Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 624 z 635 (komentarze od 24921 do 24960):
Ostatnio Chambo był tam ustawiony:D
Arteta w pierwszym składzie? Trochę się obawiam.
Demostenes
A jakim piłkarskim osiągnięciem zapisał się w twojej głowie balotelli?
Przereklamowany. Nie lubię gościa, robi z siebie Messiego:D. Nic nigdy nie pokazał i kreują go na mega ultra tetro gwiazdę.
RIVALDO700
Zauważyłem, że masz szerokie horyzonty piłkarskie:D Co sądzisz o Gerardzie Deulofeu?
turysta
Liverpool pożydził 2 mln € za Salaha i go stracił. Bruuuuuuuuuuuum.
Kanyeast
To o Kalstromie to chyba nie jest oficjalka, wiec nie ma co plakac. Mozliwe, ze nie przyjdzie.
@pronik
Kiedy pojawilo sie info ze Holtby na wypozyczeniu?:p Bo ja wszedlem na transfermarkt i sie zdziwilem jak to zobaczylem.
RIVALDO700
Eto'o to az taka kleska?
Maverick7
Nie oczekuj cudow podczas zimowego okienka. Co najwyzej latem przyjdzie ktos z top quality. Teraz to mozna raczej uzupelniac a nie wzmacniac sklad.
shark31
Transfer Kostasa zmniejsza szanse na odpadnięcie mułow z LM ; /
Dominik11
Jak zainwestujesz swoje miliardy w Arsenal, to też będzie można robić 60-mln transfery co okienko. Póki co, nie ma co płakać. Brakuje tylko skrzydłowego i ew. napastnika. Może Diaby wróci też...............
Kogo wolicie w dwumeczu Copa Del Rey
Real Madryt - Atletico?
peciakk
CV11 "człowiek podcinka" xD
Kuboslawski
No co Ty nie powiesz. Myslalem, ze sa lepsi niz krol strzelcow MŚ 2010 Xd
praptak
Cienkinson jest jak wychowanek:D Mózg wyprany Arsenalem, więc go trzymają xD
arsenallord
Jego zdaniem nawet Rafael, ktory czasem przegrywa walke o sklad z wielkim talentem ( Antonio Valencią ) jest lepszy od Sagni. Sagna na PO i ŚO jest super. Przynajmniej ostatnio.
Adebayor zjada Giroud pod każdym względem.
praptak
Misie są w lesie. Przed czasownikiem używa się długiej formy zaimka - Mnie się wydaje.
Transfery.info @Transferyinfo
Swansea sonduje możliwość wypożyczenia Nacera Chadliego z Tottenhamu.
RVP87
Że niby Villa z najlepszych lat to poziom Quagiarelli?!?!?!?!!?/1?!?!?!?!?!?
DIE!!!!!!!! Co za herezja. Nie czytam już tego, co piszesz.
Trzeba kupić Messiego. Będą dogrania, gole, rajdy.
Kubowslawski1223
Sirjusli?!!?!?
Mico17
Zostań w domu. I tak jest mroźnie:D
RVP87
Quagiarella to drewniak a Vucinic to lewus. Klose jest tylko lepszy.
WojO
Akurat Klose to niegłupi pomysł. Sto razy lepszy jest od Giroud.
Peegii
Co to jest Farsa? Jakaś nowa drużyna?
Tello, Tello, Tello. Można było na rok wypożyczyć o niebo lepszego Deulofeu z Barcy, ale nie!! Po co brać gościa, który sam potrafi rozstrzygnąć mecz, ma szybkość, prowadzenie piłki i dobry strzał.
Holty do Dortmundu? ZRobiliby z niego sieke kibice smerfow.
KibicTheGunners
Nie ma co porówynwać sutację. Schalke wie, że Draxler może być lepszy, więc chcą długo trzymać i podbić cenę.
Najnowszy news :
Liam Payne @Real_Liam_Payne 1 min
Midnight Memories is cominnnnnggggg http://smarturl.it/MMTeaser1YT
Bolek
No chyba to pokazuje, ze trzeba miec szczescie 10000000000000x zeby wygrac Interem LM.
Bolek
Przecież wygrana LM z INterem to fuks życia i zbieg niefortunnych zdarzeń. Wybuch wulkanu zatrzymał Barcę, która musiała tłuc się do Mediolanu jakimś autokarem. Poza tym gol Milito ze spalonego i nieuznana brama Bojana w ostatniej minucie rewanzu na CAmp Nou.........
ehh tłumacz się odezwał. W ostatnim swoim sezonie w RM nic nie wygrał i pierwszy raz od x lat poległ z Atletico w dodatku na swoim stadionie w finale pucharu krajowego^^.
To by było coś!!!!!!:D Dawajcie Juliana. Podoba mi się ten niemiecki zaciąg. Teraz na lewym skrzydle gra tragiczny Cazorla, a tam byłoby miejsce dla pana z Schalke!
Özil super, gdyby miał w drużynie chociaż takiego Messiego to Arsenal byłby nie do zatrzymania.
aNormalny
Nuuuda. Nie ma co.
Mandzukic jest tylko troche lepszy od Giroud.
Pytanko. Kiedy wraca Deulofeu?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Deulofeu wraca x) Oby dziś wszedł!