Pokaz siły i klasy: Arsenal 3-0 West Ham!

Pokaz siły i klasy: Arsenal 3-0 West Ham! 14.03.2015, 16:57, 3396 komentarzy

Z uśmiechami na twarzach i z wielką radością wspominać będą pojedynek przeciwko West Hamowi United kibice Arsenalu. Ich ulubieńcy bez problemu pokonali rywala i zdobyli kolejne ważne punkty, które pomogą im w walce o czołową czwórkę. Największe pochwały należą się Olivierowi Giroudowi i Aaronowi Ramseyowi, ale dzisiejszy sukces to wynik postawy całego zespołu.

Przyjezdni walczyli dzielnie do utraty drugiej bramki. Ten cios całkowicie ich załamał i mimo dobrej postawy Songa czy Jarvisa, podopieczni Allardyce'a ponieśli wysoką porażkę. Kanonierzy natomiast mogą w pełni skoncentrować się na meczu z AS Monaco, a w Monte Carlo czeka ich nie lada wyzwanie.

Poniżej składy obu ekip:

Arsenal: Ospina - Chambers, Mertesacker, Koscielny, Monreal - Coquelin, Ramsey - Walcott (72' Cazorla), Özil (83' Flamini), Alexis (65' Welbeck) - Giroud

West Ham: Adrian - O'Brien, Collins, Kouyate, Cresswell - Song, Noble (82' Nene), Nolan - Jarvis (75' Amalfitano), Downing - Sakho

W 5. minucie na szóstym metrze z futbolówką znalazł się Theo Walcott. Anglik, który powinien oddać szybki strzał, zawahał się i James Collins odebrał mu piłkę. Można dyskutować, czy była to czysta interwencja, ale na pewno gospodarze zaprzepaścili świetną szansę na szybkiego gola.

Po niecałym kwadransie gry Alexis Sanchez oddał uderzenie głową na bramkę Adriana. Golkiper Młotów popisał się jednak dobrą interwencją i nie doszło do otwarcia wyniku.

W 22. minucie piękne podanie na wolne pole otrzymał Matt Jarvis. Skrzydłowy West Hamu posłał wrzutkę w pole karne, ale wolej Kevina Nolana został zatrzymany przez Ospinę. Coraz ciekawsze widowisko na Emirates!

Kilkanaście chwil później swoją akcję przeprowadzili Kanonierzy. Aaron Ramsey, bardzo aktywny w pierwszej połowie, podał futbolówkę do Girouda, jednak strzał Francuza z ostrego kąta był niecelny.

W 27. minucie Chambers dośrodkowaniem znalazł w szesnastce rywali Ramseya. Walijczyk uderzył z powietrza, ale Adrian zatrzymał go świetną paradą.

W 33. minucie Ramsey posłał piękną prostopadłą piłkę do Theo Walcotta. Anglik oddał bardzo słaby strzał i Adrian nie miał problemów z jego wybronieniem. Niedługo potem golkiper West Hamu interweniował po raz kolejny - sparował na rzut rożny uderzenie Alexisa.

W 36. minucie Sanchez otrzymał pierwszy w tym spotkaniu żółty kartonik za faul na Adrianie.

Jeszcze przed przerwą The Gunners zmarnowali następną bardzo dobrą okazję. Najpierw Özil nie potrafił pokonać golkipera gości, a przy dobitce na pustą bramkę poślizgnął się Theo Walcott i jego strzał ciężko by opisać.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Olivier Giroud daje wreszcie prowadzenie Arsenalowi! Mesut Özil zagrał cudownie po ziemi w pole karne, Aaron Ramsey ustawił futbolówkę francuskiemu snajperowi, a ten potężnym strzałem pokonał Adriana! 1-0!

Zaraz po tym trafieniu Chris Foy zaprosił wszystkich na krótki odpoczynek.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej części gry Matt Jarvis zagrał ze skrzydła w pole karne Ospiny. Kolumbijczyk doznał kontuzji przy interwencji, lecz po krótkim czasie podniósł się z murawy i zmiana okazała się niepotrzebna.

