Zadanie wykonane. Arsenal 2-1 Crystal Palace!

Zadanie wykonane. Arsenal 2-1 Crystal Palace! 16.08.2014, 19:36, bojowy schabowy 2666 komentarzy

Po ciężkim boju Arsenal pokonał na The Emirates zespół Crystal Palace. Praktycznie przez całe spotkanie widzieliśmy bezradność w ofensywie Kanonierów. Gole po stałych fragmentach dały podopiecznym Wengera zwycięstwo w tym trudnym pojedynku. Crystal Palace było bardzo dobrze zorganizowane w defensywie, dlatego graczom Arsenalu ciężko było dojść do sytuacji bramkowej.

Składy:

Arsenal: Szczesny – Debuchy, Koscielny, Chambers, Gibbs – Arteta, Wilshere, Ramsey, Alexis, Cazorla – Sanogo.

Ławka rezerwowych: Martinez, Monreal, Coquelin, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Campbell, Giroud.

Crystal Palace: Speroni – Kelly, Dann, Hangeland, Ward – Puncheon, Jedinak, Ledley, Bolasie – Chamakh, Campbell.

Ławka rezerwowych: Hennessey, Delaney, McCarthy, O'Keefe, Bannan, Gayle, Murray.

Przez pierwsze 5 minut na boisku panował chaos, żadna drużyna nie chciała przejąć inicjatywy w grze. Dopiero w 7 minucie Kanonierzy skonstruowali pierwszą składną akcję. Wilshere i Ramsey na niewielkiej przestrzeni wymienili między sobą kilka podań, gdy Walijczyk znalazł się w polu karnym przeciwnika przy kontakcie z obrońcą padł na ziemię. Sędzia nie miał prawa odgwizdać rzutu karnego. Przez kolejne minuty trwał ciągły napór Arsenalu, gracze Crystal Palace piłki dotykali jedynie w defensywie.

26 minuta: Sanogo popisał się indywidualną akcją, jednak jego strzał zza pola karnego był bardzo niecelny.

Trzy minuty później podobną próbą popisał się Wilshere, jednak jego uderzenie zmierzało w światło bramki. Niestety Speroni odbił piłkę na rzut rożny.

35 minuta: Hangeland daje prowadzenie Orłom. Bramka padła po rzucie rożnym, rosły obrońca poszybował najwyżej ze wszystkich w polu karnym Szczęsnego i tyłem głowy posłał piłkę do siatki.

Przez kolejne minuty Kanonierzy bili głową w mur. Co jakiś czas solowej akcji próbował Cazorla, jednak i on nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

45 minuta: Koscielny daje remis Arsenalowi! Gdzie ofensywa nie może tam Koscielny pomoże. Asystę notuje Sanchez, który dośrodkował z rzutu wolnego wprost na głowę Francuza.

Tuż po golu Koscielnego arbiter - Jonathan Moss - zakończył pierwszą połowę.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. To Arsenal w dalszym ciągu prowadził grę.

49 minuta: Utykając boisko opuszcza Kieran Gibbs, najwyraźniej Anglik ponownie nabawił się urazu, zmienił go Monreal

Niezaprzeczalnie to nie był dzień Cazorli, Hiszpan zepsuł kolejno trzy ładnie zapowiadające się akcje swoich kolegów z zespołu. Jedyne strzały, które oddawali gracze Crystal Palace były zza pola karnego i nie powodowały zamętu w głowie Wojciecha Szczęsnego.

60 minuta: po dośrodkowaniu Sancheza piłkę ręką odbił Chamakh, Kanonierom należał się rzut karny.

60 minuta: kolejna zmiana Wengera. Giroud wszedł za Sanogo, który starał się jak mógł w dzisiejszym meczu.

Chamakh raz po raz ostro faulował swoich dawnych kolegów z drużyny, jednak sędzia nie był skory do ukarania Marokańczyka. W 67 minucie Chamakh w końcu doigrał się i po niebezpiecznym wślizgu w Wilshera otrzymał żółty kartonik. Na dobrą sprawę Marokańczyka nie powinno już być na boisku.

70 minuta: na boisku melduje się Chamberlain, zmienił pokiereszowanego Wilshera

Wejście młodego skrzydłowego znacząco ożywiło grę w ofensywie Arsenalu. Na obu skrzydłach pojawiły się pierwsze rajdy Oxa. Gracze Crystal Palace kiedy tylko mogli konsekwentnie realizowali przedmeczowe założenia trenera dotyczące "kradzieży czasu".

