Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal

Trossard Assist Show: Fulham 0-3 Arsenal 12.03.2023, 16:01, Dawid Wieczorek 1015 komentarzy

To piękne niedzielne popołudnie dla wszystkich kibiców Arsenalu. Kanonierzy do przerwy zagrali prawdziwy koncert na Craven Cottage i zdemolowali Fulham 3-0. Na słowa uznania zasługuje najbardziej Leandro Trossard, który zaliczył asystę przy każdym z trafień podopiecznych Mikela Artety. Druga połowa miała już zgoła odmienny przebieg, Arsenal zdecydowanie spuścił z tonu, lecz w pełni kontrolował przebieg meczu. Zasłużona wygrana Kanonierów i kolejne czyste konto Aarona Ramsdale'a. Czy można było lepiej wyobrazić sobie to popołudnie? Wydaje się, że nie.

Oto składy, jakie desygnowali do gry obaj trenerzy:

Arsenal: Ramsdale - White (80' Tomiyasu), Saliba, Gabriel, Zinczenko (72' Tierney) - Partey, Xhaka, Odegaard - Saka (72' Nelson), Trossard (77' Jesus), Martinelli (77' Vieira).

Ławka rezerwowych: Turner, Tierney, Tomiyasu, Holding, Jorginho, Vieira, Smith Rowe, Nelson, Jesus.

Fulham: Leno - Tete, Ream, Adarabioyo, Robinson - Reed, Lukić - De Cordova-Reid, Pereira (76' Wilson), Solomon (76' James) - Mitrović.

Ławka rezerwowych: Rodak, Wickens, Diop, Robinson, Francois, Harris, Wilson, James, Vinicius.

Pierwszy gol padł dla Arsenalu w 17. minucie za sprawą zawodnika gospodarzy, Robinsona, który został trafiony piłką odbitą przez Bernda Leno po strzale Gabriela Martinellego. Po analizie VAR okazało się jednak, że Brazylijczyk znajdował się na pozycji spalonej i bramka została anulowana.

Kanonierzy nie dali jednak za wygraną i już po 4 minutach gola po rzucie rożnym strzelił inny Gabriel, tym razem Magalhaes, który strzelił już drugiego gola w tym sezonie przeciwko Fulham.

26. minuta i kolejny pokaz umiejętności Leo Trossarda. Tym razem Belg swoim dośrodkowaniem znalazł Gabriela Martinellego, który zupełnie jak swój rodak, również strzelił gola głową. Kibiców gospodarzy może zastanawiać jednak bierność, z jaką podszedł do tej sytuacji Antonee Robinson.

Doliczony czas gry i niemal identyczna akcja jak przy golu na 2-0, lecz tym razem piłka dośrodkowana przez Trossarda trafiła na lepszą lewą nogę Martina Odegaarda, który przełożył kilku przeciwników i mocnym strzałem nie dał najmniejszych szans na obronę dla Leno. 3-0, niesamowity koncert Arsenalu!

Podopieczni Mikela Artety w drugiej połowie zagrali nieco inaczej. Kanonierzy spuścili z tonu, ale mimo to stwarzali sobie okazje, by podwyższyć wynik.

Do głosu zdołali jednak dojść piłkarze Fulham i zdołali oni stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji. Najgroźniejsza z nich to najprawdopodobniej strzał Aleksandra Mitrovicia, który wylądował na poprzeczce bramki Aarona Ramsdale'a.

W 77. minucie doszło do momentu, który rozgrzał serce każdego kibica Arsenalu. Po ponad trzymiesięcznej przerwie do gry wrócił Gabriel Jesus. Brazylijczyk mógł nawet strzelić gola, gdy po jednej z kontr otrzymał genialne otwierające podanie od Fabio Vieiry. Widać jednak, że Brazylijczykowi brakuje rytmu meczowego, lecz jego wejście było bardzo obiecujące.

Wynik jednak nie uległ już zmianie i rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Do końca wyścigu o Mistrzostwo Anglii zostało jeszcze 11 kolejek.

FulhamPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Dawid Wieczorek źrodło: własne
DeptaGUNNER komentarzy: 209914.03.2023, 22:18

I tak już sędzia ustawił mecz w pierwszej połowie

Marcel90 komentarzy: 814714.03.2023, 22:18

Bez znaczenia czy sie zmecza czy nie, nastepny mecz graja dopiero 1.04

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 114.03.2023, 22:16

@3rdpitch napisał: "City powinno być zdelegalizowane a Haaland zatrzymany przez prokurature

BTW słyszałem ze Lewandowski to najlepsza 9 na świecie :D"

Ta sama półka co Haaland więc w sumie dobrze słyszałeś.

Slaviola komentarzy: 1237714.03.2023, 22:09

Nie no, trzeba jasno przyznać że RBL nie istnieje, mieli 2-3 jakieś pół-sytuację, a tak to cały czas Shity cisną.

Jednak to nie znaczy, by dawać im karne z kapelusza czy pomagać w ewidentny sposób.

Slaviola komentarzy: 1237714.03.2023, 22:07

To już 4.

RBL na łopatkach, chociaż nie mały wpływ w tym jest taki, że decyzje sędziego zdecydowanie pod MC.