Zawodnicy Arsenalu pozwolili zepchnąć się do defensywy, jakby prowadzili różnicą trzech trafień, a nie jednym. Jarvis i Song wyróżniali się na tle kolegów, ale nie potrafili pomóc im doprowadzić do wyrównania.

W 59. minucie byliśmy świadkami niecodziennej zmiany. Sędzia główny, Chris Foy, nabawił się kontuzji i jego obowiązki musiał przejąć Anthony Taylor.

Dominacja gości trwała, a The Gunners nastawili się na kontrataki. Jeden z nich w 63. minucie zmarnował Mesut Özil, który niecelnie podawał do Girouda. Zaraz potem Welbeck wszedł na boisko za Alexisa.

W 72. minucie Santiago Cazorla pojawił się na placu gry. Hiszpan zastąpił nieskutecznego dziś Theo Walcotta. Sam Allardyce również postanowił dokonać małej roszady w składzie i za Matta Jarvisa wprowadził w 75. minucie Morgana Amalfitano. Niedługo później Diafra Sakho został ukarany żółtą kartką.

W 81. minucie Giroud i Ramsey znów znaleźli się w świetle reflektorów. Walijczyk zagrał do Francuza, ten od razu wykonał podanie zwrotne i zawodnik z "16" na plecach spokojnie podwyższył prowadzenie! 2-0!

Kolejne zmiany w obu ekipach: Nene za Noble'a, Flamini w miejsce Özila.

Cóż za wejście Flaminiego! Cazorla podał po ziemi wzdłuż pola karnego, a Francuz wbił piłkę do siatki z najbliższej odległości! West Ham na kolanach, Arsenal pokazuje klasę! 3-0!

Trzy minuty doliczone zostały do drugiej części spotkania. Zaraz po ich upłynięciu sędzia zakończył mecz, a piłkarze i kibice gospodarzy mogli świętować pewne zwycięstwo! natomiast mogą w pełni skoncentrować się na meczu z AS Monaco, a w Monte Carlo czeka ich nie lada wyzwanie.

Premier LeagueRaport pomeczowyWest Ham United autor: źrodło: własne
mitmichael komentarzy: 4924316.03.2015, 20:47

A Gabriel to w ogole do LM zgłoszony jest?

Arsenalx3 komentarzy: 118516.03.2015, 20:47

danielosik > My za to mamy mało dopingu w szczególności u siebie, bo na wyjazdach jest w porządku.

Danielo_Gunners komentarzy: 264016.03.2015, 20:46

came4fame>> Jak gral do dla innego klubu nie może:) papcio daje mu posmakować jak to jest w LM ;p

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698216.03.2015, 20:45

Ale lipnie się gra w Fifie 14 w kariere zawodnikiem ...

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698216.03.2015, 20:41

Came4Fame

Nie bój żaby hehe wygram jeszcze ten zakład!

Frankly komentarzy: 76416.03.2015, 20:40

Rodgers wystawił nam najmocniejszy obecnie skład chyba, ciekawe jak sie ten mecz ułoży dzisiaj ;]
Ja wiem że wolelibyście żebyśmy dzisiaj potracili pkt ale chyba lepiej żebyśmy poszli pełną parą na MU za tydzień u siebie ;]

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698216.03.2015, 20:40

Widzieliście reakcję CR7 na buczenie kibiców? Stracił piłkę i zaczęli na niego buczeć. Oni to dopiero mają "kibiców" nie ma co.

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30916.03.2015, 20:39

A Gabriel nie grał w LE? Jeśli tak, to chyba w LM nie może.

Danielosik, przybyłem zniszczyć k.com od środka. A przy okazji raportuję i tłumaczę ;D
PS: Tobie też się szykuje "ciekawy" avek ;>

Arsenalx3 komentarzy: 118516.03.2015, 20:39

simpllemann > A mi to w szczególności.. tak się nudzę w tym szpitalu, że szok..

songoku95 komentarzy: 2348516.03.2015, 20:39

Demba Ba jako ulubiony piłkarz? Przecież to był How

polandblood komentarzy: 12006 newsów: 116.03.2015, 20:38

Cześć heheszki. Jest tu jakiś kicksoholic? Co myślicie o oryginalności obuwia tego sprzedającego?
allegro.pl/listing/user/listing.php?order=pd&us_id=34535854

Simpllemann komentarzy: 52809 newsów: 52416.03.2015, 20:38

Niektórym osobom to się chyba bardzo nudzi.

