U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a

U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a 01.10.2012, 17:55, Adam Cygański 882 komentarzy

Bardzo długo, bo aż 14 miesięcy musieli czekać kibice Arsenalu, aby znów zobaczyć Jacka Wilshere’a na boisku.

20-latek wystąpił w niedawno zakończonym spotkaniu Arsenalu U21 z West Bromwich Albion, które zakończyło się porażką Arsenalu 0-1. Wilshere był jednak wyróżniającą się postacią spotkania i to on w głównej mierze odpowiadał za konstruowanie ataków The Gunners.

Kolejną bardzo dobrą informacja dla fanów Kanonierów jest fakt, że w spotkaniu tym wystąpił również inny rekonwalescent – Emmanuel Frimpong. Piłkarz urodzony w Ghanie zaprezentował w tym meczu cechy, z których słynął do tej pory – waleczność i ogromne zaangażowanie.

Lepiej to spotkanie zaczęli młodzi Kanonierzy, a w ciągu dwóch minut poważne zagrożenie pod bramką West Bromwich stworzył Wilshere. Mimo przewagi Arsenalu, to jednak przeciwnicy zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu i jak się później okazało, jedyną. Bramkarza Arsenalu – Damiana Martineza – pokonał Yassine El Ghanassy.

W drugiej połowie wynik meczu nie uległ zmianie, a najlepszą okazję na strzelenie bramki wyrównującej miał Thomas Eisfeld, jednak jego strzał z 85. minuty meczu poszybował ponad bramką.

Jack Wilshere rozegrał 63 minuty meczu, natomiast Emmanuel Frimpong spędził na placu gry 7 minut więcej. W grze Anglika dało się dostrzec braki, jednak po tak długiej przerwie w grze, Wilshere i tak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

West Brom: Shane Lewis, Liam O'Neil, Bradley Garmston, George Thorne, Donervorn Daniels, Cameron Gayle, Isiah Brown (77), Sam Mantom, Romaine Sawyers, Yassine El Ghanassy (81), Mani O'Sullivan

Ławka rezerwowych: Aaron Birch (77), Alex Palmer, Alex Jones (81), Callum Jones, Samir Nabi

Arsenal: Martinez – Bellerin, Hajrovic, Miquel, Meade – Yennaris, Frimpong (70) – Rees, Wilshere (63), Ebecilio – Neita (74).

Ławka rezerwowych: Charles-Cook, Monteiro, Olsson (63), Eisfeld (74), Gnabry (70)

michal192837465 komentarzy: 765402.10.2012, 21:57

David92 Gdyby został, to bylibyśmy pierwsi w lidze, z maksymalną ilością pkt...

cegla5055 komentarzy: 152502.10.2012, 21:56

Cazorla mialby do kogo podawac Podolski i RvP by stworzyli super duet a tak to Podolski i.... Giroud....

AFC1208 komentarzy: 137002.10.2012, 21:55

vP chyba w jescze wyzszej formie niz rok temu.

tomekafc95 komentarzy: 413602.10.2012, 21:55

Robin van Persie has scored nearly 35% of Man United's goals this season and they would be 16th without his goals. i kto jest one man team hmmm

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 21:55

No a pomyslcie co by bylo gdyby u nas zostal...

kanonierosll komentarzy: 197902.10.2012, 21:54

jak widze persila w koszulce MUłów to mną trzęsie

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 21:54

Jak strzelił Persie?

cegla5055 komentarzy: 152502.10.2012, 21:52

Giroud takiej bramki jak judasz teraz chyba nigdy nie strzeli... to tylko pokazuje jak nam go niestety brakuje

Barney komentarzy: 2097702.10.2012, 21:52

Judasz mi nabija fantasty :). Calkiem dobrze mi idzie w te fantasty co kolejka to zawsze ide do gory w tabeli , anie razu nie spadlem. Mowie ogolem o EPL bo tu 2 kolejka dopiero.,

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 21:51

Ta, a ja judasza sprzedałem po 1 kolejce w FCL...szczęście to ja mam:D

Wajdos komentarzy: 163502.10.2012, 21:51

Judasz nie judasz ale to paranoja by Arsenal wypuścił najlepszego napastnika świata.

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 21:51

Mam w FCL tego gnojka :P Szkoda, ze nie kapitan.

