Wyjściowe XI: Powrót Koscielnego, Szczęsny na bramce!

Wyjściowe XI: Powrót Koscielnego, Szczęsny na bramce! 27.10.2010, 20:18, IceMan 44 komentarzy

Za kilkadziesiąt minut rozlegnie się pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający spotkanie Arsenalu z Newcastle, które zostanie rozegrane w ramach trzeciej rundy Carling Cup. Do wiadomości publicznej trafiły już składy, w których obie ekipy wybiegną na boisko. Arsene Wenger podobnie jak w ostatnim pucharowym meczu postanowił wystawić bardzo silną jedenastkę.

Bramki Kanonierów zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami strzegł będzie Wojciech Szczęsny. Blok defensywny będzie natomiast tworzyć kwartet: Johan Djourou, Laurent Koscielny, Kieran Gibbs oraz Emmanuel Eboue.

Środek boiska postara się zdominować młody Craig Eastmond do spółki z Tomasem Rosickym oraz Denilsonem. O sile ofensywy The Gunners stanowić będą trzej powracający po kontuzjach zawodnicy, czyli Carlos Vela, Theo Walcott oraz Nicklas Bendtner.

Arsenal: Wojciech Szczęsny - Laurent Koscielny, Johan Djourou, Emmanuel Eboue, Kieran Gibbs - Craig Eastmond, Tomas Rosicky, Denilson - Theo Walcott, Nicklas Bendtner, Carlos Vela.

Ławka rezerwowych: Łukasz Fabiański, Bakary Sagna, Cesc Fabregas, Andriej Arszawin, Jay Emmanuel-Thomas, Henri Lansbury, Havard Nordtveit.

Newcastle United: Krul, Perch, Williamson, Kadar, Ryan Taylor, Routledge, Guthrie, Smith, Vuckic, Lovenkrands, Ranger.

Ławka rezerwowych: Soderberg, Coloccini, Enrique, Barton, Gutierrez, Tiote, Carroll.

Capital One CupNeymar autor: IceMan źrodło: Arsenal.com/Własne
karlo komentarzy: 906928.10.2010, 08:15

No panowie i mamy co chcieliśmy, ładny mecz i pewne zwycięstwo. CC czeka na nas.

luq007 komentarzy: 289927.10.2010, 22:44

czacha 010

4-0 dla nas.

laskowski19051995 komentarzy: 494527.10.2010, 22:23

Ciekawe czemu Cesc zaczynał z ławki, jak na razie bardzo dobrze nam idzie, oby tak dalej :]

Szef komentarzy: 1303527.10.2010, 22:02

ciekawy ten gol dla nas hahah

czacha010 komentarzy: 1427.10.2010, 21:57

Może ktoś do mnie napisać wynik po ostatnim gwizdku ??

borxon komentarzy: 42627.10.2010, 21:40

prowadzimy 1:0 do przerwy. bramka kuriozalna, obronca wybijal pilke z lini bramkowej tak ze trafil w tyl glowy wlasnego bramkarza po czym futbolowka odbila sie prosto do bramki : D

migus11 komentarzy: 131427.10.2010, 20:51

a czy ja mówię, że ta 11 jest słaba? nie, poprostu myślałem, że będzie więcej zawodników pierwszej 11, bo sam wenger tak mówił

fabregas1987 komentarzy: 2581727.10.2010, 20:48

dlaczego Emmanuel-Thomas, Henri Lansbury i Havard Nordtveit sa na lawce, przeceiz to CC !!!

dnl9 komentarzy: 583 newsów: 527.10.2010, 20:47

migus11 - a czy mocny skład to musi być od razu pierwszy skład? jedenastka jest jak najbardziej okej, trzeba dac niektorym odpoczac bo potem wszyscy sie dziwicie skad te kontuzj

adaminho77 komentarzy: 332527.10.2010, 20:47

GO GO GUNNERS!!!
Liczę na 3-4:0. :)

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34127.10.2010, 20:47

Ladny poczatek :D

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12627.10.2010, 20:46

Wolałbym Lansbury'ego w miejsce Eastmonda, ale jedenastka dobra. Powinniśmy to przejść w niezłym stylu.

kanik komentarzy: 2527.10.2010, 20:43

Mam takie pytanie co do VEETLE, dlaczeog jak tam ogladam emcz to wyskakuje mi nieraz napis: This channel is temporarily off air. Please tune in again in 2 minutes.

zuczek1987 komentarzy: 640327.10.2010, 20:43

mocny skład dobrze będzie

Arkadius92 komentarzy: 169827.10.2010, 20:42

Taki skład chciałem zobaczyć.

Cesc1994 komentarzy: 447027.10.2010, 20:41

Szkoda że Nordtveit nie gra:/ Chciałem żeby zagrał na środku z Koscielnym. Tak samo żałuję że nie gra Lansbur. No trudno, taki wybór Bossa. Mam nadzieję że po pierwszej połowie będziemy prowadzić min. 2 bramkami to wtedy będzie można na luzie wpuścić Henry'ego lub Havard'a.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 427.10.2010, 20:40

adam3462 --> Jak na CC to ten skład jest bardzo bardzo bardzo mocny. W tamtym sezonie niektórych nazwisk nie znałem ;P

migus11 komentarzy: 131427.10.2010, 20:36

adam3462 - też się spodziewałem mocniejszej jedenastki

SaGnA - przecież z pierwszego zespołu gra tylko rosicky i denilson

VoXy komentarzy: 205727.10.2010, 20:36

Czemu JET i Nordtveit na ławce ;/

kanik komentarzy: 2527.10.2010, 20:35

Skład jak na CC silny nie ma co ;) nie można powiedziec ze któras formacja jest slaba, zobayczmy jak wyjdzie na boisku :)

miech101 komentarzy: 36927.10.2010, 20:34

IGWC---> Sol kontuzjowany z tego co wiem.

SaGnA komentarzy: 98527.10.2010, 20:33

adam3462 - oczym ty mówisz? na CC dawno nie było takich silnych jedynastek jak dzisiaj czy z kurczakami

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 127.10.2010, 20:33

a gdzie sol????

mitmichael komentarzy: 4924327.10.2010, 20:32

Dobry skład jak dla mnie. No na veetle sa mecze ale niekiedy co innego leci niz jest zapowiedziane. Dzisiaj nie ma nic lepszego wiec Arsenal powinni pokazac.

adam3462 komentarzy: 273227.10.2010, 20:30

Liczyłem na dużo mocniejszy skład. Ale Wenger robi swoje i będzie miał problemy. Oby nie..

remiczek13 komentarzy: 13027.10.2010, 20:30

NO z resztą Arsenal i tak wygra
;P

kanik komentarzy: 2527.10.2010, 20:30

veetle.com tutaj juz widze ze beda transmisje meczu jakby ktos nie przepadal za SOPcastem ;)

SaGnA komentarzy: 98527.10.2010, 20:29

remiczek13 > moze dlatego żeby inni pograli

ESTroyes komentarzy: 21927.10.2010, 20:29

mocny ten skład, szczególnie atak :P

niski93 komentarzy: 581627.10.2010, 20:29

remiczek13 ---> Domyśl się. Najmniej porządane trofeum przez Wengera, do tego Cesc nie dawno kontuzjowany był. Tak wogóle to i tak silna 11 dzisiaj. Po zwycięstwo!!!

C'mon Arsenal!!!

miech101 komentarzy: 36927.10.2010, 20:28

Armata---> Zmień proszę cię avka bo mi brata wystraszyłeś. ;p
Ja liczę na dobry występ Szczęsnego.

Mari33 komentarzy: 11127.10.2010, 20:28

szykuje się dobry mecz;) ale pewnie znowu nie obejrze bo mi zadne mecze nie chca smiagac : (

remiczek13 komentarzy: 13027.10.2010, 20:27