U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a

U21: WBA 1-0 Arsenal, powrót Wilshere'a 01.10.2012, 17:55, Adam Cygański 882 komentarzy

Bardzo długo, bo aż 14 miesięcy musieli czekać kibice Arsenalu, aby znów zobaczyć Jacka Wilshere’a na boisku.

20-latek wystąpił w niedawno zakończonym spotkaniu Arsenalu U21 z West Bromwich Albion, które zakończyło się porażką Arsenalu 0-1. Wilshere był jednak wyróżniającą się postacią spotkania i to on w głównej mierze odpowiadał za konstruowanie ataków The Gunners.

Kolejną bardzo dobrą informacja dla fanów Kanonierów jest fakt, że w spotkaniu tym wystąpił również inny rekonwalescent – Emmanuel Frimpong. Piłkarz urodzony w Ghanie zaprezentował w tym meczu cechy, z których słynął do tej pory – waleczność i ogromne zaangażowanie.

Lepiej to spotkanie zaczęli młodzi Kanonierzy, a w ciągu dwóch minut poważne zagrożenie pod bramką West Bromwich stworzył Wilshere. Mimo przewagi Arsenalu, to jednak przeciwnicy zdobyli pierwszą bramkę w tym meczu i jak się później okazało, jedyną. Bramkarza Arsenalu – Damiana Martineza – pokonał Yassine El Ghanassy.

W drugiej połowie wynik meczu nie uległ zmianie, a najlepszą okazję na strzelenie bramki wyrównującej miał Thomas Eisfeld, jednak jego strzał z 85. minuty meczu poszybował ponad bramką.

Jack Wilshere rozegrał 63 minuty meczu, natomiast Emmanuel Frimpong spędził na placu gry 7 minut więcej. W grze Anglika dało się dostrzec braki, jednak po tak długiej przerwie w grze, Wilshere i tak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie.

West Brom: Shane Lewis, Liam O'Neil, Bradley Garmston, George Thorne, Donervorn Daniels, Cameron Gayle, Isiah Brown (77), Sam Mantom, Romaine Sawyers, Yassine El Ghanassy (81), Mani O'Sullivan

Ławka rezerwowych: Aaron Birch (77), Alex Palmer, Alex Jones (81), Callum Jones, Samir Nabi

Arsenal: Martinez – Bellerin, Hajrovic, Miquel, Meade – Yennaris, Frimpong (70) – Rees, Wilshere (63), Ebecilio – Neita (74).

Ławka rezerwowych: Charles-Cook, Monteiro, Olsson (63), Eisfeld (74), Gnabry (70)

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:27

ja bym chciał robaczyc ranking najcelniej podających ale na połowie przeciwnika, przeciwko Barcelonie najczęściej stawiają autobus, nie ma pressingu więc trudniej o nie dokładne podania, dopiero Sevila pokazała jak trzeba grac w hiszpańskimi pigmejami

arsenallord komentarzy: 29756 newsów: 11702.10.2012, 20:25

MateuszK4nonier----> Xavi ma 97% bo prawie cały czas podaje do Busquetsa albo Mascherano

Flisu komentarzy: 160202.10.2012, 20:25

O 18:25 w sobotę leci na canal+gol West Ham z Arsenalem jeśli ktoś nie wie

Marcinafc93 komentarzy: 32847 newsów: 102.10.2012, 20:24

Ja ide muły oglądać i patrzeć jak wtapiają ;)

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:23

bez kitu, bramki i ciekawe akcje to mogę oblukac na skrótach, mecz to jednak mecz

Arsenal_1886 komentarzy: 1952102.10.2012, 20:23

Benik Afobe starts for Bolton, who are up against Leeds United. Conor Henderson is on the bench for Coventry, they are against MK Dons.
Chuks Aneke starts for Crewe Alexandra .