Arsenalx3 komentarzy: 118516.03.2015, 20:37

MatczaK > Zgadzam się, z Perem w podstawie to będzie tragedia, zważywszy na to, że sporo kontr będzie, a z szybkością Pera nie jest za dobrze..

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.03.2015, 20:37

Grand92
Pewnie masz rację. Jestem dość statycznym widzem, i nie dostrzegam rzeczy szerzej niż samego programu.
Clarkson to z pewnością ciekawa i kontrowersyjna osoba, która na pewno zostanie zapamiętana jako jedna z najwiekszych postaci TV. Nie Hammond czy James, on ze względu na swój charakter.
Ja sam się zastanawiam jaka praca byłaby moim marzeniem. Na pewno nie bycie prezenterem w TopGear;) Celuje w dyplomacje, nawet jak sie nie uda, to będę miał o czym ględzić dzieciom, czego sie nauczyłem ;)

AaronJamesRamsey komentarzy: 457316.03.2015, 20:37

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/10449542_976733482345514_6569080999492466670_n.jpg?oh=55f0f1c540da71b4da10523b6b593783&oe=557CAAB9&__gda__=1438516075_596c7635fda27329f4e8ebe5e7d8e801

i tak to było najlepsze w sobotnim meczu.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698216.03.2015, 20:36

Dlaczego myślicie, że Came4Fame to kibic Kuraków? przegrał zakład i dlatego ma ten avatar.

A co do tej babki to dobrze, że dostała bana, bo to już się robiło żenujące.

Arsenalx3 komentarzy: 118516.03.2015, 20:34

Ashburton > Bramki widziałem, naprawdę bardzo ładne ;d Oby forma dopisała nam też jutro, ja tam wierze w awans, musimy os początku nacisnąć i uważać na kontry, których może być co nie miara ;d

maciekbe komentarzy: 1245816.03.2015, 20:34

dobra robota, to był troll na 100%

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30916.03.2015, 20:32

Zgłosiłem Yuherową na warna, ale jak widać od razu bana dostała. I dobrze.

Arsenalx3 komentarzy: 118516.03.2015, 20:32

Nie oglądając meczu chciałem was spytac jak tam Ozil, dobrze sobie radzi? Bo Giroud widzę nabiera pewności, a to dobry prognostyk przed jutrzejszym meczem. ;d

Novazzy komentarzy: 351016.03.2015, 20:30

No mi też sie wydaje,ale on ten avatar ma dosyć długo.

grand92 komentarzy: 793716.03.2015, 20:30

Janikk

szczerze ? taką robotę którą ma Clarkson to moje marzenie , tak wiem że od zaplecza na pewno nie jest tak kolorowo jak na ekranie ale mimo wszystko , jeżeli kochasz auta to praca marzeń , poza tym ja jestem zdania że Clarkson mówi to co większość z nas myśli ale boi się powiedzieć , poza tym jak dla mnie ludzie nie mają dystansu do siebie , serio , jak byłem na Top Gear Live w Warszawie to cisnął równo po Polakach ale każdy się śmiał , bo każdy fan wie jaki jest Clarkson , po za tym na Twitterze po wizycie u nas , napisał podziękowania dla Polaków i że jesteśmy świetni , gość jest normalny tylko nie do końca ludzie go tak odbierają

Ashburton komentarzy: 446116.03.2015, 20:30

Arsenalx3

Szkoda że nie oglądałeś, ładne bramki były.

Dobranoc, Koko dżambo i do przodu, dadzą radę z Monaco, awansują.

