Tragiczne sędziowanie, fatalna gra! Wigan 2-2 Arsenal

Tragiczne sędziowanie, fatalna gra! Wigan 2-2 Arsenal 29.12.2010, 21:38, Szymon Ortyl 1659 komentarzy

Na dzisiejszy mecz Arsene Wenger zdecydował się desygnować mocno rezerwowy skład. Na boisku pojawili się mn. Nicklas Bendtner, Marouane Chamakh, Denilson, Emmanuel Eboue, Tomas Rosicky i Sebastien Squillaci.

W 2. minucie meczu poważny błąd popełnił Sagna, jednak Laurent Kościelny zdołał w pojedynkę powstrzymać wbiegającego w pole karne Rodallegę.

W 16. minucie, wbiegający w pole karne Diame potknął się o nogę Kościelnego a sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Watson.

4 minuty później, Fabiański wpadł w polu karnym na rozpędzonego Rodallegę, jednak sędzia uznał, iż Polak nie zrobił tego z rozmysłem i nie podyktował kolejnego rzutu karnego. W 23. minucie bliski pokonania omańskiego bramkarza Wigan był Rosicky, jednak piłka ostatecznie wylądowała w rękach Al Habsiego.

W 26. minucie w miejsce kontuzjowanego Abou Diaby'ego pojawił się Jakc Wilshere. 8 minut później, Laurent Koscielny przegrał pojedynek główkowy z Rodallegą i tylko szybka interwencja Sagny uratowała Kanonierów przed stratą kolejnej bramki.

W 39. minucie Al Hamsi zdołał sparować strzał Bendtnera, jednak do piłki dopadł Andriej Arszawin i strzałem "nożycami" umieścił piłkę w siatce.

5 minut później, po świetnym podaniu Arszawina, Nicklas Bendtner przepchnął 2 obrońców i umieścił piłkę w siatce obok interweniującego Al Hamsiego.

W 50. minucie po kolejnym błędzie Koscielnego, Sagna ofiarnym wślizgiem wybił piłkę spod nóg N'Zogbi. 8 minut później po dośrodkowaniu Sagny, Alcaraz był bliski skierowany piłki do własnej bramki.

W 70. minucie po cudownym podaniu od Jacka Wilshere'a, Andriej Arszawin stanął oko w oko z bamkarzem Wigan, jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce. 4 minuty później, żółtą kartką za faul na Chamakhu, ukarany został Caldwell.

W 74. minucie N'Zogbia wyprzedził Koscielnego, jednak w sytuacji sam na sam Łukasz Fabiański zdołał sparować strzał gracza Wigan w stronę nadbiegającego Squillaciego. 2 minuty później za udeżenie głową Jacka Wilshere'a, czerwoną kartką ukarany został N'Zogbia.

W 81. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i główce Diame, źle ustawiony Squillaci skierował piłkę głową do własnej bramki.

W 83. minucie na boisko weszli Walcott i Nasri, zmieniając Wilshere'a i Arszawina. Chwilę później w polu karnym faulowany był Walcott, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego.

W 89. minucie gracze Wigan dwukrotnie zagrywali ręką w swoim polu karnym, jednak sędzia i tym razem nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

Do końca meczu Kanonierzy próbowali zmienić losy meczu, jednak nie potrafili tego dokonać. Fatalne sędziowanie w całości wypaczyło wynik meczu, jednak trzeba przyznać, iż gracze Arsenalu bezmyślną i paniczną grą zasłużyli na takie zakończenie.

Premier LeagueWigan Athletic autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
Charles komentarzy: 9759 newsów: 3030.12.2010, 22:42

@patryk878
Odczytałeś poprzedni komentarz!? :D Poleciłbyś coś jeszcze? :D

concrete13 komentarzy: 869830.12.2010, 22:42

gunnersfan9 -> jak już napisałem kibicuje od 7 lat ..a wszyscy dobrze wiemy co było 7 lat temu :) ..
ale z tego co pamiętam to oprócz Wengera .. to chyba dzięki takim graczom jak..GVB ( pewnie u wielu zdziwienie :O ) , Cesc, Bergkamp, Thierry...i Vieira.. a z czasem oczywiście reszta...

lukasz14710 komentarzy: 18330.12.2010, 22:41

ja też pamiętam ten pojedynek Arsenal:Juve,leciał ten mecz nawet na dwójce,wygraliśmy 2:0

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 230.12.2010, 22:41

@Arsenal1994
Też pamiętam to, gdy cały dzień czekałem na 19.55, żeby na tvp1 obejrzeć sport. Ahh.. To były czasy : )

andrzej93 komentarzy: 119630.12.2010, 22:41

demotywatory.pl/2477016/Nie-chce-sie-wpieprzac

szkoda że tak Wenger nie pokazał Squilaciemu

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9830.12.2010, 22:40

"Ja bardzo dobrze pamiętam od kiedy zacząłem kibicować, od meczu Arsenal - Juve (2-0, sezon 05/06) to była bodajże 1/8 LM, leciał w tvp2, wtedy kiedy jeszcze mecze pokazywali nawet we wtorek (aaach co za czasy!). To było coś pięknego! Ta atmosfera na Highbury! Mmm... ;)"

O kurde. Ja też dokładnie od tego meczu ^^

Griz komentarzy: 3596 newsów: 27330.12.2010, 22:40

Cóż, ja grałem w FIFę 2003 i szczególnie polubiłem duet Bergkamp - Henry;) później zacząłem się interesować poczynaniami tej dwójki i ich zespołu na żywo;)

kamil_9414 komentarzy: 282830.12.2010, 22:40

U mnie sie zaczelo jeszcze od podstawowki jak nie lubilem MU ^^. Byla wojna o to, z kolega wspolnie zawsze bylismy przeciwko im. Potem gdy wujek zainwestowal w C+ zaczęlo sie na dobre z PL. Z racji tego ze nie lubilem MU kibicowalem innym, ponadto zawsze mi sie wydawalo ze maja wielkiego farta co zreszta sądze do dzisaij, pamietam ze bardzo spodobala mi sie gra Arsenalu (" Arsenal przynajmniej cos gra i nie ma nudy, a manchester to zawsze ma fuksa) doszedlem do takiego wniosku i zostalem z nim do teraz.

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 230.12.2010, 22:39

Ja zacząłem kibicować gdzieś tak rok temu. Podobała mi się gra Arsenalu i filozofia Arsene'a. Tak rozpoczęła się wielka miłość. ; )

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3030.12.2010, 22:39

Mi brat cioteczny pokazał mecz Arsenalu, w dodatku był to pierwszy mecz, na którym nie zasnąłem... ;) i od tamtego czasu zaczęło się moje zainteresowanie Arsenalem, które z czasem przerodziło się w uwielbienie :D

lukasz14710 komentarzy: 18330.12.2010, 22:39

@GunnersFan9
ja kibicuje Arsenalowi od 7 lat,a zaczeło się to tak że moim idolem jest Henry,oglądałem jego gre w reprezentacji francji i mi imponował opanowaniem,spokojem i wykańczaniem akcji.Ljungberg,Pires,Henry to byli wspaniali piłkarze i nadal są jak dla mnie

Arsenal1994 komentarzy: 749730.12.2010, 22:39

Choć wcześniej wiedziałem co to takiego jak - The Invincibles :D gdyż na wieczorne wiadomości sportowe - na to czekałem cały dzień ;)

fabregas1987 komentarzy: 2581330.12.2010, 22:38

ja zaczalem kibicowac po przegranym (to dziwne) finale LM w 2006 roku ...
potem jakos z 1,5 roku temu zarejestrowalem sie na ten portal i od tamtego czasu nie "rozstaje sie" praktycznie z Kanonierami,
byl ktos z was na Emirates ??

Arsenal1994 komentarzy: 749730.12.2010, 22:36

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 830.12.2010, 22:34

A może tak panowie opiszcie jak to się wszystko zaczęło? co was skłoniło do sympatyzowania z Arsenalem.Każdy jakoś zaczynał;)

kamil_9414 komentarzy: 282830.12.2010, 22:34

a tak poza tematem: Gra ktos moze w managerzone...?
To jest przeglądarkowy manager

lukasz14710 komentarzy: 18330.12.2010, 22:33

stary skład Arsenalu,to było coś :D

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3030.12.2010, 22:31

@concrete13
Ja też pamiętam jak grał tam Rosa ;) W ogóle te stare składy największych klubów to coś niesamowitego ;) albo reprezentacje stare... ;)

Arsenal1994 komentarzy: 749730.12.2010, 22:31

Mój ulubiony klub poza Arsenalem to Valencia i z Francji bardzo lubię PSG, ale temat ulubionych klubów niedawno był więc nie będę się zbytnio rozpisywał ;)

concrete13 komentarzy: 869830.12.2010, 22:29

charlie --> ja Arsenalowi kibicuje tak "mocno " od tylko 7 lat.. ale piłce nożnej od 6/7 roku życia .. nie będę pisał jak inni , że kibicuję od 10 / 15 lat bo to jest wyssane z palca.. od małego grałem w piłkę i się nią interesowałem.. wiedziałem co to za klub Arsenal ale jakoś nigdy nie kibicowałem jednej drużynie tylko ogólnie "dobrej piłce" znałem składy największych drużyn ..mogłem wymieniać o 3 w nocy kto gdzie gra.. BVB kibicuje ( choć rzadko oglądam ich mecze ) od 3 lat ..ale pamiętam też jak grał tam Rosa.. Koller..Frings..nawet Amoroso..Odonkor ..Everthon czy chociażby Flavio Conceicao... i wraz z odmładzaniem składu coraz bardziej im kibicowałem..aż do dziś..

lukasz14710 komentarzy: 18330.12.2010, 22:28

@kubala5
ja też licze na Lecha bo to jedyna Polska drużyna która broni honoru polskiej piłki,dla mnie wygrać z Manu city i toczyć wyrównane boje z Juve to jest i tak świetna sprawa.

kubala5 komentarzy: 1029 newsów: 230.12.2010, 22:26

Mnie interesuje tylko ARSENAL i SOKÓŁ WOLA!! Liczę też na Lecha w Lidze Europejskiej, ale ich fanem nie jestem. Po protu kibicuję Polsce.

lukasz14710 komentarzy: 18330.12.2010, 22:25