Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 620 z 635 (komentarze od 24761 do 24800):

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 17:25

Market value - 7 baniek
Wiek - 16 ;oooooooooooo

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 17:23

Sewer
To jest na serio noga Benia? :o ale brzydkie buty.

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 17:22

Barcelona negocjuje z Luisem Enrique. Matko tylko nie to ; /

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 16:56

Właśnie. JEstem nie na bieżąco. Na jak długo wypadł Rambo?

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 16:54

Dawajcie rooma do Haxa:D Moze zagram w koncu z Kanonierami a nie tibijczykami:P

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 16:46

theo100
Co racja , to racja. Ale na próbach z podstawy miałem tylko 98 % a rozszerzenia 90 %.

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 16:44


Maciek_AFC
Przecież to nie ja xD Już na fcbarca.com tłumaczyłem tumanom z tamtej strony ( tutaj jest o 200000000%wyższy poziom userów ) , że to nie moja profilówka;P

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 16:20

CesK
Geniuszem?:P Wystarczyło przez 6 lat systematycznie robić zadanka na matmie:P
Na moją korzyść działa to, że w gimbo byłem w klasie matematycznej i robiłem już wtedy trygonometrię np.

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 16:08

theo100
RLLY? Co tak mało?:P Przecież z kartą wzorów to powinno się to zrobić na co najmniej 90 %.

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 16:01

Na ile % chcecie napisać podstawę z matmy ?

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 14:13

ArseneAl
Na kilka kierunków Wos i matma są wymienne. xd

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 14:09

Ja mam najgorzej. Piszę rozszerzenie WOS, rozszerzenie matma i rozszerzenie angol. WOS i matma są jednego dnia ; /

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 13:36

Panowie, ja napisałem 4 strony o Weselu i nawet nieźle mi się to czytało. Żałuję że nie użyłem boroka nigdzie.

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 05.05.2014, 13:32

Chłop potegą jest i basta ;)

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:58

Mihex
A jak ma na imię?
Klaudia xD?

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:57

bmwz
Prawo??

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:53

Mihex
Haha to pewnie ją znam. Domyślam się, ze chodzila do klasy Biol- chem :P madryt przegrywa ;)))))

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:48

Mihex
Z którego rocznika koleżanka?

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:44

A co sądzicie o Nie-boskiej komedii?

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:43

Witowo
O Ty , moja szkola jest taka troche specjalna.:P Bo chodze do XIII LO w Szczecinie, to nam daja jakies super mega hiper dziwne maturki xd

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:37

Ja na sprawdzianie z polaka w tym roku musialem napisac 3 rozne interpretacje chocholego tanca. Supcio x)

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:34

Przedwiośnie, Lalka i Ludzie Bezdomni byli rok i 2 lata temu, więc raczej odpadają ( fiu!!! ). Ja cały czas trzymam kciuki za Pana Tadeusza, którego czytałem 3 razy ( #masterpiece )

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:29

mar12301
Haha, nie ma kursu , Polska to nie Anglia. Czytam streszczenia i ejstem ciekaw , co obstawiają userzy:P

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:29

Inny świat chyba nie, bo ostatnio na próbnej był:P

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 21:23

Jaką obstawiacie jutro lekturę na maturze?

Komentowany temat: Zadanie wykonane, Kanonierzy z trzema punktami! 04.05.2014, 19:44

oldgunner3
Co to jest srarcelona??

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 04.05.2014, 19:43

Matko, każdy tylko nie Balotelli.

Komentowany temat: Postawić kropkę nad "i": Arsenal vs West Brom 04.05.2014, 14:28

NA ile wypadł Aaron? ;/

Komentowany temat: Garść statystyk: "Dublety" Arsenalu 03.05.2014, 00:06

Shark
Ale to talent większy niz Messi tylko nieopierzony.
Zartowalem. Najbardziej przereklamowany piłkarz świata.

Komentowany temat: Emirates Cup 2014 02.05.2014, 20:53

Szkoda, że Monaco a nie Valencia ;/ W sumie i tak tego nie obejrzę, bo nie bd w domu

Komentowany temat: Garść statystyk: "Dublety" Arsenalu 01.05.2014, 20:08

Hej, wie ktoś może, jak wysoki dług ma Atletico Madryt? Szukałem i nie mogę odnaleźć.

Komentowany temat: Garść statystyk: "Dublety" Arsenalu 01.05.2014, 13:20

Kto wczoraj waszym zdaniem grał najlepiej? Wg goal.com Miranda, a w mojej opinii Jorge Koke.

Komentowany temat: Kolejny sezon nad Tottenhamem. Arsenal 3:0 NUFC 29.04.2014, 11:30

Ludzie, załamałem się. Dezaktywowałem fejsa ;

Komentowany temat: Ligowa ostatnia prosta. Arsenal vs Newcastle 28.04.2014, 10:56

A kto był jeszcze nominowany do najlepszego młodego?

Komentowany temat: Ligowa ostatnia prosta. Arsenal vs Newcastle 28.04.2014, 10:53

ArseneAl
Ja chcę, żeby było tak :
BPL - City
FA - Arsenal
LM - Atletico
Najpiękniejszy jak dla mnie zestaw.

Komentowany temat: Ligowa ostatnia prosta. Arsenal vs Newcastle 28.04.2014, 10:47

Do komentarzy tam na dole
- Balotelli to cienias. Powinni mu pod stadionem Romy zbudować pomnik.
- Lars Bender ( oglądałem go po raz 1. przeciwko BvB, nie był za dobry, ale nie wolno oceniać zawodnika po 1 meczu!!!)

Komentowany temat: Ligowa ostatnia prosta. Arsenal vs Newcastle 27.04.2014, 16:01

Czyli, jeśli utrzyma się ten wynik to szejki na mistrza:D:D:DD:D

Komentowany temat: Ligowa ostatnia prosta. Arsenal vs Newcastle 27.04.2014, 16:00

Co się liczy, gdy drużyny mają jednakową ilość punktów? Różnica goli czy bezpośrednie starcie?

Komentowany temat: Kanonierzy pewnie kroczą po upragnione Top Four! 26.04.2014, 20:28

Pauleta
W CDR u sb z Barca grizman był bardziej niewidzialny niż Podol. Nie sugerujmy się statami bo zaraz powiem ze Model to top class.

Komentowany temat: Kanonierzy pewnie kroczą po upragnione Top Four! 26.04.2014, 20:24

Kamo
W Barcie nadal trzymają Puyola, Cuence, Sancheza czy Affelaya, więc sentymenty są xD.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady