Raport z wypożyczeń: Trio z Arsenalu zadebiutowało w nowych klubach

Raport z wypożyczeń: Trio z Arsenalu zadebiutowało w nowych klubach 26.03.2012, 17:17, Adam Cygański 39 komentarzy

Każdego sezonu młodzi Kanonierzy wysyłani są do innych klubów w ramach wypożyczenia, aby zdobyć bezcenne doświadczenie. Obecnie 20 zawodników Arsenalu przebywa w innych klubach.

Oto jak zaprezentowali się podczas weekendu:

Benik Afobe

Reading 3-1 Blackpool

Afobe zadebiutował w zespole Reading w meczu, który zakończył się zwycięstwem The Royals 3-1 nad Blackpool. Afobe zagrał przez 68 minut.

Chuks Aneke

Preston 1-1 Bury

Aneke w swoim debiucie dla Preston zdobył bramkę i rozegrał pełne 90 minut meczu.

Nico Yennaris

Scunthorpe 0-0 Notts County

Yennaris zadebiutował w zespole Notts County w meczu z Scunthorpe, który zakończył się bezbramkowym remisem. Yennaris zagrał przez 71 minut.

Nicklas Bendtner

Sunderland 3-1 QPR

Bendtner zagrał przez 81 minut meczu, a w 41. minucie otworzył wynik spotkania. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Sunderlandu 3-1.

Ryo Miyaichi

Bolton 2-1 Blackburn

Miyaichi wystąpił w całym spotkaniu, a w 35. minucie popisał się asystą przy bramce Wheatera.

Vito Mannone

Leicester 2-1 Hull City

Mannone zagrał w całym spotkaniu.

Wellington

Barcelona B 2-1 Alcoyano

Wellington zagrał 90 minut meczu, a jego zespół przegrał z rezerwami Barcelony 1-2.

Samuel Galindo

Hercules 1-3 Gimnastic Tarragona

Galindo grał do 73. minuty meczu.

Carlos Vela

Real Madryt 5-1 Real Sociedad

Vela pojawił się na boisku w 57. minucie spotkania rozgrywanego na Santiago Bernabeu, w którym Real Sociedad doznał srogiej porażki 1-5 z Realem Madryt.

Craig Eastmond

Wycombe 1-1 MK Dons

Eastmond grał cały mecz.

Sanchez Watt

Crawley 3-0 Rotherham

Watt pojawił się na boisku na ostatnie 7 minut spotkania.

Denilson

Mirassol 0-1 Sao Paulo

Denilson po raz kolejny rozegrał całe spotkanie, a jego zespół po raz kolejny odniósł zwycięstwo i aktualnie znajduje się na 1. miejscu w tabeli.

Henri Lansbury

Burnley 2-2 West Ham

Lansbury spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Andriej Arszawin

Zenit St. Petersburg 1-1 Rubin Kazań

Arszawin nie znalazł się w kadrze swojego zespołu na mecz z Rubinem Kazań.

Pedro Botelho

Levante 0-2 Osasuna

Botelho nie znalazł się w meczowej 18-stce.

Sead Hajrovic

Macclesfield 0-0 Barnet

Hajrovic nie znalazł się w kadrze Barnet na mecz z Macclesfield.

Joel Campbell

Ajaccio 1-1 Lorient

Campbell nie znalazł się w kadrze swojego zespołu na mecz z Ajaccio.

Kyle Bartley

Glasgow Rangers 3-2 Celtic Glasgow

Bartley nie znalazł się w kadrze Rangersów na Old Firm Derby.

Rhys Murphy

Preston 0-0 Bury

Murphy nie znalazł się w kadrze meczowej Preston na mecz z Bury.

Sean McDermott

Millwall 0-1Leeds

McDermott nie znalazł się w meczowej 18-stce.

Wypożyczenia autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Kebo komentarzy: 388 newsów: 327.03.2012, 22:04

Ryo to koleś, który już nie długo może być ważną postacią w Arsenalu, gra w najlepszej lidze na świecie i bardzo dobrze sobie radzi oby tak dalej trzymam za niego kciuki

chrzanek00 komentarzy: 11427.03.2012, 18:21

Ryo szarpie! Wyrośnie z niego światowa gwiazda pod skrzydłami Papy :) Martwi Lansbury, Campbell i Bartley :/

Kangur96 komentarzy: 158627.03.2012, 15:28

Fajnie, że Aneke już strzelił :) Smuci mnie trochę ostatnio pozycja Joela w Lorient. I jestem ciekawy, czy Boss ma jeszcze jakieś plany w związku z Denilsonem ;p

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 127.03.2012, 02:47

O poznali się na Arshavinie.
Reszta nowin o nowo wypożyczonych cieszy :-)

14DamianAFC komentarzy: 91027.03.2012, 01:19

Sporo pograli młodzi, a co z Arsha? nawet w Zenicie ma klopoty?

KanonierTH1411 komentarzy: 482826.03.2012, 22:22

Ryo i Afobe do pierwszego zespołu od nowego sezonu. Aneke, Yennaris i Campbell na wypożyczenie na cały przyszły sezon. Bartley'a sprzedać z opcją pierwokupu w najbliższych 5 latach za umówioną kwotę, całą resztę sprzedać definitywnie.

Kaltinor komentarzy: 48126.03.2012, 21:42

Brawo dla twórcy artykułu za miniaturki zdjęć z piłkarzami i herbami klubów w których obecnie występują. Świetny pomysł! Co do wypożyczonych Kanonierów, widzę w przyszłości zaledwie czterech z armatką na piersi: Afobe, Aneke, Yennaris, a przede wszystkich Ryo Miyaichi. Japończyk będzie w przyszłym sezonie jednym z najlepszych skrzydłowych PL.

EnterTheKing komentarzy: 43226.03.2012, 21:31

Fajne obrazki.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125126.03.2012, 21:18

Widać nawet w Zenicie Arszawin nie gra ;]

Paciecho komentarzy: 89926.03.2012, 20:51

Arshawin nie pojawił się w jedenastce meczowej z Rubinem ... no szkoda, szkoda go.

schade komentarzy: 386226.03.2012, 19:59

Aneke to bardzo fajny piłkarz. A Bendtner to burak.

mati96 komentarzy: 116626.03.2012, 19:51

czemu Arshavin się nie załapał on musi grać żeby formę odzyskać

Leehu komentarzy: 1049626.03.2012, 19:41

Aneke dobrze zaczął mam nadzieję że będzie grał w Preston.

Wbeta komentarzy: 108326.03.2012, 19:36

Ale ładnie to rozpisaliście nigdy mi się nie chciało tego całego czytać ale teraz zrobiłem wyjątek :)

barrakusio komentarzy: 10026.03.2012, 19:34

Bartley na pewno miał uraz pod koniec lutego, który miał go wykluczyć z gry na 3-4 tygodnie. Czyli niedługo powinien wrócić. Ale raczej nie do podstawowego składu, bo ostatnio grał piach i kibice Rangersów jego kontuzję traktowali jak wzmocnienie.

Lansbury jest zdrowy. Allardyce jest z niego z jakiegoś powodu niezadowolony i wymaga od niego więcej pracy. Kibice Młotów nie podzielają jego zdania.

Campbell to dla mnie niewiadoma. Ale skoro Gourcuff woli stawiać ostatnio na Aliadiere, to albo jest coś nie tak z Gourcuffem, albo coś jeszcze gorszego z Joelem.

Orandzo komentarzy: 338026.03.2012, 19:16

Bartley jeśli dobrze się orientuję to kontuzje ma

pawelp69 komentarzy: 20526.03.2012, 19:11

chuck aneke - bardzo ciekawy chlopak,mysle ze za 2 lata zadomowi sie w pierwszej jedenastce. ma ogromny potencjal.

Dekarz123 komentarzy: 118626.03.2012, 19:10

Niektórzy całkiem nieźle sobie radzą , a niektórzy... no cóż , nie można mieć wszystkiego. Co za Arszą , że nie znalazł się nawet w kadrze zenita? . O ile dobrze pamiętam , to w ostatnim meczu grał i chyba nawet coś strzelił lub miał asystę.

arsenal2395 komentarzy: 134026.03.2012, 19:07

ooooo sorki za trzy komentarze

arsenal2395 komentarzy: 134026.03.2012, 19:06

szkoda lansbury,bartley,campbell i arshavina a z jakiej paki go nie było??

arsenal2395 komentarzy: 134026.03.2012, 19:05

Kaziu09 komentarzy: 325326.03.2012, 19:04

całkiem ciekawie to wygląda :)

Saphomus komentarzy: 57526.03.2012, 18:45

Lansbury i Bartley to chyba kontuzje, bo normalnie to grali, szkoda Joel, bo napewno zasługuje na gre w takim klubie jak Lorient

bartekmlawa komentarzy: 102426.03.2012, 18:36

dobry pomysł z fotką i herbem :)

mitmichael komentarzy: 4924326.03.2012, 18:26

NIech jak najwiecej Naszych wypozyczonych zawodnikow gra i strzela - to bardzo wazne by byc w rytmie meczowym i to jeszcze o punkty

KondzioElite komentarzy: 618726.03.2012, 18:21

Zdecydowanie za mało szans dostaje Lansbury, ktory według mnie powinien w przyszłości stanowić o sile naszego środka pola z Jackiem i Frimpongiem.

Demostenes komentarzy: 233926.03.2012, 18:19

Co się dzieje z Lansburym, Campbellem i Bartleyem?

jedi133 komentarzy: 147226.03.2012, 18:02

co ten adriusza za przeproszeniam odpie.....?! Do Rosji pojechał i wódę chla czy jak, że go nawet do kadry nie włączają.

mateuszek123310 komentarzy: 36726.03.2012, 18:00

Arshawin z problemów zdrowotnych nie znalazł się w kadrze zenity?? Czy z powodów czysto sportowych??

mskafc komentarzy: 579626.03.2012, 17:59

bardzo dobra robota, panie Adamie :)

miklosz123 komentarzy: 22026.03.2012, 17:59

szkoda że niektórzy nie grają regularnie

lukasxsoad komentarzy: 83226.03.2012, 17:35

Widzę, że Aneke ładnie wkomponował się w nowy zespół:) tak w ogóle, to w której lidze gra to Preston?

Orandzo komentarzy: 338026.03.2012, 17:33

Denilson w formie haha

peciakk komentarzy: 10488 newsów: 526.03.2012, 17:33

Aktualnie 9 zawodników nie jest w stanie załapać się do klubów gdzie są wypożyczeni czyli teoretycznie słabszych klubów.