Tottenham oskarża Nasriego

Tottenham oskarża Nasriego 22.09.2010, 11:11, Kamil Pniak 47 komentarzy

Tottenham oskarża Samira Nasriego o nurkowanie podczas wczorajszych derbów na White Heart Lane. Mecz trzeciej rundy Carling Cup potrzebował dogrywki, by wyłonić zwycięzce po tym jak na bramkę Lansbury'ego odpowiedział tuż po przerwie Robbie Keane. Już w 92 minucie doszło do kontrowersyjnej sytuacji, kiedy to w polu karnym Nasri upadł po starciu z Sebastianem Bassongiem. Sędzia wskazał na wapno, a Francuz pewnie pokonał Pletikosę.

- Nasri zbyt łatwo upadł na ziemię, nie wydaje mi się żeby była mowa o karnym w tej sytuacji - powiedział po meczu rozgoryczony Bassong. - Samir powiedział mi potem, że ledwo go dotknąłem. To pozostawia pewien niesmak, dotknąłem klatki Nasriego, ale go nie złapałem. Widziałem już telewizyjne powtórki i według mnie nie było karnego.

Także menadżer Kogutów Harry Redknapp broni swego defensora twierdząć, że wychowanek Marsylii zbyt łatwo dał się przewrócić.

- Pierwszy karny był zbyt surowy - powiedział Redknapp. Naprawdę wydaje mi się, że nurkował w tej sytuacji. Druga jedenastka była ewidentna - zakończył Harry.

Harry RedknappSamir NasriSebastien Bassong autor: Kamil Pniak źrodło: Sky Sports
siloe21 komentarzy: 63423.09.2010, 15:09

Ciekawe czy oglądał powtórke trener Tottenhamu :P

szalen komentarzy: 198222.09.2010, 20:11

Sędzia podyktował karnego. bo widział tak a nie inaczej sytuację. Niestety tak też jest w drugą stronę. Nie zauważył spalonego. Moim zdanie straty wyrównane:)

Dominika93 komentarzy: 293722.09.2010, 19:22

sami siebie jeszcze gorzej ośmieszają ... ; D

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223722.09.2010, 19:07

Tak , najlepiej niech FA Ukarze Samira bo KFC nie moze sie pogodzic z porazka:)

luq007 komentarzy: 289922.09.2010, 18:50

Chlopcy dostali w derbach to teraz szukaja wytlumaczenia dlaczego u siebie lejemy ich cztery!

Michax9 komentarzy: 12222.09.2010, 18:45

Niech się nauczą grać a potem oskarżają Nasriego. Może i ten karny nie był w 100% poprawnie podyktowany, ale niech nie zrzucają całej winy na Samira i sędziego. Jak by nie zauważyli to gol Keanego był ze spalonego.

Ciasteck2 komentarzy: 446722.09.2010, 18:10

Przegrali i teraz wymyślają argumenty na swoją porażkę.

Leppus28 komentarzy: 21122.09.2010, 18:07

Niestety współczesna piłka to gra dla oszustów. Póki sędzia czegoś nie zauważył, a nasza drużyna wygrała, to nikt nie widzi problemu. W istocie wszyscy po kolei są tu hipokrytami: i trenerzy i piłkarze. Wenger też widzi, jak go krzywdzą, ale jak któryś z jego zawodników oszukuje, to akurat patrzy w drugą stronę.

Moim zdaniem za symulowanie karnych powinno być pauzowanie min. jeden mecz. Jakby wysłać jednego z drugim parę razy na trybuny, to by się może czegoś nauczyli. Zwłaszcza takich "artystów" jak Ronaldo i Nani.

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 722.09.2010, 17:43

Kurna, no bez jaj. To niech dziś Wenger oskarży Keane'a o bramkę z takiego spalonego, który by 6-letnie dziecko zauważyło.

mitmichael komentarzy: 4924322.09.2010, 17:19

Ciekawe czy ogladali jak padła dla nich bramka. Kto by sie przejmowal głupimi Kogutami. Niech sie ciesza, ze mogli pograc 120 minut a nie skonczyc spotkania juz po 90.

