U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a

U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a 01.10.2012, 17:55, Adam Cygański 882 komentarzy

Bardzo długo, bo aż 14 miesięcy musieli czekać kibice Arsenalu, aby znów zobaczyć Jacka Wilshere’a na boisku.

20-latek wystąpił w niedawno zakończonym spotkaniu Arsenalu U21 z West Bromwich Albion, które zakończyło się porażką Arsenalu 0-1. Wilshere był jednak wyróżniającą się postacią spotkania i to on w głównej mierze odpowiadał za konstruowanie ataków The Gunners.

Kolejną bardzo dobrą informacja dla fanów Kanonierów jest fakt, że w spotkaniu tym wystąpił również inny rekonwalescent – Emmanuel Frimpong. Piłkarz urodzony w Ghanie zaprezentował w tym meczu cechy, z których słynął do tej pory – waleczność i ogromne zaangażowanie.

Lepiej to spotkanie zaczęli młodzi Kanonierzy, a w ciągu dwóch minut poważne zagrożenie pod bramką West Bromwich stworzył Wilshere. Mimo przewagi Arsenalu, to jednak przeciwnicy zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu i jak się później okazało, jedyną. Bramkarza Arsenalu – Damiana Martineza – pokonał Yassine El Ghanassy.

W drugiej połowie wynik meczu nie uległ zmianie, a najlepszą okazję na strzelenie bramki wyrównującej miał Thomas Eisfeld, jednak jego strzał z 85. minuty meczu poszybował ponad bramką.

Jack Wilshere rozegrał 63 minuty meczu, natomiast Emmanuel Frimpong spędził na placu gry 7 minut więcej. W grze Anglika dało się dostrzec braki, jednak po tak długiej przerwie w grze, Wilshere i tak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

West Brom: Shane Lewis, Liam O'Neil, Bradley Garmston, George Thorne, Donervorn Daniels, Cameron Gayle, Isiah Brown (77), Sam Mantom, Romaine Sawyers, Yassine El Ghanassy (81), Mani O'Sullivan

Ławka rezerwowych: Aaron Birch (77), Alex Palmer, Alex Jones (81), Callum Jones, Samir Nabi

Arsenal: Martinez – Bellerin, Hajrovic, Miquel, Meade – Yennaris, Frimpong (70) – Rees, Wilshere (63), Ebecilio – Neita (74).

Ławka rezerwowych: Charles-Cook, Monteiro, Olsson (63), Eisfeld (74), Gnabry (70)

Jack WilshereU21 autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 202.10.2012, 20:59

GOOOL, Cluj 1:0 United :D

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:59

CLUJ GOOOOOOOL !!!!!

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:58

Proszę o link do jakiegokolwiek meczu, choć chciałbym do multi jak ktoś ma.

ingh komentarzy: 10802.10.2012, 20:57

ma ktoś link do symultanicznej transmisji z dzisiejszej LM ? najlepiej pl ?

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 202.10.2012, 20:56

Samobój i uj, nie kłóc się :). A tak na serio to był taki tłok że nie wiem. Messi dośrodkował po ziemi.

Barney komentarzy: 2097702.10.2012, 20:56

nie rozumiem tej fantasty czemu messi, az 20kpt tylko 1 asyste zdobyl i capitan, powinno byc tlumaczone za co te pkt sa? bramka 4pkt i 1 pkt to 5pkt x2 daje 10.

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:56

@Vinio dokładnie. Gośc miał tyle farta w poprzednim sezonie, że głowa mała, już w pierwszym meczu z Benficą powinnien dostac ze 3 bramki, nie ogarniam dlaczego go Romek zatrzymał, i jak on ustawia Chelsea, z Oscarem, Matą i Hazardem to powinni co mecz robic po 10 super akcji, a tym czasem się męczą ze Stoke albo Wigan

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078402.10.2012, 20:55

ferguson na stare lata zwariował chyba wychodzi w 1 składzie van pussy,chicarito i shrek

niski93 komentarzy: 581602.10.2012, 20:54

Wam też kanały Npremium z meczami nie działają?

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 102.10.2012, 20:52

Ojezus maria kibice barcy teraz pewno szał pał ...

piti16 komentarzy: 209902.10.2012, 20:52

Arsenal23

ładna chociaż?

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:52

Benfica 0:1 Barcelona
6' Sanchez

Poszepszynski komentarzy: 5202.10.2012, 20:52

Wiadomo już jaki mecz bedzie leciał jutro na głównym n sporcie ? Prosiłbym o odpowiedz na priv z góry dzieki

vinio komentarzy: 254702.10.2012, 20:51

lepiej robić zakłady kto pierwszy poleci AVB czy Matteo ja chyba bym postawił na Matteo fart w końcu wyczerpie to jest beznadziejny trener

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:51

Kanonier, no ba ;d. Szkoda tylko, że zamiast Digne gra Beria, dla mnie to zawsze był stoper a nie boczny obrońca, szkoda że Martin wypadł na 2 tygodnie to jest taka lepsza wersja Cabaya

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:49

Da ktoś link do multiligi? Wszędzie sie zacina i nie mogę dobrej znaleźć ;c

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:48

@belzebub

Mam nadzieję, że ty też za Lille dziś:D

piti16 komentarzy: 209902.10.2012, 20:48

Wiecie co tak sobie myśle może tak oszukać wszystkich wyjść z 3 miejsca do Ligi europy i ją wygrac XD

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:48

ktoś w komentarzach pisał dzisiaj ze obstawił porażkę Chelsea ;d

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:47

Jeżeli Lillie przegra z Valencią to już się może żeganc z LM, a w przypadku remisu i wygranej z nietoperzami u siebie oraz z Bate i zrobieniu chociaż 3 pk z bayernem to mogą wyjsc

05Marcin12 komentarzy: 65502.10.2012, 20:47

sorki korekta na livesport ;/

Woooooooooooooooooooow już Chelsea przegrywa!!!!!

Flisu komentarzy: 160202.10.2012, 20:46

vinio
pff bd wysylac sms zeby moc obejrzec mecz. Porabalo ich chyba

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:46

Dacie link do multiligi?

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:44

Mam nadzieję, że Lille zdoła jeszcze coś z siebie wykrzesać, w europejskch pucharach kibicuję Arsenalowi i francuskim drużynom:D

rogotnik komentarzy: 55802.10.2012, 20:44