Komentarze użytkownika Marcel90
Znaleziono 10944 komentarzy użytkownika Marcel90.
Pokazuję stronę 207 z 274 (komentarze od 8241 do 8280):
Bedzie z niego Vardy v2 :D od zera do bohatera ! :)
wszystko padlo
Przeciez Rooney jest cieniem zawodnika ktorym byl kiedys, Zlatan tez ma juz swoje lata a EPL to nie L1. De Gea faktycznie klasa co do Pogby to o ile uwazam go za wielki talent o tyle jeszcze mu brakuje doswiadczenia zeby robic taka ogromna roznice w kazdym meczu.
Wymienil Tottenham i United a nie wspomnial nic na temat Chelsea
FabsFan:
W meczu z United owszem ale we wczesniejszych meczach byl bardzo efektywny w tym co robi i wywalczyl dwa rzuty karne
Cazorla co drugi karny w srodek a bramkarze dalej sie rzucaja ;P
Ozil nie liczac akcji w ktorej chyba myslal, ze jest na spalonym to bardzo ladnie gra
Moze teraz cos ruszy :)
Za takie gestykulacje ze strony Santiego zolta?
Wiezowiec Walcott ;D
Na ta chwile piach z naszej strony
NBW:
Mi dziala ten link
Bravo sie nie popisuje w debiucie ;)
Bravo sie nie popisuje w debiucie ;)
Jsatrzab:
Jest :) Trzeba poprawic
Z tym mlodym anglikiem to bym nie przesadzal bo az taki mlody to on juz nie jest ;)
Bardzo jestem ciekaw jak sie bedzie prezentowal w EPL :)
Bardzo dobrze, wypozyczyc niech sie ogrywa. Moze akurat w mniej fizycznej lidze urazy beda go omijac i wroci za rok silniejszy zarowno fizycznie jak i psychicznie.
a nie powinno go juz byc na boisku...
Pieknie :)
Pieknie :)
pLytek: Przeciez McGovern to bramkarz Irlandi Polnocnej ;)
Turcja 2;0
w Sobote o 15
@imprecis:
Dzieki :)
@Sanchoo:
Napisalem o takim samym bilansie bramkowym :)
Kto bedzie na pierwszym miejscu w grupie przy takim samym bilansie bramkowym, my czy Niemcy i dlaczego ?
Mitmichael:
przeciez Rooney byl o dziwo najlepszy w pierwszym meczu anglikow
@Hochland
Jordan Henderson
Jack tragicznie
w miejsce gwiazdek w w w
@Gorrann
http://www .sports-stream.net/m1.html
18
Cos mi sie wydaje, ze Real jeszcze trafi bramke w tym meczu
Niekoniecznie*
@Mitmichael:
Nie koniecznie, pierwsza polowa to absolutna dominacja z naszej strony pod kazdym aspektem gry. Statystyki z pierwszej polowy pewnie byly okrutnie na nasza korzysc. W drugiej polowie brakowalo juz sil i gralismy bardziej na zero z tylu dlatego Everton nadrobil w statystykach.
Kiedys uwazalem, ze w przyszlosci bedzie jedna z kluczowych postaci w Arsenalu. Niestety od tamtego czasu nic sie nie poprawil. Gole piekne dalej strzela, szkoda tylko, ze glownie na treningach. Z dryblingiem tez moglby sie ograniczyc bo za czasto traci pilke w ten sposob zamiast podac do lepiej ustawionego kolegi
Mati_Kanonier:
Wiekszosc z tych osob ktore tak bardzo psuja reputacje tej strony wie o The Invicibles z internetu :)
@Kielnia
Jak mozesz nazywac takiego trenera jak Wenger pedalem? Nie mowiac juz o tym ile zrobil dla Arsenalu. Nie zgadzasz sie z jego filozofia to dobrze, nie jestes sam ale bez przesady, troche szacunku
Fabi44:
Moim zdaniem to nie jest zawodnik na lige angielska, przypomina mi C. Vele. Druga sprawa jest taka, ze czesto boryka sie z kontuzjami
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nikomu zle nie zycze ale nie uwazam, zeby jego kontuzja nawet przy tylu innych miala oslabic Arsenal.