Pogrom na Emirates! Arsenal 5:0 Chelsea

Pogrom na Emirates! Arsenal 5:0 Chelsea 24.04.2024, 17:17, Mateusz Rosłoń 1576 komentarzy

Co za wynik! W meczu 34. kolejki Premier League w derbach Londynu Arsenal pokonał Chelsea aż 5:0. Kanonierzy zagrali jak z nut, kontrolowali całe spotkanie i zupełnie zdominowali rywali. Taki Arsenal chcielibyśmy oglądać co tydzień!

Arsenal: Raya; White, Saliba, Gabriel, Tomiyasu (72' Zinczenko); Partey (72' Jorginho), Ødegaard, Rice; Saka (82' Vieira), Havertz (72' Jesus), Trossard (72' Martinelli)

Chelsea: Petrović; Gilchrist (78' Thiago Silva), Disasi, Badashile, Cucurella; Enzo Fernandez (67' Chalobah), Caicedo; Madueke (79' Casadei), Gallagher, Mudryk (66' Sterling); Jackson

Podopieczni Mikela Artety rozpoczęli strzelanie już w 4. minucie, kiedy to po podaniu Rice'a piłkę w siatce umieścił Trossard. Do końca pierwszej połowy nie uświadczyliśmy już goli, ale Arsenal ciągle atakował i kontrolował mecz. Worek z bramkami rozsypał się za to w drugiej odsłonie. W 52. minucie dobitkę po strzale z dystansu Rice'a wpakował do siatki White. Pięć minut później cudowne długie podanie Ødegaarda zamienił na bramkę Havertz. W 65. minucie Niemiec wpisał się na listę strzelców po raz drugi - asystował mu Bukayo Saka. Również White zdołał skompletować dublet - w 70. minucie wykonał, jak sam przyznał, centrostrzał, który zakończył się niepospolitej urody golem. Chelsea natomiast przez cały mecz zdołała oddać tylko jedno celne uderzenie na bramkę Rayi - strzał Sterlinga z rzutu wolnego, który nie sprawił hiszpańskiemu bramkarzowi żadnych kłopotów.

Dzięki temu zwycięstwu Kanonierzy wciąż zajmują fotel lidera Premier League, choć należy pamiętać, że drugi Liverpool i trzeci Manchester City mają jeszcze do rozegrania zaległe spotkania. Kolejne wyzwanie przed Arsenalem już w niedzielę - ponownie będą to derby Londynu, tym razem z odwiecznym rywalem zza miedzy, Tottenhamem.

Skrót meczu:

Chelsea FCPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Mateusz Rosłoń źrodło: Własne
Boondzo komentarzy: 5828.04.2024, 15:48

Ostatnie mecze Arsenalu to: Bournemouth, Manu I Everton. Wygląda tak jakby wszystkie mecze win a City ma Totki I West ham z tych groźniejszych, oby one im punkty zabrały i będziemy się cieszyć z Mistrza! Wierzę w to i czuję w kościach ❤️❤️❤️

stanyal komentarzy: 140128.04.2024, 15:48

@miki9971 napisał: "Podobno w KFC na hasło "WSTYD" jest kubełek za 50%."

Na teraz 3:0 % znizki ;) ale bedzie pewnie wiecej

Szogun komentarzy: 28851 newsów: 328.04.2024, 15:48

Zmiana Trossarda i lecimy dalej.

Rynkos7 komentarzy: 689628.04.2024, 15:47

Posiadanie 72:28 dla Spurs. Mam nadzieje, że delikatna suszarka od Artety wjedzie mimo wszystko. Dążymy do perfekcji.

jedi133 komentarzy: 148128.04.2024, 15:47

Kurczaki grają tak, jak chcieliśmy żeby grali. Tyle w temacie.

ozzy95 komentarzy: 1996 newsów: 128.04.2024, 15:46

Ale ten system gry i taktyka wujka Ange to jest fajna na drużyny z dołu tabeli i średniaków, tutaj wystarczy rzucić dzidę na swoją połowę i będzie jazda co chwilę na ich bramkę.

Gofer999 komentarzy: 1473228.04.2024, 15:46

Z czego te 6 min wyczarowali? :D:D:D:D

Paul77 komentarzy: 990428.04.2024, 15:46

Jak dla mnie już żaden gol nie musi w tym meczu paść.

miki9971 komentarzy: 6612 newsów: 228.04.2024, 15:46

@Rynkos7 napisał: "Jak przyjdziesz w koszulce to jesz za darmo."
Tottenhamu. :D

marcin04c komentarzy: 303528.04.2024, 15:46

@krzykus1990: no właśnie. Kurczaki mają 72% posiadania i dostają 3:0.

wnw46 komentarzy: 182928.04.2024, 15:46

dla drugich somsiadoiw tez5?

Rynkos7 komentarzy: 689628.04.2024, 15:46

Jak przyjdziesz w koszulce to jesz za darmo.

zwierz komentarzy: 162528.04.2024, 15:45

Prowadzimy 3-0 ale szczerze to 3 punktów jeszcze bym nie przypisywał. To są derby w kurniku. Jeden gol i mogą być ciężary.

No właśnie, Son z setką.

miki9971 komentarzy: 6612 newsów: 228.04.2024, 15:45

Podobno w KFC na hasło "WSTYD" jest kubełek za 50%.

