Pomeczowa wypowiedź Wengera

Pomeczowa wypowiedź Wengera 27.11.2010, 19:13, Łukasz Kęczkowski 29 komentarzy

O zwycięstwie na koniec rozczarowującego tygodnia...

Wierzę, że graliśmy ostatnio trzy dobre mecze. Z Tottenhamem również graliśmy dobrze. W trudnym meczu z Bragą posiadaliśmy piłkę przez długi czas. Dzisiaj również pokazaliśmy się z dobrej strony. Udało nam się zdominować rywala i wygraliśmy. Villa dobrze rozpoczęła drugą połowę, jednak udało nam się zdobyć trzy punkty.

O późno zdobytej pierwszej bramce...

Dominowaliśmy i żałujemy, że na początku nie udało nam się zdobyć bramki. Gdy w przerwie prowadziliśmy dwa do zera pamiętaliśmy o tym co się stało w zeszłym tygodniu. Kiedy rywale zdobyli bramkę kontaktową zrobiło się interesująco. Wtedy mogliśmy stracić kolejne bramki lub je zdobyć. Na szczęście to nam udało się strzelać. Villa to dobry zespół, mają świetnych napastników i dobrą obronę, jednak to nam udało się zdominować mecz.

O występie Arszawina...

Andriej zagrał bardzo dobrze, był niezwykle niebezpieczny dla obrońców rywali. Lubi mieć piłkę przy nodze i jest w stanie zrobić z nią wiele dobrego dla drużyny.

O braku Fabregasa...

Zawsze chcemy mieć Cesca ze sobą, jednak byliśmy pewni siebie. Fabregas ma wielki talent, jednak my mamy swój styl gry i nie ma znaczenia, kto akurat gra.

O wejściu na szczyt tabeli...

Taki jest nowoczesny futbol, szybko się zmienia, dlatego skupiamy się na tym, aby pokazać naszą prawdziwą jakość wszystkim ludziom. Graliśmy bardzo dobrze przeciwko Tottenhamowi, rywale stworzyli wtedy mniej sytuacji niż Aston Villa dzisiaj, jednak wtedy przegraliśmy, dzisiaj udało się wygrać.

O słabej formie na własnym stadionie...

Nie myślę, byśmy mieli z tym problem. Nie obawiamy się grać u siebie, niedługo zaczniemy wygrywać. Być może czujemy się trochę zbyt pewnie przed własną publicznością.

Arsene WengerAston Villa autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: Arsenal.com
laskowski19051995 komentarzy: 494528.11.2010, 15:49

Wiedziałem że Kanonierzy dobrze poradzą sobie bez Cesca Fabregasa, zgrali świetne spotkanie, ale mam nadzieję że niedługo Cesc wróci do składu, bo jednak jest on nam bardzo potrzebny :]

Ciasteck2 komentarzy: 446728.11.2010, 11:31

Powoli zbliża się niebezpieczny okres w lidze, więc musimy w nadchodzących meczach nagromadzić dużą ilość pkt.

danielho6 komentarzy: 47728.11.2010, 11:23

człowieku to, że on tak gada na konferencji prasowej wcale nie znaczy, że tak myśli. Musi rzucić coś tym dziennikarzom w taki sposób by nie powstały żadne konflikty, a to co się dzieje w szatni wiedzą tylko piłkarze i Wenger - także nie spinaj się na te wypowiedzi bo one ukazują tylko inteligencję Bossa - jak się powinno załatwiać obowiązki z prasą.

karol234 komentarzy: 45328.11.2010, 11:13

tego się już naprawdę nie da słuchać. według niego Arsenal zawsze gra dobrze i zawsze powinien był wygrać mecz. on żyje w jakiejś innej rzeczywistości i ktoś by go musiał sprowadzić na ziemie.
i jeszcze jedno. jak diametralnie się potrafi zmienić optyka jego patrzenia po jednym wygranym meczu. już jest wszystko ok. panie Wenger wygraj 5,6 meczy z rzędu to pogadamy.

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 228.11.2010, 10:16

Maynard czy ty nie rozumiesz że Fabregas nie ma formy??Ok Rosicky gra ostatnio świetnie,ale nie można skreślać Cesca

Szef komentarzy: 1303528.11.2010, 01:26

oby ten mecz byl przelomowy bo ostatnio nie potrafilismy wykorzystac okazji do wygrania meczy, a dzisiaj nie wiele braklo a sytuacja z Tottenhamem by sie powtorzyla

Maynard komentarzy: 17827.11.2010, 23:56

2 fakty:
1.na wyjazdach gramy lepiej i skuteczniej niż u siebie
2. z Rosickym na rozegraniu gramy ładniej i wygrywamy wysoko niż z Fabregasem na rozegraniu

KanonierTH1411 komentarzy: 482827.11.2010, 23:29

"O słabej formie na własnym stadionie...
Nie myślę, byśmy mieli z tym problem."

Nie no przecież w ogóle nie ma problemu. Co tam 3 porażki u siebie na początku sezonu. Nie wiem, może ja inaczej postrzegam filozofie futbolu ale jak dla mnie to taki zespół po tych meczach jakie rozegraliśmy powinien mieć komplet zwycięstw u siebie.

"W trudnym meczu z Bragą posiadaliśmy piłkę przez długi czas."

