U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a

U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a 01.10.2012, 17:55, Adam Cygański 882 komentarzy

Bardzo długo, bo aż 14 miesięcy musieli czekać kibice Arsenalu, aby znów zobaczyć Jacka Wilshere’a na boisku.

20-latek wystąpił w niedawno zakończonym spotkaniu Arsenalu U21 z West Bromwich Albion, które zakończyło się porażką Arsenalu 0-1. Wilshere był jednak wyróżniającą się postacią spotkania i to on w głównej mierze odpowiadał za konstruowanie ataków The Gunners.

Kolejną bardzo dobrą informacja dla fanów Kanonierów jest fakt, że w spotkaniu tym wystąpił również inny rekonwalescent – Emmanuel Frimpong. Piłkarz urodzony w Ghanie zaprezentował w tym meczu cechy, z których słynął do tej pory – waleczność i ogromne zaangażowanie.

Lepiej to spotkanie zaczęli młodzi Kanonierzy, a w ciągu dwóch minut poważne zagrożenie pod bramką West Bromwich stworzył Wilshere. Mimo przewagi Arsenalu, to jednak przeciwnicy zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu i jak się później okazało, jedyną. Bramkarza Arsenalu – Damiana Martineza – pokonał Yassine El Ghanassy.

W drugiej połowie wynik meczu nie uległ zmianie, a najlepszą okazję na strzelenie bramki wyrównującej miał Thomas Eisfeld, jednak jego strzał z 85. minuty meczu poszybował ponad bramką.

Jack Wilshere rozegrał 63 minuty meczu, natomiast Emmanuel Frimpong spędził na placu gry 7 minut więcej. W grze Anglika dało się dostrzec braki, jednak po tak długiej przerwie w grze, Wilshere i tak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

West Brom: Shane Lewis, Liam O'Neil, Bradley Garmston, George Thorne, Donervorn Daniels, Cameron Gayle, Isiah Brown (77), Sam Mantom, Romaine Sawyers, Yassine El Ghanassy (81), Mani O'Sullivan

Ławka rezerwowych: Aaron Birch (77), Alex Palmer, Alex Jones (81), Callum Jones, Samir Nabi

Arsenal: Martinez – Bellerin, Hajrovic, Miquel, Meade – Yennaris, Frimpong (70) – Rees, Wilshere (63), Ebecilio – Neita (74).

Ławka rezerwowych: Charles-Cook, Monteiro, Olsson (63), Eisfeld (74), Gnabry (70)

Jack WilshereU21 autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
kanonierosll komentarzy: 197902.10.2012, 22:23

"BAYERN NIE PRZEGA NAPEWNO...." Bate może się okazać APOELEM i pieniążki do biednej białorusi wędrują.

gunners007 komentarzy: 954302.10.2012, 22:22

Jak coś co ma w nazwie Borysów może tak grać z najlepszymi?

pajdi komentarzy: 378002.10.2012, 22:19

Jaaa.. właśnie chciałem odpalić FM12, wyskakuje błąd podczas wczytania gry " wystąpił poważny błąd.. " miał ktoś taki problem ? Szukałem w internecie, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Ponad 3 dni włożyłem w grę Newcastle, a teraz wszystko pójdzie na marne .. ? : (

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11702.10.2012, 22:19

Kanonier25---> haha gol w mińsku... dla BATE!

triumphst666 komentarzy: 257402.10.2012, 22:19

zapewne chelsea utrzymuje korzystny wynik..?:]

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 22:18

Niemcy zawsze grają do końca.

Bayern nie przegra na pewno.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747402.10.2012, 22:18

rvp 7 gol przez 1,5 miesiaca dla united , torres przez prawie 2 lata , 17 bram dla chelsea...

gunners007 komentarzy: 954302.10.2012, 22:15

Jonas strzelił bramkę tzw. "Centro-strzałem"

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141402.10.2012, 22:12

macie jakas dobra transmiscje czegokolwiek ?

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078402.10.2012, 22:11

steveoki
średnio,szachtar próbuje się odgryzać

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 22:11

@cegla

Według mnie Giroud jeszcze nastrzela, to jego pierwszy sezon, jak się wtłoczy w naszą grę, to będą i gole, zobacz sobie jego gole z poprzedniego sezonu, trochę dobijał, trochę głową strzelał, on musi być obsługiwany podaniami, dobrze się zastawia co pokazał już w PL, musi dostawać po prostu wysokie piłki lub coś w stylu ostatniej bramki Dzeko, zastawić się i strzał, tylko potrzeba jeszcze odrobinkę czasu, myślę, że jutro zobaczymy jego bramkę :)

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 22:10

Wchodzą wam te wyniki LM ze wtorku czy jednak nie???

arsenallord komentarzy: 29731 newsów: 11702.10.2012, 22:09

słabe te dzisiejsze mecze, mało bramek

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10302.10.2012, 22:08

Bate prowadzi z Bayern'em, śmieszne ;)

kanonierosll komentarzy: 197902.10.2012, 22:08

białas niszczy. zdecydowanie najlpeszy polski komentator. :)

FrancescFabregas04 komentarzy: 93802.10.2012, 22:05

RvP jak teraz tak błyszczy to jeszcze trudniej się pogodzić z jego stratą ;//

cropps komentarzy: 1402.10.2012, 22:04

afckonrad
United to przede wszystkim zespół. "co roku kupuja jakas gwiazde ktora ciagnie ich gre". Kogo kupił Manchester 3, 2, 1 rok temu , że tak piszesz??

cegla5055 komentarzy: 152502.10.2012, 22:02

tylko my nie potrzebujemy zawodnika ktory ma sie rozegrac tylko takiego ktory nam zagwarantuje 15/20 goli. w poprzednim sezonie praktycznie RvP strzelal nam gole. a teraz nie ma napastnika. sa dwaj ktorzy nie strzelaja mam na mysli Giroud i Chamacka.

afckonrad9101 komentarzy: 783402.10.2012, 22:02

hehe Bialas jest bezbledny Cleverland xD

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 22:01

A ktoś ogląda Juventus??? Jak tam cisną Donieck???

Barney komentarzy: 2097702.10.2012, 22:00

Messi 2 asysta , ale wchodzi w garba :)

afckonrad9101 komentarzy: 783402.10.2012, 22:00

United nie istnieje jako caly zespol, nie widac tam spojnosci w obronie i ataku, ale maja indywidualnosci ktore wygrywaja im mecze i to jest ich recepta na sukces, co roku kupuja jakas gwiazde ktora ciagnie ich gre, w tym roku bedzie to RvP...

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 22:00

@cegla

Nie narzekaj na Giroud, w końcu to król strzelców, jak się rozegra to będzie równie dobrym snajperem.

kanonierosll komentarzy: 197902.10.2012, 21:59

w niedziele derbi. będzie grubo

damiansport5 komentarzy: 16702.10.2012, 21:59

haha ale strzelalaja ex wasi

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 21:59

michal - wcale bym sie nie zdziwil jak by tak bylo...

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 21:59

Fabs = dobra forma;p

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 21:59

Cesc i 2:0 dla Barcy

steveaoki komentarzy: 76602.10.2012, 21:58

No nie najpierw pobiera nauki od naszego mistrza T.Henry a potem bezczelnie wykorzystuje to w innym klubie;/