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 114.03.2023, 22:07

przepaść, tam zaraz Guardiola rezerwowych wpuści pewnie

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 814.03.2023, 22:07

Awans Manchesteru City jest nam na rękę, ale nie przy pomocy sędziów. Myślę jednak, że w przebiegu tego dwumeczu City i tak by awansowało dalej.

grzegorz1211 komentarzy: 1030214.03.2023, 22:02

Faul Emersona ewidentny, ale niech nie przesadzają z czerwoną w tym studio

KapitanJack10 komentarzy: 5409 newsów: 414.03.2023, 22:02

@Ziebka napisał: "Hattrick … dwie niesłuszne ale co tam haha"
Dlaczego dwie?
Karny rozumiem, z kapelusza, ale druga bramka słuszna. Co więcej, dowód na to, że Haaland to potwór.

zwierz komentarzy: 160414.03.2023, 21:55

Niech ktoś temu Probierzowi w studiu powie, że city to się w urzędzie płaci.

Trempa (redaktor) komentarzy: 1145 newsów: 12114.03.2023, 21:55

Na osłodę: Patino wrocil do pierwszego składu i ma już 2 asysty po 50 minutach.

Dziadyga komentarzy: 829514.03.2023, 21:54

Zbytnio się tym meczem nie zmęczą..

Tak czy siak Bundesliga bardzo przeciętna liga jak już od dawna pisałem.

BizoNxd6 komentarzy: 288014.03.2023, 21:49

@Adamarsenal1:

W końcu uczeń Guardioli, więc chcemy grać podobnie, tylko zawsze mistrz przerośnie ucznia w bezpośrednich pojedynach, jak na razie. Tak było na Emirates.

Slaviola komentarzy: 1237714.03.2023, 21:49

Może Erling to jakiś dalszy kuzyn Thora?

Czeczenia komentarzy: 1248914.03.2023, 21:47

Na szczęście nie oglądam, ale z naszej perspektywy niech jak najdłużej się tłuką w tych pucharach.

Adamarsenal1 komentarzy: 318514.03.2023, 21:46

Jak czasem zdarzy mi się obejrzeć City, to zazwyczaj się zastanawiam kto bardziej kogo kopiuje arsenal City czy na.odwrot xD gra styl itd są bardzo podobne.

Slaviola komentarzy: 1237714.03.2023, 21:46

Najgorsze że ten Lahoz to nie musi mieć żadnego przelewu, by odwalać maniane i tracić kontakt z rzeczywistością.

Slaviola komentarzy: 1237714.03.2023, 21:44

Już się boję co ten Lahoz będzie pajacować w Naszym meczu ze Sportingiem 0_o

Theov47 komentarzy: 107814.03.2023, 21:43

Co za żenada, nie mam słów...

Slaviola komentarzy: 1237714.03.2023, 21:42

Nie wiem jak ten sędzia się nazywa, ale te Nasze Tejlory i Oliwery to pikuś do tego gościa co sędziuje mecz MC-RBL...

zdyp komentarzy: 456014.03.2023, 21:42

odechciewa sie ogladac przez te sedziowanie
a nam jeszcze lahoza dali ;dd
bedzie trzeba relanium przed meczem wziac..

GenzoArs komentarzy: 1981 newsów: 914.03.2023, 21:41

Sędzia kalosz
Szejki gruby przelew
A Haaland niezmiennie KOSMITA.

Ziebka komentarzy: 265914.03.2023, 21:39

@sWinny: tutaj piłka może się otarła o rękę obrońcy ale czy zmieniła tor lotu?

Slaviola komentarzy: 1237714.03.2023, 21:39

szejki to największy rak piłki nożnej Naszych czasów.

A tfu na tych kozojebców i ich "zakrwawioną" ropę!

Kris3Tears komentarzy: 442414.03.2023, 21:39

Dobra wyłączam to bo nie ma sensu się dalej denerwować.

sWinny komentarzy: 783414.03.2023, 21:38

@DeptaGUNNER: przecież piłka ewidentnej przechodzi po ręce gracza Lipska.
Skoro jesteś obrońca i wyskakujesz rozłożony jak bramkarz, tyłem do rywala i nie kontrolujesz ani piłki, ani atakującego i piłka zmienia kierunek po twojej ręce to czego oczekujesz?

To ze nam również należą się karne a ich nie dyktują to zupełnie inna sprawa

Kris3Tears komentarzy: 442414.03.2023, 21:37

Grylisz żałosna symulka.

Slaviola komentarzy: 1237714.03.2023, 21:37

Grealish jakie padolinio xD

mlody323323 komentarzy: 211814.03.2023, 21:37

34 min a mi sie juz odechciało mecz oglądac . Gość wjeżdża ciałem dodam,(bramkarz) na piłkarza z pola można by jeszcze oko przymknąć ale do cholery gość wbija sie ciałem przerywa akcje i nawet żółtej serio !!!

Ziebka komentarzy: 265914.03.2023, 21:36

Juz 3 grube bledy sędziego. Przy obu bramkach i przy sytuacji z edersonem …. Mamy 35 minute. Odechciewa się oglądać

GenzoArs komentarzy: 1981 newsów: 914.03.2023, 21:36

Przecież to jest kryminał co ten sędzia odp*dala. Kolejny mecz w którym sędzia chce być postacią pierwszoplanowa

grzegorz1211 komentarzy: 1030214.03.2023, 21:35

Tacy słabi sędziowie odbierają radość oglądania meczów i pomyśleć że to faza pucharowa LM

Kris3Tears komentarzy: 442414.03.2023, 21:34

Ederson oczywisty faul a sędzia daje kartkę Wernerowi?

Freo98 komentarzy: 642614.03.2023, 21:34