Zadanie wykonane: Arsenal 3-0 Dundalk

Zadanie wykonane: Arsenal 3-0 Dundalk 29.10.2020, 22:03, Patryk Bielski 692 komentarzy

Arsenal bez większych problemów rozprawił się z irlandzkim Dundalkiem, zwyciężając 3-0 w drugim meczu fazy grupowej Ligi Europy. Dzięki wygranej z The Lilywhites, Kanonierzy zajmują obecnie pierwsze miejsce w grupie B, a za ich plecami z kompletem punktów plasuje się Molde FK.

Szkoleniowiec The Gunners w porównaniu do ostatniego meczu z Leicesterem przeprowadził aż dziesięć zmian. Jedynym zawodnikiem, który utrzymał miejsce w składzie był Granit Xhaka. Oznaczało to, że swój debiut w koszulce z armatką na piersi zaliczy nowy nabytek - Runarsson. Drużyny przystąpiły do meczu w następujących zestawieniach:

Arsenal: Runarsson - Soares, Mustafi (62' Ceballos), Kolasinac, Maintland-Niles - Willock, Elneny, Xhaka (74' Tierney) - Nelson, Nketiah (74' Balogun), Pepe (62' Willian)

Dundalk: Rogers - Cleary (53' Hoare), Boyle, Gartland - Dummigan, McEleney (53' Flores), Shields (62' Gannon), Murray (46' Sloggett), Mountey - Duffy (72' Colovic), Hoban

Początek pojedynku należał do gości. W 3. minucie meczu Runarsson po raz pierwszy był zmuszony do interwencji. Duffy zagrał futbolówkę do Shieldsa, jednak strzał Irlandczyka na rzut rożny sparował golkiper Kanonierów. Później inicjatywę przejęli już londyńczycy. Najbliżej zdobycia bramki był Eddie Nketiah, który w 39. minucie po rykoszecie po strzale Pepe znalazł się w dogodnej sytuacji na linii piątego metra, ale fatalnie chybił.

Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Napastnik młodzieżowej reprezentacji Anglii zaledwie trzy minuty później po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym z najbliższej odległości skierował futbolówkę do bramki rywala.

Błyskawicznie na 2-0 tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę podwyższył Joe Willock. Najpierw uderzenie Pepe zablokował jeden z defensorów gości, jednak gdy do piłki dopadł młody Anglik, bramkarz rywala był już bez szans. 21-latek strzelił nie do obrony pod poprzeczkę.

Po przerwie Kanonierzy zaczęli z wysokiego "C". W 46. minucie Nicolas Pepe po zagraniu Willocka przyjął piłkę przed polem karnym i słabszą prawą nogą posłał bombę w samo okienko bramki strzeżonej przez Rogersa. 3-0!

Arsenal nadal przeważał, jednak ataki gospodarzy nie przynosiły zamierzonego rezultatu. Warty odnotowania uwagi jest fakt, że w 74. minucie na murawie pojawił się długo wyczekiwany przez kibiców The Gunners Folarin Balogun, który zmienił Nketiaha. Do końca meczu wynik nie uległ jednak zmianie.

Wśród gospodarzy szczególne słowa uznania należą się Joemu Willockowi, który dwoił się i troił w środkowej linii Arsenalu. Z dobrej strony pokazał się też Reiss Nelson. Już w niedzielę Kanonierów czeka jednak znacznie trudniejszy test - starcie z Manchesterem United na Old Trafford, w którym rozpędzeni gospodarze najpewniej postawią poprzeczkę o wiele wyżej od dzisiejszego rywala.

Zobacz skrót spotkania

Dundalk FCRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
Catalonczyk komentarzy: 391131.10.2020, 17:36

Największym problemem Chelsea będzie... Kepa. Co z nim zrobić, kosztował Sasina funtów, a nikt za niego teraz nie odda połowy.

