Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27160 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 72 z 679 (komentarze od 2841 do 2880):
Havertz sie polamal i ruszamy po jakiegos Kalstroma , grubo:d
Ale bym juz obejrzal ten mecz z Leeds ciekawe czy bedzie meczenie buly czy oewna wygrana
Teraz czy za rok juz nikt trossarda nie wezmie bo ma jeszcze wieksza tyg. Pewnie wyoelni kontrakt co nie jest zle bo gość jako joker jest super.
@Czeczeniec:
Nawet serwis poprawila na ktory u niej zawsze narzekalem.
@mlody323323:
To prawda czesto nas te 1-0 zadowala i tak gramy z ra roznica ,ze mimo wszystko drużyna Mou z najlepszego okresu raczej trochę lepsza.poreafili być bardziej zabojczy w tych kontrach a my większość kontr marnujemy. Z MU tez mamy wynik i zadnej kontey groznej nie bylo. Nasi to leca ,a potem zagranie do tylu.
Ciekawe jaki wynik bedzie miala Iga na koniec kariery ,narazie 23 turnieje w tym 6 szlemow.
Serena w jej wieku tez 6 szlemow i 20 turnieji wygranych.
Ja chcialbym ,zeby wygrala kazdy mozliwy szlem brakuje ao i miale rekord w french open najwiecej wygranych w historii,moze doczeka sie lomnika kolo Nadala. Narazie 4 razy wygrywala , rekord u kobiet to 7 wygranych. Nadal wiadomo nie do przebicia raczej
@ZielonyLisc:
Moim zdaniem tez lepiej zeby zostal jak mamy walczyc o mistrza.
@ZielonyLisc:
Jakiego Gabriela , to Saliba robi koszmarne bledy od zeszlego sezonu
Big Gaby jest nie do ruszenia.
Siema, gdzie wg. was sa najbardziej obiektywne oceny pomeczowe?
@Garfield_pl:
Tu nie ma ocen pomeczowych ,przynajmniej mi nie dzialaja
Siema, gdzie wg. was sa najbardziej obiektywne oceny pomeczowe?
Kuponik wygrany ,elegancko :)
Arsenal wygrywa dobry dzien nie liczac tych nerwow przez 90m.
Calafiori 30 mecz dla Arsenalu 4 gole i 2 asysty mowimy o Gabrielu ,a wloch jest mega liczbowy.
Tylko to jego zdrowie oby w tym sezonie chlop sie trzymal
@Dziadyga:
Cos musialem dolozyc ,a nie bardzo bylo co podztawo by wyszli to mysle ,ze na miekko by wygrali.
Psg mi brakuje do wygranej ,a oni najlepszych graczy na lawce trzymaja
@damianARSENAL:
Ale i tak ludzie ci napisza ,ze nie mieli sytuacji i super zagralismy.
@Theo10:
Mysle ,ze jednak Gyo wykorzysta wiekrzosc setek jesli bedzie je mial. Zobaczymy z Leeds
@alexis1908:
Jak bys policzyl wyniki odkad jest arteta to mega dobre praktycznie same wygrane i remisy
@Marzag:
No tu sie zgodze mega trudny teren z glowy.
@XandeR:
No zdecydowanie chodz Liverpool byl gówniany w obronie wiec nie zdziwie sie jak im wsadzimy
@adek504:
Czylem ,ze w kazdej chwili moga walnac w koncowce w naszym polu karnym mega chaos
Jak wy jestescie zadowoleni z tego syfu ktory gralismy z Utd 15 druzyna ligi to ja nie mam pytan.
@adek504:
Jeszcze slupek byl cały czas nas cisneli
@Marzag:
Dobra wygral ,ale dzieki szczesciu no na boga nie mow ,ze bylismy lepsi z gey juz poza tym golem.
Wygralismy tez sie ciesze ,ale to byla katorga. Gralismy mega slabo oprocz Rayinnie moge nikogo pochwalic.
@Marzag:
Marzag nie no w tym meczu nie mozna bronic artety nie wygralismy super obrona tylko dzieki Rayi i po prostu szczesciu. Rozumiem ,ze gramy gowni w ataku i strzelamy po stalym i potem gramy super w defie.
W tym meczu to Raya i szczeescie ,gralismy mega słabo Uts mieli wiele okazji do gola.
Ten mecz to syf dla mnie Arteta zawalil.
Ten roslon to jest idiota.
@Rynkos7:
Owen 1,73m gosc ma z dwa metry
@Rynkos7:
Owen 1,73m gosc ma z dwa metry
@cwalin:
Nie kompromituj sie to byl zwykly fart, Uts bylo lepsze chyba tylko kretyn tego nie widzi.
Proces idzie w druga strone
Nie bylo przerw nie bylo varu ,a ten 6 dolicza
Jak ktos pochwali arteta po tej zenadzie to jest niespelna rozumu. Mamy farta Utd byli lepsi , sa lepsi
Dobra proba Rice
Arteta taktyk , to wyglada jak desperacka obrona.
Niech sie jeszcze pomodli hiszpan my nawet kontry nie umiemy wprowadzić.
Przez caly mecz nie mielismy zadnej klarownej sytuacji.
Eze by tu wszedl jak zloto dzisiaj dobry mecz zagral.
Raya motm
White konruzja?
Oby wygrali chociaz ,ale gra to wola o pomstę do nieba. Nie prowadzimy bo dobrze bronimy tylko mamy farta.
@nt2b:
Dokładnie nasi w ogole nie dostarczaja podan.
Zobaczymy niech przyjdzie mecz gdzie bedzie mial okazje do gola
Oby na Leeds postrzelal
@Mastec30:
Dobra to jego 1 mecz ,dla mnie to zenada ze on okazji nie mial nikt mu podac nie potrafi.
Napastnika glownie krytykuje za slabo skutecznosc ,ale on nie ma okazji.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
O ile nie ruszymy ze sprzedaza to pewnie przyjdzie jakis przecietniak.