Tygodniowy raport z wypożyczeń

Tygodniowy raport z wypożyczeń 31.10.2010, 18:53, Łukasz Kęczkowski 26 komentarzy

Dwunastu graczy Arsenalu przebywa obecnie na wypożyczeniach w innych klubach. Poniżej przedstawiamy poczynania młodzieży w ich obecnych klubach.

Kyle Bartley wrócił do składu na mecz z Coventry City. Kyle, który grał w tym meczu w masce ochronnej, nie pomógł swojej drużynie w zachowaniu czystego konta, a jego Sheffield United przegrało jeden do zera.

Cedric Evina grał przez 76 minut dla Oldham Athletic w wygranym meczu przeciwko Plymouth Argyle. Jego zespół wygrał 4:2. Evina, grający na lewej obronie pokazał kilka naprawdę ciekawych zagrań i dobrze rozpoczął swoją grę w Ligue One.

Mark Randall rozpoczął mecz w barwach Rotherham od pierwszej minuty, lecz został zmieniony już w 21 minucie, kiedy to został kopnięty w głowę. Trener postanowił zdjąć go z ostrożności, lecz Mark prawdopodobnie zagra w najbliższym meczu.

Gavin Hoyte wyszedł na murawę od pierwszej minuty i grał aż do końcowego gwizdka sędziego na pozycji prawego obrońcy w swoim debiucie w barwach Lincoln City. Jego drużyna zremisowała z Wycombe Wanderers 2:2.

Sanchez Watt nie wystąpił w tym tygodniu dla Leeds. Anglik cały czas leczy kontuzję.

Vito Mannone cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych w barwach Hull City. Jego zespół zremisował jeden do jednego z Barnsley w derbach Yorkshire.

Luke Freeman był niewykorzystanym rezerwowym, a jego Yeovil Town zremisowało trzy do trzech ze Swindon.

Francis Coquelin wszedł na boisko w barwach Lorient na ostatnie 21 minut przeciwko zespołowi Arles-Avignon.

Armand Traore nie był częścią Juventusu w wygranym meczu z Milanem dwa do jednego.

Nacer Barazite zagrał ostatnie 23 minuty dla Vitesse w meczu przeciwko NEC Nijmegen, który zakończył się remisem 0:0.

Pedro Botelho zagrał cały mecz na lewej obronie, a jego Cartagena uległa Villarreal B dwa do zera. Pedro zagrał słaby mecz.

Samuel Galindo przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Salamanki, a jego zespół uległ Realowi Valladolid jeden do zera.

Wypożyczenia autor: Łukasz Kęczkowski źrodło: Young Guns
laskowski19051995 komentarzy: 494501.11.2010, 20:03

Szkoda że Vito Mannone siedział na ławce, mam nadzieję że w najbliższym czasie to się zmieni :]

Kondzior12 komentarzy: 490001.11.2010, 12:37

Tak trochę nie rozumiem po co Arsenal wypożyczał Mannone żeby grzał ławę.

Szef komentarzy: 1303501.11.2010, 11:09

dziwi mnie ze Mannone przesiedzial na lawce caly mecz, oby juz od nastepnego meczu bronil

MatArsenal9870 komentarzy: 216701.11.2010, 10:13

na tylu graczy tylko co najmniej dwóch zagrało dobrze-słabo :(

KanonierTH1411 komentarzy: 482801.11.2010, 09:55

Randall, Hoyte, Mannone i Barazite przy najbliższej okazji powinni być na dobre sprzedani a nie wypożyczani. Co do reszty to szczerze o kilku to nawet nie słyszałem, ale sporo osób siedzi na ławce. Wie ktoś czy kontuzja Watta jest groźna?

hubertus64 komentarzy: 16001.11.2010, 09:43

casciara95 - tak , ale niewiadomo czy tak odrazu , jest dobry ale moze byc zasłaby na juve . manone to powinien pojsc nizej na to wypozyczenie
bo i tu nigra i tam , a u nas nawet na ławie miał by większy rozwoj

Control komentarzy: 146601.11.2010, 09:34

No, żeby nie okazało się tak, że Mannone w Hull będzie występował jak Hleb w Barcelonie...

Cesciara komentarzy: 622 newsów: 3031.10.2010, 23:22

Michal95> przeczytaj moj wczesniejszy komentarz... zdrowy Traore bez trudu wywalczylby sobie miejsce w podstawowej 11, uwazam ze jest lepszy od De Ceglie.

Michal95 komentarzy: 111331.10.2010, 22:46

Nie rozumiem po co Traore poszedł do Juventusu skoro ma tam takie samo miejsce jak w Arsenalu.

fabregas1987 komentarzy: 2581531.10.2010, 22:18

po co Mannone poszedl o Hull, przeceiz tak czy siak grzeje lawe, on powinien isc na wypozyczenie do Serie B ...

kanonier_89 komentarzy: 93931.10.2010, 22:11

Szału nie ma

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 331.10.2010, 21:00

No na pewno nie wygląda to tak jak powinno. A sytuacja Mannone to już w ogóle nie jest godna pozazdroszczenia.

ToKo95 komentarzy: 110031.10.2010, 20:57

"został zmieniony już w 21 minucie, kiedy to został kopnięty w głowę..."

widział ktoś to zajście ? ;o

evelred komentarzy: 369131.10.2010, 20:35

to sobie mannone wybrał klub

Cesciara komentarzy: 622 newsów: 3031.10.2010, 19:51

Hmmm, z tego co wiem, Traore od poczatku wypozyczenia do Juve zmaga sie z kontuzja miesnia dwuglowego. Ubili swietny interes, nie ma co, zostali z jednym cienkim lewym obronca, bo wypozyczyli gracza prosto z fabryki szkla....... Zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia, a Juve raczej juz nie wypozyczy przez jakis czas nikogo z Arsenalu :]

Dominika93 komentarzy: 293731.10.2010, 19:48

szkoda że tak mało grają chłopaki, mam nadzieję że się to zmieni, bo chyba nie o to chodzi żeby siedzieli na ławce... oby dostawali więcej szans, ogrywali się i zdobywali doświadczenie :)

karlo komentarzy: 906931.10.2010, 19:19

Oni są na wypożyczeniu i grzeją ławę to chyba nie o to w tym wszystkim chodzi, może niech pozmieniają kluby i zaczną grać aby można było ich oglądać i oceniać?

concrete13 komentarzy: 869831.10.2010, 19:10

no za dużo sobie chłopaki nie pograli..źle to wróży ale czas pokaże..

maniek56 komentarzy: 300731.10.2010, 19:07

Cholera, nie wygląda to za dobrze, Ci na których najbardziej liczę czyli Galindo nie zagrał w ogóle a Botelho zagrał słabo ;/ reszta albo ławka albo kontuzja albo wejście na końcowe 20 minut. Nie powinno tak być.

zjadas komentarzy: 30031.10.2010, 19:02

no niech sie ogrywają chlopaki ;)
nie ma co patrzec na wyniki spotkań boto nieistotne, grunt zeby spedzali na boisku jak najwiecej czasu !

piootrek2 komentarzy: 101831.10.2010, 19:00