Wilshere w kadrze na mecz z Liverpoolem

Wilshere w kadrze na mecz z Liverpoolem 07.02.2014, 19:12, Adam Cygański 44 komentarzy

Arsene Wenger na wczorajszej konferencji prasowej przyznał, że ma pewne wątpliwości, czy Jack Wilshere znajdzie się w kadrze na sobotni mecz z Liverpoolem.

Dziś jednak Anglik uczestniczył w całej sesji treningowej, a potem wraz z resztą drużyny udał się do Liverpoolu.

Informacja ta zapewne ucieszy kibiców Arsenalu, gdyż w ostatnim czasie ze składu wypadł Aaron Ramsey, nadal za kartki musi pauzować Mathieu Flamini, a Kim Kallstrom, który ostatniego dnia okienka transferowego przeniósł się na The Emirates, do Londynu przyjechał z kontuzją pleców, a jego powrót spodziewany jest na koniec lutego.

Jack WilshereKontuzjeLiverpool autor: Adam Cygański źrodło: arseblog.com
HokitAG komentarzy: 30308.02.2014, 12:57

pozdrawiam, Znawca :D

Verminator97 komentarzy: 1490008.02.2014, 12:49

IMO Jack z Artetą w środku pola, a Ox powinien zagrać na prawym skrzydle dzisiaj.

Dominik11 komentarzy: 2017108.02.2014, 12:20

ox musi grac bo jeśli złapał formę to musi grać a wilshere to walczak i na takie mecze jak dziś on się przyda i obok artety może grać a na skrzydło ox

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078408.02.2014, 11:51

Wilshere w 1 składzie, a OX na skrzydło i lecimy po 3 punkty

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 508.02.2014, 07:45

Wilshere zdrowy tylko może nie jest jeszcze przygotowany fizycznie do tego meczu i prawdopodobnie zagra do 70 minuty i zmiana albo zacznie na ławce i wejście na boisko w drugiej połowie.

aikon90 komentarzy: 60208.02.2014, 05:12

2 do 0 wygrywamy w pierwszej połowie, i kontuzja Artety na przełomie pierwszej i drugiej połowy. Tak śniło mi się dzisiaj :D

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 108.02.2014, 01:20

Wilshere passed fitness test today. But still not 100% fit. Wenger weighing up Ox-C or Wilshere to partner Arteta in central midfield.

Rosa powinien zagrać. Wystawianie nie w pełni zdrowego Wilshere'a to byłaby głupota.

HokitAG komentarzy: 30308.02.2014, 01:16

ja zaryzykuję stwierdzenie, że Wilshere zacznie od początku, nawet nie będać gotowym na sto procent. Wenger nie zaryzykuje na tak ciężkim terenie granie usposobionym bardziej ofensywnie Rosicky'm czy Chamberlainem u boku Artety.

Koen komentarzy: 86108.02.2014, 00:40

To jasne, że nie zacznie meczu w wyjściowym składzie, ale jednak, jeśli mimo tej przerwy w grze zachował ostatnią wyraźną zwyżkę formy, to będzie można od niego, jeśli wejdzie np. na ostatnie pół godziny, oczekiwać, że znacząco wpłynie na sytuację na murawie, i może bardziej poderwie nas do ataku, bo może być tak, że nasza doskonała para stoperów zneutralizuje SAS, z kolei my będziemy z Giroud na szpicy na tyle bezzębni w ataku, że nie wykorzystamy słabości formacji defensywnej w której zapewne wystąpi jutro Liverpool, także ewentualne ofensywne zmiany będą mogły dla nas okazać się szczególnie ważne, i dobrze będzie mieć w tym zakresie szersze pole manewru.

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3407.02.2014, 23:39

Świetna wiadomość, jak ostatnio grał to dobrze się prezentował. Ciekawe, czy wyjdzie w pierwszym składzie na Liverpool.

rysiek098 komentarzy: 248907.02.2014, 23:37

Ja mam nadzieję, na Rosę od pierwszych minut, Wilshere IMO nie zacznie od początku tego meczu.

f4bregas komentarzy: 103707.02.2014, 22:11

No nareszcie jakaś dobra wiadomość :)

pumeks komentarzy: 2080807.02.2014, 22:09

Czyli można się spodziewać wejścia Jack'a w 70 minucie przy 2-0 dla liverpoolu :D

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125107.02.2014, 22:01

No i super :) Oby załapał się do 11-tki.

IlPadrino komentarzy: 40507.02.2014, 21:57

Cieszy ta informacja bo może w następnym tygodniu będzie już całkowicie gotowy do gry. W meczu z Liverpoolem pewnie zagra jakieś 15 minut maksymalnie :/

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52407.02.2014, 21:24

Dobra wiadomość. Tylko ciekawe ile minut będzie mu dane zagrać.

kamo99111

Wszystko fajnie, tylko pytanie czy Jack jest gotowy, aby grać od początku.
A wszyscy wiemy, że na Jacka niestety trzeba chuchać i delikatnie wszystko.

Thierry77 komentarzy: 339607.02.2014, 20:23

Kurde, Suareza trzeba zastopować.
No i Sturridge'a.
A także nie pozwolić Gerrardowi na strzały z daleko bo wciąż to potrafi robić.
Jak spełnią chłopaki te 3 założenia i zagrają swoje to jestem spokojny o 3 ptk.
GO GO GUNNERS !! :)

mitmichael komentarzy: 4924307.02.2014, 20:03

Dokładnie Jack wraca i musi zagrac od poczatku no chyba, ze Wenger wystawi obok Artety Rosickyego a Jacka wpusci w 2 połowie najwazniejsze, ze wraca na ten mecz

xfam0us komentarzy: 645 newsów: 107.02.2014, 20:03

No to teraz całby Liverpool nie zadowolony ; D

kamo99111 komentarzy: 690707.02.2014, 19:51

ja bym chciał tak

..........................Szczęsny...........................
Sagna............Per................Kosa.........Gibbs
..................................................................
...................Arteta...............Wilshere...........
AOC.......................Ozil.....................Cazorla
............................Giroud.............................

fabregas1987 komentarzy: 2581507.02.2014, 19:49

Ciekawe czy zagra od pierwszej minuty, jeśli tak to skład będzie niemalże optymalny

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068707.02.2014, 19:47

No i elegancko :) Ciekawe czy zacznie od początku.

Mateuka komentarzy: 20707.02.2014, 19:43

Jak Arteta zagra tak jak w spotkaniu z Liverpoolem na The Emirates, a Jack tak jak przed kontuzją to o wynik możemy być spokojni.

roni komentarzy: 91607.02.2014, 19:18

Powinien zagrać w parze z Artetą, z tym rywalem już nie można sobie pozwolić na takie ofensywne ustawienie jak ostatnio Poza tym, zazwyczaj ładnie wyglądała ich współpraca.

cwalin komentarzy: 236407.02.2014, 19:17