Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27162 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 73 z 680 (komentarze od 2881 do 2920):
@Mastec30:
Dobra to jego 1 mecz ,dla mnie to zenada ze on okazji nie mial nikt mu podac nie potrafi.
Napastnika glownie krytykuje za slabo skutecznosc ,ale on nie ma okazji.
Nie da sie ogladac Arsenalu jedyne co bedzie cieszyc to wygrane ,ale 90m przekleństw i katorgi.
Widze ,ze szwed tu ma wielu hejterow.
@Kiepomen:
Saka jest o niebo lepszy po prostu od kontuzji bez formy.
@Dawid04111:
Calafior za gola na plus przynajmniej byl gdzie powinien.
@tomawwa:
Martinelli chociaz raz nam dupe uratowal akcja w defie czego nie mozna powiedziec o Salibie
Gabi sie przydaje w obronie chociaż teraz nas uratowal
Jak to bylo Gyok mial byl obsługiwany podaniami, on bedzie mial mniej okazji jak w Sportingu.
Brawo Ode teraz pochwale za decyzje.
@nt2b:
No wlasnie przydal by sie jakis magik.
Rzygam tym Arteta , kibicuje AFC zawsze bede ale tu nie chodzi juz nawet o denny styl jestesmy duzo slabsi
Saliba i martinelli graja kto wiecej baboli zdobi
Nie da sie tego ogladac ,a tak czlowiek czekal
Saliba po wojaku gra
Martinelli ty patafilu jeden ty
Szczerze gowno gramy
Ode boze
Nadal ogladamy rzadki styl artety
To nie byl faul
Moim zdaniem gol Kalafiora
Gowno grali caly mecz ,a w doliczonym okazja za okazja
Wybralem cashout jak CFC strzeli to sie wkurze
@pioafc:
oby te czasy juz minely na zawsze.
Co za potężna kadra, nawet na lawke sie wszyscy nie zlapia.
dla mnie MLS lepszy niz calafior no zobaczymy
ten Mateta to jakis patafil konkretny.
brawo Eze
@Koroniarz:
Niemozliwe max godzina przed meczem.
A mlody Jacquet ktorym jestesmy zainteresowani chyba dobry mecz z Marsylia
Ogladalem liverpool prowadzi , wyłączyłem i remis i znow wlaczylem ,ehhh
@arsenallord:
Bo 1 mecz mu wyszedl?
tak to jest jak sie nie wykorzystuje okazji.
@Garfield_pl:
Ja lubie kazdego gracza Arsenalu ,moze oprocz Zniczenki nie przepadam za nim. Ode wielokrotnie irytuje na boisku swoja gra ,ale nie ,ze jestem jakims jego hejterem. Po prostu moim zdaniem nie nadaje sie na kapitana.
Myslalem ,ze wisnie sa bez szans po wyprzedaniu obrony, ale jak narazie wyrownany mecz.
@Marzag:
Nie wiem czy w Utd narzekaja na Bruno, raczej nie , na Terrego narzekali ,tez nie. Watpie ,zeby ktos narzekal na Rice dla mnie nie bylo lepszego pilkarza od niego odkad przybyl do klubu. 1 sezon moim zdaniem mimo slabszej kanadyjki byl lepszy niz ten 2 .
@Garfield_pl:
W wiekszosci zespolow jednak kibice szanuja kapitana, a u nas na forach tylko Rice, Gabriel. Na boisku Ode irytuje i jakos nie przekonuje ,ze jest jakims liderem.
Niech wam bedzie nie chce mi sie klocic dalej.
@Marzag:
Zreszta kapitan powinien tez byc akceptowany przez kibicow , a Odegaard to byl w zeszlym sezonie taki hamulcowy ,ze szkoda gadac.
Ja nic nie zmienie, ale ja goscia nie akceptuje jako kapitana. Zachowal opaske ,zeby nie robic kwasu i tyle.
@Garfield_pl:
Rice byl kapitanem w West Hamie
@Nicsienieda:
Zgodze sie , atmosfera jest dobra i dlatego norweg nie stracił opaski bo to zawsze jest wstyd dla piłkarza.
@Garfield_pl:
Nie mamy pojecia wewnatrz, nie chodzi o to ,ze ktos krzyczy.
Rice byl kapitanem w West Hamie i moim zdaniem sie bardziej nadaje niz Ode co jest miekka kluska przy angliku. Pol skladu to Angole to tez swoje robi.
Kapitan powinien miec tez prezencje i wzbudzac respekt ,a nie politowanie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Oby na Leeds postrzelal