Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 209 z 274 (komentarze od 8321 do 8360):
0:2 :D
Oooo ye Tott w plecy :D
Moze cos ruszy teraz
Ale akcja !!
Oby Rosa zrobil roznice
teraz widzial foul a wczesniej kosy puszczal
Uff, kurde WBA jest blizej bramki na 2:0 niz my wyrowania
Akurat w tej sytuacji Jack zachowal sie przyzwoicie, przyjeciem minal obronce i zabraklo tylko lepszego wykonczenia
Wow.. powinno byc 2;0
mam nadzieje, ze to bedzie inny Arsenal
Wilshere kolejne zle podanie i strata, niesamowicie slaby ma dzisiaj mecz nie powinien w ogole wyjsc juz na druga polowe
niestety =/
Ajj szkoda
nie no komedia z Jackiem jest dzisiaj
nic nam zupelnie nie idzie
nie Jack out tylko Ramsey prawdopodobnie jakas kontuzja
spokojnie mogl podawac
Dobra jak nie idzie z gry narazie to z wolnego teraz niech trafia :D
zolek:
Gdzie to wyczytales? Od poczatku pisali, ze puszcza Tottki dzisiaj
Ramsey jeszcze myslami w szatni chyba
Kurde jestesmy liderami a mecz trzeba na necie ogladac =/
Suarez znowu trafia
Schurrle niewiem za co, obecnie jak dostaje szanse w CFC to jest najgorszy na boisku przewaznie ;p
Czyli wszystko wskazuje na to, ze w Chelsea dalej nie beda strzelali napastnicy =p
Osobiscie nie sadze zeby PSG czy tez Atletico moglo wygrac LM w tym sezonie. Dla mnie glowni kandydaci to FCB, FCB i wlasnie Arsenal (ewentualnie jeszcze BvB )
Ty masz swoje podejscie do tego ja mam swoje, osobiscie uwazam, ze nalezy miec szacunek do drugiego czlowieka i nie powinno sie nikogo obrazac za to skad pochodzi czy tez jaki ma kolor skory. Rozumiem, ze podczas meczu sa emocje, walka, rywalizacja ale mimo wszystko dla mnie sa pewne granice poza ktore rasizm wychodzi.
aNormalny:
kickass.to/pes-2013-pc-only-crack-t6990498.html
BeelzeBoSS:
Zastanow sie nad tym co napisalas, wyobrazasz sobie mecze w ktorych zawodnicy maja zupelna wolnosc slowa? Zamiast grac w pilke by sie bez przerwy wyzywali, takie zachowanie nalezy tepic i tyle. Postaw sie na miejscu zawodnika, dostajesz okazje przenosin do innej ligi, masz zyciowa szanse wyjechac z biedy. Nagle okazuje sie, ze wyzywaja Cie wszyscy od czarnuchow etc i masz wybierac, albo sie musisz do tego przyzwyczaic albo wracac do Gabonu bez perspektyw? Prosze Cie, rasizmu trzeba sie pozbyc
Dami:
Igor Łasicki :)
W Napoli U19 gral dzisiaj polak :D
Piekna bramka Negredo :)
Nigdy nie zrozumiem takiego zachowania
Adrian12543:
Przy takiej formie w jakiej ostatnio byl Theo to zeby zdobyc hat tricka to 10 setek jak nic by potrzebowal
City nic zupelnie nie gra a Rafinha ze swoim tearzykiem nie ustepuje Neymarowi czy Busquetsowi
Illpadrino:
Dlatego ja tak samo kupilem caly stroj ze sklepu przy stadionie :)
illpadrino:
Bo ktos moze kupic sobie zwykla bluze za X zlotych, doszyc do niej znaczek i metki nike i sprzedawac ja za dwa razy wiecej niz kupil. Tak samo jest z rzeczami Arsenalu tylko, ze tutaj jest troche bardziej skomplikowane przerabianie
simpllemann
Czemu nie, juz dawno nie bylismy tak mocni. Zreszta jako kibic Arsenalu to ciezko nie wierzyc widzac taki start ;p
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu to raz, jednak szybka bramka ustawila ten mecz. Napoli robilo koszmarne bledy tak jak ten przy bramce na 2;0.
Skyrim:
Moim zdaniem ludzie sa tam o wiele bardziej tolerancyjni niz w Polsce, mowie to na podstawie swoich wlasnych przezyc. Zarowno Ty jak i Twoja Kobieta mogliscie spotkac sie z czyms zupelnie odmiennym dlatego nawet nie mam zamiaru podwazac Twojego zdania. Prawda jest taka, ze gdzie nie polecisz to predzej czy pozniej spotkasz sie z rasizmem. Tyle co mieszkalem to sobie bardzo chwalilem, uwazam ze sa bardzo otwartymi ludzmi i nie szukaja az tak zaczepki jak polacy. Tak czy inaczej na mnie juz pora bo praktycznie w ogole dzisiaj nie spalem (pozegnalne imprezy przed wyjazdem ^^) Milej nocy, dobranoc
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie no Mason... przy takim sedziowaniu to nie da sie grac