Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese

Pierwsza bramka w nowym sezonie. Arsenal 1-0 Udinese 16.08.2011, 21:39, Szymon Ortyl 2179 komentarzy

Kibice Kanonierów z pewnością podeszli do tego meczu z mieszanymi uczuciami, z powodu transferów Cesca Fabregasa i Emmanuela Eboue oraz niepewnej sytuacji Samira Nasriego, jednak The Gunners pokazali, iż potrafią radzić sobie z silnymi przeciwnikami nawet bez swoich największych gwiazd:

Już w pierwszej minucie Szwed Ekstrand ukarany został żółtą kartką za faul na Tomasie Rosicky'm.

2 minuty później Arsenal wyszedł na prowadzenie za sprawą pięknej asysty Aarona Ramseya i bramki Theo Walcotta..

W 9. minucie po dośrodkowaniu z boku boiska Vermaelen nieznacznie musnął piłkę głową, co uniemożliwiło Gervinho oddanie strzału.

W 15. minucie, jedynie ekwilibrystyczna interwencja Vermaelena uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

10 minut później Alex Song popełnił fatalny błąd tracąc piłkę po rzucie rożnym, jednak Armero nie zdołał w 100% sytuacji pokonać Wojtka Szczęsnego.

W 35. minucie groźny strzał oddał Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese zdołał ustawić się na drodze piłki do bramki.

Od początku drugiej połowy na boisku oglądaliśmy Djourou, który zastąpił Gibbsa. Szwajcar już kilka chwil po wejściu na boisko popisał się świetnym ofiarnym wślizgiem blokując strzał Di Natale.

W 56. minucie boisko opuścił.... Johan Djourou. Zastąpił go Carl Jenkinson.

W 66. minucie po błędzie Jenkinsona groźny strzał oddał skrzydłowy Udinese, jedak piłka minęła bramkę Szczęsnego.3 minuty później, w sytuacji sam na sam z Handanovicem, Theo Walcott nie trafił w światło bramki przeciwnika. 3 minuty później, Emmanuel Frimpong zmienił utykającego Tomasa Rosicky'ego.

W 73. minucie Wojtek Szczęsny popisał się piękną paradą po strzale Di Natale z rzutu wolnego. 10 minut później na dobrą pozycję wyszedł Gervinho, jednak jeden z obrońców Udinese w ostatniej chwili wybił mu piłkę. 20 minut później, w sytuacji sam na sam z Handanowicem, Theo Walcott strzelił wprost w bramkarza popularnych Zebr. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie, które wydatnie obrazowało potrzebę transferów i zmian w drużynie z Emirates Stadium.

Liga MistrzówTheo WalcottUdinese autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Sanchoo komentarzy: 153718.08.2011, 00:05

pumeks Henry za czasów Arsenalku :D

pumeks komentarzy: 2080818.08.2011, 00:04

--> radziu...konkrety proszę.....a już wiem Ibrahimovic :-)

dennis93 komentarzy: 107218.08.2011, 00:04

pumeks; to z Chamakiem Ci sie udalo :D

concrete13 komentarzy: 869818.08.2011, 00:03

dennis93 - > wystarczy Mi co gadał w tamtym sezonie jak graliśmy z Barceloną , takich bzdur i takiego niesłusznego bronienia Barcelony ciężko wytrzymać..zwłaszcza, że wiedział bardzo dobrze, że nie ma racji

bmo komentarzy: 34018.08.2011, 00:02

Fakt,Trzeciak sie nadaje do tarcia chrzanu.

Chodzi mi o userow. Nienawisc jaka jest odczuwalna w komentarzach jest juz niesmaczna. Jak narazie Messi i spolka sa najlepsi na swiecie. Moze to sie zmieni w tym roku, kto wie. Pokazali to w LM I LA LIGA. Nie wiem czemu tak przezywacie komentatorow.

adaminho77 komentarzy: 332518.08.2011, 00:01

Messi gra wręcz kosmicznie, ale weźcie też pod uwagę jakich graczy ma obok siebie. w reprezentacji już mu tak nie idzie, bo nie ma Xaviego i Iniesty. Muszę jednak z przekonaniem przyznać, że Messi to jedyny piłkarz, który jak wychodzi sam na sam to musi być gol. Do boju Real! :P ;)

pumeks komentarzy: 2080818.08.2011, 00:01

bez podań to żaden napastnik nie istnieje....wyjątkiem jest Szaman..on nawet jak otrzymuje podania to nie istnieje :D

DB10 komentarzy: 149618.08.2011, 00:01

@bmo

Komentator musi byc obiektywny i neutralny. A to co sie dzieje podczas dzisiejszej transmisji woła o pomste. Wpolczuje kibocm realu, bo tego syfu sie sluchac nie da.

dennis93 komentarzy: 107218.08.2011, 00:00

Wole sluchac Kowalczyka, ktory ma pojecie o pilce i jest prawdziwym kibicem Barcelony, a co za tym idzie ma prawo sie ''podniecac'', niz Trzeciaka, ktory nie wie co gada(?)

