Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27160 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 74 z 679 (komentarze od 2921 do 2960):
Edyt
Ls i pozycje Ode bo jak Madueke by sie sprawdzil na LS to juz nie trzeba ,ale norweg nie ma zmiennika dlatego ten Eze tak by tu pasowal.
Wydaje mi sie ,ze gracz idealny na granie z przeciwnikiem głęboko broniacym.
@Marzag:
Nie no ja tam wierze ,ze jestesmy wystarczajaco mocni by wygrac tylko zawsze czegos brakuje i sedziowie mam wrazenie ,ze krzywdza nas bardziej niz reszte topu.
Madueke to ma lepsza dynamike nawet od Saki jesli nie bedzie jezdzcem bez glowy to moze byc super pilkarz. Transfery sa super , przydało by sie tylko LS wzmocnic tylko wlasnie nie ma sprzedaży.
Zgodze sie ,ze w tym sezonie wieksza szansa bo naprawde poszerzyliśmy kadre.
Zobaczymy jak to bedzie wyglądać na koniec sezonu bo roznie moze byc. Jak zdołamy sprzedac paru grajkow to pewnie zrobia jeszcze 1 transfer. Martwi mnie tez ,ze ktos rzuci kase za Kiwiora moim zdaniem jest potrzebny.
Ja tam zadowolony nie bede poki Arsenal nie wygra LM lub ligi.
Jak ktos na koniec sezonu jest zadowolony bo byly momenty to nie jestem tego typu kibicem.
Aston Villa bez LM sprzedala kogos ponic mieli sie pozbyć gwaizdy ,a coz nie kojarzę zeby jtos odszedł.
@kwiatinho:
Mam nadzieje ,ze Kiwior zostanie.
Ale te sprzedaze nam opornie ida.
@FlameDood:
Dobrze widzisz @arsenallord:
Jest typee
@sWinny:
W Aston Vili mial dobry poczatek ,a potem lipa i nie chcieli go dłużej. Cos czuje ,ze juz po typku teraz wiekszosc zawodnikow nie wraca do formy jak przepadna w innym klubie.
Jak tak dalej pojdzie to nikogo nie sprzedamy so 1 kolejki
Jak sie nazywal kanal na youtube od tych lebkow z viaplay?
@darek250s:
Szkoda ,ze u nas sie nie zdarzy wlasnie menedzer jak Klopp co wie kiedy ze sceny zejac.
Arteta jwst oblakany jak Papcio.
Arteta out
Jak White zagral ? Bo widze ,ze podstawa na Old Trafford?
Wyglada na to ,ze mamy forme z konca sezonu
Z jakiego linka ogladacie ,widzialem tylko pierwsze 10m
@pioafc:
A przy straconych ktos zawinil czt po prostu nas wyklepali?
Martinelli z roznego asystowal ?
Mi link padl ,az dziwne ze na strumyku nie ma
@Marzag:
Chyba go na lawce nawet nie ma
Ma link dobry?
Jak nazwiecie styl Artety ?
Mi transmisja padla
Kurde ciezko to odpalić na telefonie.
@vitold:
Dzieki
Czy ja dobrze widze na strumyku nie ma naszego meczu
@alexis1908:
No ma w Evertonie gral bardzo dobrze i tam strzelil wiekszosc goli.
Sterling tez wymiatal ,a potem sie skończył o dziwo bardzo szybko , w wieku 28 lat to juz byl wrak.
@alexis1908:
Lukkaku to dobrze sie prezentował tylko w Evertonie , widze ze nie pamietasz co było dalej.
Z tym lookmanem to pewnie plotka , Orni czy romek chyba o tym nie pisali
@youngboy:
Kiwior gral poezje jak nie bylo Gabriela. Z dwojki Saliba-Kiwior byl tym lepszym.
Spokojnie za Kiwiego 30-35mln wolac ,a najlepiej jakby nie odchodzil bo co kupimy tego Jacqueta moze i talent ,ale w tym roku nie pomoze. My musimy wygrac cos tu i teraz.z
@Garfield_pl:
Dzieki
@Garfield_pl:
Jak sie nazywa ?,chetnie zerkne
@Furgon:
Wolałabym Zachodnego i Przybysza.
Dobre wiadomosci z tym Vieira ciekawe ile za niego chcemy
I nadal nic nie ruszylo ze sprzedażą miernot jak Zina , Vieira,lokonga , nelson.
I sie okaze ,ze sprzedamy Kiwiora ktory by sie przydal na ten sezon.
@Furgunn:
W 22-23 ladnie ich powalilo ,chora liczba :d
@Jack_Herrer:
Wygrajmy jakis puchar to podpisze bez problemu.
@kamo99111:
Hehehe ja mysle czy nie zaryzykowac fajny kursik ,tylko niech saka oddaje karney bo szwed lepiej uderza i jest skuteczniejszy w tym.
Ja obstawiam ,ze Haaland wygra co mi szkodzi szansa jest moze byc roznie ze szwedem.
Krol strzelcow epl
Haaland 2,25
Salah 5,5
Isak 7,50
Gyok 9
Ekitike 15
Kółeczka
@adek504:
Caly czas byly problemy z slabszymi ekipami i tez nasi nie potrafili grac jak za Wengi z przodu gdzie pileczka szybko latala pomiedzy pilkarzami.
Jak Ode nie dojedzie na sezon to znow przegramy ,oby przyszedl ten Eze w razie co i Mikel nie bal sie posadzic norwega.
Ogolnie norweg w formie wymiata ,ale wole pilkarzy jak Lampard z ciagiem na bramke , gosc jak moze strzelic to robi kuleczka i kombinuje
@adek504:
Na ten jego styl ciezko sie patrzy,zeby jeszcze puchary z tego byly to bym przebolal.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ale niektorzy sa zesrani tym Liverpoolem.