Z obozu rywala: Roma przegrywa 3-0 z Atalantą

Z obozu rywala: Roma przegrywa 3-0 z Atalantą 17.02.2009, 19:36, Patryk Bielski 20 komentarzy

Nasz najbliższy rywal w 1/8 finału Ligi Mistrzów - AS Roma - przerwał swoją świetną passę przegrywając w niedzielę z Atalantą aż 3-0. Poniżej prezentujemy krótki raport ze spotkania.

Trzy bramki zdobyte w przekroju siedmiu minut drugiej części spotkania wystarczyły, by pogrążyć AS Romę i doprowadzić do pierwszej od ośmiu meczów porażki Rzymian.

W 52. minucie Daniele Capelli wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, kiedy prawą nogą dobrze wykończył akcję swojego zespołu. Cztery minuty później było już 2-0 Dla Atalanty, kiedy do siatki trafił Cristiano Doni. Ten sam piłkarz w 59. minucie spotkania zdobył drugą bramkę i tym samym ustalił wynik meczu na 3-0. W końcówce pojedynku dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną ujrzał Simeone Perrotta.

Roma zajmuje obecnie szóstą lokatę w Serie A i traci 16 punktów do liderującego Interu Mediolan.

AS Roma autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Air4Life komentarzy: 48918.02.2009, 14:38

dobra wiadomosc :)
wróg traci forme

Cesc_Fan komentarzy: 452418.02.2009, 12:34

Będzie ciężko wygrać w dwumeczu . Jednak na Emirates powinniśmy wygrać ,chociaż 1 : 0 .
Na stadionie w Rzymie może już wróci Cesc a także na pewno Theo .

Fierce_girl komentarzy: 219418.02.2009, 10:41

No, nieźlie wdupili..

KuBaJo komentarzy: 217418.02.2009, 08:19

i im nic nie wychodzi

roma ma słabego taktycznego trenera nie umie zmienić taktyki nawet jak przegrywa

Szef komentarzy: 1303518.02.2009, 00:00

fajnie licze na podobny wynik Romy z nami :D

3-0 Eduardo, RVP i Nasri

waldek_89 komentarzy: 573517.02.2009, 23:22

to dobrze, ale wszystko wyjaśni się na boisku z kanonierami...

Bossman komentarzy: 80217.02.2009, 22:57

baaardzo dobrze,na wyzej zamieszczonym obrazku widac iz Roma dekoncentruje sie na poczatku 2 polowy.

kolek komentarzy: 2330 newsów: 117.02.2009, 21:44

jakieś pozytywne wieści.... coraz ich więcej :)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223717.02.2009, 21:25

LM i Ligi to calkiem inna gra , w LM kazdy gra inaczej niz w swojej lidze i to samo jest z Arsenalem , z roma pewnie tez , wiec mogli by nawet przegrywac po 5-0 a to by nic nie znaczylo... wiec tak naprawde ta porazka nic nam nie ukazuje , mecz bedzie ciezki , ale uda sie :)

Wkocin komentarzy: 79917.02.2009, 21:22

bask_17skc->zgadzam się. LM to zupełnie inny świat. na boiskach często nie poznajemy naszych ulubionych drużyn, które w lidze krajowej przezywają zapaść a w LM wygrywają

Kondzior12 komentarzy: 490017.02.2009, 21:14

Roma nie istniala na boisku.

solar komentarzy: 146517.02.2009, 20:58

mam nadzieje, ze sie porzadnie podlamali :P

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 217.02.2009, 20:37

Nie można porównywać rozgrywek ligowych z LM. W CL drużyny dają z siebie 200%. Wydaje mi się że wysoka porażka Romy i wysokie zwycięstwo Arsenalu nie będą miały żadnego wpływu na wynik dwumeczu między dwoma wspomnianymi drużynami

RaIbeN komentarzy: 12417.02.2009, 20:19

Szczerze mówiąc to Atalanta całkiem dobrze radzi sobie z tymi silniejszymi rywalami... nie tak dawno pokonali Inter 3:1

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 317.02.2009, 20:15

Jestem ciut zdziwiona przegrana Romy, chociaż z drugiej strony...jest zespołem równie himerycznym jak Arsenal, tz. raz gra koncertowo, a kiedy indziej do kitu i to jest problem;/
Wszystko może zależeć od dyspozycji dnia...

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11517.02.2009, 20:09

W obecnej chwili Roma jest do pokonania. Niestety, podobnie jak my są bardzo nieprzewidywalną drużyną i od początku sezonu grają w kratkę, co sprawia, że nie mają szans na Mistrzostwo Włoch.

Tak prawdę mówiąc przegrana Rzymian nie jest czymś niespotykanym. I nie chodzi tu tylko o samą stratę trzech punktów, ale o rozmiary tej porażki. Warto również dodać, że przegrali z Atalantą, która w tym sezonie pokonała nawet Inter. ;)

metys komentarzy: 817.02.2009, 20:00

jezeli Arsenal zagra w podobnym stylu jak wczoraj to zaden kryzys Romy nie jest potrzebny xD

Fabregas_25 komentarzy: 21817.02.2009, 19:44