Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27162 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 73 z 680 (komentarze od 2881 do 2920):

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:47

Oby na Leeds postrzelal

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:44

@Mastec30:

Dobra to jego 1 mecz ,dla mnie to zenada ze on okazji nie mial nikt mu podac nie potrafi.
Napastnika glownie krytykuje za slabo skutecznosc ,ale on nie ma okazji.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:41

Nie da sie ogladac Arsenalu jedyne co bedzie cieszyc to wygrane ,ale 90m przekleństw i katorgi.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:40

Widze ,ze szwed tu ma wielu hejterow.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:28

@Kiepomen:

Saka jest o niebo lepszy po prostu od kontuzji bez formy.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:25

@Dawid04111:

Calafior za gola na plus przynajmniej byl gdzie powinien.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:18

@tomawwa:

Martinelli chociaz raz nam dupe uratowal akcja w defie czego nie mozna powiedziec o Salibie

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:11

Gabi sie przydaje w obronie chociaż teraz nas uratowal

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:07

Jak to bylo Gyok mial byl obsługiwany podaniami, on bedzie mial mniej okazji jak w Sportingu.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:06

Brawo Ode teraz pochwale za decyzje.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:06

@nt2b:

No wlasnie przydal by sie jakis magik.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:02

Rzygam tym Arteta , kibicuje AFC zawsze bede ale tu nie chodzi juz nawet o denny styl jestesmy duzo slabsi

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:01

Saliba i martinelli graja kto wiecej baboli zdobi

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 18:00

Nie da sie tego ogladac ,a tak czlowiek czekal

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:58

Saliba po wojaku gra

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:57

Martinelli ty patafilu jeden ty

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:56

Szczerze gowno gramy

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:56

Ode boze

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:54

Nadal ogladamy rzadki styl artety

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:48

To nie byl faul

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 17:45

Moim zdaniem gol Kalafiora

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 16:55

Gowno grali caly mecz ,a w doliczonym okazja za okazja

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 16:54

Wybralem cashout jak CFC strzeli to sie wkurze

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 16:25

@pioafc:

oby te czasy juz minely na zawsze.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 16:21

Co za potężna kadra, nawet na lawke sie wszyscy nie zlapia.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 16:19

dla mnie MLS lepszy niz calafior no zobaczymy

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 16:17

ten Mateta to jakis patafil konkretny.

Komentowany temat: Główne danie na samym starcie sezonu: United vs Arsenal! 17.08.2025, 15:13

brawo Eze

@Koroniarz:

Niemozliwe max godzina przed meczem.

A mlody Jacquet ktorym jestesmy zainteresowani chyba dobry mecz z Marsylia

Ogladalem liverpool prowadzi , wyłączyłem i remis i znow wlaczylem ,ehhh

@arsenallord:

Bo 1 mecz mu wyszedl?

tak to jest jak sie nie wykorzystuje okazji.

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 15.08.2025, 21:26

@Garfield_pl:

Ja lubie kazdego gracza Arsenalu ,moze oprocz Zniczenki nie przepadam za nim. Ode wielokrotnie irytuje na boisku swoja gra ,ale nie ,ze jestem jakims jego hejterem. Po prostu moim zdaniem nie nadaje sie na kapitana.

Myslalem ,ze wisnie sa bez szans po wyprzedaniu obrony, ale jak narazie wyrownany mecz.

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 15.08.2025, 19:52

@Marzag:

Nie wiem czy w Utd narzekaja na Bruno, raczej nie , na Terrego narzekali ,tez nie. Watpie ,zeby ktos narzekal na Rice dla mnie nie bylo lepszego pilkarza od niego odkad przybyl do klubu. 1 sezon moim zdaniem mimo slabszej kanadyjki byl lepszy niz ten 2 .

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 15.08.2025, 19:50

@Garfield_pl:

W wiekszosci zespolow jednak kibice szanuja kapitana, a u nas na forach tylko Rice, Gabriel. Na boisku Ode irytuje i jakos nie przekonuje ,ze jest jakims liderem.

Niech wam bedzie nie chce mi sie klocic dalej.

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 15.08.2025, 19:46

@Marzag:

Zreszta kapitan powinien tez byc akceptowany przez kibicow , a Odegaard to byl w zeszlym sezonie taki hamulcowy ,ze szkoda gadac.

Ja nic nie zmienie, ale ja goscia nie akceptuje jako kapitana. Zachowal opaske ,zeby nie robic kwasu i tyle.

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 15.08.2025, 19:34

@Garfield_pl:

Rice byl kapitanem w West Hamie

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 15.08.2025, 18:16

@Nicsienieda:

Zgodze sie , atmosfera jest dobra i dlatego norweg nie stracił opaski bo to zawsze jest wstyd dla piłkarza.

Komentowany temat: Liga typerów Kanonierzy.com powraca! 15.08.2025, 18:14

@Garfield_pl:

Nie mamy pojecia wewnatrz, nie chodzi o to ,ze ktos krzyczy.
Rice byl kapitanem w West Hamie i moim zdaniem sie bardziej nadaje niz Ode co jest miekka kluska przy angliku. Pol skladu to Angole to tez swoje robi.
Kapitan powinien miec tez prezencje i wzbudzac respekt ,a nie politowanie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady