U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a

U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a 01.10.2012, 17:55, Adam Cygański 882 komentarzy

Bardzo długo, bo aż 14 miesięcy musieli czekać kibice Arsenalu, aby znów zobaczyć Jacka Wilshere’a na boisku.

20-latek wystąpił w niedawno zakończonym spotkaniu Arsenalu U21 z West Bromwich Albion, które zakończyło się porażką Arsenalu 0-1. Wilshere był jednak wyróżniającą się postacią spotkania i to on w głównej mierze odpowiadał za konstruowanie ataków The Gunners.

Kolejną bardzo dobrą informacja dla fanów Kanonierów jest fakt, że w spotkaniu tym wystąpił również inny rekonwalescent – Emmanuel Frimpong. Piłkarz urodzony w Ghanie zaprezentował w tym meczu cechy, z których słynął do tej pory – waleczność i ogromne zaangażowanie.

Lepiej to spotkanie zaczęli młodzi Kanonierzy, a w ciągu dwóch minut poważne zagrożenie pod bramką West Bromwich stworzył Wilshere. Mimo przewagi Arsenalu, to jednak przeciwnicy zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu i jak się później okazało, jedyną. Bramkarza Arsenalu – Damiana Martineza – pokonał Yassine El Ghanassy.

W drugiej połowie wynik meczu nie uległ zmianie, a najlepszą okazję na strzelenie bramki wyrównującej miał Thomas Eisfeld, jednak jego strzał z 85. minuty meczu poszybował ponad bramką.

Jack Wilshere rozegrał 63 minuty meczu, natomiast Emmanuel Frimpong spędził na placu gry 7 minut więcej. W grze Anglika dało się dostrzec braki, jednak po tak długiej przerwie w grze, Wilshere i tak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

West Brom: Shane Lewis, Liam O'Neil, Bradley Garmston, George Thorne, Donervorn Daniels, Cameron Gayle, Isiah Brown (77), Sam Mantom, Romaine Sawyers, Yassine El Ghanassy (81), Mani O'Sullivan

Ławka rezerwowych: Aaron Birch (77), Alex Palmer, Alex Jones (81), Callum Jones, Samir Nabi

Arsenal: Martinez – Bellerin, Hajrovic, Miquel, Meade – Yennaris, Frimpong (70) – Rees, Wilshere (63), Ebecilio – Neita (74).

Ławka rezerwowych: Charles-Cook, Monteiro, Olsson (63), Eisfeld (74), Gnabry (70)

Jack WilshereU21 autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Marcinafc93 komentarzy: 32847 newsów: 102.10.2012, 19:49

2:3 ;)

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 102.10.2012, 19:48

Dobrze że Jacek Gmoch nie komentuje bo jego szczena by mi na TV 3D wychodziła :P

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 19:46

komentatorzy na Nsport to najgorsi z najgorszych, dośc powiedziec, że nie jestem w stanie oglądac meczy Serie A, gdy komentują takie tuzy jak Jagoda a w szczególności Terlecki albo lider nad liderów niejaki Sławomir Hałaśkiewicz nie potrafi żłożyc poprawnie zdania, wali ogónikami nie ma dykcji, równie dobrze jak mógłbym tam siedziec i komentowac na pewno zrobiłbym to lepiej

majkel_majkel komentarzy: 1342 newsów: 4202.10.2012, 19:45

dostaniesz 1 punkt za trafny typ w sensie za remis, za dokładny trafiony wynik jest razem 4 pkt.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068702.10.2012, 19:44

Ok, nie było pytania ;p będzie 1 pkt za ten wynik

zly_kanonier komentarzy: 511102.10.2012, 19:44

komentator n'ki: Celtic pokonał w kwalifikacjach zespół z Helsinek...... Helsingborg

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068702.10.2012, 19:41

Jak obstawiłem w meczu Spartak - Celtic remis 1:1, a jest wynik 2:2 to dostanę jakieś punkty za remis w tym typerze?

Marcinafc93 komentarzy: 32847 newsów: 102.10.2012, 19:38

Liczę, że Cluj zremisuje chociaż z mułami

FcArs komentarzy: 127502.10.2012, 19:37

Ja wole multilige ogladac ;-)

FcArs komentarzy: 127502.10.2012, 19:36

No to pieknie, a stawialem 1:0 dla Spartaku ;-)

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 19:31

ile tak tygodniowo wyciągacie u buka ? też myślałem żeby się za to zabrac, ale mam nie miłe wspomnienia, jak byłem mniejszy to razem ze znajomym obstawialiśmy, ale z jego konta, troche mamony się nazbierało a na koniec gośc powiedział że to jest jego konto i mi dał jakieś 30% z tego co powinienem, ale jakby nie paczec to nie zły sposób na szybki hajs i od razu oglądanie obstawionych meczy nabiera dodatkowych emocji ;d

