Wenger: Czemu jesteśmy elitarnym klubem

Wenger: Czemu jesteśmy elitarnym klubem 03.11.2009, 19:48, Michał Kowalczyk 30 komentarzy

Arsène Wenger uważa, że Arsenal może zaliczać się do tzw. grona "wielkich klubów", mimo iż nie zdołał nigdy odnieść końcowego tryumfu w Lidze Mistrzów. Pomocnik Chelsea - Joe Cole - powiedział niedawno w prasie, że jego klub musi zwyciężyć w tych prestiżowych rozgrywkach, aby móc nazywać się częścią europejskiej elity. Co na to szkoleniowiec The Gunners?

- Każdy chce wygrać Ligę Mistrzów - powiedział z uśmiechem Wenger.

- Nie po to się do niej dostajesz, by jej nie wygrać. Chelsea jest trochę, jak Arsenal: mamy bardzo wiele wspólnego z tymi rozgrywkami, jednak nigdy nie udało się ich wygrać.

- Uważam, że jesteśmy elitą, gdyż należymy do ośmiu najlepszych drużyn w Europie i jako jedna z dwóch drużyn nieprzerwanie od 12 lat gramy w Lidze Mistrzów.

- Byliśmy już kiedyś w finale, a rok temu w półfinale. Teraz czas na zwycięstwo - dodał Boss.

grabos komentarzy: 59204.11.2009, 15:32

ciekawe czy Liverpool se poradzi z Lionem ;)

Arsenalius komentarzy: 151704.11.2009, 13:16

Cole może na razie pomarzyć o tryumfie w tym sezonie w Lidze Mistrzów bo Arsenal wygra ją.

ingh komentarzy: 10804.11.2009, 11:04

oj tam oj tam .. pieprzenie takie ..

pozyjemy zobaczymy, jest kawal formy, sa szanse ale nie spodziewajmy sie cudow xD

Gujet komentarzy: 98104.11.2009, 09:27

Jeśli któryś z zespołów uważa, że Arsenal nie jest wielkim klubem, niech stanie nam na drodze.

Gresiex komentarzy: 72003.11.2009, 22:48

Teraz musimy wygrac :D

Cesc_Fan komentarzy: 452403.11.2009, 22:12

Jak Ferguson poprosi o tyle minut ile chce to zawsze sędzia musi tyle doliczyć ;/
To już jest przesada .

adamandium komentarzy: 127703.11.2009, 22:09

głupie muły.
no ale akinfeev graczem meczu mimo 3 puszczonych goli :)

Cesciara komentarzy: 622 newsów: 3003.11.2009, 22:09

Ten sędzia z manu-cska... jakiś niedorobiony delikatnie mówiąc... najpierw jakiś muł kopie gościa z cska, a gość z cska chce interwencji sędziego, to dostaje żółtą... a potem te 4 minuty... makabra, takim to powinni zrobić osobne więzienie pod szyldem "sędziowie MANU"

Cesciara komentarzy: 622 newsów: 3003.11.2009, 21:35

Akinfiejew :O Musi być nasz :D

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 203.11.2009, 21:29

Liczę ze w tym sezonie musimy pokazać wszystkim drużyną że stać nas na dojście do finału, bardzo na to liczę.

pietraz komentarzy: 158803.11.2009, 21:20

Kiedyś wygramy i to jest pewne. Tylko, że nas fanatyków nie zadowala "kiedyś". Niech to się stanie jak najszybciej, najlepiej w tym sezonie. To było by coś, WIELKI come back po 4 latach posuchy.

adamandium komentarzy: 127703.11.2009, 21:04

Bierz na krechę!
to było pod wpływem emocji jak przed chwilą strzelił bramkę mułom.
a ta z besiktasem też cudo :)

Necro komentarzy: 243403.11.2009, 21:02

Adamandium - Ok! To ty skombinuj kasę, a ja skoczę do sklepu zobaczyć czy jeszcze sprzedają!

adamandium komentarzy: 127703.11.2009, 20:47

a ja tak z innej beczki; kupmy tego Dzagoeva *.*

Szef komentarzy: 1303503.11.2009, 20:47

trzeba wkoncu wygrac LM, zeby nikt nam juz nie wypominal ze nie wygralismy nigdy tych rozgrywek bo to troche wstyd zeby tak wielki klub ze scislej swiatowej czolowki nie mial w swojej galerii takiego trofeum

amadeo komentarzy: 514903.11.2009, 20:26

krok po kroku, zwycięstwo po zwycięstwie, musimy się skupiać z meczu na mecz, nie myślmy co nas czeka w przyszłości...a w końcu coś osiągniemy ;)
"kogut myślał o niedzieli, a w sobotę mu łeb ucięli"

Kondzior12 komentarzy: 490003.11.2009, 20:24

Trzeba dojsc w tym sezonie do finalu i go wygrac!!

Oldgunner3 komentarzy: 972903.11.2009, 20:11

To byłoby coś cudownego,ale na razie za wczesnie o tym mówić.Na razie trzeba spokojnie awansować z 1 miejsca i liczyć na to,iż kontuzje nas ominą szerokim łukiem.

simon90 komentarzy: 79503.11.2009, 20:05

Która to jest ta druga drużyna? ;>

topol95 komentarzy: 152703.11.2009, 20:01

W tym sezonie wszyscy piłkarze, trener i osoby związane z Arsenalem mówią ,że w tym sezonie wygramy LM i PL. Wiara to połowa sukcesu ,a druga połowa to umiejętności ,a te z pewnością mamy ;) Trzeba nam jeszcze tylko trochę szczęscia i wygramy pierwszy raz LM! ;)

Oko147 komentarzy: 296 newsów: 103.11.2009, 19:59

I takie właśnie powinno byc myślenie wszystkich, piłkarzy i całego sztabu. Wygramy coś, jestem tego pewien :)
In Arsene We trust! C'mon The Gunners!

Arsenalfan938 komentarzy: 16003.11.2009, 19:59

Także wierzę w ten sukces!
Go Go The Gunners!

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223703.11.2009, 19:57

Swietne slowa Bossa , widac ze i on wierzy w ten puchar , w tym roku wreszcie wygramy:) Zobaczycie!

Cesc_Fan komentarzy: 452403.11.2009, 19:51