CescMessi komentarzy: 2022.09.2010, 17:15

Niech oni sie zamkną, nie dosc ze bramka na 1-1 padła ze spalonego to jeszcze gadają. Żal!!

Kondzior12 komentarzy: 490022.09.2010, 17:08

A Wasza bramka padła ze spalonego!!
A tak w ogóle to Samir był lekko ciagany za koszulke.

gabi86 komentarzy: 26622.09.2010, 17:04

Wenger powinien mieć pretensje do sędziego że uznał bramkę na 1-1. Taka jest piłka i widać że kurczaki nie umieją przegrywać!

adam3462 komentarzy: 273222.09.2010, 17:03

Żadne nurkowanie ! Nie widzieli jak sędzia im pomagał jak powinien być karny na Lansburym..

leon31 komentarzy: 125822.09.2010, 16:49

Gdybyśmy mieli cofnąć złe decyzje sędziego to mecz by się zakończył 1-0 dla nas.
Spalony przy golu KFC też był ewidentny.

cavlary komentarzy: 262022.09.2010, 16:36

I już się zaczyna spekulowanie na temat decyzji arbitra... Było, minęło, przegrali i tyle xD

laskowski19051995 komentarzy: 494522.09.2010, 16:23

To był faul na Nasrim, sędzia słusznie podyktował rzut karny, a zawodnicy Tottenhamu nie powinni szukać winnego swojej porażki, sami zawinili i muszą się z tym pogodzić !!!

niski93 komentarzy: 581622.09.2010, 16:14

Panie Redknaap spalony również był ewidentny. Dziękuję.

dt12345 komentarzy: 45622.09.2010, 16:04

Haha a Gibbs nie był na spalonym, z kolei oni strzelili ze spalpnego chyba, więc wygraliśmy zasłużenie ;)

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1522.09.2010, 16:00

Jakby to był karny w drugiej połowie, a nie na początku dogrywki, to może coś by to zmieniło, ale w tym wypadku, to bez znaczenia.

grzegorz1211 komentarzy: 1029722.09.2010, 15:43

Gibbs też nie był na spalonym a wtedy już mogło być 2:0

Gunner_995 komentarzy: 655022.09.2010, 15:22

Dobra , dobra 1:3 czy 1:4 na jedno wychodzi :)
Po strzelonym golu prze piękny gest Samira i to jeszcze w derbach na obiekcie wroga ;)
Tak trzymać ;)

piresfan komentarzy: 104122.09.2010, 15:10

Axxxe: "To byłoby coś niesamowitego ograć ich aż tyle razy i pokazać, że Londyn jest czerwony ;) "

Będzie czerwony, jak ogramy niebieskich ;)

Barteqqqq komentarzy: 104322.09.2010, 14:56

Powiem tak , jakby sędzia nie podyktował jedenastki to nic by się nie stało , a że podyktował to też nic , to było kontrowersyjne i tyle

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11522.09.2010, 14:43

Nareszcie opuścił nas pech i szczęście jest po naszej stronie :) Jak na rangę spotkania błędów było mnóstwo, ale ostatecznie awansowaliśmy dalej. Ich problem. Odpadli nie przez błędy arbitra tylko z powodu naszej świetnej dyspozycji i swojej fatalnej gry. Liczę, że to nie koniec kompromitacji Kurczaków w meczach z Arsenalem. Spotkamy się z nimi jeszcze w co najmniej dwóch spotkaniach w lidze, ale niewykluczone, że pozbawimy ich szans na grę w Pucharze Anglii i Lidze Mistrzów :) To byłoby coś niesamowitego ograć ich aż tyle razy i pokazać, że Londyn jest czerwony ;)

Niewiedza komentarzy: 35622.09.2010, 14:20

Sen kogutów o potędze kolejny już sezon przeobraża się w koszmar ;) oby tak dalej...

Patrol123 komentarzy: 4822.09.2010, 14:18

Według mnie ta jedenastka została podyktowana nie słusznie. Tylko przypomnijmy sobie że sędzia nie wskazał na wapno w pierwszej połowie kiedy Lansbury był ewidentnie popychany i sie przewrócił.

arsenalfan98 komentarzy: 91622.09.2010, 13:58

Szukają wymówki po przegranym meczu.

