U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a

U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a 01.10.2012, 17:55, Adam Cygański 882 komentarzy

Bardzo długo, bo aż 14 miesięcy musieli czekać kibice Arsenalu, aby znów zobaczyć Jacka Wilshere’a na boisku.

20-latek wystąpił w niedawno zakończonym spotkaniu Arsenalu U21 z West Bromwich Albion, które zakończyło się porażką Arsenalu 0-1. Wilshere był jednak wyróżniającą się postacią spotkania i to on w głównej mierze odpowiadał za konstruowanie ataków The Gunners.

Kolejną bardzo dobrą informacja dla fanów Kanonierów jest fakt, że w spotkaniu tym wystąpił również inny rekonwalescent – Emmanuel Frimpong. Piłkarz urodzony w Ghanie zaprezentował w tym meczu cechy, z których słynął do tej pory – waleczność i ogromne zaangażowanie.

Lepiej to spotkanie zaczęli młodzi Kanonierzy, a w ciągu dwóch minut poważne zagrożenie pod bramką West Bromwich stworzył Wilshere. Mimo przewagi Arsenalu, to jednak przeciwnicy zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu i jak się później okazało, jedyną. Bramkarza Arsenalu – Damiana Martineza – pokonał Yassine El Ghanassy.

W drugiej połowie wynik meczu nie uległ zmianie, a najlepszą okazję na strzelenie bramki wyrównującej miał Thomas Eisfeld, jednak jego strzał z 85. minuty meczu poszybował ponad bramką.

Jack Wilshere rozegrał 63 minuty meczu, natomiast Emmanuel Frimpong spędził na placu gry 7 minut więcej. W grze Anglika dało się dostrzec braki, jednak po tak długiej przerwie w grze, Wilshere i tak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

West Brom: Shane Lewis, Liam O'Neil, Bradley Garmston, George Thorne, Donervorn Daniels, Cameron Gayle, Isiah Brown (77), Sam Mantom, Romaine Sawyers, Yassine El Ghanassy (81), Mani O'Sullivan

Ławka rezerwowych: Aaron Birch (77), Alex Palmer, Alex Jones (81), Callum Jones, Samir Nabi

Arsenal: Martinez – Bellerin, Hajrovic, Miquel, Meade – Yennaris, Frimpong (70) – Rees, Wilshere (63), Ebecilio – Neita (74).

Ławka rezerwowych: Charles-Cook, Monteiro, Olsson (63), Eisfeld (74), Gnabry (70)

Jack WilshereU21 autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Kysio2607 komentarzy: 1336002.10.2012, 22:39

W typerze na meczykach Braga wchodziła mi idealnie, a tu teraz strzelili na 2:0 -.-

michal192837465 komentarzy: 765402.10.2012, 22:38

Nie wierzę jeszcze, że Bate wygrało z Bayernem, trudno pomyśleć, a uwierzyć, to już w ogóle.

Catalonczyk komentarzy: 519802.10.2012, 22:38

skrobinho

Życzę mniej takich idiotów na tej stronie jak Ty .

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 22:37

Jaki mecz jutro oglądacie? Na Nce leci PSG chyba, fajnie, lubię ich oglądać, a nie ManC albo Real..

triumphst666 komentarzy: 257402.10.2012, 22:34

"w końcowej końcówce", "wycofał do tyłu". Którzy komentatorzy tak nawijają.. ;]?. Do tego zero entuzjazmu i głupawe teksty. N-ka rządzi^^

kanonierosll komentarzy: 197902.10.2012, 22:34

będe szczery. jak na jakiejś białorusi mądrzej zarządzają klubami to zadaje pytanie w jakiej ****nie jesteśmy i kto za to odpowiada. bo ja na sukcesy moge poczekać, ale w pl nic się nie dzieje. może boniek załatwi troche temat, właściewie to napewno coś ruszy ale nwm czy to wystarczy bo polska mentalność jest taka że pięniądze czasem może często u nas przewyższają inne ważne wartości jakimi są dobro polskiej piły

sledziooo komentarzy: 88002.10.2012, 22:31

steveaoki - Rodionov to nie no name żaden. Jeden z najlepszych napastników białoruskiej ligi. Kiedyś LEch go chciał ale był drogi. Wzięli Rudnieva i nie żałują do dziś. Ale wynik BATE jest mega. Dobrze tak *****om :D

skrobinho komentarzy: 3810 newsów: 202.10.2012, 22:30

Kogo jak kogo, ale Puyola to lubię i szanuję z tej całej Farsy. Czemu taki *****y Busquets czy garbaty Messi nie złamali ręki.

Coś czuję, że to koniec sezonu dla Carles :/

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747402.10.2012, 22:30

juz nie placzcie ze borysow to slabiak i wogole , oni na 10 lat to 8 graja w LM.... gra tam m.in hleb

piter1908 komentarzy: 510402.10.2012, 22:30

jeśli Arsenal był uważany za uzależnionego od RVP bo strzelał dla nas 90% bramek to co teraz będą mowić o Manu dla których RVP strzela 99% goli ?

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11702.10.2012, 22:30

gunners007--> zadupie czy nie, ale i tak piłkarsko lepsze od Polski. To wstyd, że w Warszawie(miasta pewni 10x większego) od Borysowa nie ma zespołu podobnej klasy co Białorusini

pajdi komentarzy: 378002.10.2012, 22:29

BATE - ten klub 7 lat temu miał budżet na poziomie Odry Wodzisław (źródło PN)
teraz wygrywa z jedną z najlepszych drużyn świata :) nie da się?

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 22:29

Borysow prawie 150 tys ludzi, a po drugie jak taka nazwa to nie moga dobrze grac ?

triumphst666 komentarzy: 257402.10.2012, 22:28

dla mnie ferdinand powinien dostac czerwoną. Wyprostowana noga, bardzo niebezpieczny faul.

Sztofort komentarzy: 259802.10.2012, 22:28

Mi wszystko na kuponie oprocz Bayernu.. ja jebe.

gunners007 komentarzy: 954302.10.2012, 22:27

arsenallord - A chociażby to, że klub pochodzi z totalnego (za przeproszeniem) zadupia

grzybek88 komentarzy: 69202.10.2012, 22:27

pajdi
u mnie cieniutko, na razie wchodzi mi tylko manu i chelsea

limonka95 komentarzy: 96602.10.2012, 22:27

A ja postawiłem na Bayern a tu takie coś...

bobslej22 komentarzy: 832902.10.2012, 22:27

Ja chyba nic nie trafiłem. Tragedia normalnie. Może wejdzie mi Valencia bo na 2-0 obstawiłem. Może ...

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 22:26

Jeszcze Debuchy czerwona, oj co złego dzieje się z Lille ?

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 22:25

Czekam na skróty, ale się pośmieję z FCB :D

pajdi komentarzy: 378002.10.2012, 22:25

grzybek88

Trafiłeś coś jeszcze z dokładnego ? :D ja 2:1 dla Zagłębia i liczę , że Juve trafi na 2:1 to choć 3 wyniki:D

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 22:24

Kim do jasnej lipy jest ten "Rodionov"????? Ciągle strzela bramy?!

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11702.10.2012, 22:24

gunners007---> A co ma nazwa do gry zespołu?

kanonierosll komentarzy: 197902.10.2012, 22:24