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30916.03.2015, 20:29

Novazzy
Zastanów się.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 116.03.2015, 20:28

Tak kibic Tottenhamu nie ma nic lepszego do roboty od tłumaczenia newsów o Arsenalu.

qmpz komentarzy: 10016.03.2015, 20:27

Fadeln dzieki :)

Arsenalx3 komentarzy: 118516.03.2015, 20:26

Jeszcze w dobrym stylu wygraliśmy z tego co słyszałe.. ehh pozostaje mi tylko obejrzeć powtórkę, ale jednak to nie to samo..

Novazzy komentarzy: 351016.03.2015, 20:25

@Came
Nie wiem czy sie pytał ktos kiedy, ale?
Czy jakiś zakład przegrałeś z tym avatarem czy na serio jako kibic kurczaków siedzi na k.com i jeszze redaktor?

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30916.03.2015, 20:25

O_Yuherowa
A Twoje komentarze doprowadzają mnie do łez. Ale cóż... Różni ludzie się tu rejestrują.

O_Yuherowa

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.03.2015, 20:24

Arsenalx3
Przykuli Cię do łoża? Bawiłeś się kijami?;)

Arsenalx3 komentarzy: 118516.03.2015, 20:23

Przepraszam za błędy, pisze z kom..

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 116.03.2015, 20:23

At Arsene Wenger's pre-match press conf in Monaco. He says Gabriel is in squad, but Rosicky (sick) & Oxlade-Chamberlain haven't travelled

Było, nie było wstawiam

maciek > Podziwiam, że mogliście w domu na spokojnie obejrzeć mecz, ja takiego zaszczytu nie miałem ;( Na szcszczęście pytałem lekarza i jutro myśli, że wyjdę, także może nie będzie tak źle..

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.03.2015, 20:22

Grand
Szkoda, że światem kierują pieniądze. Zastanawiałem sie czy, aby na pewno Clarkson robi to z czystej przyjemności. Myślę, że dzięki temu co osiagnął, ma mniejsze chęci do pracy i dalszego odświeżania programu, być może miałby wtedy inne podejście do całej sprawy.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457316.03.2015, 20:22

Mój poziom potasu do pozazdroszczenia :D

O_Yuherowa komentarzy: 2216.03.2015, 20:22

@Came4Fame
Wybacz, ale jak już mówimy o chemii, to ten avatar działa na mnie jak podtlenek azotu. :D

Ashburton komentarzy: 446116.03.2015, 20:21

Van Gaal nie ma taktyki. Ten pan ma filozofię.

O_Yuherowa

Ne trzeba się zagłębiać, wystarczy logicznie pomyśleć.

maciekbe komentarzy: 1245816.03.2015, 20:20

Czyli podziwiasz nas, bo mam potas w normie? :D
Stary ja Cie podziwiam, że udało Ci się ogarnąć niedobór potasu. Banany są przepyszne!

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30916.03.2015, 20:20

Yuherowa
Serdeczna informacja od redaktora strony.

AaronJamesRamsey komentarzy: 457316.03.2015, 20:19

Na jutrzejszy mecz Podol by sie przydał. Przy murarstwie jego bomby zza pola karnego by były przydatne

O_Yuherowa komentarzy: 2216.03.2015, 20:19

@Came4Fame
Groźba od kolesia z avatarem kury stojącej na piłce. Mrrau.

@Ashburton
Kolega pewnie jeszcze nie zgłębiał takich tajników anatomii, daj mu czas. :)

michalm1 komentarzy: 702016.03.2015, 20:19

Henry ma racja dokladnie taka 4 bedzie na koniec sezonu, tylko niewiadomo w jakiej kolejnosci. Nowa taktyka Van Gaala - wrzutka na napastnika i zobaczymy co dalej.

kubaburza123 (zawieszony) komentarzy: 33916.03.2015, 20:19

arsenal lord rodgers wystawił nasz najlepszy skład ;p mam nadzieje że wygramy choć jest to pewnie naprzeciw waszym oczekiwaniom ;p

JanikK komentarzy: 16816 newsów: 216.03.2015, 20:18

Ajr
Dodatkowo przychodzą specjaliści od złamanych serc ( z tej okazji przywitam Ondka)