Co kogo obchodzi posiadanie piłki w przegranym meczu!? Gdybyśmy wygrali 0-3, to moglibyśmy powiedzieć że mieliśmy 10 razy więcej strzałów, sytuacji podbramkowych, wolnych, rożnych i tego nieszczęsnego posiadania.

Joker_224 komentarzy: 521427.11.2010, 23:02

Od pierwszych minut zwracałem uwagę na Andrieja i już w 10 minucie miałem uśmiech od ucha do ucha, Shava był wszędzie! Biegał, odbierał, podawał, dryblował, strzelał! W to mi graj!

madjer komentarzy: 553427.11.2010, 23:01

Bez Fabregasa , a jakoś tak lepiej

ala_05 komentarzy: 254327.11.2010, 22:16

Cieszyłabym się bardziej , gdyby nie Man Utd na szczycie tabeli ;/ to mi bardzo psuje humor , a znając Chelsea to jutro wygrają , czyli jesteśmy na 3 msc..Szkoda bo mogło być lepiej , teraz musimy uważać na stratę pkt , wygrywać wszystko ( haha tak jasne ;p)i liczyć na porażki ****sów i Man Utd.

Lechu1993269 komentarzy: 1527.11.2010, 22:11

Arszawin !!!!!!

amadeo komentarzy: 514927.11.2010, 21:51

Takiego Arszawina to aż chce się oglądać, widać, że ta tygodniowa przerwa była mu potrzebna. Wreszcie mieliśmy mocne lewe skrzydło !!! Jak jeszcze Gibbs wygryzie Clichy'ego albo ten zacznie grać lepiej, to o lewą flankę nie ma co się bać...żeby tylko Arsza utrzymał tą formę...

niski93 komentarzy: 581627.11.2010, 21:43

Arszawin zagrał najlepszy mecz, od spotkania na Anfield...

Kondzior12 komentarzy: 490027.11.2010, 21:24

Musimy grać u siebie tak samo jak na wyjazdach.

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 127.11.2010, 20:55

@Gunner_995

Jeśli wg Ciebie gra przez 45 minut na wysokim poziomie, a potem olanie sprawy, idiotyczne zachowanie kapitana, beznadziejne krycie itp itd to wzór na dobry mecz to tydzień temu zagraliśmy rewelacyjnie.
Mecz trwa 90 minut, a walczaków charakteryzuje to że do końca dają z siebie wszystko. Nasi w meczu ze Spurs może i mieli fajne pomysły, strzelili 2 bramki, ale zabrakło motywacji i konsekwencji a bez tego mecz bez nie może być dobry.

aguero10 komentarzy: 858927.11.2010, 20:53

Gramy najlepiej na wyjazdach w lidze więc możemy być z tego zadowoleni jeszcze poprawimy forme u siebie i mistrz myśle coraz bliżej .Jeszcze poprosiłbym Bossa o klasowego ŚO
Cahill lub Zapata.

adam3462 komentarzy: 273227.11.2010, 20:36

Trzeba zmienić grę na ES. Podoba mi się wypowiedź że nie ma znaczenia to obecnie gra.

Sopel123 komentarzy: 90527.11.2010, 20:31

Nareszcie Boss i piłkarze będą mogli przekroczyć próg domu z uśmiechami ;)

Gunner_995 komentarzy: 655027.11.2010, 20:27

IGWC----->A może z Tottenhamem graliśmy źle...? No comment...

Aaarsenal komentarzy: 305727.11.2010, 20:21

Przegraliśmy bo sfrajerzyliśmy ze Spursami

kobza22 komentarzy: 422 newsów: 69527.11.2010, 19:57

Z Kogutami faktycznie nie graliśmy źle, szczególnie w pierwszej połowie, ale z Bragą to nam mecz nie wyszedł. Poziom gry, jaki wtedy na boisku reprezentowali Kanonierzy mógłby być dobry dla klubów ekstraklasy, dla zespołu rangi Arsenalu.

Kaziu09 komentarzy: 325327.11.2010, 19:54

Przegraliśmy bo nie umieliśmy prawidłowo wykorzystać naszej przewagi ...

ostriket komentarzy: 663327.11.2010, 19:51

o i tu się nie zgodzę....z KFC graliśmy dobrze tylko pierwszą połowę, z Bragą nie graliśmy kompletnie nic a nic, jedynie dzisiaj było całkiem nieźle ;D

tskwar komentarzy: 25827.11.2010, 19:45

arsenallord --> zeby zagrac slabo (wedlug Bossa), musielibysmy oddac 20 strzalow, ale posiadanie pilki miec nastepujace:
Arsenal 40%-60% Rywal (w tym przypadku Braga)

Arsene1 komentarzy: 35527.11.2010, 19:41

Przegraliśmy bo graliśmy słabo panie Wenger...

zuczek1987 komentarzy: 640327.11.2010, 19:38

a co graliśmy źle z totenchamem? z Bragą fakt wyglądało to słabo

arsenallord komentarzy: 29735 newsów: 11727.11.2010, 19:30

Skoro według Bossa dobrze zagraliśmy z Bragą to nie wiem jak u niego wygląda słaba gra.

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 127.11.2010, 19:18

"Wierzę, że graliśmy ostatnio trzy dobre mecze. Z Tottenhamem również graliśmy dobrze. "

Papa uwielbiam Cię, ale daruj sobie takie teksty ;)