84 minuta: pierwsza dobra sytuacja strzelecka Girouda. Sanchez podał piłkę Francuzowi, jednak napastnik musiał strzelać ze zbyt ostrego kąta, dlatego piłka ominęła bramkę Speroniego.

89 minuta: po ostrym wejściu w nogi Monreala drugą żółtą kartkę otrzymał Puncheon i był zmuszony do opuszczenia murawy.

Dwie minuty później piłkę do siatki skierował prawdziwy Książę Walii - Aaron Ramsey. Po dośrodkowaniu piłka spadła na nogę Debuchy'ego, który oddał sytuacyjny strzał. Speroni zmuszony był do sparowania piłki przed siebie, tam czekał na nią Ramsey. Walijczyk pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce obok bezradnego golkipera rywali.

Ramsey zakończył strzelanie dzisiejszego dnia. Kolejne minuty doliczonego czasu gry upłynęły na bezpiecznych podaniach w linii defensywy Kanonierów. To ważne zwycięstwo, mecz ten pokazał charakter podopiecznych Wengera i ich uporczywość w dążeniu do wygranej.

Crystal PalacePremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
punkus1994 komentarzy: 144817.08.2014, 20:33

@Oliver
Słowo klucz "kiedyś" : >

Sathiss komentarzy: 195017.08.2014, 20:33

@lays

Też mam 46 pkt, ale zostali mi tylko Fabs i Cahill

kusy123 komentarzy: 13317.08.2014, 20:33

Rooney dostał 7 ale miał go na kapitanie więc x2.

Olivier komentarzy: 25117.08.2014, 20:32

Wiecie może dlaczego w polskiej reprezentacji w kosza nie grają tacy zawodnicy jak Logan, Koszarek itp ? Nie interesuję się za bardzo, ale pamiętam że ci zawodnicy kiedyś byli dobrzy.

Doktor komentarzy: 770617.08.2014, 20:32

za kapitana

punkus1994 komentarzy: 144817.08.2014, 20:32

Za co Rooney dostał 14 ? :O

mercol7 komentarzy: 269417.08.2014, 20:28

haxball.com/?roomid=~2e82596ea4f3a7dffe4af96056fe1d18859543e2493f2823fa3f8a8e3c30bbe5f

Gibbon i spółka zaparasza
lays wbij

lays komentarzy: 3985617.08.2014, 20:26

Jak tam wasze FPL?? Miałem nosa z Sterlingiem :D

U mnie narazie tak:

Rooney - 14
Sterling - 13
Ramsey - 10
Jones - 4
Lovren - 2
Szczesny - 2
Young - 1
Navas - 0

Zostali mi : Costa, Fabregas, Terry

maciekgunner komentarzy: 50517.08.2014, 20:24

zna ktos z was jakas stronke gdzie moge kupic tanio plecak z nike, adidas itp.? oprocz allegro i sportsdirect bo tam przejrzalem i chcialbym sie zorientowac gdzie indziej, z gory dziekuje :)

pauleta19 komentarzy: 41427 newsów: 117.08.2014, 20:23

Besiktas boss Bilic: "The reputation of Turkish fans is prejudiced. Hostile and intimidating? Yes. Do they want to eat you? No."

punkus1994 komentarzy: 144817.08.2014, 20:21

scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1173796_593109447414641_756944386_n.jpg

Poprawka

punkus1994 komentarzy: 144817.08.2014, 20:21

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/1173796_593109447414641_756944386_n.jpg

Czy tylko ja go nie kocham? :c

DawidAFC (redaktor) komentarzy: 17425 newsów: 106717.08.2014, 20:21

Przecież Yaya niezbyt się nadaje do gry w podstawie, zbyt kaleczy. Przyjdzie Vargas, Sanogo pójdzie na wypożyczenie i święty spokój.

A poza tym przecież Vargas to inny napastnik niż Wenger, a chyba o to chodzi, bo co nam daje zmiana drewno->drewno jak w meczu z Palace?

Ale i tak podchodziłbym do tego sceptycznie, Quintero też był już u nas, kolumbijskie media też to potwierdzały..

shark31 komentarzy: 591117.08.2014, 20:20

Master10 Gnabrego nawet nie wliczam...

peciakk komentarzy: 10412 newsów: 517.08.2014, 20:19

Oby z Vargasem to była plotka.
Jest zbędny po prostu.
Nasz napad to : 1.Giroud,2.Joel,3.YaYa,4.Sanchez/Wilshere

Po co Vargas ? Zatrzyma rozwój Joela i nic więcej a poza tym Wenger powiedział że w ofensywie mamy przepych.

