U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a

U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a 01.10.2012, 17:55, Adam Cygański 882 komentarzy

Bardzo długo, bo aż 14 miesięcy musieli czekać kibice Arsenalu, aby znów zobaczyć Jacka Wilshere’a na boisku.

20-latek wystąpił w niedawno zakończonym spotkaniu Arsenalu U21 z West Bromwich Albion, które zakończyło się porażką Arsenalu 0-1. Wilshere był jednak wyróżniającą się postacią spotkania i to on w głównej mierze odpowiadał za konstruowanie ataków The Gunners.

Kolejną bardzo dobrą informacja dla fanów Kanonierów jest fakt, że w spotkaniu tym wystąpił również inny rekonwalescent – Emmanuel Frimpong. Piłkarz urodzony w Ghanie zaprezentował w tym meczu cechy, z których słynął do tej pory – waleczność i ogromne zaangażowanie.

Lepiej to spotkanie zaczęli młodzi Kanonierzy, a w ciągu dwóch minut poważne zagrożenie pod bramką West Bromwich stworzył Wilshere. Mimo przewagi Arsenalu, to jednak przeciwnicy zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu i jak się później okazało, jedyną. Bramkarza Arsenalu – Damiana Martineza – pokonał Yassine El Ghanassy.

W drugiej połowie wynik meczu nie uległ zmianie, a najlepszą okazję na strzelenie bramki wyrównującej miał Thomas Eisfeld, jednak jego strzał z 85. minuty meczu poszybował ponad bramką.

Jack Wilshere rozegrał 63 minuty meczu, natomiast Emmanuel Frimpong spędził na placu gry 7 minut więcej. W grze Anglika dało się dostrzec braki, jednak po tak długiej przerwie w grze, Wilshere i tak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

West Brom: Shane Lewis, Liam O'Neil, Bradley Garmston, George Thorne, Donervorn Daniels, Cameron Gayle, Isiah Brown (77), Sam Mantom, Romaine Sawyers, Yassine El Ghanassy (81), Mani O'Sullivan

Ławka rezerwowych: Aaron Birch (77), Alex Palmer, Alex Jones (81), Callum Jones, Samir Nabi

Arsenal: Martinez – Bellerin, Hajrovic, Miquel, Meade – Yennaris, Frimpong (70) – Rees, Wilshere (63), Ebecilio – Neita (74).

Ławka rezerwowych: Charles-Cook, Monteiro, Olsson (63), Eisfeld (74), Gnabry (70)

Jack WilshereU21 autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125108.10.2012, 15:23

super go znowu widzieć w trykocie meczowym ;D

piti16 komentarzy: 209903.10.2012, 06:44

AND_its_AAARSENAL

A jak myślisz jak się będzie czuł jak w klubie w którym grał 9 lat wywieszą bilbordy Van Pussy i wyzwią go od szmat? Jeszcze dobrze by było jak byśmy z nimi grali wtedy mecz finałowy na naszym Stadionie :D

piti16 komentarzy: 209903.10.2012, 06:42

afcforever

fan Arsenalu a takie rzeczy gadasz skoro z góry stawiasz że nic nie zdobędziemy to po co kibicujesz Arsenalowi my takich kibiców nie potrzebujemy "dumni po zwycięstwie zmiana klubu po porażce"

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 103.10.2012, 01:04

AND_its_AAARSENAL, też czasami mi ciśnienie rośnie po jakimś geście czy wypowiedzi RvP, ale pociesza mnie jedno- van Persie odchodząc do United spalił za sobą mosty, a tym samym wszystko, czego dokonał w Arsenalu w tym szansę na zostanie zasłużonym Kanonierem, a nawet legendą, a tak w United pogra 3 sezony u Czerwonych, a potem SAF wyrzuci go na "śmietnik" jak Berbatova.

AND_its_AAARSENAL komentarzy: 3703.10.2012, 00:30

Heja, rzadko cokolwiek pisze ale..żal mi dupe ściska jak patrze na tego van Persiego.....

really....

strzelił dzisiaj 2 bramki, tylko i wylacznie dzieki jakiemus swojemu dziwnemu fartowi, umiejetnosciom,.. po prostu instynkt napastnika..

Wychowany i wygłaskany na piersi Wengera..

A teraz zbija $$$ w tym MU..
I po kazdej bramce cieszy pape.. ... nie bo zdobył bramke dla swojego ukochanego klubu tylko bo premia wieksza bedzie......

#$%^&(^%$#@$%^&%$

Barney komentarzy: 2091003.10.2012, 00:22

hei007 ja 1 raz w to gram nie wiem dlatego pytam uzywalem wildcard w fantasty EPL i tam wymieniarz caly sklad za free na 1 kolejke nie wiem jak w CL.