MateuszK4nonier komentarzy: 440402.10.2012, 20:23

05Marcin12 komentarzy: 65502.10.2012, 20:23

A kogo chcielibyście żeby puścili? Dla mnie (oprócz Arsenalu) to najciekawszy mecz. Ciekawy jestem jak zaprezentuje się trio Polaków z klasowym rywalem, i jak spisze się City.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 102.10.2012, 20:22

multiliga to kupa nie ma na czym się skupić :P.

arsenallord komentarzy: 29756 newsów: 11702.10.2012, 20:19

Robizg1---> Dla nas tak, dla neutralnego kibica nie

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:19

Jak ma komentowac szpakowski to ja dziękuję bardzo, podejrzewam, że w z Arsenalu to on jest w stanie wymienic może z 7-8 nazwisk o Olimpiakosie nie wspomnę, już na euro dał popis

michal192837465 komentarzy: 765402.10.2012, 20:15

A o 20:45 jaki oglądacie, bo już sam nie wiem, co. :)

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:06

wątroba to akurat pikuś, gorzej z cholesterolem, ostatnio widziałem filmik jak Szczęsny gotował w kuchni Arsenalu i tak mnie jakoś wzięło na eksperymenty kulinarne, mówię Wam nie ma nic lepszego niż polędwica, doskonałe mięso pod każdą postacią

michal192837465 komentarzy: 765402.10.2012, 20:06

Arsenal23 Muszę spróbować, ale chyba nie zapamiętam. :D

Qarol komentarzy: 1450202.10.2012, 20:05

Ja tam nie mam problemu z wątrobą.

Ostatnio na kolacje jadłem szynkę, potem kanapki z dżemem, bo znalazłem jabłkowy oraz kawałek ciasta, a mlekiem zapiłem całą kolacje. Żyje jakoś ; D

piti16 komentarzy: 209902.10.2012, 20:04

Arsenal23

tobie zawsze coś przeszkadza .... Jak jest kucharzem to niech chwali sie co upichcił :D

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:03

Muszę się rejestrować na meczykach, żeby typować?

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 102.10.2012, 20:02

Belzebub
A poźniej Essentiale forte musisz ratować wątrobę :D

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 202.10.2012, 20:02

Polecam wam do herbaty dodawać cukier i cytrynę.

Kanonier25 komentarzy: 175802.10.2012, 20:01

Ta, a pamiętam jak pisałem, że w tym meczu wygra Celtic albo będzie remis, to mi stefcio odradził :D

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 20:00

@Robzig, nie po prostu jak pisałem to kątem oka wydawało mi się, że jeden drugiemu strzelił w łeb i czekałem aż znów to zrobi, ale dzięki za wyprowadzenie z błędu ;D

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 19:59

Polecam Wam wszystkim posmarowac schabowego majonezem, następnie posypac cebulą i zapiekac w serze, danie podajemy z pieczonymi ziemniaczkami i mizerią po prostu pycha, a tak btw to Emenike jest kozakiem nie tylko na moim savie w Football Managerze ;d

Marcinafc93 komentarzy: 32847 newsów: 102.10.2012, 19:54

bez www

Barney (zawieszony) komentarzy: 2102002.10.2012, 19:54

ciekawe kto trafil ten wynik.

FcArs komentarzy: 127502.10.2012, 19:54

Stawialem na Spartak i na Polonie w pucharze Polski ;-) Kurcze dobrze sie raczej nie zaczela moja przygoda z meczyki.pl :-P

live992 komentarzy: 202.10.2012, 19:54

czego linka wygwiazdkowało ;)

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 202.10.2012, 19:54

Już tutejsza większość zagłosowała na was.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 102.10.2012, 19:53

Belzebub
Nie no on go palcem w oko dziabie :D. Naprawdę gapiłeś się w mojego Avka :P?

live992 komentarzy: 202.10.2012, 19:53

Witam kibiców Arsenalu, proszę Was serdecznie o głosy na mecz Liverpoolu z Reading na stronie canal +, zapewniam, że w przyszłości równiez się odwdzięczymy :)

Pozdramiam

Qarol komentarzy: 1450202.10.2012, 19:52

Brawo Celtic ! ; ]

kanonierosll komentarzy: 197902.10.2012, 19:51

żadnego dobrego meczu?!. juve szachtar chłopie..

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068702.10.2012, 19:50

O kurde Celtic strzela na 3:2 ;d

Belzebub666 komentarzy: 280102.10.2012, 19:50

Robizg czy ten koleś na twoim avatarze w końcu strzeli temu drugiemu w łeb ? Bo patrzę na ten obrazek przez parę minut i wydaję mi się, że coraz mocniej mu przystawia broń

David92 komentarzy: 640002.10.2012, 19:50

Akurat ja do Terleckiego nic nie mam, jest git moim zdaniem.