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 19:31

*****e ruskie, juz po kuponie.

Marcinafc93 komentarzy: 32847 newsów: 102.10.2012, 19:30

2:2 ;)

Marcinafc93 komentarzy: 32847 newsów: 102.10.2012, 19:23

Jednak nie myślałem, że w polu karnym go przewrócił ;)

Sztofort komentarzy: 260002.10.2012, 19:11

do przewidzenia te 2-1, ja tak wlasnie obstawialem.

mitmichael komentarzy: 4924302.10.2012, 19:04

Mam takie pytanie dla obeznanych - czy sa w ogole transmisje na sopcascie z kanału głownego Nsport?

Qarol komentarzy: 1450202.10.2012, 19:04

@kurczak1996

Nie mów, że zagrałeś te same mecze na kilku kuponach ...

kurczak1996 komentarzy: 55102.10.2012, 19:04

Ja dopiero rozpoczynam przygodę z bukmacherką. Jak na razie postawiłem 3 kupony (bez tych dzisiejszych) i 2 wygrałem, więc jestem porządnie na +, jak dzisiaj przegram to 10 zł to trudno, ale jak wejdzie to będę w 7niebie :D

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141402.10.2012, 19:03

też tak dla jaj postawiłem kolejkę LM za 2 zł 50 groszy, ale mam do wyciągnięcia 40 tyś.

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 19:02

Dobra, Emenike, liczę na Ciebie ! ;D

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 19:00

@kurczak

No, małe szanse masz, że Ci to wejdzie, chociaż ja grałem tak jak ty, tylko bez jutrzejszych meczy, wszystkie dzisiejsze na te lepsze drużyny, a jak myślicie, Galata wygra z Bragą? Na nich dałem 1X tak na wszelki wypadek.

kurczak1996 komentarzy: 55102.10.2012, 19:00

mam też drugi kupon, ale tam to pojechałem, że prawie wszystkie mecze to 1X i X2 :D ale wiąże się z tym też mała wygrana...

Qarol komentarzy: 1450202.10.2012, 18:59

Bardziej bym się skłaniał ku temu, że jesteś dychę w plecy ; d

kurczak1996 komentarzy: 55102.10.2012, 18:58

z ostatniej kolejki PL wygrałem 80 zł, więc teraz sobie z wygranej postanowiłem wrzucić 10 zł :D
mam do wygrania 2 przeciętne pensje statystycznego Polaka :p

Qarol komentarzy: 1450202.10.2012, 18:57

Dlatego się boisz, że zagrałeś czysty remis ; D A tu jeden gol w którąś stronę może zepsuć cały kupon przykładowo. Ja nigdy jeszcze nie zagrałem czystego remisu, zawsze z podpórką na któryś zespół.

Qarol@
e tam, przesadzasz... Najbardziej się boję o Spartak i Milan. Reszta to raczej z górki :D

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141402.10.2012, 18:52

kurczak
sądze, że połowa nie wejdzie.

Qarol komentarzy: 1450202.10.2012, 18:52

Za pięknie by było jakby to weszło. Za dużo spotkań plus granie na sam remis, a nie podpórka. Jak siądzie to masz mega fart ; p

pajdi komentarzy: 378002.10.2012, 18:51

Ja dałem 3:1 dla Spartaka.

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141402.10.2012, 18:50

Belzebub, moim zdaniem to i tak jest nic. Weź się pokaż z koszulką jakiejś Wisły w Warszawie. To by się zwykłymi krzykami nie skończyło :/

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 18:50

szymoniq - Za trafny wynik (a co za tym idzie również trafny typ dotyczący zwycięzcy meczu) gracz otrzymuje łącznie 4 punkty w rankingu. Natomiast jesli wynik nie został trafiony, ale typowana drużyna wygrała, to gracz otrzymuje 1 punkt.

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 18:50

Słaba 1 połowa Spartaka, mam nadzieję, że trener nimi potrzęsie i Emenike dołoży dwa gole :D Najlepiej gra w Spartaku dziś.

Camillo144 komentarzy: 3356 newsów: 50302.10.2012, 18:47

Ja obstawiłem 1:1, wiec mam nadzieje, ze ten wynik się utrzyma.

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 18:47

Kanonier - naturalnie :P

szymoniq97 komentarzy: 166802.10.2012, 18:45

Ja też na Spartaka , w tym typerze na meczyki.pl. A tam się dostaje punkty za dokładnie trafiony wynik , czy też za to , że wg trafiło się wynik. np. dajmy na to , że postawiłem na 3:1 , a będzie 2:1 , dostanę punkty?

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 18:44