Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 621 z 635 (komentarze od 24801 do 24840):
Ja jestem ciekawy cZy dałoby radę kupić Rakitica i go cofnąć na CDMa . To byłaby bomba.
Kamo
Jeśli środek bd pewny, to nawet ken zacznie lepiej grać.
Jestem przeciwnikiem , bo gladalem wszystkie mecze RSSS w LM oraz pojedynki przeciwko RM, Barcie i AM i grizman się niczym nie wyróżniał.
Lepiej grać the Oxem , Podolem , Gnabrym czy Campbellem na skrzydle niż grizmanem za 35 mln , który jest gorszy od ,CV11 , a ten wiemy jak sb poradził w BPL.
Co ja czytam. Griezman. Zwolennicy . Ile jego meczów obejrzeliscie?
Deulofeu w 1. składzie Eve na Soton:D
Nasri broni papcia. Widać, że czuje jakiś sentyment do klubu.
Wie ktoś, jak duży dług ma Benfica?
Stadion i kibice Benfiki są super.
arshavin25
Iniesta jest lepszy, ale nie. Ilusionista musi zostać w Barcie.
Komu ogólnie kibicujecie w LE? Ja Sevilli
Kurde, jakby teraz go zaczęły omijać kontuzje, to na serio byłoby wzmocnienie składu. Diaby to kocur, taki większy Fernandinho.
Catalonczyk
"bumerang" to obamejang? xD
Bolek
Porównywalny poziom. Obaj nie potrafią przyjąć ani prowadzić piłki, strzelają nie za dużo goli.
thide
Jakie staty ma Musacchio w Fifie?
Ja tak jak Catalonczyk nie rozumiem zachwytów nad Griezmanem. Taki średniak, gorszy od Veli.
MaciekGoooner
Neymar jest o niebo lepszy od Sancheza.
Catalonczyk
Alexis to łamaga. Jakbym był Barcą, to dawno bym się go pozbył.
99942
Albo spotkać obcokrajowców i z nimi porozmawiać ( ja tak zrobiłem;P)
Dzejcoop
Nie dziw się, że testy gimbo są takie proste. To jest układane pod przeciętnego ucznia, a tacy oni właśnie są w Polsce.
Ja sam, gdy robiłem arkusze maturalne z matmy Pazdry albo OKE poznańskie to srałem ze strachu, bo miałem ok 80 %. Zrobiłem matury z 3 poprzednich lat i okazuje się, że każda po 100 %.
Ups źle przecinek dałem. Ma być po milionów.
Jeśli z 3-5 milionów to nie ma, co się zastanawiać. Niewiele pieniędzy, małe ryzyko. Dużo się nie straci :P
Kanonier204
A ile miałby kosztować?
thide
Znawca La Liga xD Śmiesznie to brzmi. Tam wystarczy kojarzyć piłkarzy Realu i Barcy i już jesteś znawcą .
Chcielibyście Songa z powrotem?
Sry za triple post XDDDDDD
Matury z CKE - latwe
OKE - trudne
Matury z OKe* sa proste
tihde
Ja robilem podstawe z zeszlego roku i wyszlo mi 100 % ;p matury z CKE sa proste. Najgorzej jak jest probna od Pazdry albo z CKE Poznania:D
120 tys/ tyg dla niego?!!??!?!?!?! Toż to skandal. Za dużo!
Ależ mnie uspokoił. Taki dobry snajper, że pewnie chce go pół Europy, ale on zostaje.
thide
Serio, Diaby na środek ataku? Pierwsze lepsze zwarcie i już jakaś kontuzja pewnie by była.
Miło, że wraca. Ciekawe na jak długo.
osriket
To jest offiszjal??
matt21
Sakho - 19 mln €
Mignolet - 10 mln €
Aspas - 9 mln €
Sturridge - 15 mln € ( tu akurat się opłaciło ;P)
Borini - 13,5 mln €
Allen -19 !!!!!! mln €
Downing - 23 mln € XDDDDD
Henderson - 18 mln €
Carroll - 41 mln €
Suarez - 26,5 mln €
Meireles - 13 mln €
Coutinho - 10 mln €
Nie wypisywałem tych mniejszych kwot typu Charlie Adam.
To są transfery na przestrzeni 4 lat - 217 mln € wydanych ( nie wliczając mniejszych kwot rzędu piątka ). Wcale nie tak mało.
Bolek
Moim zdaniem Sven Bender jest lepszy ale się aż tak wiele o nim nie mówi, toteż klakierzy klaszczą na Larsa.
Rooney nie tylko wczoraj grał cienko. On zawsze jak ejst na boisku, to idiotycznie cofa się po piłkę, próbuje być jak Messi ^^^ a tlyko podwaja pozycje i traci posiadanie. Żadnego przyspieszenia gry.
Frytek
Jeśli nie zdobędą nic w tym roku, to rok...
Bo przecież wygrali LE z Benitezem.
Marzag
Oglądałeś jego grę, czy tylko sugerujesz się statami?
Patrzcie, jaki komentarz znalazłem na goal.com
You people overrate rooney. Blind soccer fans can't see that rooney is barely above average
Jak dla mnie 100 % prawdy. Shrek jest przereklamowany.
Ramsey genialne wejście.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Niuchacz
Benzema jest nierealny. Niech wierzą, przypominają kibiców manure mających nadzieję że Fabs do nich przyjdzie.