Zbanowany1, 19:45 02-10-2012
A ja uważam że jeśli Arsenal w tym meczu zdobędzie jakiś punkt to będzie sukces. 1-5 dla przyjezdnych. Kanonierzy podłamani ostatnim meczem w lidze na pewno będą drużyną dużo gorszą.

Posmiejcie sie troche przed snem :P

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 23:39

Barney ---> no ja grałem za kase;/

Barney komentarzy: 2091002.10.2012, 23:15

Hey w fantasty CL wildarc dziala tak samo jak w FPL za darmo caly sklad moge wymienic na 1 kolejke?

Barney komentarzy: 2091002.10.2012, 23:10

steveeaoki , a kto tam na nich stawial tym akurat nic nie tracimy, chyba ze stawiales za kase. Ja tu pytalem o typera na meczykach/

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078402.10.2012, 23:05

cza sie pójść przekimać, jutro ważny dzień

AtheneWins komentarzy: 6442 newsów: 202.10.2012, 23:01

Nie no, PS2 miało najlepsze reklamy! Jeszcze taka była co grali w piłkę na ulicy, ale to chyba Forda już.

fabregas1987 komentarzy: 2578902.10.2012, 23:00

hehe i jak wam poszło z obstawianiem ??
pewnie wszyscy co tu po południu pisali popłynęli na Bayernie ;p

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 22:59

Barney ---> BATE zniszczyło mi wszystko;p

arsenallord komentarzy: 29708 newsów: 11702.10.2012, 22:59

AtheneWins----> Stare dobre czasy z LM tylko w TVP :) jeszcze pamiętam reklamę Heinekena

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 22:58

arsenallord ---> Kanonier ma chyba jednak rację PSG powinno wygrać z Porto, które remisuje ostatnio z Rio Ave:)

youtube.com/watch?v=N4HIW0kCUng&feature=fvst

ehh co to była za reklama w przerwach champions league - kiedy deportivo ogrywało milan :3

damiansport5 komentarzy: 16702.10.2012, 22:56

Puyol nic powaznego jednak, tylko zwichniecie

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 22:54

Mamy Giroud, dajcie spokój z Persiem, jest dobry, ale poczekajmy, aż Oli osiągnie formę, nikt nie wie, jak będzie grał za kilka kolejek:)

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078402.10.2012, 22:53

verminator
pierwsza to coś podobnego jak wiśniewski z lechoo w meczu z lechem, a druga to zagranie rooneya a'la song

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078402.10.2012, 22:52

asysta rooneya przy 2 bramce judasza to kopia zagrań songa

Catalonczyk komentarzy: 519802.10.2012, 22:50

Odnośnie Puyola - Pierwsze diagnozy - nieoficjalne - mówią, że Puyol doznał zwichnięcia stawu łokciowego

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141402.10.2012, 22:49

akurat złamana reka dla piłkarza to chyba nic aż tak poważnego, pamietam jak kiedyś Drogba grał w meczu z czymś gipsopodobnym i nie było raczej problemów xd

arsenallord komentarzy: 29708 newsów: 11702.10.2012, 22:49

Kanonier25---> Ja stawiam jednak remis.

Verminator97 komentarzy: 1490002.10.2012, 22:48

Ma ktoś linka do bramek Robina z Cluj ?

triumphst666 komentarzy: 257402.10.2012, 22:47

Gdyby Robin został u nas, przy takiej obronie i środku, bylibysmy najgroźniejsi w PL. Oczywiscie jesli wszyscy byliby na chodzie. Można sobie tylko wyobrazic podania od Cazorli. Piersi miałby juz chyba z 10 goli w lidze.

clavo komentarzy: 48702.10.2012, 22:45

Dalej nie potrafie zrozumiec dlaczego Robin poszedl do United. Wkurza mnie jego milczenie. a w Manchesterze ciagle strzela ;/

kanonierosll@
To niech zacznie komentować boks a bede dla niego oglądał każdy pojedynek, ale mecze (szczególnie Arsenalu) niech zostawi w spokoju bo przez niego chłopaki nie chcą grać^^

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 22:43

@jimmy

Na Nce o 23.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 302.10.2012, 22:43

Teraz BATE odprawiło z kwitkiem Bayern, bardzo fajnie.

kanonierosll komentarzy: 197902.10.2012, 22:40

@triumphst on jest tak słaby i tak śmieszny, że dla niego warto oglądać mecze.

michal192837465 komentarzy: 765402.10.2012, 22:40

Ja idę spać już. Dobranoc. :)

Sztofort komentarzy: 259502.10.2012, 22:39

A na nSPORT, na glownym leci nasz mecz. telemagazyn.pl/nsport/20121002,3,1,dz,go,cpr.html

AtheneWins komentarzy: 6442 newsów: 202.10.2012, 22:39

Kanonier, tak kretyńskiego pytania nie czytalem tu bardzo bardzo dawno.

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 22:39