Paul77 komentarzy: 990428.04.2024, 15:45

Sin na wiwat

pablofan komentarzy: 201528.04.2024, 15:44

Hahaha

minio7 komentarzy: 276028.04.2024, 15:44

Pamiętacie jak po pierwszych 10 kolejkach sezonu Tottki aspirowały na mistrza a z Postecoglu robiono nowego Pepa xD?

mlody323323 komentarzy: 214228.04.2024, 15:44

@Szogun napisał: "Trossard dziś powinien odpocząć. Zero czucia gry."
i Martinnelli w jego Miejsce ? który jest super formie xD na tyle , ze od paru meczy nie potrafi przejść obrońcy udanym dryblingiem , Trossard chociaż nie gra narazie super zawodów , przynajmniej potrafi sie wrócić i nie odpuszcza pozycji w obronie

OrtixD komentarzy: 29228.04.2024, 15:44

Nigdy nie psioczyłem na havertza w Chelsea pokazał, że potrafi strzelać ważne gole ;D

krzykus1990 komentarzy: 525228.04.2024, 15:43

Newcastle wygrało z Tottenhamem 4:0 mając 27% posiadania piłki i tutaj wygląda podobnie

Moczyknur komentarzy: 185728.04.2024, 15:43

Emery nie dziękuj. Znowu ratujemy Ci dupę.

Bialyx94 komentarzy: 30028.04.2024, 15:43

KFC dzisiaj w najwyższym standardzie. Po przerwie poproszę o dolewkę.

miki9971 komentarzy: 6612 newsów: 228.04.2024, 15:43

Piękne czasy, że w końcu gramy tak, że jak strzelamy bramkę, to chcemy więcej i więcej i więcej...

A nie jak ostatnie lata bez Artety, że przy 1:0 było dogrywanie spotkania do końca.

GKS_AFC komentarzy: 872028.04.2024, 15:43

Powiem wam, ze będą jaja jak Arsenal w ostatnich kolejkach przegoni City w walce o mistrzostwo Anglii :D City nie może już zaliczyć żadnej wtopy, jeśli się potkną chociaż raz to Arsenal może to wykorzystać bezlitośnie :D

DexteR_000 komentarzy: 764328.04.2024, 15:43

Tottenham ishnshiiitt

ozzy95 komentarzy: 1996 newsów: 128.04.2024, 15:43

Zanosi się na to że Havertzajak co mecz ostatnio zamyka mi mordę xD

Damper komentarzy: 241328.04.2024, 15:42

Boże, Kai. Kogo wy tam niby chcecie za niego?

Gofer999 komentarzy: 1473228.04.2024, 15:42

@XandeR: To jest według ciebie jeden z gorszych meczów w sezonie? Nie zgodzę się.

krzykus1990 komentarzy: 525228.04.2024, 15:42

Tottenham gra a Arsenal strzela .

daniken komentarzy: 351728.04.2024, 15:42

Tylko że oni są ciency jak żebra bakterii i nie ma szans żeby im urwali punkty

Szogun komentarzy: 28851 newsów: 328.04.2024, 15:42

Trossard dziś powinien odpocząć. Zero czucia gry.

Furgunn komentarzy: 927028.04.2024, 15:42

@Elastico07 napisał: "Przepraszam że cisnąłem havertza za 1 połowę z chelsea"

Jedziesz po nim cały sezon.

Ordzik komentarzy: 81328.04.2024, 15:42

Widzieliście tych kibiców kfc za Rice? Darli się do Rice’a pewnie bluzgi, a po bramce Rice się do nich obrócił i wymowny gest radości w ich stronę

pablofan komentarzy: 201528.04.2024, 15:42

Dziś mamy dwa punkty zapalne. Trossard i Tomi, coś musi się w tej parze zmienić bo gdyby nie prezenty od nas, to by połowę szans nie mieli

havoc komentarzy: 1920 newsów: 428.04.2024, 15:41

Havertz!!! Nawet jak Arteta kupi Rasiaka to trzeba mu zaufac.

Marcel90 komentarzy: 817928.04.2024, 15:41

Trossard do zmiany

jsky007 komentarzy: 66328.04.2024, 15:41

Chciałbym zorganizować akcję.
Każdy kto napisał coś złego na Kaiego w pierwszych kolejkach niech tutaj ładnie przeprosi:
#SorryKai
Dziękuję

Oldgunner3 komentarzy: 982628.04.2024, 15:41

Teraz dojechać z tym do przerwy.

Simpllemann komentarzy: 52854 newsów: 52428.04.2024, 15:41

Arsenal gra dziś średni mecz, a i tak prowadzi 3:0. To pokazuje siłę, jaką dysponuje obecny zespół Kanonierów.

Elastico07 komentarzy: 1256828.04.2024, 15:41

Przepraszam że cisnąłem havertza za 1 połowę z chelsea

KapitanJack10 komentarzy: 5445 newsów: 428.04.2024, 15:41

White dwa gole z różnych dla nas.

Typ wkurza bramkarzy w taki sam sposób od dwóch sezonów, a i tak dalej mu pozwalają to robić.

fabregas1987 komentarzy: 2582728.04.2024, 15:41

fajnie sie patrzy jak nasz spec od SFG stoi przy linii i swietuje, czapki z glow co my gramy z roznych w tum sezonie!

daniken komentarzy: 351728.04.2024, 15:41