Waskitcz komentarzy: 422017.08.2014, 20:18

Kurcziława, Beckenbauer na TVN-ie :D

Ashburton komentarzy: 364317.08.2014, 20:18

Jasiek5821

To jest obojętne, musisz tylko kupić taki żeby kabelki pasowały, najlepiej kup w sklepie, tam doradzą a nie w internetach.

Master10 komentarzy: 9213 newsów: 317.08.2014, 20:17

gnabry na wypozyczenie pojdzie na 90%

kusy123 komentarzy: 13317.08.2014, 20:16

Vargas lepszy niż Sanogo więc jestem za.

JanikK komentarzy: 16707 newsów: 217.08.2014, 20:16

Vargas nam tylko bedzie zajmował miejsce w składzie
Ja osobiscie jestem na nie

shark31 komentarzy: 591117.08.2014, 20:15

Master10 nie mamy miejsca w ataku na dodatkowego pilkarza. Imo nawet trzeba sprzedac kogos gdyby przyszedl DM.

lays komentarzy: 3985617.08.2014, 20:15

Nie chce Vargasa.

Master10 komentarzy: 9213 newsów: 317.08.2014, 20:12

pauleta - jak bedziemy przegrywac 1-0 lub 2-0 to bedziemy grac dwoma napastnikami

tak gralismy w pucharze anglii i w kilku meczach w koncowce

nominalnie atakujacy bedzie jeden lub sanchez bedzie zamiast na skrzydle gral blizej obroncow

pauleta19 komentarzy: 41427 newsów: 117.08.2014, 20:10

Vargas nadaje się tylko do gry w ustawieniu z dwójką napastników, a u nas takiego nie będzie.

VanMortie komentarzy: 8217.08.2014, 20:10

haxball.com/?roomid=~2e82596ea4f3a7dffe4af96056fe1d18859543e2493f2823fa3f8a8e3c30bbe5f

60MB łącze, więc ping powinien być ok.

Jasiek5821 komentarzy: 37117.08.2014, 20:09

witam sory ze spamuje ale potrzebna mi pomoc
dalibyscie mi nazwe jakiegos taniego napedu który pasowałby do tej obudowy ?
morele.net/obudowa-zalman-zalman-z3-usb3-0-czarna-605202/

z gory dzieki

lordoftheboard komentarzy: 474717.08.2014, 20:08

Master

To dziwne, ale ja w FPL gram drugi raz, gdzie za pierwszym dopiero koło połowy sezonu zacząłem się wczuwać. Fakt, często mi te bonusy nie pasowały, więc może masz rację.

Master10 komentarzy: 9213 newsów: 317.08.2014, 20:08

tez od roku mowie, ze giroud na zmiennika jest swietny

bedzie gral lepiej, bo pod wieksza presja, da nam duzo w polu karnym jednym i drugim w koncowkach, gdzie jest mniej gry w srodku pola no i skupi na sobie uwage obroncow

W podstawie wolalbym juz Remiego, ale najchetniej to mam nadzieje, ze Campbell wypali!

Hans_Zimmer komentarzy: 527517.08.2014, 20:07


Ashburton mhm no spoko. Ja to przeczytałem na fb u Twarowskiego. Ogólnie komentarz klasa ;) ale to takie tam...

Archie90 komentarzy: 167617.08.2014, 20:07

ten Vargas to kot w worku, kto wie moze kocur :)

Czeczenia komentarzy: 1051517.08.2014, 20:06

Przepraszam, a co ich obchodzi stadion AFC? Mnie gówno obchodzi jakiś Glazer czy inne problemy, innych klubów. Interesuje mnie, że Tottenham mogę zawsze chętnie włączyć, kiedy mam ochotę na drzemkę/kabaret - satysfakcja pewna! Ale nie interesuje mnie, że tam kury stoją na piłkach do koszykówki (???).

Ashburton komentarzy: 364317.08.2014, 20:06

Hans_Zimmer

A ja wchodzę i wiem że na Arsenal zawsze jest hejt bo ,,są suabi i nie wygrywajom trofeuf''

lordoftheboard komentarzy: 474717.08.2014, 20:06

pauleta

To świetnie ;)
Niestety dla Oliego i dla nas przyszedł zastąpić RvP. Chyba tylko Lewandowski byłby to w stanie zrobić.

pauleta19 komentarzy: 41427 newsów: 117.08.2014, 20:06

Manolas wczoraj znów nie grał w sparingu Olympiakosu. Wygląda na to, że gdzieś odejdzie.

