Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27160 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 75 z 679 (komentarze od 2961 do 3000):
Jak tak dalej pojdzie to nikogo nie sprzedamy , ewentualnie rozwiązanie kontraktu
Mistrz: Arsenal
Vice:City
Spadkowicze: wolves Brentford,burnley
Krol strzelcow: Halaand
Krol asyst: Saka
Najlepszy transfer: Gyokeres
Najgorszy transfer: Cunha
@adek504:
Dobry pomysl :)
Mistrz: City
Wicemistrz:Arsenal
Spadek:Sunderland, Wolves, Burnley
Krol Strzelcow: Haaland
Najlepszy pilkarz: Saka
Flop sezonu: Ekitike
7-8 transfer sie marzy ,hahah dobre sobie jak nie sprzedamy to juz nie bedzie transferow.
Co do Eze to nie ma znaczenia ,ze dzisiaj klauzula nie obowiazuje bo Arsenal i tak nie zamierza jej placic. CP obnizy wymogi ,albo nie bedzie dealu.
Dla mnie to jest chore ,ze ode nie do ruszenia jak ktoś gra piach to powinien zostac zmieniony.
@Furgunn:
Jak popatrzysz nanasze wyniki na Old Traford i z Newcastle to 10pkt jak uzbierwmy to bedzie wielki sukces.
Ja jestem ciekaw czy arteta faktycznie jest zadowolony z tego stylu gry.
Kaszana na maksa leo i saka z kontuzjani by to szlak myslalem ,ze pakiet kontuzji wyczerpany po ostatnim sezonie
Pytanie Gyok normalnie na SN gral?
Co mnie podkusilo ,zeby w ogole wlaczac sparing.
Jak widze takie mecze artety to mam ochote go wywalic z Emirates , juz rok temu mialem.
Nie wazne jakim skladem wychodzimy ta sama padaka i strasznie wolna gra ,za Wengi to pilka z przodu chodzila jak po sznurku.
W pracy jestem i sie wb****li klienci jak gyoko wsEdl czy mi sie wydawalo czy na LS biegał?
@XandeR:
Jednak uznalismy ,ze u nas SN to dno wiec ja na dluzsza mete nie uwazam Kaia za podstwowe.
Timber , Gabriel to podstawa jak nic tak samo Zubi
Wiec brakuje 4 zawodnikow
@XandeR:
Nie wiem czy najsilniejszym brakuje mi
Timber,zubi ,gyok ,gabriel
Ja sie nie odnosze do sparingow.
Raya jest najpewniejszy z naszych ostatnich 5-6 podstawowych bramkarzy. Ma najmniej baboli i czuje sie dobrze na przedpolu i przy wrzutkach rywali. Ludzie nie pamietaja jakie babole walili szczena ,leno i reszta ekipy.
Dziadyga dopiero 13:15 ,a ten juz obalil dwa reddsy malinowe : d
Mega ciezki poczatek sezonu ,a nam juz sie sypie obrona.
@Mastec30:
Hato za 40mln to mega transfer , najlepszy jaki zrobili w tym oknie.
PNA w tym roku dobrze dla nas nie kojarze ,zebysmy kogos tam wysylali.
@Mastec30:
Aha jak wygrasz jeden raz LM to juz tracisz ochote na kolejne po co bic rekordy starczy,lepiej isc do mu walczyc o lige konferencji, w koncu nowe wyzwanie.
Donnarunma pojdzie do MU czy on w glowe sie uderzyl czy za malo mu smaruja w psg
@Matelko:
Niestety to nie jest tak milo jak piszesz i zaloze sie ,ze polowy nie uda nam sie sprzedac.
Vieira spokojnie pojdzie 20-25
@Mastec30:
Rice ,saka ,gyo.
Jwsli uda sie cos wygrac to mysle ,ze saka i rice tu najlepsze lata kariery zagraja. Gyo też z racji wieku ,ale jego kupie chyba juz po 1 sezonie.
@Mastec30:
Mamy trudny początek sezonu Old Trafford , gdzie gra sie nam ciezko ,a w 3 anfield.
@Mastec30:
Widzialem promke , ja tam zawsze kupuje koszulke bez nazwiska i numeru,ale jak Gyo zagra dobry sezon to chyba będzie pierwsza z nazwiskiem jaka kupie.
Calafiori i Gabriel nie trenuja.
Jak tak dalej pojdzie to big Gabby nie wyjdzie na 1 kolejke.
Sa jakies dane ile tych koszulek Gyo poszlo, pobil rekord sprzedazy raptem pare dni po oficjalce strasznie szybko ten rekord pękł.
@Matelko:
To juz dobra wiadomosc ,ze to bedzie na raty i ,ze kluby ze soba gadaja. CP jak chce dostac dobry hajs to ostatni dzwonek na sprzedaz.
@Mastec30:
Jak za niego przyjdzie Eze to moze isc w innym wypadku tez bym sie go nie pozbywal ,mega liczbowy gosc. Chyba ma rok kontraktu wiec na wiecej bym nie liczyl.
@Mastec30:
Skoro mieli 30-35 baniek na nwaneriego to i na trossarda maja te 20-25
Ja sie boje ,ze Gabriel nie wyjdzie w 1 kokejce w podstawie,narazie nie zagral ani minuty w sparingach
@Nicsienieda:
Edu tez mial kase ,a nie potrafil rok temu dograc transferowprzed okresem przygotowawczym.
To wazne ,zeby gracze juz sie zgrywali.
Berta potrafil negocjować w paru miejscach na raz.
Edu to amator przy nim.
Dobra decyzja sprzedaz Trossarda za grosze to głupota,swoje strzeli.
@Mastec30:
Chyba se jaja robisz ,przyjacie do Utd to 50% wieksza szansa na zostanie flopem niz w innym klubie epl. Ja sie nie zdziwie jak sie zaczna po czolach kopac Mbeumo i Cunha.
Pytalem tu ostatnio i ktos pisal,ze moze debiutowac w wieku 15 lat
A my mamy jakis % od Ramsdale?
@marcin04c:
Tutaj chca byle kogo byle byl transfer na LS ,a jak sie nie sprawdzi bedzie płacz. Nie ma wielu dobrych opcji na typowego LS, faktycznie sprobowac tam Eze
Ciekawe kiedy zrobimy 1 sprzedaz ,opornie to idzie
Havert to tylko sie nadaje na SN u nas ,w srodku pola to byla porazka. Dziwne ,ze nie dostal szansy na pozycji Ode tam chyba gral w Leverkusen.
Skonczy sie gadanie o portugalskiej lidze jak szwed bedzie strzelal ,ja czekam do sierpnia
@Marzag:
Na zdrowy rozum ,mozna sobie popatrzyc czy ktos z top six go potrzebuje.
W ogole gosc chce do Arsenalu byla mowa juz orni czy romano ,ze kontrakt nie bedzie problemem.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Sprzedaz Kiwiora to glupota, Ode tez bym sprzedal jakby byla oferta ,ale 45mln to chyba ktos na glowe upadl. 80-100mln na luzie bysmy dostali za niego