescu nie piszę :) Popiszmy o Ade :D Jak przejdzie do Spurs to będzie koniec:D

Mizzou komentarzy: 605318.08.2011, 01:11

Mourinho- inteligentny cham z klasą :D

bobslej22 komentarzy: 832118.08.2011, 01:11

Tak jak i są sezonowcy Barcelonki tak widze że pełno tu śmiesznych sezonowców, pseudokibiców Arsenalu. Szacun dla Fabsa , nigdy dla Nasriego ( gdy odejdzie oczywiście )

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 618.08.2011, 01:11

Dokładnie. Nie rozumiem was. Grał u nas niesamowicie! Jego podania to poezja. Starał się i robił wszystko, żeby nasz klub coś wygrał. A wy się cieszycie, że go wykosili i mógł doznać poważnej kontuzji? Zachowujecie się jak banda dzieciaków. Co do samego Cesca - Gratulacje zdobycia pucharu! :)

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1418.08.2011, 01:10

@ste100 Dziękuje za życzenia. Grywam w piłkę więc zdarza się :) wiem, że to czarna magia dla niektórych samemu grać ale cóż rozumiem.

turbo0 komentarzy: 57318.08.2011, 01:10

Zgadzam sie co do kosy, a co do pisania ze gnoi sie Fabregasa, nie ucieka sie z klubu, gdy jest sie najbardziej potrzebnym w nim, nie z klubu ktory zrobil z CIebie pilkarza i dal Ci szanse gry w LM i najlepszej lidze swiata, bo w Farsie to on by raczej nie gral, chociaz to ze nei chcieli go jak mial 16 lat

seba130794 komentarzy: 39218.08.2011, 01:10

Szkoda ze fabs nie byl ze szkulki realu

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:09

@MiEvo
Oby Ci ktoś kiedyś taką zasadził.

Kamilo1425 komentarzy: 24318.08.2011, 01:09

ja jestem ciekaw .... Jak Messi zagrałby w PL ... ?? Zapewne jeden mecz ze Stoke .. i Messi kontuzja do końca sezonu hah..

bobslej22 komentarzy: 832118.08.2011, 01:09

Szczerze do tych wszystkich z obelgami na Fabsa.Żal mi was! Na serio żal. Jak małe dzieci nie mogą się pogodzić ze stratą zawodnika. No sorry ale Cesc w barwach Arsenalu trochę sie nalatał i zrobił dość sporo dla tej drużyny. Dlatego uważam że jakiś szacunek mu się należy. Rozumiem takiego Samirka katować bo to szmaciarz i na kase leci no i pograł na poziomie jakieś 3 miesiące. Fabregas za to pograł dla nas prawie cały okres jak był, na poziomie ( nie licząc kontuzji ). Dajcie sobie spokój z obelgami i cieszcie się że to dzięki AW ten koleś będzie gwiazdą w Barcelonce . A niech ****a ma !!!