Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese

Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese 16.08.2011, 21:39, Szymon Ortyl 2179 komentarzy

Kibice Kanonierów z pewnością podeszli do tego meczu z mieszanymi uczuciami, z powodu transferów Cesca Fabregasa i Emmanuela Eboue oraz niepewnej sytuacji Samira Nasriego, jednak The Gunners pokazali, iż potrafią radzić sobie z silnymi przeciwnikami nawet bez swoich największych gwiazd:

Już w pierwszej minucie Szwed Ekstrand ukarany został żółtą kartką za faul na Tomasie Rosicky'm.

2 minuty później Arsenal wyszedł na prowadzenie za sprawą pięknej asysty Aarona Ramseya i bramki Theo Walcotta..

W 9. minucie po dośrodkowaniu z boku boiska Vermaelen nieznacznie musnął piłkę głową, co uniemożliwiło Gervinho oddanie strzału.

W 15. minucie, jedynie ekwilibrystyczna interwencja Vermaelena uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

10 minut później Alex Song popełnił fatalny błąd tracąc piłkę po rzucie rożnym, jednak Armero nie zdołał w 100% sytuacji pokonać Wojtka Szczęsnego.

W 35. minucie groźny strzał oddał Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese zdołał ustawić się na drodze piłki do bramki.

Od początku drugiej połowy na boisku oglądaliśmy Djourou, który zastąpił Gibbsa. Szwajcar już kilka chwil po wejściu na boisko popisał się świetnym ofiarnym wślizgiem blokując strzał Di Natale.

W 56. minucie boisko opuścił.... Johan Djourou. Zastąpił go Carl Jenkinson.

W 66. minucie po błędzie Jenkinsona groźny strzał oddał skrzydłowy Udinese, jedak piłka minęła bramkę Szczęsnego.3 minuty później, w sytuacji sam na sam z Handanovicem, Theo Walcott nie trafił w światło bramki przeciwnika. 3 minuty później, Emmanuel Frimpong zmienił utykającego Tomasa Rosicky'ego.

W 73. minucie Wojtek Szczęsny popisał się piękną paradą po strzale Di Natale z rzutu wolnego. 10 minut później na dobrą pozycję wyszedł Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese w ostatniej chwili wybił mu piłkę. 20 minut później, w sytuacji sam na sam z Handanowicem, Theo Walcott strzelił wprost w bramkarza popularnych Zebr. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie, które wydatnie obrazowało potrzebę transferów i zmian w drużynie z Emirates Stadium.

Liga MistrzówTheo WalcottUdinese autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
mazibos komentarzy: 80718.08.2011, 01:08

@imprecis

Fabregas dawal wszystko ? To Ty chyba wieeelu meczów nie oglądałeś.

Kaziu09 komentarzy: 325318.08.2011, 01:08

Dziwni jesteście, rozumiem, że odejście Cesca wgl wam się nie podoba, ale co on wam takiego zrobił ?! w każdym sezonie robił dla Arsenalu to wszystko co potrafił a wy go teraz traktujecie jak jakiegoś szmaciarza :|

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1518.08.2011, 01:08

A ja piszę, że mam coś do Fabsa ? :D Cieszę się, z kosy i tyle :D

pelek komentarzy: 214618.08.2011, 01:08

Żeby oni wszyscy skupili się na graniu w piłkę zamiast na prowokacjach, udawaniu, obskakiwaniu sędziego. Z takimi umiejętnościami, z takim potencjałem, to powinny być piękne widowiska.
A tak co chwila awantury, więcej gadania niż gry.
Powinni sobie zrobić własne rozgrywki i grać co tydzień tocząc swoje wojny we własnym towarzystwie, a nie rozprzestrzeniać je na cały świat.
Od jakiegoś czasu odnoszę wrażenie że piłka nożna dąży do totalnego zeszmacenia.

BTW Pewnie Mourinho dostanie jakieś zawieszenie za ten prztyczek w ucho, ale jest ko-za-kiem.

bobslej22 komentarzy: 832118.08.2011, 01:07

Szczerze do tych wszystkich z obelgami na Fabsa.Żal mi was! Na serio żal. Jak małe dzieci nie mogą się pogodzić ze stratą zawodnika. No sorry ale Cesc w barwach Arsenalu trochę sie nalatał i zrobił dość sporo dla tej drużyny. Dlatego uważam że jakiś szacunek mu się należy. Rozumiem takiego Samirka katować bo to szmaciarz i na kase leci no i pograł na poziomie jakieś 3 miesiące. Fabregas za to pograł dla nas prawie cały okres jak był, na poziomie ( nie licząc kontuzji ). Dajcie sobie spokój z obelgami i cieszcie się że to dzięki AW ten koleś będzie gwiazdą w Barcelonce . A niech ***** ma !!!

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:07

@mdr_AFC
Gdy czytam takie posty to wstyd mi że takie buraki kibicują Arsenalowi.

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1418.08.2011, 01:07

My nie gnoimy Fabsika tylko lubimy Marcelo.

mazibos komentarzy: 80718.08.2011, 01:07

seba130794

Ja się nie dziwie. Szczerze powiedziawszy to obstawiam nawet ze odpadna. Wtedy moze cos sie zmieni w Arsenalu.

Kons komentarzy: 132618.08.2011, 01:07

@ seba130794

Niech tak zostanie - po lepszym kursie sie obstawi na wygraną Arsenalu ;)

vP7 komentarzy: 232018.08.2011, 01:07

@mazibos

Hahha, dokładnie ;D

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1518.08.2011, 01:06

Haha Stoke to by tego Messiego w pół połamało, Szałkrossy, Tejlory i inni rzeźnicy to po prostu "Recydywa"

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:06

@arsenallord
Oni nie jadą po nim, oni go gnoją.

seba130794 komentarzy: 39218.08.2011, 01:06

na betfair jest 2.30 ze wygra Udinese w rewanzu, a 2.34 ze my. Wszyscy juz maja Arsenal za cieniasa;/

Szogun komentarzy: 28656 newsów: 318.08.2011, 01:06

Gdyby kosiarze ze Stoke tak wszedł to by Fabergaz z 8 miesięcy leżał z Gibbsem

mazibos komentarzy: 80718.08.2011, 01:05

Pomeczowy wywiad:
- Marcelo dlaczego sfaulowałeś Cesc'a ?
- Bo odszedł z Arsenalu i kibiców tego klubu miał w dupie.
- Dziekujemy za wyczerpującą odpowiedź.

mdr_AFC komentarzy: 305018.08.2011, 01:05

ste100 - odnoszę to samo wrażenie. Nie wiem co w tym zabawnego. Jak strzelał dla nas gole czy asystował to go nosiliście na rękach a teraz go traktujecie jak szmatę. Ja sam czuję do niego pewien niesmak, ze przeniósł się w takich okolicznościach ale żadnemu piłkarzowi nie życzę gorzej. Zwłaszcza, ze tyle dla nas zrobił. Strasznie dwulicowi jesteście.

t0my komentarzy: 29618.08.2011, 01:05

visca el barca

arsenallord komentarzy: 29722 newsów: 11718.08.2011, 01:05

Jedziecie na tego Fabregasa a tak naprawdę oddawał przez cały czas wielki szacunek do arsenalu

batofator komentarzy: 237618.08.2011, 01:04

Coś słabo kopią w tej Hiszpanii , żadnej kontuzji Cesc nie odniósł...

A poza tym Barcelonie trzeba pogratulować lekarzy. Nasi przez trzy miesiące nie mogli postawić Cesca na nogi, a ci zrobili to w kilka dni. No chyba, że to zasługa katalońskiego więcej-niż-powietrza...

seba130794 komentarzy: 39218.08.2011, 01:04

Po tym meczu mozna wywnioskowac, ze real ma szanse w lidze :D Dobrze Mourinho ich prowadzi

@Tomo i MiEvo
ja tak samo jak i wy....Fabregas sie zlamił i naprawdę sie cieszyłem , że dostał kosę :)))
aa kolejnym zawodnikiem , którego lubiłem ... ale też się zlamił jest Naasri :))

Nyguss komentarzy: 104118.08.2011, 01:02

Ale wy wypisujecie głupoty. Puchar się zdobywa grając w meczu 10 minut ?
Ten puchar zdobyli koledzy którzy w poprzednim sezonie walczyli dzielnie i tak samo w tym dwu meczu. Puchary będą wpadać na jego konto w tym sezonie.

czarny77...

Bo taka filozofia: "co zrobić, żeby się nie narobić a zarobić". Pójdę gdzie indziej bo tam jest łatwiej.

cegla5055 komentarzy: 152518.08.2011, 01:01

a jak ja sie cieszylem

Mizzou komentarzy: 605318.08.2011, 01:01

Ehhh, nienawidzę jak barca wygrywa, radość tych krasnali przyprawia mnie o mdłości

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1518.08.2011, 01:00

Dobrze, że dostał kose, dla mnie Fabregas poszedł na psy. Graty Marcelo ta kosa była pyszna

ste100 komentarzy: 331818.08.2011, 01:00

Zobaczcie jakie życie jest niesprawiedliwe - od tylu lat Fabs walczył w Arsenalu by coś zdobyć i dupa, w Farsie zagrał jeden mecz i już ma puchar.

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1418.08.2011, 01:00

@Kamilo1425 Chyba żartujesz. Nawet nie wiesz jak się cieszyłem jak kose dostał

turbo0 komentarzy: 57318.08.2011, 01:00

Nie zeby cos ale Fabs po takich faulach w PL wstawal po pare sekundach z murawy a tutaj 3 minuty lezal

Pszenica komentarzy: 25018.08.2011, 01:00

Strasznie wyrównany meczyk :) dobra przystawka do nadchodzącego sezonu... ;]

Acolt komentarzy: 2009 newsów: 618.08.2011, 01:00