Necro komentarzy: 243422.09.2010, 13:49

A ja jestem zdania, że obrońca był głupi. Nie powinien w ogóle ryzykować w polu karnym a Nasri to wykorzystał.

KanonierTH1411 komentarzy: 482822.09.2010, 13:42

Ale że Keane był na spalonym to nie powiedzą.

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 122.09.2010, 13:30

już szukają wymówek to jest śmieszne np.ja czy to na lekcji wf czy w zwykłym meczu z kumplami umiem zaakceptować porażkę ale jak widać niektórzy tego nie potrafią.

concrete13 komentarzy: 869822.09.2010, 13:29

dokładnie.. gdyby sędzia odgwizdał spalonego nie było by dogrywki ..no i Fabian nie był by krytykowany ..

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4822.09.2010, 12:55

Oczywiście Harciu ani słowem nie wspomniał o metrowym spalonym Keane'a.

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1522.09.2010, 12:21

ale nikt nie wspomniał o bramie ze Spalonego? jak już ktoś mówił sędzia wyrównał stan decyzji:P

kanonier_89 komentarzy: 93922.09.2010, 12:13

przynajmniej była jaka sprawiedliwość w tym meczu. może i był nurek ale była też bramka ze spalonego. według mnie 1-1-:D

kamil_malin komentarzy: 933222.09.2010, 12:05

@ Gujet
Może i normalka, ale ja takiego czegoś nie lubię. Nie lepiej powiedzieć wprost, byliśmy tego dnia gorsi nasi rywale wykorzystali wszystkie nasze słabe punkty.

Gujet komentarzy: 98122.09.2010, 12:00

kamil_malin: takie gadki to normalka. Wenger też tak się broni jak przegrywa, więc nie unoś się tak.

kamil_malin komentarzy: 933222.09.2010, 11:58

Biedne Koguty przegrały przez sędziego, ale mi ich szkoda... takie gadki to dno. Lepiej niech Bassong zobaczy co wyprawiał sędzia liniowy, wtedy może się wypowiadać. Prawda jest taka, że Tottenham w tym meczu nie zasłużył nawet na bramkę, byli po prostu w tym meczu dramatycznie słabi. Najlepiej jak gra się słabo, winę zrzucić na sędziego.

Kanonierka87 komentarzy: 454 newsów: 5922.09.2010, 11:47

"a la Inzaghi" miało by, przepraszam, ale francuskie "a" się nie wyświetliło :)

Kanonierka87 komentarzy: 454 newsów: 5922.09.2010, 11:39

Trzeba było trzymać łapy przy sobie i nie szarpać go za koszulkę. Wydaje mi się, że większość wykorzystałaby taką sytuację i "zanurkowała" w polu karnym. Tak czy inaczej Tottenham też zdobył bramkę à la Inzaghi. Trochę samokrytyki też by się przydało.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3022.09.2010, 11:33

Ale 'Arry potrafi się wypowiedzieć z klasą! Brawo!

kwiatinho komentarzy: 1312822.09.2010, 11:22

Najfajniejsze jest to że żalą się po karnym ale nie wspominają spalonego przy golu Keana choć kontrowersji było nieco więcej i ewidentnie sędzia gwizdał dla KFC po 90 minutach powinno być 0-2 a nie 1-1

pniaq komentarzy: 141 newsów: 71722.09.2010, 11:21

Jak to mówią oliwa zawsze sprawiedliwa ;)

januchaxxx komentarzy: 31922.09.2010, 11:19

Dawid to samo chciałem powiedzieć , karny taki naciągany , a spalony ? Ewidentny.

dawid_neo komentarzy: 73322.09.2010, 11:17

Spalony również był ewidentny.
Bóg dał Bóg zabrał. Być może sędzie chciał "oddać" nam tę bramkę, naprawiając swój błąd.
Niesłuszne pretensje Redknappa.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9822.09.2010, 11:15

Nie można się z nimi nie zgodzić. Karnego nie powinno być ale jednak nie nazwałbym tego nurkowaniem, a raczej sprytnym wykorzystaniem nadarzającej się okazji :P