Catalonczyk komentarzy: 391131.10.2020, 17:35

Wchodzi przystojniak

ZakochanyPilkarz komentarzy: 17731.10.2020, 17:34

Ziyeh juz kreci liczby.. Nie moge przeboleć ze nie chcieliśmy go ściągnąć. Gość wykręcał kosmiczne liczby w Ajaxie, strzelał przepiekne bramki, kosztował psie pieniądze a jestem przekonany już teraz że i w PL wiele jeszcze pokaże. Mam nadzieję ze kiedyś wyjaśni sie dlaczego inni wielcy go nie chcieli. Wciąż ma 27 lat i wiele lat gry przed sobą.
Zawsze mu mocno kibicowałem, szkoda ze wybrał akurat Chelsea chociaż wyglada na to że ciekawszych ofert nie mial więc wiadome czemu :)

Catalonczyk komentarzy: 391131.10.2020, 17:33

@P_95:

Nie, to stadion drugiej drużyny Realu

Damaks komentarzy: 258231.10.2020, 17:33

@mallen: Jeszcze nie jest w optymalnej dyspozycji po kontuzji.

Catalonczyk komentarzy: 391131.10.2020, 17:32

Gdyby w Chelsea był lepszy trener to kandydat do mistrzostwa.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 51849 newsów: 46331.10.2020, 17:31

Werner był nieudacznikiem, a w tym momencie ma bilans: 10 meczów, 5 bramek i 3 asysty.

luko_PL komentarzy: 109831.10.2020, 17:31

Dalej porównujmy Pepe z Ziyechem

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 51849 newsów: 46331.10.2020, 17:29

@MuodyWenger
Walka wieczoru w okolicach 23.00 - 23.30.

mallen komentarzy: 2048131.10.2020, 17:29

Ziyech odpalił?

silvano95 komentarzy: 781131.10.2020, 17:28

@Marcel90 Który zawodnik jest w formie? Gabriel i Thomas zostali ściągnięci latem , a reszta? Może Bellerin i to tyle.

Garfield_pl komentarzy: 732431.10.2020, 17:27

Dziś mija 8 lat od meczu Reading vs Arsenal, ah gdyby tam bronił wtedy Martinez a nie jakiś ręcznik , nie byłoby tej dramaturgi... A nie, czekaj....:D

Marcel90 komentarzy: 548431.10.2020, 17:25

Po szesciu meczach w lidze mamy strzelonych 8 goli a naszym najlepszym strzelcem jest Laca ktory nawet nie jest w formie. Arteta zrob cos z tym bo to jest wstyd, ze druzyna ktora slynela z pieknej gry i wielu bramek zaczela bardziej przypominac swoja gra Stoke

MuodyWenger komentarzy: 1058 newsów: 1231.10.2020, 17:08

Na gali Usyk - Chisora będą jakieś ciekawie się zapowiadające walki oprócz dania głównego? I o której mniej więcej walka wieczoru? Pytam bo o 21.00 mecz o bezpośrednie zwycięstwo w Pucharze 6 Narodów w rugby

Alonso komentarzy: 1237531.10.2020, 17:03

Ale te nagranie Lewego to mistrzostwo, jak zgasił frajera wyceniając jego szantaż na 0 euro

Dancer komentarzy: 11077 newsów: 40031.10.2020, 17:01

Jak Lewy bedzie co 2 mecze grał to nigdy nie wygra zlotego buta

zdyp komentarzy: 281231.10.2020, 16:50

@KapitanJack10 napisał: "Bielik na ławce dziś, jak kogoś to interesuje"
jego agentem jest czarek, jak kogos to interesuje ;pp

maniekuw komentarzy: 222031.10.2020, 16:45

@sWinny: kontuzja w ostatnim meczu, ale gdzieś widziałem że niby nic groźnego

sWinny komentarzy: 429831.10.2020, 16:38

@KapitanJack10: A Józiu?

KapitanJack10 komentarzy: 394531.10.2020, 16:31

Bielik na ławce dziś, jak kogoś to interesuje

mallen komentarzy: 2048131.10.2020, 16:31

Chelsea pół podstawowego skladu w jedno okno wymieniła.

DialSquare1886 komentarzy: 51231.10.2020, 16:31

Burnley do spadku, nic nie grają, totalnie. Jak smerfy beda skuteczne to ich rozniosa dzisiaj

Sandbead komentarzy: 304031.10.2020, 16:27

@Artu: człowieku weź trochę na wstrzymanie. Ja nie mam żadnego problemu z tym za jakim ugrupowaniem jesteś, dla mnie możesz być nawet wyborcą Żółtka, nie mój interes. Za to Ty widzę masz ogromny problem z tym, że ja śmiałem skrytykowac Twoją partię bo na skoczyłeś na mnie co najmniej jakbym Ci matkę obraził. Wypraszam sobie personalne wycieczki o kompleksach bo to nie ja się zachowuje jakbym je miał tylko Ty

silvano95 komentarzy: 781131.10.2020, 16:13

https://twitter.com/TrollFootball/status/1322185975120891906

madderns29 komentarzy: 3145 newsów: 231.10.2020, 15:59

Pulisic to większa szklanka niż Wilshere, na rozgrzewce dostał kontuzji

Dawid04111 komentarzy: 12992 newsów: 1431.10.2020, 15:56

@Arsenal96l: Panie, co Pan tu robi? Przecież Pan se umarł i Pan nie żyje?

Spejsik komentarzy: 172031.10.2020, 15:56

@Barney: Przygotowuje się do walki z Kucharskim

Barney komentarzy: 1492131.10.2020, 15:53

Czemu lewy nie gra ?

P_95 komentarzy: 61931.10.2020, 15:45

Real gra dzisiaj na Bernebeum bo dziwnie ten stadion wygląda

Marcinafc93 komentarzy: 2616231.10.2020, 15:30

Atletico bierze Kondogbie z Valencii

KapitanJack10 komentarzy: 394531.10.2020, 15:29

@Gunner915: Ktoś kto ustala prawo, żeby ponieść konsekwencje swojego czynu musiałby sam tego chcieć. Można się zastanowić psychologicznie czy debilem jest człowiek, który zmarnował 70mln czy człowiek, który mogąc uniknąć konsekwencji wybrał wzięcie ich na klatę (pomijamy kwestię moralności)
@NineBiteWolf: Mimo wszystko Arsenal to nie ten poziom. W Barcie nie pyknął Cou, co się zdarza a oni rzucili zaraz prawie tyle samo na typa mającego problemy z wychowaniem i jak się okazało ze zdrowiem. 2 mega transfery nie wypaliły to co zrobiła Barca? No jasne, kupiła Griezmanna. Żeby grał gdzie? Nie wiadomo. I to są 3 transfery, były inne. Kupa kasy a poziom gry pikuje w dół. U nas jak na razie jedna spora wtopa finansowa. Nie ten poziom.

GunnersFan9 komentarzy: 6774 newsów: 831.10.2020, 15:25

Ja nie mam żadnego szacunku dla FC Barcelony i nigdy go nie będę miał.

TheBestGooner komentarzy: 350031.10.2020, 15:21

@FabsFAN: Mi nie musisz tego cytować, czytałem ten artykuł. Chodzi o skalę. Co by nie mówić, ogólnie było spokojnie. Zgodnie z obostrzeniami premiera, powinni zostać rozgonieni w 10 minut zanim zaczęły się grupki formować ale to już zupełnie inna kwestia.

@mikowhy napisał: "Ale mówią tam też o tym, że na tyle tysięcy ludzi, to marsz był bardzo spokojny, a zdecydowana większość wczoraj zatrzymanych to nacjonaliści"
Kolego, mówią, że środowiska pseudokibicowskie, a nie nacjonalistyczne. Nie przyporządkowuj ich do żadnej z grup. Mówią też, że żaden z nich nie należał do tych całych obrońców kościoła więc po co insynuowanie komukolwiek, że należeli do strony przeciwnej. Przyszli idioci psuć protest, tak jak i psują Marsz Niepodległości czy inne duże zgromadzenia.

NineBiteWolf komentarzy: 14129 newsów: 4931.10.2020, 15:11

@KapitanJack10 napisał: "Barca wydała 400mln na 3 zawodników, którzy grzeją ławę, jest ciągnięta za uszy przez Fatiego i Pedriego.
Mówicie, że grozi im bankructwo? I bardzo dobrze. Jakby debile nie ponosili konsekwencji swojej głupoty, to nikt by się nigdy nie zastanawiał nad tym co robi."

Arsenal był na tej samej drodze, czego przykładem był transfer Sami-Wiecie-Kogo, ale na szczęście Raul został wykopany z klubu. Zgadzam się, że zarządzanie klubem w ten sposób musi zakończyć się upadkiem.