Swoją drogą włączyłem sobie bramki z tego meczu Fenerbahce-Olympiakos 2-1... no i 3 gole BEZPOŚREDNIO z rzutów wolnych, więc k_rwa jak mnie wk_rwia jak ludzie nie doceniają takich zespołów.

Master10 komentarzy: 9213 newsów: 317.08.2014, 20:06


lordoftheboard - tak 3 bonusowe punkty sa przyznawane dla 3 najlepszych graczy meczu

nie jest napisane, ze bonusy przyznaje chyba kierowniczka legii, ktora nie ma pojecia o pilce

Pamietasz zeszly sezon i mecz manchester city vs chelsea?

Hazard mial najlepszy mecz sezonu, sam gral w ofensywie, stwarzal mnostwo okazji kolegom z druzyny - zgadnij ile dostal bonusa? zero :D

inna sprawa

chelsea gra z ogorkami, caly czas cisnie - obrona przeciwnikow gra mecz zycia, a cala obrona chelsea sie nudzi i podaje do najblizszego

oceny pomeczowe - cahill bonus 3, terry bonus 2

i tak pare razy bylo :)

JanikK komentarzy: 16707 newsów: 217.08.2014, 20:05

Ziru jest świetnie zgrany z naszą drużyna. Dogaduje się xxx lepiej niz sanogo. Widać to bylo w naszym ostatnim meczu.
Ziru bardzo duzo kreuje i zostawia miejsca Ramsey'owi, który jak na pomocnika, lepiej ustawia się od zwirka
Co nie zmienia faktu, że oczekuję więcej od naszej kłody

Gunnerrr14 komentarzy: 4417.08.2014, 20:05

Nieoficjalnie : Vargas wypożyczony na rok.
wypożyczenie to dobra opcja :)

Archie90 komentarzy: 167617.08.2014, 20:05

a ja wlasnie gram w bitwe o srodziemie 2 z sentymentu :)

Adrian12543 komentarzy: 15983 newsów: 217.08.2014, 20:03

pauleta
Wreszcie się zgadzamy.

Hans_Zimmer komentarzy: 527517.08.2014, 20:02


Ashburton a ja tam nie wchodzę więc nie wiem.

JanikK komentarzy: 16707 newsów: 217.08.2014, 20:02

Ja osobiscie chciałbym bardzo zagrac w the last of us ale niestety nie mam ps:)

PS:Przeszedlem ostatnio AC Brotherhood i zawiodlem się.
Po przejściu AC2, 3 i 4 rok temu oczekiwałem znacznie więcej

pauleta19 komentarzy: 41427 newsów: 117.08.2014, 20:02


lordoftheboard; ale ja uważam to samo. Giroud z ławki byłby świetnym jokerem.

Ashburton komentarzy: 364317.08.2014, 20:02

Hans_Zimmer

Wystarczy poczytać co piszą.

Archie90 komentarzy: 167617.08.2014, 20:02

najgorsza jest ta niewiedza kibicow innych klubow o Arsenalu, sporo z nich nawet nie wie ile nas kosztowal stadion a niektorzy to nawet nie wiedza ze kiedys gralismy na Highbury :)

Sathiss komentarzy: 195017.08.2014, 20:02

Hahaha, o co chodzi:

fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10624700_929048137119602_8686528883577853272_n.jpg

Ashburton komentarzy: 364317.08.2014, 20:01

punkus1994

Gimbus to nie uczeń gimnazjum, to stan umysłu.

Sathiss komentarzy: 195017.08.2014, 20:00

@punkus

W ogóle kanonierzy.com powinno być usunięte, bo tutaj sami gimbusionierzy. Taka wola lfc.pl i RedWarriora

Hans_Zimmer komentarzy: 527517.08.2014, 20:00


Ashburton skąd mam to wiedzieć?

Jasiek5821 komentarzy: 37117.08.2014, 20:00

robic haxa

lordoftheboard komentarzy: 474717.08.2014, 20:00

Master10

To dla mnie nowa informacja. Myślałem, że "The three best performing players in each match according to the Bonus Points System (BPS) will receive additional bonus points."

Pauleta
Dziś Dzeko podał piętką do Silvy i komentatorzy się rozpływali jak wspaniale podał. Giroud też tak często podaje. To jest dobry napastnik na jokera lub drugiego w 4-4-2. Za słaby na pierwszy skład w Arsenalu. Ma duże problemy z psychiką, bo jak gra na luzie to mu świetnie idzie. Rok temu w LM (nie pamiętam z kim) nawet kiwał się nieźle.

Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl