Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 622 z 635 (komentarze od 24841 do 24880):
Nie chcę być czarnowidzem, ale mam przeczucie, że Arsenal przegra.
Pytanie do fanów Larsa Bendera :
1 ) czy oglądacie Leverkusen ?
2) czy wiecie na jakiej pozycji on jest wystawiany?
Na zdjęciu Walcott.
Rider
Przecież to nie zależy głównie od sztabu medycznego, ale też metod treningowych. Wenga źle dostosowuje je do zawodników, przez co oni nabawiają się kontuzji.
polandblood
Pewnie jeszcze pamiętasz porażkę w 2006, 2010 i 2011. Dlatego tak plujesz jadem na Barcę ; )
polandblood
Długo kibicujesz Arsenalowi?
polandblood
A która drużyna twoim zdaniem nie symuluje?
żwirek to jest tragedia
A tak wgl jak patrze na graczy Arsenalu i porownuje ich do zawodnikow BArcelony, to stwierdzam ze Kanonierzy to drewniaki.
Brawo giroud kłodo wystarczylo noge dostawic!!!!!!!!!!!
Podolski heh
Szybki
Lars Bender w ustawieniu 4-2-3-1 tworzy ofensywna 3, wiec zaden z niego DM. Sven jest poza tym lepszy.
Co tu robi Walcott na zdjęciu?!?
Co tu robi Walcott na zdjęciu?!?
mar
Oni i tak by nic nie pomogli. Tutaj trzeba mieć dobrą psychikę i nie podłamać się po straconym golu albo niepowodzeniu!!!! Z Bayernem po niestrzelonym karnym, dziś po golu Eto'o i w meczu z Live na Anfield zawodnicy ARsenalu przestali wierzyć w siebie. Tutaj trzeba świeżości.
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie bd grał Campbell w 1 składzie, bo on chyba jako jeden z niewielu nie ma mentalności nieudacznika. Obecny Arsenal to makabra.
RIVALDO700
Czyli Suarez strzela tylko czołówce XD
XD Przynajmniej dużo pisania nie mieliście xD
Najbardziej mnie śmieszy, jak ludzie mówią, że Cazorla > Fabs ^^^^^^^^ Brak rozegrania w tej drużynie. Arteta to żaden rozgrywający a Ox to skrzydłowy. Porażka ; /
Gibbs wyleciał zamiast Chambo. Kurna ta drużyna jest śmieszna bez Ramseya ; /
Co za żenada! Arsenal gra kupę, teraz chyba karny i czerwona!!!! Nie ma jakości. Środek pola jest żalowy i do dupy.
Kroosa chyba można spróbować ustawić jako CDMa , ale tego bardziej ofensywnego. Moim zdaniem jest super, ale dosc niedoceniany. JAkby przyszedl do Arsenalu, to z miejsca do 1. skladu za Artete.
arsenallord
Dla mnie najgorsze jest to, ze Arsenal koliduje z meczem Barcy i Lyonu ;<
Do Wengeroutowców :
Z manure odszedl trener i sie posypalo. To samo moze stac sie jesli Arsene postanowi pojsc na emeryture. TOP 4 co roku to mimo wszystko jest osiagniecie.
W 2. minucie, ale grał dalej. Ale malkontenci i tak przyczepią się do niego....
W 2. minucie, ale grał dalej. Ale malkontenci i tak przyczepią się do niego....
Napiszę to samo, co rok temu!!! Szczęsny spierdo*ił dwumecz Bayernem!!! Teraz już drugi raz z rzędu. Pajac oczywiście musiał co wywinąć. Rok temu 2 bramy jego na Emirates, a teraz ta czerwona. Porażka!!
Wenger to ma pecha. Zawsze jakies cioty sedziuja mecze Arsenalu.
O ludzie. Teraz to sie bedzie dziac:D
Kurczaki. Lipa ze na Emirates az 2-0 w plecy ; / Bayern byl do przejscia.
Robben ciotka klotka, cały czas się kładzie. Żenada. Zawsze tak symulował.
Nie wiem czemu, ale czuje ze to ARsenal odrobi!!!!!!
Co sie stalo z Ozilem, ze zszedl?
City nie ma szans z Barcą.
mario
Wydaje mi sie, ze 49 :P
City jest przereklamowane. W środę pewnie dostaną znowu baty od Barcy...
cynar
Dlaczego kibice Arsenalu to gimbusy? Każdy zawsze będzie wierzył w swoją ulubioną drużynę ;)
Nie no, liczę na Live w top 4. W przyszłym roku dostaną bęcki od Barcy i się skończy kozaczenie błędana.
Lateralus
Ale i tak dostaną baty. To jest kolos tylko w Premier Leauge^^
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ale Bolasie akcje zrobil xD