Barney komentarzy: 2097702.10.2012, 21:46

Cluj dosyc gleboko sie cofnelo po strzeleniu gola MU gra powoli ciezko im stworzyc sytuacje, ale caly czas siedzieli na polowie rywala gol RvP z glowki po wolnym - asysta Rooneya. MU mialo malo sytuacji, Cluj jeszcze mniej , ale czasami jakies kontry idą.

Barney komentarzy: 2097702.10.2012, 21:45

ja oglądam MU

FrancescFabregas04 komentarzy: 93802.10.2012, 21:44

@steveaoki; niestety, pewnie tak... Btw, Pedro chyba pobierał lekcje nurkowania u Busquetsa ^^

Ogląda ktoś ManU albo CFC? Jak tam wygląda sytuacja?

Barney komentarzy: 2097702.10.2012, 21:42

Witam co ja patrze awansowalem na 1 miejsce w fatnasty CL :D

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 21:40

Benfica nic nie zdziala, nie sa tak mocni co w tamtym sezonie. Dostana cos na pewno jeszcze w drugiej polowie.

limonka95 komentarzy: 96602.10.2012, 21:40

A jak gra BATE- Bayern?? Oglądał ktoś pierwszą połowę?

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 21:39

FrancescFabregas04 --> Czyli mecz ze wskazaniem na Barcę to pewnie wygrają, chociaż jest jeszcze 45min:)

FrancescFabregas04 komentarzy: 93802.10.2012, 21:34

@steveaoki; póki co przerwa, ale Farsa zupełnie ich przycisnęła, Artur miał jedną świetną interwencję, piłka o centymetry minęła słupek. Jeśli Benfica chce to wygrać, musi się ostro wziąć, bo Farsa zdecydowanie lepsza.

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 21:34

Druzyna z Bialorusi tak sobie pogrywa a mistrz Polski dostaje u siebie 0-3 z Helsingborgiem o.O

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078402.10.2012, 21:34

juve mogło spokojnie prowadzić ,ale brakuje chemii między vucinicem i matrim

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 21:32

Nie no Bate mnie dobija....Oni mają jakąś magię w pucharach tak jak Lech kiedyś...Taka drużyna z zerowym budżetem na lajcie pomyka sobie w LM i kosi dobre drużyny. Przecież te 3:1 z Lille to jaja konkretne:p

michal192837465 komentarzy: 765402.10.2012, 21:31

Idę na chwilę, zaraz wracam.

KanonierChris komentarzy: 292402.10.2012, 21:31

Ma ktoś link do multi ligi?

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 21:30

Valencia-Lille dosyć ciekawy mecz, obie drużyny atakują, niestety Lille 3 zawodnikami a Valencia po 6-8 do ataku ;c

gunners007 komentarzy: 954302.10.2012, 21:26

Jakim cudem BATE nadal wygrywa ?? Ogląda ktoś ten mecz?

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 21:26

Ogląda ktoś Chelsea? Jak sobie duńczycy radzą?

michal192837465 komentarzy: 765402.10.2012, 21:24

Lubię Valencie, ale szkoda mi Lille.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078402.10.2012, 21:23

i chyba po lille w LM

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 21:23

FrancescFabregas04 ---> Dzięki:) A przy okazji mam nadzieję, że Lizbona coś ukłuje z nimi.

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 21:23

Valencia prowadzi ;cc Włączyłem transmisję i gol ;c

gunners007 komentarzy: 954302.10.2012, 21:23

Gol Valencia Jonas na 1:0

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747402.10.2012, 21:22

Tak wszyscy pieja nad hazardem , a tu cichaczem mata juz 3 bramka w sezonie i chyba z 5 asyst....

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 21:20

Nikogo nie powinno dziwic, ze Chelsea strzelila, w koncu nie graja z jakimis mocarzami, pocisna ich spokojnie.

FrancescFabregas04 komentarzy: 93802.10.2012, 21:20

@steveaoki; Barca wygrywa 1:0, mają sporą przewagę, poszła żółta kartka za Cesca I Pedro, który niesamowicie zanurkował w polu karnym i pan sędzia na szczęscie to widział ^^ Ładny doping ma Benfica, cały czas gwiżdżą kibice jak Farsa przy piłce ;p