Wyobraz sobie siebie jako komentatora gdy Arsenal wygrywa wszystko i z kazdym, co bys mowil?

radziu komentarzy: 18518.08.2011, 00:00

bmo

szpaku nawet chyba mowil ze messi jest dobry w barcelonie jak ma kto mu podac a w reprezentacji :) sami wiemy jak to jest

Sanchoo komentarzy: 153717.08.2011, 23:59

bmo Messi jest dobry ale nie przesadzajmy są lepsi , którzy umieją to pokazać w klubie jak i w reprezentacji. No Messiemu do takich piłkarzy jak Zidane, Henry , Del Piero wiele , wiele brakuje.

zuczek1987 komentarzy: 640317.08.2011, 23:59

Messi jest niesamowity... on bez jednej nogi by nie wiele gorzej grał

concrete13 komentarzy: 869817.08.2011, 23:58

lepszy Trzeciak niż pajacyk Kowalczyk .. czy się mylę ?? !!

dennis93 komentarzy: 107217.08.2011, 23:57

On nie koloryzuje, mowi prawde :) Fakt, ze czasami, zle dobiera slowa. No ale chyba nie powiesz mi, ze Trzeciak to nie idiota w pracy komentatora?

Sanchoo komentarzy: 153717.08.2011, 23:57

Tradusio a kto tu mówi o walce. Mówię, że to już taki średniak nie będzie i jestem pewny , że nie jeden zespół będzie miał z nimi kłopot.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1517.08.2011, 23:56

Ja o nim nie gadam. Jest świetny fakt, ale mam pompę z komentatorów:D

bmo komentarzy: 34017.08.2011, 23:55

Nie wiem czemu tak gadacie o messim. Gosc wprowadzil futbol w nowa ere, tak jak Ronaldinho i inni. Jakby gral u nas to 100 procent userow spuszczalo by sie przy kazdym kontakcie z pilka argentynczyka.

Troche obiektywizmu. To, ze 2x wlasnie on wyeliminowal Afc nie znaczy, ze mamy go nie lubic. Dla mnie niesamowity gosc.

Komentator musi koloryzowac, taka praca.
Easy people.

tradusio komentarzy: 458 newsów: 117.08.2011, 23:55

Sanchoo

Nie popadajmy w hurraoptymizm. To, że ten klub wziął się za zbrojenie nie znaczy, że od razu może walczyć z Realem czy Barceloną.

concrete13 komentarzy: 869817.08.2011, 23:55

ja także nie przepadam za tekstami Szpaka..ale potrafi zrobić atmosferę ..

Sanchoo komentarzy: 153717.08.2011, 23:54

To się skończy na rzecz Malagi :P Mam nadzieję ;D Nie liczę na ich mistrza ale mogą psikusa zrobić i Realowi i Barcelonce

t0my komentarzy: 29617.08.2011, 23:52

w sumie dobre powiedziane Arsenal to sklep Barcelony

Stanek komentarzy: 827 newsów: 34117.08.2011, 23:52

Dobry był też tekst, gdy Villa miał piłkę w narożniku boiska i stał przy nim Coentrao - "Pojedynek portugalsko-argenty... brazylijski"

jA szpaka nie trawie myli sie non stop mowi 1 na mysli ma co innego i powtarza sie

berni33 komentarzy: 138917.08.2011, 23:52

ale to co sie dzieje tam w lidze to masakra barca i real sciagaja wiecej kasy z transmisji niz cala reszta klobow razem to nie dziw ze te zespolu tak odlatuja tam poziomem ale smiem sadzic ze to sie skonczy ;D

Kociek komentarzy: 116117.08.2011, 23:51

Wyłączylem ten mecz w cholere, nie moge sluchac tego trzeciaka... Real przy piłce a ten mowi ze Messi jest nejlpeszy na swiecie.. żenada jakim prawem ten pajac komentuje takie mecze...

dennis93 komentarzy: 107217.08.2011, 23:51

Nie przesadzajcie, Szpakowski komentuje genialnie...

Traitor komentarzy: 10320 newsów: 2417.08.2011, 23:51