Gunner915 komentarzy: 232231.10.2020, 15:08

@KapitanJack10

politycy przescigaja sie w swoim debilizmie i nie ponosza za to zadnej odpowiedzialnosci. Da sie? Da sie.

silvano95 komentarzy: 781131.10.2020, 15:06

Burnley XI: Pope, Lowton, Long, Tarkowski, Taylor, Westwood, Stephens, Brownhill, McNeil, Wood, Barnes.

Chelsea XI: Mendy, James, Zouma, Thiago Silva, Chilwell, Kanté, Mount, Ziyech, Havertz, Pulisic, Abraham.

KapitanJack10 komentarzy: 394531.10.2020, 15:05

Barca wydała 400mln na 3 zawodników, którzy grzeją ławę, jest ciągnięta za uszy przez Fatiego i Pedriego.
Mówicie, że grozi im bankructwo? I bardzo dobrze. Jakby debile nie ponosili konsekwencji swojej głupoty, to nikt by się nigdy nie zastanawiał nad tym co robi.

enrique komentarzy: 1044931.10.2020, 14:48

@silvano95: Co najwyżej to Bartomeu będzie bankrutem, bo każdy u nich każdy kandydat na prezydenta musi mieć poręczenie majątkowe na sumę 100mln euro w wypadku pozostawienia długów.
Jeżeli klub naprawdę będzie na skraju upadku to spłacą to z jego majątku, a koleś pójdzie robić w McDonaldzie.

silvano95 komentarzy: 781131.10.2020, 14:45

RAC1: Jeśli Barça do czwartku nie dogada się z zawodnikami ws. cięć pensji na kwotę 190 milionów euro, klub w styczniu, gdy wypłaca się jedną z dwóch transz pensji (druga w lipcu), straci płynność finansową (będzie bankrutem). Tak wygląda stan finansów zostawionych przez Bartomeu

enrique komentarzy: 1044931.10.2020, 14:36

2020 zabiera nam same gwiazdy... dziś Sean Connery, wczoraj Toxic Fucker...

arsenallord komentarzy: 21911 newsów: 11731.10.2020, 14:35

@Kaczaza: Jamesa chciałem w Arsenalu. Gość zawsze zjadał Isco.

@Kris3Tears: Nigdy szału nie robił.

Kris3Tears komentarzy: 173031.10.2020, 14:32

@arsenallord: parę lat temu był dobry, ale Zidane go zniszczył.

Kaczaza komentarzy: 587131.10.2020, 14:32

@arsenallord: To samo czytałem o Jamesie

Arsenal96l komentarzy: 453131.10.2020, 14:30

@arsenallord: Özilem co ?

arsenallord komentarzy: 21911 newsów: 11731.10.2020, 14:29

Lepiej Ozilem grać niż brać Isco. Gość jest fatalny.

Spejsik komentarzy: 172031.10.2020, 14:28

@Kaczaza: Nie byłbym pewny tego Evertonu

Kaczaza komentarzy: 587131.10.2020, 14:25

Ciekawe czy naprawdę interesujemy się Isco, dla mnie wypożyczenie z wykupem po sezonie - bajka.

Kris3Tears komentarzy: 173031.10.2020, 14:25

Jak macie tak ciągle pisać o tej zasranej polityce, to już lepiej w ogóle nic nie pisać. Rzygam już tymi waszymi komentarzami o polityce. Ja rozumiem, że jesteśmy w internecie, gdzie każdy jest najmądrzejszy, ale przeginacie!

NineBiteWolf komentarzy: 14129 newsów: 4931.10.2020, 14:25

O KUWA, Pukki do przerwy strzelił 2 bramki w meczu z Bristol! Nareszcie zdarzyło się coś godnego uwagi jeśli chodzi o kwestie pozapolityczne.

Kaczaza komentarzy: 587131.10.2020, 14:24

@NineBiteWolf: Ja sięzastanawiam nad Evertonem i Watfordem. Kursy wysokie :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
Fuksiarz.pl
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford167
D. Calvert-Lewin160
O. Watkins145
J. Vardy139
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.14
Gracz maja wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
7.96
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl