Z obozu rywala: Bayern gromi Werder

Z obozu rywala: Bayern gromi Werder 25.02.2013, 16:41, Tomasz Zajac 42 komentarzy

Rywalem Arsenalu w 1/8 finału Ligi Mistrzów jest Bayern Monachium. Poniżej prezentujemy, jak niemiecka drużyna spisała się w ostatniej kolejce Bundesligi.

Bayern Monachium 6-1 Werder Brema

Sobota, 23 lutego

Bawarczycy w ogóle nie zwalniają tempa, co potwierdza ich efektowne zwycięstwo nad Werderem Brema. Podopieczni Juppa Heynckesa już po pierwszych 45 minutach prowadzili 2:0, po tym, jak na listę strzelców wpisali się Arjen Robben i Javi Martinez.

Bayern całą drugą odsłonę grał z przewagą 1 zawodnika, ponieważ w 44. minucie czerwoną kartkę obejrzał Sebastian Prödl.

4 minuty po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę bramkę samobójczą zdobył zawodnik Werderu - Theodor Gebre Selassie. W 52. minucie bramkę na 4:0 zdobył Mario Gomez.

Werder zdobył tylko jednego gola - w 59. minucie Manuela Neuera pokonał Kevin de Bruyne.

Końcówka meczu to znowu świetna gra Bayernu, udokumentowana dwoma trafieniami. Na listę strzelców wpisali się wtedy Franck Ribery i Mario Gomez.

Bayern MonachiumLiga Mistrzów autor: Tomasz Zajac źrodło: Arsenal.com
TheVerminator123 komentarzy: 45226.02.2013, 16:48

Miejmy nadzieję, że nie skończy 8-2...

Theo44 komentarzy: 426426.02.2013, 16:31

Tak sie zastanawiam po co im ten Guardiola.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125126.02.2013, 15:54

Mimo wszystko pozostaje choć odrobina nadziei, że możemy coś ugrać. Ale np. wygrana 3-0 na Bayernie...? To by był chyba szczyt formy każdego z naszych zawodników :)

Yakub97 komentarzy: 574626.02.2013, 15:32

Trzeba zagrac w Monanium tak zeby pogromu nie bylo:D
A ja i tak wierzę w nasz awans...

titi_henry komentarzy: 357026.02.2013, 08:24

Jak dla mnie to może być pogrom, ale też świetny mecz Arsenalu. Wszystko może się zdarzyć. Jednak oczywiście z naciskiem na pogrom. Jeśli przegramy, to nie skończy się na 1-0..

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078425.02.2013, 23:47

No są w formie przez cały sezon

sz_darek komentarzy: 68425.02.2013, 21:47

czuje takie 8:2 :)

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52425.02.2013, 21:32

Musimy sami zagrać dobre spotkanie. Na słabość rywala nie mamy co liczyć.

AnimeFan komentarzy: 52825.02.2013, 21:16

Moim zdaniem Bayern,Barcelona,Real i Man Utd to takie "nadkluby". Każda z tych drużyn może wygrać wszystko co jest możliwe do wygrania.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57025.02.2013, 20:33

Obecnie FC Bayern to jeden z najmocniejszych drużyn na świecie, więc takie wyniki nie dziwią.

Zdygany komentarzy: 135625.02.2013, 20:30

Ludzie spokojnie . Przegraliśmy 3-1 ale teraz pojedziemy do Bayernu zeby wygral 10-0 . Wiec loozik i bez spin :D

gunner_girl komentarzy: 45525.02.2013, 20:21

Boję się tego meczu z Bayernem...

K4n0ni3R komentarzy: 97025.02.2013, 20:17

Brakuje nam takiej skuteczności jak u nich...

BayernAA komentarzy: 31525.02.2013, 19:24

Bayernu już nie popełnia tego błędu co przez kilka lat popełniał. Mamy szeroką kadrę, tak naprawdę po dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycję. Największe gwiazdy zostały + kupno kilku solidnych, ale powiedzmy sobie szczerzę, nie wybitnych graczy za bzdurne grosze, przykład Dante, Mandzukić, czy Pizzaro, którzy wkomponowali się idealnie do zespołu + kupno za 30 mln, Martineza, który dzisiaj już rządzi w środku boiska, zabezpieczając obrońców. Idealny kolektyw.

Arsenalista88 komentarzy: 10525.02.2013, 19:22

Josep przyjdzie do gotowego i ułóżonego zespołu tak samo jak obejmował Barce po Rijkaardzie.Bedą gromili tak jak teraz tylko pod wodzą nowego trenerinio

woli2 komentarzy: 13425.02.2013, 19:04

,a co będzie jak przejmie ich Pep i kupią np takiego Neymara :O

Marcel90 komentarzy: 814625.02.2013, 18:58

no pykaja ladnie

Leehu komentarzy: 1049625.02.2013, 18:45

To może jednak to 3:1 to nie był taki słaby wynik z reszto chyba nikt tak nie twierdzi krytyka na drużynę to była raczej kumulacja tego że nie udało się wygrać z Blackburn i to była ostatnia szansa na puchar. Dziwne jeszcze rok temu twierdziłem że Arsenal potrafi przejść w LM każdego poza Barceloną i Manchesterem United moje zdanie zmieniło się po dwumeczu z Milanem. ;P

magicos komentarzy: 25525.02.2013, 18:32

Bayern jest do ogrania, nie mówię do przejścia. Arsenal ma potencjał tylko muszą zagrać naprawdę rewelacyjnie - bez Ramseya i max skupieni w defensywie.

kolaw1 komentarzy: 10125.02.2013, 17:55

Teraz najważniejszy mecz z Tottenhamem a Bayern jakoś pójdzie szanse nikłe

lays komentarzy: 3987125.02.2013, 17:50

a moze nie wystawimy ani artety, ani diabiego, ani ramseya, ani rosy ? To co ostra ofensywa ? W srodku gervinho Aoc i Arshavin ? to przejebiemy z 7-0... bez srodka pola : ) ogarnijcie

Damian10 komentarzy: 25725.02.2013, 17:45

Najpierw czoło potem Aaron teraz Arteta , Jezu za 2 miesiące to Jacek będzie dla nas najgorszy :P

niski93 komentarzy: 581625.02.2013, 17:34

Bayern jest poza zasięgiem. Najważniejsze żeby nie skompromitować się w Monachium i wywalczyć chociaż remis. Wystarczy, że daliśmy ciała na Emirates, zawodnicy powinni wziąć to pod uwagę.

mitmichael komentarzy: 4924325.02.2013, 17:33

Bayern to w tym momencie najlepiej i najrozsadniej grajaca druzyna na swiecie jak dla mnie - nic dziwnego, ze tak sobie poczynaja w kazdym meczu.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 225.02.2013, 17:28

Mecze z poprzedniego sezonu ? Ho ho, mieliśmy kogoś takiego wtedy jak Van Persie. z Tottenhamem graliśmy przeciwko 10, a pozostałe zespoły to nie ta klasa, Bayern ma najlepsza obronę w Europie.

Lukiner komentarzy: 194925.02.2013, 17:25

Akcje to spowalnia Diaby a nie Arteta. Co wy macie do Mikela? Przecież dobrze gra...

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 225.02.2013, 17:19

Rafson

Człowieku, mamy strzelić trzy gole a ty chcesz grać Artetą który spowalnia akcje ? Upadłeś...

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 225.02.2013, 17:15

Pech ? Haha, chyba głupota, mogliśmy grać z Galatą

DayMan_15 komentarzy: 59625.02.2013, 17:14

Arsenal jak zwykle pech, triafia na prawdopodobnie (biorąc pod uwage aktualną forme) najlpesza druzyne w LM.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 225.02.2013, 17:13

Już dawno po dwumeczu, Go Home. Musielibyśmy zagrać bez DP (Artety) i Ramseya.

Wilshere-Rosicky
Walcott-Cazorla-Podolski
Giroud

Kysio2607 komentarzy: 1336025.02.2013, 17:07

Kiedyś złapie ich kryzys, są nasi.. xd

Damian20 komentarzy: 127525.02.2013, 17:02

Niby meczx meczowi nie rowny ale oni maja naprawde mocna kadre i nie zmienna od kilku sezonow sa zgrani i pokazuja to z kazdym nastepnym meczem nie maja chuba slabych punktow no moze w obronie cos by sie znalazlo ale na tej pozycji kazda druzyna moze tak powiedziec.

Arsenalista88 komentarzy: 10525.02.2013, 16:54

Dawid,boisko zweryfikuje moją wypowiedz już niedługo:)

David92 komentarzy: 640025.02.2013, 16:49