Pogrom na Emirates! Arsenal 5:0 Chelsea

Pogrom na Emirates! Arsenal 5:0 Chelsea 24.04.2024, 17:17, Mateusz Rosłoń 1576 komentarzy

Co za wynik! W meczu 34. kolejki Premier League w derbach Londynu Arsenal pokonał Chelsea aż 5:0. Kanonierzy zagrali jak z nut, kontrolowali całe spotkanie i zupełnie zdominowali rywali. Taki Arsenal chcielibyśmy oglądać co tydzień!

Arsenal: Raya; White, Saliba, Gabriel, Tomiyasu (72' Zinczenko); Partey (72' Jorginho), Ødegaard, Rice; Saka (82' Vieira), Havertz (72' Jesus), Trossard (72' Martinelli)

Chelsea: Petrović; Gilchrist (78' Thiago Silva), Disasi, Badashile, Cucurella; Enzo Fernandez (67' Chalobah), Caicedo; Madueke (79' Casadei), Gallagher, Mudryk (66' Sterling); Jackson

Podopieczni Mikela Artety rozpoczęli strzelanie już w 4. minucie, kiedy to po podaniu Rice'a piłkę w siatce umieścił Trossard. Do końca pierwszej połowy nie uświadczyliśmy już goli, ale Arsenal ciągle atakował i kontrolował mecz. Worek z bramkami rozsypał się za to w drugiej odsłonie. W 52. minucie dobitkę po strzale z dystansu Rice'a wpakował do siatki White. Pięć minut później cudowne długie podanie Ødegaarda zamienił na bramkę Havertz. W 65. minucie Niemiec wpisał się na listę strzelców po raz drugi - asystował mu Bukayo Saka. Również White zdołał skompletować dublet - w 70. minucie wykonał, jak sam przyznał, centrostrzał, który zakończył się niepospolitej urody golem. Chelsea natomiast przez cały mecz zdołała oddać tylko jedno celne uderzenie na bramkę Rayi - strzał Sterlinga z rzutu wolnego, który nie sprawił hiszpańskiemu bramkarzowi żadnych kłopotów.

Dzięki temu zwycięstwu Kanonierzy wciąż zajmują fotel lidera Premier League, choć należy pamiętać, że drugi Liverpool i trzeci Manchester City mają jeszcze do rozegrania zaległe spotkania. Kolejne wyzwanie przed Arsenalem już w niedzielę - ponownie będą to derby Londynu, tym razem z odwiecznym rywalem zza miedzy, Tottenhamem.

Skrót meczu:

Chelsea FCPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Mateusz Rosłoń źrodło: Własne
EroLDN (redaktor) komentarzy: 521 newsów: 1728.04.2024, 15:37

Fajnie by bylo strzelic jeszcze jedna i dac pograc troche zmiennikom chociaz pol godziny drugiej polowy.

pablofan komentarzy: 201528.04.2024, 15:37

Totki przed chwilą ładnie rozegrali akcje na prawym skrzydle. Nasi mogli by też tak pokombinować

Krzyk komentarzy: 16928.04.2024, 15:37

@zwierz: spokojnie, zaraz wejdzie Gibbs na skrzydło

OrtixD komentarzy: 29228.04.2024, 15:36

szczęscie sprzyja lepszym :D

zwierz komentarzy: 162528.04.2024, 15:36

Ale Leo i Tomi na tej lewej stronie to trochę sabotaż na razie grają.

pablofan komentarzy: 201528.04.2024, 15:34

@XandeR: dla mnie to rudy tymi swoimi długimi badylami zahaczył o kolano Belga i próbował coś z tego mieć. Żółtą za symulke powinna być.

mlody323323 komentarzy: 214228.04.2024, 15:34

w tym TottenHAMIE to tylko tego Sona szkoda , Podobno Dobry chłopina :/

Szogun komentarzy: 28851 newsów: 328.04.2024, 15:33

@bizooon: Tam chyba obcierki nawet nie było. Stracił balans zmieniając kierunek biegu.

zwierz komentarzy: 162528.04.2024, 15:33

Boże, jak miło choć raz obejrzeć szlagier z naszym udziałem, gdzie mecz w zasadzie sam się układa pod nas, a nie pod rywala.

daniken komentarzy: 351728.04.2024, 15:33

Na Live Usa komentatorzy powiedzieli że powinien być karny na Wernerze...
Shit Happens xd

pablofan komentarzy: 201528.04.2024, 15:33

Trossardzik dziś tak pół przytomnie :(

bizooon komentarzy: 698828.04.2024, 15:32

Nie ma karnych za takie obcierki w tym sezonie

miki9971 komentarzy: 6612 newsów: 228.04.2024, 15:32

I pomyśleć, że jakiś użytkownik chciał tutaj wymienić Gabriela za Romero.

Śmiech.

Krzyk komentarzy: 16928.04.2024, 15:32

Słabe przedstawienie, facet potykał się o własne nogi xd

ozzy95 komentarzy: 1996 newsów: 128.04.2024, 15:32

Co oni tam chcą udowodnić. Rudy biegnie, Tross biegnie, i gościu potyka się o swoje nogi.

mlody323323 komentarzy: 214228.04.2024, 15:31

Madisson to powinien za symulke w polu karnym dostać żółtko . na tej powtórce to żałośnie wyglądało

Gunner915 komentarzy: 282128.04.2024, 15:31

Żółta koniecznie dla tej małpy Romero jak najszybciej w przeciwnym razie dalej będzie faulować w każdej akcji.

Elastico07 komentarzy: 1256828.04.2024, 15:31

Mnóstwo szczęścia w tym meczu ale havertz dal ciasteczko

FilipCz komentarzy: 189728.04.2024, 15:31

Romero to pajac, idealnie pasuje do totenhamu.

XandeR komentarzy: 972028.04.2024, 15:31

byla powtorka, trossard kopnal Rudego xD ale tak sie pokracznie przewracal ze nie dali, a pozniej rice czysto zabral Maddisonowi

minio7 komentarzy: 276028.04.2024, 15:31

Nurkowanie synchroniczne, bardzo dobrze, że pokarało kuraki

Moczyknur komentarzy: 185728.04.2024, 15:30

Kury się o własne nogi wywracają

fabregas1987 komentarzy: 2582728.04.2024, 15:30

typowy havertz, spowolnil jakby nie wiedzial co chce zrobic, po czym dal piekna asyste

Gofer999 komentarzy: 1473228.04.2024, 15:30

Nie ma karnych tam.

pablofan komentarzy: 201528.04.2024, 15:30

Romero zaczyna swoją grę. Mam nadzieję, że dziś dostanie czerwoną kartkę. Pajac i nic więcej.

miki9971 komentarzy: 6612 newsów: 228.04.2024, 15:30

Oczywiście cała liga już wie jak Saka schodzi do lewej, że trzeba go pilnować. Na szczęście jest też Tottenham. Oni nie analizują.

Koroniarz komentarzy: 1023028.04.2024, 15:30

Więcej spokoju panowie, więcej wymian piłki i gra skrzydłami a będzie dobrze

DexteR_000 komentarzy: 764328.04.2024, 15:30

Nie no Romero 2 x

Arsenal2004 komentarzy: 380428.04.2024, 15:30

To było najlepsze podanie Havertza w Arsenalu.

Paul77 komentarzy: 990428.04.2024, 15:29

Co miałem na obiad? Usmażoną kura na zero.

pablofan komentarzy: 201528.04.2024, 15:29

Pięknie! Bayern leverkusen i ostatnio ktoś w PL, też dostali takiego karnego z dupy jakiego przed chwilą oliver nie gwizdnął. Wyje*al się o wiatr i niby to ma być wina obrońcy?! COYG! Oby tak dalej! Spokój i kolejna brameczek proszę

DexteR_000 komentarzy: 764328.04.2024, 15:29

Rudzielec niech zacznie grać a nie przewracac się o własne nogi

Garfield_pl komentarzy: 2831328.04.2024, 15:29

Jeszcze czerwo dla Romero i git xD

Gofer999 komentarzy: 1473228.04.2024, 15:29

NIe ma karnych tam żadnych śmiesznych. A Davies też dobry dzban, Saka ma jedną nogę a ten mu dał z niej strzelić. :D:D:D:D

bizooon komentarzy: 698828.04.2024, 15:28