Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 623 z 635 (komentarze od 24881 do 24920):
jimmykanonier1886
W przyszłym sezonie, jeśli bd grać w LM to spuchną.
Buska
Illara to tragedia. Gość jest beznadziejny. Sto razy lepszy od niego jest Iturraspe.
No i po meczu ; /
Podol miałby gola, gdyby tylko Cazorla mu podał, zamiast beznadziejnie strzelić lewą nogą.
Co sądzicie o transferze Halilovica do Barcy?:D Nigdy go nie widziałem, więc pytam ekspertów. Czy sprawdzi się tam xD?
therepublikofmancunia.com/wp-content/uploads/2011/07/adebayortevezbarry.jpg
Nie wiem, czy już to widzieliście. Mnie to rozbawiło :P
Ja wolę Svena Bendera. Bardziej wybiegany, rozegrać potrafi i jest o wiele lepszy od Larsa w defensywie. Kogoś takiego trzeba. Nie faulującej i szybszej wersji Flaminiego z lepszym rozegraniem.
haha Felaini. Jaki cienias xD
United zero kreacji. Taka padlina kombinacyjna. Aż ich się nie chce oglądać. Everton gra 100000x atrakcyjniej.
mar12301
Włączyłem 5 minut temu i lepsze jest Palace ; O
Ale lipa ; /
Trzymam kciuki za Deulofeu, żeby coś strzelił.
Jezu, jakie farty.
Barkley porażka dziś.
Jakby Szczęsny się ogarnal przed Robbenem, to lysol mogl wyleciec z czerwem za cios karate w klate Wojtka. : /
Sanogo sto razy lepiej gra niż Ken. Niech zyska optymalną dyspozycję fizyczną, to pokaże niewiernemu, jak się strzela bramki.
Zastanawia mnie, czemu Boateng nie dostał żółtej za faul taktyczny na Jacku. Może mi ktoś to wyjaśnić?
Jakie wasze odczucia po Barcie wczoraj?:D:DD:D: City zniszczone hehehe
w meczu z Barca, zabrał Katalończykom słusznie zdobytą bramkę na 2:0.
haha Agger jak dostal od Yayi xD
Arteta dzisiaj trzyma swoj poziom....
Bosscielny nie do rpzejscia!
Nie chcę nic mówić, ale gra Sanogo podoba mi się 100000x bardziej niż Girouda.
MOJ FAWORYT WCHODZI;D;D;D;;D wlaczajcie OrangeSport zaraz bedzie siekana:D
juhu Deuloefu chyba wejdzie:D
malyglod
Niech się tak zachowuje, ale nie dzień przed meczem o 3 nad ranem. Gosh. JEgo głupota tylko wpływa na postawę całej drużyny.
Dlaczego Martinez nie wpuszcza Deulofeu?!!!?
nie wierzę w Naismitha:D Takie drewno a zostaje bohaterem xD
SamirRosicky
Jakby miał jaja, to nie zdradziłby żony. Ot gadanie!
Szogun
Real też miał spokojnie ograć Barcę. Grał Bale i Ronaldo a Messi znajdował się na boisku ( był kontuzjowany) i jakoś też nie wyszło.
Na kogo stawiacie w dwumeczu City- Barca?
Eh, nie lubie goscia ale jest miliard razy lepszy niz francuski ken. Te dylematy!!!
Jak już jazda po bandzie, to ja powiem :
Giroud > Messi
LLoris do Barcy a nie Arsenalu:D
Bershka słabiutka?!?!?!? Nie jesteście modni xD
songoku95
Tylko Bershka. Wąskie ubrania są superowe:D Taki One Direction style.
#me gusta
Jak można nosić szerokie spodnie!!!:D
#superskinny #bershka
Propos rozmowy o murzynach. Badania donoszą, że z większym trudem osiągają takie same wyniki w szkole, jak inni.
Najmądrzejsze rasy ( wg statystyk Mariusza Maxa Kolonki ) W KOLEJNOŚCI OD NAJLEPSZEJ
- Azjaci
- Biali
- Latino/ Nigga
Różnica między Azjatami a białymi jest dość niewielka, zaś czarni są "lata świetlne" za nami.
Mico17
Wejdzie Deulofeu i pozamiata kurczaki ;) Przekonasz się.
#fanboy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A tak wgl, to jeśli w przyszłym roku Liverpool dostanie się do LM , to i tak dostaną bęcki od Barcy tak jak City:D