Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 210 z 274 (komentarze od 8361 do 8400):
Karateman:
Mieliscie pecha, rok temu ogladalem mecz Arsenal - Newcastle w Newcastle i nikt sie zlym slowem do mnie nie odezwal ani nic. Jeden Anglik sie dosiadl i tylko spytal dlaczego wole Arsenal a potem juz luzno zaczelismy rozmawiac. Co dziwniejsze nie bylem jedyna osoba ktora byla za Arsenalem w tym barze bo byla mala grupka osob ktore wolaly Kanonierow
grand
Barcelony mozna za wiele rzeczy nie lubic ale akurat transfer Fabregasa to itak byla kwestia czasu ;)
maniekuw
Czytanie ze zrozumieniem sie klania, napisalem cos odwrotnego, ze nie lubie wyzywania innych od sezonowcow
@Mistique
Po prostu nie lubie czegos takiego, tak jak napisal Grand kazdy kiedys zaczynal kibicowanie danej druzynie a takie pisanie kto i kiedy zaczal do niczego nie prowadzi. Rownie dobrze osoba ktora zacznie kibicowac Arsenalowi od dzisiaj moze na bierzaco szperac po internecie i pisac, ze jest za Arsenalem od 2000r :D Dla mnie w internecie nie powinno byc miejsca na takie przekomarzanie sie bo itak nie zweryfikujesz prawdy. Zreszta ani liczba komentarzy ani liczba dni zalogowanych w serwisie nie powinna o niczym swiadczyc. A tak do tego co napisales, to dalo sie zauwazyc juz przed sezonem wiele nowych osob, po zakonczeniu DD to juz w ogole cala strona byla czasami zasypana komentarzami nowych uzytkownikow ;] Z tym nie wygrasz, jak beda sie mieli przezucic na inny klub to itak predzej czy pozniej to zrobia dlatego imo szkoda zaczynac taka dyskusje. Pozdro :)
Zabawne jak osoba ktora jest zalogowana na stronie ledwie 100 dni z hakiem cisnie innym od sezonowcow xP
Mallen:
Wielu przybylo razem z transferem Ozila
I ladnie :)
nic zbieram sie na mecz :d mam nadzieje, ze beda 3 punkty :)
Pinguite
Dzieki :) Szkoda liczylem, ze juz dzisiaj zobacze duet z Ozilem :d
Hmm a Cazorla nie mialbyc gotowy na ten mecz?
Nie gra w 1 skladzie ani Igla ani Maggio
Oby zagral, chce zobaczyc Napoli w mozliwie najsilniejszym skladzie :)
Madre, cieple slowa :)
Bardzo chcialbym zeby sie udalo, nawet nie ze wzgledu na to, ze kocham Arsenal, Wenger po prostu zasluzyl na ten puchar swoja praca
Kurde nie moge przestac ogladac bramki Ramseya z poprzedniego meczu, to przejecie pilki na wslizgu cala klepka i bomba na 2:0 :D
Wilshare
Pilka nozna to nie pokaz mody, nie ocenia sie trenera za to jak wyglada przeciez
bramka Gervinho
manunitedfans.lockerdome.com/articles/109750360
Dobrze gada
Albo nas wyjatkowo nie lubi, albo w ogole nie zna sie na pilce. Bardzo mozliwe, ze to i to :D
Gratulacje, bedzie mial dla kogo zdobywac bramki :P Zeby go tylko nie rozpraszala :)
Dobrze Stoke w plecy dostaje, najwyzsza pora zeby zaczeli walczyc o utrzymanie a nie o gorna polowe tabeli. Moze za rok-dwa spadna
Necro:
O ile z Soldado sie zgodze, chociaz dajmy mu troche czasu bo od poczatku kariery zawsze gral w hiszpanskich klubach (swoja droga w VCF mial sytuacje ale zawsze musial zmarnowac po dwie na mecz zeby pozniej trafic) o tyle pisanie na temat Torresa jest moim zdaniem malo trafne. El Nino przychodzac do EPL byl gwiazda Liverpoolu, i strzelal b. duzo bramek dopiero po przejsciu do CFC sie zablokowal. Przeciez jakby mu tak zle szlo w EPL wczesniej to nikt nie dal by za niego 50 mln'ow (a wtedy jeszcze nie bylo az tak chorych cen jak teraz)
Marchwik
Nie denerwuj sie tylko spytalem z ciekawosci, domyslam sie ze jakbys nie mogl to juz bys tego nie robil. Zastanawialem sie po prostu czemu nie ma tej stronki z boku przy innych stronach partnerskich :)
Wbeta
Tak jak wyzej, nie probowalem na nikogo naskoczyc, zapytalem z czystej ciekawosci
Marchwik
Czemu pod kazdym postem w ostatnim czasie reklamujesz swoja stronke? :P
City above you
City above you
Oh Manchester united,
Hull City above you
:D
Wolalem Joveticia od Igly, chcialem zeby Igla do nas trafil ale na pewno nie za takie pieniadze. Ogolnie super sie stalo, ze to Ozil byl transferowa niespodzianka :)
Mysle, ze zbyt surowa ocena dla Ozila
Raju:
Ciezko aktualizowac wszystko na bierzaco, mecz sie dopiero skonczyl
Pieknie :D I jeszcze ten naglowek wiadomosci z polecanych " Owen nie widzi Arsenalu w pierwszej czwroce" a w United widzi mistrza? :P
Oh yeah :D
Niewiem czemu tyle osob pisze zeby Arteta wszedl za Jacka, chyba niech wejdzie za Gnabrego. Zapominacie, ze on ma 18 lat, gra dopiero drugi mecz w EPL i gral w srodku tygodnia 120 minut z WBA
Damy rade, ktos z trojki Ozil-Giroud-Ramsey zapewni nam 3 punkty :)
Zgodnie z przewidywaniami ciezki mecz =/ Mam nadzieje, ze uda sie wygrac i odskoczyc w tabeli
I cale szczescie :D
teraz tylko wygrac i bedzie kolejka marzenie :D
Rip United :P
Cysiowo:
Negredo - Dzeko
Piekny wynik :) Bardzo ladny mecz Toressa, czerwo nie zasluzone. Soldado i Schurrle straszna padaka :P
Sporo kontuzji naraz, szpital jak co roku =/
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Skyrim:
No niewiem, mieszkalem 3 miesiace w Anglii (2 miesiace Newcastle, miesiac Londyn) i jest o wiele spokojniej niz w Krakowie. W Krakowie raczej nie spotkasz nikogo ubranego w barwy klubu chyba, ze jest u siebie na osiedlu a w Londynie widzialem cala mase przewijajacych sie koszulek roznych Londynskich klubow i jeden na drugiego nie zwracal uwagi. W przyszlym tyg. wracam tam juz na stale to zweryfikuje jeszcze dokladniej co i jak :)